Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek:

Marcinowe Wzgórze

Oferta archiwalna

Mieszkania na sprzedaż ul. Marcina Filipa, oferowane bezpośrednio przez

Besta PB Sp. z o.o

Rzeszów, ul. Marcina Filipa

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Mamy dla Ciebie 724 oferty w najbliższej okolicy!

Najbliższe inwestycje

Prezentacja oferty archiwalnej

Marcinowe WzgórzeMarcinowe Wzgórze

14 zdjęć

Marcinowe Wzgórze
Marcinowe Wzgórze
Marcinowe Wzgórze
Marcinowe Wzgórze

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

  • Standard deweloperski

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 3 kw. 2015 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 4 kw. 2018 roku

Liczba budynków:

cała inwestycja składa się z 6 budynków wielorodzinnych

Liczba kondygnacji:

budynki posiadają 4 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną

Liczba mieszkań:

cała inwestycja składa się z 154 lokali mieszkalnych

Wysokość pomieszczeń:

w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości

Standard wykończenia

standard deweloperski

Konstrukcja budynku

Technologia - budynek wykonany w technologii tradycyjnej.

Stolarka okienna

PCV, średni współczynnik dla całego okna U<1,3.

Drzwi zewnętrzne

Antywłamaniowe kl. C.

Posadzka

Wykończenie posadzek - wylewka cementowa (tzw. podłoga pływająca) jako podkład przygotowany pod warstwę wykończeniową. Warstwa wykończeniowa (parkiet, panele, płytki itp. ) w zakresie kupującego.

Ściany

Ściany zewnętrzne - murowane z pustaków ceramicznych, termoizolacja wykonana ze styropianu gr. 15 cm.

Parapety wewnętrzne

Kamień naturalny lub aglomarmur.

Instalacje

Instalacja CO w mieszkaniach. Instalacja wodno-kanalizacyjna. Instalacja elektryczna. Instalacja telefoniczna. Instalacja sieci szerokopasmowego Internetu. Instalacja RTV i SAT.

Wentylacja

Wentylacja mieszkań w oparciu o rozwiązanie firmy Aereco tj. zbiorczych kolektorów wywiewnych zakończonych na dachu wentylatorem. Zaprojektowano odrębne kolektory wentylacji ogólnej dla kuchni, odrębne dla toalet i łazienek. W oknach nawiewniki okienne.

Rodzaj własności:

informacja u dewelopera

Powierzchnie dodatkowe:

nie przewidziano powierzchni dodatkowych

Komórki lokatorskie:

nie przewidziano

Miejsca postojowe:

w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe naziemne
  • miejsca postojowe podziemne

Przyroda:

informacja u dewelopera

Opis inwestycji

Przy ul. Marcina Filipa (Wilkowyja Północ) powstało kameralne osiedle, złożone z sześciu niewysokich budynków o zróżnicowanej wielkości. Kompleks mieszkalny wyróżnia nowoczesna architektura i najwyższa jakość wykonania. Osiedle zlokalizowane jest w atrakcyjnej, spokojnej okolicy, otoczone zielenią, z szybkim i wygodnym połączeniem do centrum miasta. W pobliżu pełna infrastruktura miejska.

W sprzedaży 154 mieszkania o zróżnicowanym metrażu. Miejsca parkingowe w garażu podziemnym oraz przy budynkach.

Inwestycja Marcinowe Wzgórze znajduje się w Rzeszowie, ul. Marcina Filipa (3.7 km od centrum Rzeszowa), została zrealizowana przez Besta PB Sp. z o.o.

Inwestycja Marcinowe Wzgórze została wybudowana i oddana do użytkowania w 4 kw. 2018 roku.

Cały projekt składa się z 154 nowych mieszkań znajdujących się w 6 budynkach wielorodzinnych. Budynki posiadają 4 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Marcinowe Wzgórze nie ma nowych mieszkań w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców Besta PB Sp. z o.o przewidział:

  • miejsca postojowe naziemne
  • miejsca postojowe podziemne

Lokalizacja inwestycji

Rzeszów to miasto w południowo-wschodniej Polsce będące stolica województwa podkarpackiego. Położony jest na Podgórzu Rzeszowskim. W skład Rzeszowa wchodzi kilkadziesiąt osiedli. Zabudowa Śródmieścia Rzeszowa pochodzi w większości z XIX wieku, pozostałe części miasta charakteryzują się przeważnie zabudową typową dla osiedli miejskich – są to bloki oraz osiedla domów jednorodzinnych czy szeregowców. Do najważniejszych zabytków Rzeszowa należy gotycki kościół farny oraz zamek z czasów Lubomirskich. Reprezentacyjną częścią miasta jest deptak 3 Maja. W Rzeszowie jest też kilka wieżowców – w 2014 roku oddano do użytku 18-piętrowy apartamentowiec Capital Towers, a w 2015 r. SkyRes Warszawska, 14-piętrowy biurowiec wraz z zapleczem mieszkalnym. W obrębie Rzeszowa znajduje się także rezerwat przyrody Lisia Góra położony nad Zbiornikiem Rzeszowskim. W mieście znajduje się również wiele ważnych obiektów sportowych oraz kulturalnych, m.in. Filharmonia Podkarpacka czy Hala Podpromie.

Komunikacja

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Marcinowe Wzgórze?

Miejskie Przedsiębiorstwo Komunikacyjne w Rzeszowie obsługuje kilkadziesiąt linii autobusowych, z czego ponad połowa kursuje po mieście a kilkanaście z nich to linie podmiejskie. W Rzeszowie znajduje się także dworzec kolejowy, z którego kursują bezpośrednie połączenia do Warszawy, Wrocławia, Poznania, Szczecina, Bydgoszczy, Lubina, Gdańska czy ukraińskiego Lwowa. Około 8 km od granic miasta znajduję się międzynarodowy port lotniczy Rzeszów-Jasionka. Przez miasto przebiega również odcinek autostrady A4 oraz fragment drogi S19 prowadzącej do Suwałk.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Marcinowe Wzgórze mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 2132 metrów od inwestycji Marcinowe Wzgórze znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Rzeszów Pobitno.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Marcinowe Wzgórze znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Marcinowe Wzgórze znajdują się 4 placówki edukacyjne. Najbliżej położone to: Publiczna Szkoła Podstawowa Zakonu Pijarów w odległości 447 m, Niepubliczne Przedszkole Niebieski Motylek w odległości 467 m, szkoła w odległości 476 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Marcinowe Wzgórze składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 790 m znajduje się Delikatesy Centrum, w odległości 883 m znajduje się Auchan.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Marcinowe Wzgórze w odległości 494 m znajduje się boisko / kort, w odległości 528 m znajduje się boisko / kort, w odległości 606 m znajduje się boisko / kort.

Data publikacji: 20.03.2015
Data aktualizacji: 11.05.2021

Nagrody i wyróżnienia

Nagroda Forbes 2022
Nagroda Forbes 2021
Nagroda Digital Excellence Awards 2022
Nagroda Laur Klienta 2023
Nagroda Dobry Pracodawca 2023
Nagroda Gazele Biznesu 2023