Kobyłka, Ul. Kościelna

Mieszkania na sprzedaż oferowane bezpośrednio przez BKC-INVEST Bartosz Cichorek, Tomasz Cichorek Sp. j.

Ceny od: 4 696 zł brutto/m2

Dostępne mieszkania

Aktualnie w inwestycji Kobyłka, Ul. Kościelna dostępne są 4 oferty

Rzut
Numer
Pokoje
Metraż
Piętro
Cena (brutto)
II.1
4
133 m²
-
III.2
4
133 m²
-
IV.2
4
133 m²
-
V.1
4
133 m²
-

Opis Inwestycji

Zalety inwestycji w Kobyłce:-cicha okolica, wokół dominuje zabudowa jednorodzinna,-do każdego lokalu przynależne są dwa miejsca parkingowe oraz ogródek przy budynku i na I piętrze (nad garażem),-do stacji kolejowej- 1900m,- do centrum- 1500m- w pobliżu Szkoła Podstawowa- 800m , dwa przedszkola- 650m-do wjazdu na obwodnicę – 6km- każdy lokal wyposażony jest w instalacje pozwalające na podłączenie centralnego odkurzacza oraz klimatyzacji.- 1,3 km do pobliskiego klubu fitness, 3,4 km do pływalni- w pobliżu w odległości kilkuset metrów znajduje się kilka sklepów,- ok.650 m do pobliskich restauracji- każdy z segmentów posiada własny garaż

Inwestycja Kobyłka, Ul. Kościelna znajduje się w Kobyłce, ul. Kościelna 24 (6.1 km od Warszawy), jest realizowana przez dewelopera BKC-INVEST Bartosz Cichorek, Tomasz Cichorek Sp. j..

Inwestycja Kobyłka, Ul. Kościelna jest w trakcie budowy z planowanym na 4 kw. 2019 roku terminem oddania do użytkowania.

Cały projekt składa się z 10 nowych mieszkań w tym 10 lokali typu apartament, znajdujących się w 5 budynkach wielorodzinnych. Budynki posiadają 2 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz nie posiadają kondygnacji podziemnych.

Aktualnie w inwestycji Kobyłka, Ul. Kościelna pozostały na sprzedaż 4 mieszkania o powierzchni 133 metrów kwadratowych w cenie od 4 696 zł za metr kwadratowy.

Dostępne są lokale:

  • 4-pokojowe o powierzchni od 133 m2 w cenie od 485 000 zł (4 mieszkania)

Dla przyszłych mieszkańców deweloper BKC-INVEST Bartosz Cichorek, Tomasz Cichorek Sp. j. przewidział również:

  • miejsca postojowe naziemne

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 4 kw. 2018 roku, planowane oddanie do użytkowania w 4 kw. 2019 roku.
Liczba budynków:cała inwestycja składa się z 5 budynków wielorodzinnych.
Liczba kondygnacji:budynki posiadają 2 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz nie posiadają kondygnacji podziemnych.
Liczba mieszkań:cała inwestycja składa się z 10 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:na wszystkich kondygnacjach po 276 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Elewacja
Wykończenie ścian wewnętrznych – tynki gipsowe. Tynki zewnętrzne –silikonowe na ociepleniu ze styropianu grubości 15cm.
Stolarka okienna
Stolarka okienna –PCV 6 komorowe, kolor z zewnątrz grafit, od środka białe.
Drzwi zewnętrzne
Drzwi wejściowe stalowe z elementami przeszklenia.
Balkony
Balustrady ze stali malowanej proszkowo.
Instalacje
Instalacja elektryczna: przewody miedziane, instalacja wykonana puszkami łączeniowymi, okablowanie do ewentualnej instalacji alarmowej, pomiar energii elektrycznej zlokalizowany w oddzielnym liczniku. Instalacja gazowa, z indywidualnym licznikiem do każdego lokalu. Przyłącze elektryczne do budynku ziemne z indywidualnym licznikiem do każdego lokalu. Instalacje RTV, alarmowa, domofon. Rozprowadzenia do instalacji klimatyzacji i centralnego odkurzacza wg odrębnego projektu technicznego. Na strych doprowadzone przyłącza mediów: prąd, co.( zgodnie z projektem technicznym).
Ogrzewanie
Ogrzewanie i ciepła woda – z pieca gazowego, kocioł gazowy dwufunkcyjny, z zamkniętą komorą spalania, ze sterowaniem i wyprowadzeniem spalin przewodem powietrzno-spalinowym przez dach budynku. Grzejniki wraz z zaworami termostatycznymi w mieszkaniu.
Rodzaj własności: odrębna własność z własnością gruntu.
Powierzchnie dodatkowe: ogródek, taras, balkon.
Komórki lokatorskie:nie przewidziano.
Miejsca postojowe:w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe naziemne.
Udogodnienia: teren ogrodzony.
Przyroda:informacja u dewelopera.

Aktualna oferta

Dostępne mieszkania:aktualnie dostępne są 4 mieszkania w tym 4 lokale typu apartament.
Powierzchnie mieszkań: 133 m2.
Liczba pokoi:dostępne są mieszkania 4-pokojowe.
Ceny mieszkań (brutto):
  • kształtują się na poziomie 485 000 zł.
  • koszt metra kwadratowego wynosi 4 696 zł/m².
Opis płatności:informacja u dewelopera.
Warunki rezerwacji:informacja u dewelopera.
Zabezpieczenie środków klienta:informacja u dewelopera.
Wysokość czynszu:w inwestycji znajdują się mieszkania bezczynszowe.

Lokalizacja inwestycji Kobyłka, Ul. Kościelna

Niewątpliwym atutem inwestycji w Kobyłce, przy ul. Kościelnej jest jej położenie. Pozwala ono na dogodną komunikację, zapewnia bliskość sklepów, restauracji, usług, znajduje się niedaleko centrum oraz stacji kolejowej. Jest to miejsce doskonałe dla rodzin z dziećmi, a także osób chcących zamieszkać w cichej i spokojnej okolicy. Wysoki standard wykończenia, najwyższa jakość użytych materiałów pozwoli na zamieszkanie w nowoczesnym, komfortowym i funkcjonalnym wnętrzu.

Powiat wołomiński położony jest na północny wschód od Warszawy i należy do najbardziej zaludnionych powiatów województwa mazowieckiego. Obszar o powierzchni ok. 955 km2 zamieszkują ponad 222 tys. osób, a przeważającą część terenu stanowią grunty rolne i kompleksy leśne. Do powiatu należy 5 gmin wiejskich, zaś miasta: Wołomin, Kobyłka, Marki, Ząbki, Zielonka, Radzymin i Tłuszcz usytuowane są wśród zielonych, zacisznych okolic. Zabudowę mieszkalną miast stanowią niskie budynki jedno- i wielorodzinne oraz czterokondygnacyjne bloki. Ząbki to miasto-ogród z zabytkowymi willami, zaś w Markach znajduje się unikatowa architektura postindustrialna. W Markach zlokalizowane są też duże zakłady produkcyjne, zaś na pozostałym obszarze – cegielnie. W obrębie powiatu znajdują się rezerwaty: Horowe Bagno i Grabicz oraz kąpielisko Glinianki. Kursują tutaj autobusy warszawskiej komunikacji miejskiej oraz pociągi Kolei Mazowieckich. Najważniejsza arteria to droga krajowa nr 8 (Warszawa – Białystok).

Komunikacja

Do miast powiatu wołomińskiego kursują autobusy warszawskiej komunikacji miejskiej oraz pociągi Kolei Mazowieckich. Dodatkowo miasta posiadają własne linie komunikacji miejskiej, zaś w całym powiecie kursują autobusy PKS oraz prywatne busy. Najważniejszymi arteriami są drogi krajowe: nr 8 (Warszawa – Białystok) i nr 50 (Ciechanów – Ostrów Mazowiecka), natomiast łączność z okolicznymi miejscowościami i stolicą zapewniają drogi wojewódzkie o numerach: 631, 634, 635 i 636.

W odległości 1250 metrów od inwestycji Kobyłka, Ul. Kościelna znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny Stacja KM.

Edukacja

W najbliższej okolicy inwestycji Kobyłka, Ul. Kościelna znajdują się 3 placówki edukacyjne. Najbliżej położone to: Zespół Szkół Publicznych nr 3 w odległości 900m, Niepubliczne Przedszkole Integracyjne „Słoneczna Polana” w odległości 1050m, Publiczne Przedszkole nr 2 w odległości 1250m.

Opieka medyczna

Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu placówki, tj.: w odległości 300 m znajduje się Gabinet Usprawniania Fizycznego - Rehabilitacja, w odległości 550 m znajduje się Arendarska-Gwóźdź Lidia, lek. stomatolog. Gabinet, w odległości 1250 m znajduje się Trojanowska Mirosława Elżbieta, lek. med. Gabinet lekarski.

Sport

W najbliższej okolicy inwestycji znajduje się: w odległości 750 m znajduje się Ośrodek Jeździecki "Galop".

Data publikacji: 06.05.2019

Data aktualizacji: 10.10.2019

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Zapytaj dewelopera
Znajdziemy dla Ciebie