Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek:

Poświęcka 22 II Etap

Oferta archiwalna

Mieszkania na sprzedaż ul. Poświęcka, oferowane bezpośrednio przez

Blockpol Developer Sp. z o.o.

Wrocław, Psie Pole, Poświętne, ul. Poświęcka 22

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Mamy dla Ciebie 65 ofert w najbliższej okolicy!

Najbliższe inwestycje

Prezentacja oferty archiwalnej

Poświęcka 22 II EtapPoświęcka 22 II Etap

16 zdjęć

Poświęcka 22 II Etap
Poświęcka 22 II Etap
Poświęcka 22 II Etap
Poświęcka 22 II Etap

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

  • teren ogrodzony
  • rowerownia
  • Standard deweloperski

Rekreacja

  • plac zabaw

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 4 kw. 2015 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 1 kw. 2017 roku

Liczba budynków:

cała inwestycja składa się z 6 budynków wielorodzinnych

Liczba kondygnacji:

budynki posiadają 3 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz nie posiadają kondygnacji podziemnych

Liczba mieszkań:

cała inwestycja składa się z 56 lokali mieszkalnych

Wysokość pomieszczeń:

w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości

Standard wykończenia

standard deweloperski

Rodzaj własności:

informacja u dewelopera

Powierzchnie dodatkowe:

nie przewidziano powierzchni dodatkowych

Komórki lokatorskie:

posiada (36)

Miejsca postojowe:

w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe naziemne (71 miejsc)

Przyroda:

w okolicy inwestycji znajduje się park

Opis inwestycji

W ramach II etapu inwestycji powstanie 6 budynków mieszkalnych. Osiedle składać się będzie z czterech trzykondygnacyjnych budynków, w których łącznie powstanie 48 funkcjonalnych mieszkań o powierzchni od 50 do 58 metrów kwadratowych. Dodatkowo powstaną także dwa dwukondygnacyjne budynki, w których do wyboru będziemy mieć łącznie 8 mieszkań. W ofercie dewelopera znajdziemy lokale 2 i 3-pokojowe, z dużą swobodą aranżacji. Część z nich została objęta rządowym programem Mieszkanie dla Młodych.

Poświętne, na którym zlokalizowane jest nasze osiedle, stanowi w większości zabudowę jednorodzinną z nielicznymi osiedlami mieszkaniowymi o niskiej zabudowie. Jest częścią dzielnicy Psie Pole. Znajdziemy tu wiele miejsc do odpoczynku, choćby Park Marii Dąbrowskiej, Park Kasprowicza czy Las Osobowicki oraz Las Sołtysowicki. Nieopodal położone są Krzyżanowice, cechujące się terenami zielonymi, przez które przebiega wiele szlaków turystycznych. Entuzjaści jazdy konnej będą mogli uczęszczać do mieszczącej się tam stadniny koni.

Poświęcka 22 to zamknięte osiedle z placem zabaw, w którym każde mieszkanie posiada balkon, a te zlokalizowane na parterze – ogródek. Dodatkowo do każdego lokalu przynależy komórka lokatorska oraz miejsce postojowe. Dla amatorów rowerowych wycieczek zostały zagospodarowane specjalne pomieszczenia na rowery.

W bliskiej odległości od inwestycji znajduje się prywatne oraz państwowe przedszkole, szkoła podstawowa i gimnazjum. W odległości 1,4 kilometra położone jest centrum Handlowe Marino, które zapewni szybkie i wygodne zakupy. Dojazd do centrum zajmuje nie więcej niż 20 minut. Tuż przy osiedlu znajduje się przystanek autobusowy, a dalej znajdziemy linie tramwajowe. Tramwajem numer 1, 7 i 15 dojedziemy w 15 minut do Rynku. Bliskość obwodnicy AOW i Śródmiejskiej oraz głównych dróg wylotowych umożliwia szybki dostęp do każdej części miasta, a także dogodny wyjazd w kierunku Warszawy, Łodzi, Poznania, Trójmiasta jak również do Krakowa, Berlina czy Pragi.

Inwestycja Poświęcka 22 II Etap znajduje się na Poświętnem, ul. Poświęcka 22 (5.6 km od centrum Wrocławia), została zrealizowana przez Blockpol Developer Sp. z o.o.

Inwestycja Poświęcka 22 II Etap została wybudowana i oddana do użytkowania w 1 kw. 2017 roku.

Cały projekt składa się z 56 nowych mieszkań znajdujących się w 6 budynkach wielorodzinnych. Budynki posiadają 3 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz nie posiadają kondygnacji podziemnych.

Aktualnie w inwestycji Poświęcka 22 II Etap nie ma nowych mieszkań w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców Blockpol Developer Sp. z o.o. przewidział:

  • miejsca postojowe naziemne (71 miejsc)

W inwestycji znajduje się 36 komórek lokatorskich.

Lokalizacja inwestycji

Psie Pole to wrocławskie osiedle rozciągające się w północnej części miasta. Zamieszkuje je ponad 93 tysiące mieszkańców, a jego obszar liczy prawie 100 km2. Zabudowę tworzą liczne osiedla domów jednorodzinnych i willi oraz osiedla mieszkaniowe. W południowej części osiedla Psie Pole znajduje się duży zespół przemysłowy. Na obrzeżach zaś osiedle otaczają tereny zielone w tym lasy: rędziński, osobowicki czy sołtysowicki. W centralnej części znajduje się siedziba Wyższej Szkoły Oficerskiej Wojsk Lądowych. Zachodnią część Psiego Pola ze wschodnią łączy największa arteria tego osiedla: ulica Jana Kasprowicza. Przebiega tędy również odcinek obwodnicy śródmiejskiej oraz droga E-67. Osiedle jest dobrze skomunikowane dzięki dogodnym połączeniom autobusowym i tramwajowym (w szczególności centrum z innymi ważnymi punktami Wrocławia).

Komunikacja

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Poświęcka 22 II Etap?

Po wrocławskim Psim Polu porusza się kilka linii tramwajowych i autobusowych, co znacznie ułatwia komunikację. Mieszkańcy mogą także bez problemu poruszać się jednośladami – funkcjonuje tu rozbudowana trasa rowerowa. Dla podróżujących koleją Psie Pole posiada również swoją stację kolejową, umiejscowioną we wschodniej części osiedla.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Poświęcka 22 II Etap mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 2925 metrów od inwestycji Poświęcka 22 II Etap znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Wrocław Osobowice.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Poświęcka 22 II Etap znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Poświęcka 22 II Etap znajdują się 3 placówki edukacyjne. Najbliżej położone to: Terapeutyczny Punkt Przedszkolny w odległości 97 m, "Wyspa Skarbów" w odległości 109 m, Przedszkole Publiczne "Planeta Skarbów" w odległości 629 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Poświęcka 22 II Etap jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Wojewódzki Szpital Specjalistyczny Oddział Zamiejscowy w odległości 0 m, Vratislavia Medica w odległości 296 m, gabinet lekarski / przychodnia / szpital w odległości 406 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Poświęcka 22 II Etap składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 255 m znajduje się Dino, w odległości 406 m znajduje się Żabka, w odległości 512 m znajduje się sklep z żywnością.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Poświęcka 22 II Etap w odległości 145 m znajduje się boisko / kort, w odległości 371 m znajduje się Wrocławski Welodrom im. Wernera Józefa Grundmanna, w odległości 398 m znajduje się Tor Kolarski.

Data aktualizacji: 24.11.2017

Nagrody i wyróżnienia

Nagroda Forbes 2022
Nagroda Forbes 2021
Nagroda Digital Excellence Awards 2022
Nagroda Laur Klienta 2023
Nagroda Dobry Pracodawca 2023
Nagroda Gazele Biznesu 2023