Kuropatwy Park - domy energooszczędne

Domy na sprzedaż oferowane bezpośrednio przez Beton Stal Ostrołęka Development Dom Sp. z o. o.

Uwaga

Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Głowa do góry

Mamy dla Ciebie 168 ofert w najbliższej okolicy!

Zobacz wszystkie

Najbliższe inwestycje

 • Modern House(0.6 km dalej)

  Nowe domy na sprzedaż Warszawa, Ursynów, Jeziorki Południowe, ul.Cymbalistów 7 (13.5 km od centrum Warszawy)
  Modern House
  Termin oddania: 3 kw. 2020
  Liczba domów: 44
  Powierzchnia: 102 - 132 m2
  Liczba pokoi: 4
  Albero Invest
 • Osiedle Antonówka Etap IV(1.7 km dalej)

  Nowe domy na sprzedaż piaseczyński, Józefosław, ul. Ogrodowa (0.5 km od Warszawy)
  Ceny od: 5 496/m2
  Osiedle Antonówka Etap IV
  Termin oddania: 4 kw. 2020
  Liczba domów: 16
  Powierzchnia: 103 - 134 m2
  Liczba pokoi: 4 - 5
  AMPAR Bis Sp. j.
 • Villa Royale(1.7 km dalej)

  Nowe domy na sprzedaż piaseczyński, Józefosław, ul. Wilanowska/Sasanki (1 km od Warszawy)
  Villa Royale
  Gotowe do zamieszkania
  Liczba domów: 11
  Powierzchnia: 230 - 263 m2
  Liczba pokoi: 5 - 6
  City Living Polska Development Sp. z o.o.

Opis Inwestycji

OTOCZENIE TO PIERWSZY KROK DO KOMFORTUW południowej części Ursynowa tuż za Lasem Kabackim na granicy trzech gmin (Warszawa-Ursynów, Piaseczno -Józefosław, Lesznowola-Mysiadło) rozpościera się słoneczna działka osłonięta szpalerem starych świerków. W tym urokliwym miejscu bezpośrednio przy szerokiej i spokojnej ulicy zaplanowaliśmy osiedle 20 nowoczesnych domów energooszczędnych o spójnej i stylowej architekturze.JAKOŚĆ I PIĘKNO - KROK DRUGIBogactwo zastosowanych rozwiązań technicznych oraz staranność wykonania każdego elementu budynku pozwolą Tobie ze spokojem myśleć o przyszłości. Już na etapie projektu myśleliśmy jak przedstawić szereg rozwiązań, które dadzą Tobie wiele możliwości na różnych etapach życia. To efekt naszych doświadczeń a także chęć zapewnienia komfortu, który tworzymy dla Ciebie i Twoich bliskich. Już dzisiaj możesz doświadczyć korzyści z użytkowania domu energooszczędnego, wyprzedzając czas i chroniąc to wszystko, co Ciebie otacza. W tych domach trudno się nie zakochać.KROK TRZECIPrzyjdź do nas i sprawdź to wszystko, o czym mówimy - osiedle Kuropatwy Park w Warszawie. ZapraszamyPozostało 7 z 20 domów.

Inwestycja Kuropatwy Park - domy energooszczędne znajduje się na Dąbrówce, ul. Kuropatwy 28 (13.7 km od centrum Warszawy), została zrealizowana przez dewelopera Beton Stal Ostrołęka Development Dom Sp. z o. o..

Inwestycja Kuropatwy Park - domy energooszczędne została wybudowana i oddana do użytkowania w 4 kw. 2015 roku.

Cały projekt składa się z 20 nowych domów w tym 9 domów typu bliźniak.

Aktualnie w inwestycji Kuropatwy Park - domy energooszczędne pozostało na sprzedaż 0 nowych domów o powierzchni 205 metrów kwadratowych w cenie od 999 000 zł.

Dla przyszłych mieszkańców deweloper Beton Stal Ostrołęka Development Dom Sp. z o. o. nie przewidział miejsc postojowych.

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 2 kw. 2014 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 4 kw. 2015 roku.
Liczba domów:cała inwestycja składa się z 20 domów.
Liczba kondygnacji:domy posiadają od 1 do 3 kondygnacji wraz z parterem oraz nie posiadają poddasza.
Wysokość pomieszczeń:w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Konstrukcja budynku
Murowana - silikat/ żelbetowa
Dach
Blachodawchówka
Elewacja
Styropian gr. 20 cm, lekka mokra
Stolarka okienna
Okna PCV trzyszybowe
Posadzka
anhydrytowa
Ściany
Tynk gipsowy
Sufity
Tynk gipsowy
Parapety zewnętrzne
Blacha malowana proszkowo
Parapety wewnętrzne
Konglomerat
Instalacje
Elektryczne z osprzętem, sanitarne - podejścia, wideodomofon 2 szt., instalacja alarmowa, tv, internet, tel.
Ogrzewanie
Gazowe - na wyposażeniu piec kondensacyjny z zamkniętą komorą spalania. Podłogowe wodne na całej powierzchni domu (w łazienkach dodatkowo grzejnik).
Wentylacja
Mechaniczna z rekuperacją.
Wyposażenie łazienki
Brak
Wyposażenie kuchni
Brak
Rodzaj własności:informacja u dewelopera.
Garaże:domy posiadają garaże
Udogodnienia: teren ogrodzony.
Przyroda:w okolicy inwestycji znajduje się las.

Lokalizacja inwestycji Kuropatwy Park - domy energooszczędne

WYMARZONY ADRES Kuropatwy Park to osiedle 20-tu nowoczesnych domów energooszczędnych w zabudowie bliźniaczej przy ul. Kuropatwy 28 w Warszawie, w cichej i spokojnej części Ursynowa w pobliżu Lasu Kabackiego. ZAKOCHAJ SIĘ W OKOLICY Okoliczne obszary stanowiły jeszcze kilkanaście lat temu dzikie łąki okalające Las Kabacki. To właśnie tutaj były miejsca lęgowe ptaków takich jak kuropatwy i bażanty, które pozostały i żyją na tym terenie do dzisiaj. Możemy je spotkać przemierzając okolicę podczas rowerowych wycieczek lub wyglądając wczesnym rankiem przez okno na trawnik. W tej sielskiej scenerii łąk i domów jednorodzinnych dzieli nas krok od komfortu miejskiego życia. W odległości niespełna 400 m przebiega ulica Puławska, przy której znajduje się przystanek DĄBRÓWKA (linie autobusowe: 709, 727, 739, N83). Dojazd do najbliższej stacji Metro Wilanowska Komunikacją ZTM zajmuje ok. 19 minut. Zakupy w wielkich centrach handlowych takich jak Auchan, Leroy Merlin, Outlet Fashion House oraz sklep sportowy Decathlon, to jedynie 5 min. jazdy samochodem. Bliskość przedszkoli i szkół (ul. Sarabandy na Ursynowie, Kameralna w Józefosławiu, Osiedlowa w Mysiadle) to niezaprzeczalny atut tej okolicy. W pobliskiej miejscowości Mysiadło znajduje się również nowo otwarte Centrum Edukacji i Sportu, które stanowi trzy obiekty w jednym (szkoła, ośrodek kultury i obiekt sportowy) – najnowocześniejsza szkoła w Polsce. Gdy zapragniesz spędzić swój wolny czas aktywnie - udany wypoczynek zagwarantują Tobie znane obiekty sportowe: Tuan Club, Mandaryna Dance Studio, Silva Sport oraz malownicze trasy rowerowe Lasu Kabackiego a także atrakcje Parku Kultury w Powsinie. Osiedle Kuropatwy Park - to komfort i swoboda życia na łonie natury.

Usytuowany na południu Warszawy Ursynów zajmuje zarówno pod względem obszaru, jak i liczby mieszkańców, trzecie miejsce wśród największych dzielnic stolicy. Na powierzchni liczącej ok. 44 km2 mieszka ok. 148 tys. ludzi, lecz dzielnica nie jest zatłoczona. Sprzyja temu obecność przestrzeni naturalnego krajobrazu: Rezerwatu Las Kabacki i polodowcowego Jeziora Imielińskiego, a także miejskiej zieleni, jak: Park Romana Kozłowskiego, Gucin Gaj czy Ogród Botaniczny PAN. Ursynów to największe w stolicy skupisko osiedli mieszkaniowych, jednakże zabudowa jest niejednolita. Dominują blokowiska, na Moczydle i Ursynowie Zachodnim znajdują się osiedla domków jednorodzinnych, zaś w Wolicy występują domy reprezentujące dawne budownictwo podmiejskie. Na terenie dzielnicy znajdują się tory do wyścigów konnych, Arena Ursynów oraz Park Kultury w Powsinie. Do Śródmieścia można dojechać metrem, które odjeżdża z pięciu stacji, a głównymi arteriami są: Al. KEN, Al. Jana Anody Rodowicza czy ul. Puławska.

Komunikacja

Główną osią Ursynowa jest Al. KEN, a inne ważne arterie to: Al. Jana Anody Rodowicza oraz ulice: Puławska, Nowoursynowska i Dolina Służewiecka. Na terenie dzielnicy znajduje się 5 stacji metra, które stanowi podstawowy środek komunikacji z centrum miasta. Ponadto na Ursynowie kursują autobusy umożliwiające dojazd do Śródmieścia lub do przystanków metra.

W odległości 200 metrów od inwestycji Kuropatwy Park - domy energooszczędne znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny DĄBRÓWKA 02.

Edukacja

W najbliższej okolicy inwestycji Kuropatwy Park - domy energooszczędne znajdują się 23 placówki edukacyjne. Najbliżej położone to: Przedszkole Leśne Ursynów w odległości 650m, Nibylandia. Niepubliczne przedszkole w odległości 800m, Szkoła Podstawowa nr 96 w odległości 1000m.

Opieka medyczna

Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu placówki, tj.: w odległości 750 m znajduje się Fizjoterapia Zdzisław Jarecki, w odległości 750 m znajduje się Hoffman Agnieszka, lek. med. Spec. ginekolog. Gabinet, w odległości 950 m znajduje się Revitaderm. Gabinet dermatologii ogólnej i estetycznej.

Sklepy i usługi

W okolicy znajdują się: w odległości 750 m znajduje się Parafia p.w. Matki Bożej Różańcowej, w odległości 1100 m znajduje się Parafia rzymskokatolicka św. Józefa Opiekuna Pracy, w odległości 1450 m znajduje się Gminna Biblioteka Publiczna.

Sport

W najbliższej okolicy inwestycji znajduje się: w odległości 1050 m znajduje się Pływalnia, w odległości 1650 m znajduje się TC Poland.

Data publikacji: 06.03.2015

Data aktualizacji: 13.10.2018

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Znajdziemy dla Ciebie