Poświęcka 22 II Etap

ARCHIWALNA

Mieszkania na sprzedaż oferowane bezpośrednio przezBlockpol Developer Sp. z o.o.

Prezentacja archiwalna, zachowana do celów statystycznych portalu RynekPierwotny.pl

Uwaga

Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Głowa do góry

Mamy dla Ciebie 162 oferty w najbliższej okolicy!

Zobacz wszystkie

Najbliższe inwestycje

 • Zamieszkaj na Rudawskiej 3(0.5 km dalej)
  Pod wynajem

  Nowe mieszkania na sprzedaż Wrocław, Psie Pole, Poświętne, ul. Rudawska (5.1 km od centrum Wrocławia)
  Zamieszkaj na Rudawskiej 3
  Termin oddania: 3 kw. 2021
  Liczba mieszkań: 76
  Powierzchnia: 30 - 62 m2
  Liczba pokoi: 1 - 3
  Dla inwestora 72 oferty
  RT Deweloper Sp. z o.o.
 • CALMA(0.6 km dalej)
  Pod wynajem

  Nowe mieszkania na sprzedaż Wrocław, Psie Pole, Poświętne, ul. Kamieńskiego 202 (5.3 km od centrum Wrocławia)
  Ceny od: 8 400 brutto/m2
  CALMA
  Termin oddania: 1 kw. 2021
  Liczba mieszkań: 7
  Powierzchnia: 37 - 41 m2
  Liczba pokoi: 2
  Dla inwestora 7 ofert
  DewelopART Fidelis Sp. z o.o. Sp.k.
 • Forma(0.8 km dalej)
  Pod wynajem

  Nowe mieszkania na sprzedaż Wrocław, Psie Pole, Poświętne, ul. Kamieńskiego (5.3 km od centrum Wrocławia)
  Ceny od: 7 430/m2
  Forma
  Gotowe do zamieszkania
  Liczba mieszkań: 24
  Powierzchnia: 38 - 64 m2
  Liczba pokoi: 2 - 3
  Dla inwestora 23 oferty
  Archicom S.A.

Opis Inwestycji

W ramach II etapu inwestycji powstanie 6 budynków mieszkalnych. Osiedle składać się będzie z czterech trzykondygnacyjnych budynków, w których łącznie powstanie 48 funkcjonalnych mieszkań o powierzchni od 50 do 58 metrów kwadratowych. Dodatkowo powstaną także dwa dwukondygnacyjne budynki, w których do wyboru będziemy mieć łącznie 8 mieszkań. W ofercie dewelopera znajdziemy lokale 2 i 3-pokojowe, z dużą swobodą aranżacji. Część z nich została objęta rządowym programem Mieszkanie dla Młodych.Poświętne, na którym zlokalizowane jest nasze osiedle, stanowi w większości zabudowę jednorodzinną z nielicznymi osiedlami mieszkaniowymi o niskiej zabudowie. Jest częścią dzielnicy Psie Pole. Znajdziemy tu wiele miejsc do odpoczynku, choćby Park Marii Dąbrowskiej, Park Kasprowicza czy Las Osobowicki oraz Las Sołtysowicki. Nieopodal położone są Krzyżanowice, cechujące się terenami zielonymi, przez które przebiega wiele szlaków turystycznych. Entuzjaści jazdy konnej będą mogli uczęszczać do mieszczącej się tam stadniny koni.Poświęcka 22 to zamknięte osiedle z placem zabaw, w którym każde mieszkanie posiada balkon, a te zlokalizowane na parterze – ogródek. Dodatkowo do każdego lokalu przynależy komórka lokatorska oraz miejsce postojowe. Dla amatorów rowerowych wycieczek zostały zagospodarowane specjalne pomieszczenia na rowery.W bliskiej odległości od inwestycji znajduje się prywatne oraz państwowe przedszkole, szkoła podstawowa i gimnazjum. W odległości 1,4 kilometra położone jest centrum Handlowe Marino, które zapewni szybkie i wygodne zakupy. Dojazd do centrum zajmuje nie więcej niż 20 minut. Tuż przy osiedlu znajduje się przystanek autobusowy, a dalej znajdziemy linie tramwajowe. Tramwajem numer 1, 7 i 15 dojedziemy w 15 minut do Rynku. Bliskość obwodnicy AOW i Śródmiejskiej oraz głównych dróg wylotowych umożliwia szybki dostęp do każdej części miasta, a także dogodny wyjazd w kierunku Warszawy, Łodzi, Poznania, Trójmiasta jak również do Krakowa, Berlina czy Pragi.

Inwestycja Poświęcka 22 II Etap znajduje się na Poświętnem, ul. Poświęcka 22 (5.6 km od centrum Wrocławia), została zrealizowana przez dewelopera Blockpol Developer Sp. z o.o..

Inwestycja Poświęcka 22 II Etap została wybudowana i oddana do użytkowania w 1 kw. 2017 roku.

Cały projekt składa się z 56 nowych mieszkań. Budynki posiadają 3 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz nie posiadają kondygnacji podziemnych.

Aktualnie w inwestycji Poświęcka 22 II Etap pozostało na sprzedaż 0 mieszkań o powierzchniach od 50 do 54 metrów kwadratowych w cenie od 5 300 zł za metr kwadratowy.

Dla przyszłych mieszkańców deweloper Blockpol Developer Sp. z o.o. przewidział również:

 • miejsca postojowe naziemne (71 miejsc)

W inwestycji znajduje się 36 komórek lokatorskich.

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 4 kw. 2015 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 1 kw. 2017 roku.
Liczba budynków:cała inwestycja składa się z 6 budynków wielorodzinnych.
Liczba kondygnacji:budynki posiadają 3 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz nie posiadają kondygnacji podziemnych.
Liczba mieszkań:cała inwestycja składa się z 56 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności:informacja u dewelopera.
Powierzchnie dodatkowe:nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie:posiada (36).
Miejsca postojowe:w inwestycji przewidziano:
 • miejsca postojowe naziemne (71 miejsc).
Udogodnienia: plac zabaw, teren ogrodzony, internet, TV kablowa, rowerownia.
Przyroda:w okolicy inwestycji znajduje się park.

Lokalizacja inwestycji Poświęcka 22 II Etap

Psie Pole to wrocławska dzielnica rozciągająca się w północnej części miasta. Zamieszkuje ją ponad 93 tysiące mieszkańców, a jej obszar liczy prawie 100 km2. Zabudowę tworzą liczne osiedla domów jednorodzinnych i willi oraz trzy duże osiedla: Zakrzów, Psie Pole i Różanka. W południowej części dzielnicy znajduje się duży zespół przemysłowy. Na obrzeżach zaś dzielnicę otaczają tereny zielone w tym lasy: rędziński, osobowicki czy sołtysowicki. W centralnej części znajduje się siedziba Wyższej Szkoły Oficerskiej Wojsk Lądowych. Zachodnią część Psiego Pola ze wschodnią łączy największa arteria tej dzielnicy: ulica Jana Kasprowicza. Przebiega tędy również odcinek obwodnicy śródmiejskiej oraz droga E-67. Dzielnica jest dobrze skomunikowana dzięki dogodnym połączeniom autobusowym i tramwajowym (w szczególności centrum z innymi ważnymi punktami Wrocławia).

Komunikacja

Po wrocławskim Psim Polu porusza się 6 większych linii autobusowych oraz 2 tramwajowe. Mieszkańcy mogą także bez problemu poruszać się jednośladami – funkcjonuje tu rozbudowana trasa rowerowa. Dla podróżujących koleją Psie Pole posiada również swoją stację kolejową, umiejscowioną we wschodniej części dzielnicy.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Poświęcka 22 II Etap mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 220 metrów od inwestycji Poświęcka 22 II Etap znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Poświęcka.

Edukacja

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Poświęcka 22 II Etap znajduje się się 6 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Zespół Szkół Nr 17 w odległości 180 m, Gimnazjum nr 46 w odległości 180 m, Liceum nr XXXI w odległości 180 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Poświęcka 22 II Etap jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Wojewódzki Szpital Specjalistyczny Oddział Zamiejscowy w odległości 180 m, Vratislavia Medica w odległości 440 m.

Sklepy i usługi

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Poświęcka 22 II Etap składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 280 m znajduje się Dino.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Poświęcka 22 II Etap w odległości 160 m znajduje się Boisko, w odległości 460 m znajduje się Wrocławski Welodrom im. Wernera Józefa Grundmanna.

Data publikacji: 03.12.2015

Data aktualizacji: 24.11.2017

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Znajdziemy dla Ciebie