Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek:

Chmielewskiego

Oferta archiwalna

Mieszkania na sprzedaż ul. Chmielewskiego, oferowane bezpośrednio przez

Best Deweloper

Szczecin, Zachód, Pomorzany, ul. Chmielewskiego

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Mamy dla Ciebie 125 ofert w najbliższej okolicy!

Najbliższe inwestycje

Prezentacja oferty archiwalnej

ChmielewskiegoChmielewskiego

4 zdjęcia

Chmielewskiego
Chmielewskiego
Chmielewskiego
Chmielewskiego

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

  • winda
  • Standard deweloperski

Rekreacja

  • plac zabaw

Przyroda w okolicy

  • morze

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 4 kw. 2018 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 4 kw. 2020 roku

Liczba budynków:

cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego

Liczba kondygnacji:

budynek posiada od 9 do 12 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną

Liczba mieszkań:

cała inwestycja składa się z 119 lokali mieszkalnych

Wysokość pomieszczeń:

na wszystkich kondygnacjach po 256 cm wysokości

Standard wykończenia

standard deweloperski

Rodzaj własności:

informacja u dewelopera

Powierzchnie dodatkowe:

nie przewidziano powierzchni dodatkowych

Komórki lokatorskie:

posiada

Miejsca postojowe:

w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe naziemne
  • miejsca postojowe podziemne

Przyroda:

w okolicy inwestycji znajduje się park, rzeka, morze

Opis inwestycji

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom rynku, a także z myślą o przyszłych mieszkańcach osiedla, powierzchnie dostępnych mieszkań rozciągają się w szerokim przedziale - od poszukiwanych i pożądanych lokali 1 pokojowych typu SMART, do przestronnych APARTAMENTÓW dla wymagających z tarasami i zachwycającym widokiem na całe miasto i dorzecze Odry.

Wiemy, bazując na wieloletnim doświadczeniu, jak ważne jest aby mieszkanie było nie tylko estetyczne i ładnie urządzone, ale przede wszystkim funkcjonalne i wygodne, jasne i ciepłe, a także z możliwościami samodzielnej aranżacji. Dlatego przy ścisłej współpracy z projektantami oraz korzystając z uwag obecnych i przyszłych klientów stworzyliśmy maksymalnie praktyczne warunki adaptacji dbając o każdy szczegół. Analizowaliśmy ze szczególną starannością projekt do momentu stwierdzenia, że to właśnie takie mieszkania, w których chce się zamieszkać.

Poza tym, szukaliśmy także potencjału tego przedsięwzięcia dla inwestorów. Zarówno przewidziane powierzchnie pod lokale usługowe jak i potencjał związany z inwestycją w mieszkania powoduje, że ta propozycja to może być bestseller.

Warto budować swój biznes na solidnych fundamentach jakim jest lokalizacja, ponieważ:

to dobra identyfikacja otoczenia i możliwości dojazdu oraz potencjał klientów (położenie między Pomorzanami i Śródmieściem oraz Dworzec Główny i bezkolizyjny wyjazd z miasta),

wizerunek biznesu na osiedlu zaprojektowanym na wysokim europejskim poziomie,

wybór tej lokalizacji to wymierna korzyść wizerunkowa prowadzonego biznesu i perspektyw rozwojowych, a także dobra lokata kapitału.

Atuty osiedla:

Kultowe i historyczne miejsce nadające charakteru i niepowtarzalności

Nowoczesna na europejskim poziomie architektura

Cicho- i szybkobieżne windy obsługuje wszystkie kondygnacje aż do hali garażowej

Obszerny wielopoziomowy podziemny parking

Miejsce zabaw dla dzieci i wypoczynku dla mieszkańców na starannie zaprojektowanym dziedzińcu

Bezpieczne stanowiska dla rowerów dla korzystających z jednośladów

Komórki lokatorskie

Wspaniały widok na całe miasto

Bogata infrastruktura – sklepy, szkoły, służba zdrowia …

Dogodna komunikacja (przystanek tramwajowy linii 3 i 6 - bezpośrednio przy osiedlu)

Brak strefy płatnego parkowania.

Inwestycja Chmielewskiego znajduje się w Pomorzanach, ul. Chmielewskiego (2.7 km od centrum Szczecina), została zrealizowana przez Best Deweloper.

Inwestycja Chmielewskiego została wybudowana i oddana do użytkowania w 4 kw. 2020 roku.

Cały projekt składa się z 119 nowych mieszkań znajdujących się w 1 budynku wielorodzinnym. Budynek posiada od 9 do 12 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Chmielewskiego nie ma nowych mieszkań w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców Best Deweloper przewidział:

  • miejsca postojowe naziemne
  • miejsca postojowe podziemne

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie.

Lokalizacja inwestycji

Szczecin Zachód to dzielnica miasta zamieszkana przez ok. 117 000 osób. Budownictwo mieszkalne skupione jest w jej południowej części, a łącznie na Zachodzie jest 9 osiedli mieszkalnych. Północ jest w dużym stopniu zalesiona, znajduje się tam m.in. Park Leśny Głębokie. Pojawiają się też enklawy osiedli domów jednorodzinnych. Zewnętrzne części dzielnicy to dawne wsie, co determinuje występowanie rozległych obszarów zabudowy jednorodzinnej. Południe jest wysoce zurbanizowane, sąsiaduje bezpośrednio ze Śródmieściem i stanowi jego dobre uzupełnienie pod względem usługowym. Występują tu zarówno budynki mieszkalne jedno-, jak i wielorodzinne. Szczecin Zachód daje mieszkańcom dostęp do 4 szpitali i niemal 20 przychodni lekarskich. Działa tu ponad 40 szkół i mieszczą się dwa wydziały Politechniki Szczecińskiej. Czas wolny można spędzić np. w domu kultury, nad jednym z dwóch kąpielisk lub w parku rekreacyjnym. Przez Szczecin Zachód biegną trzy drogi krajowe i droga wojewódzka. Znajduje się tu 6 stacji kolejowych i regularnie kursują autobusy miejskie. Dociera tu 10 linii tramwajowych.

Komunikacja

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Chmielewskiego?

Przez terytorium dzielnicy Szczecin Zachód biegną drogi krajowe nr 10 i nr 13, a jej południową granicę wyznacza droga krajowa nr 31. W ułożeniu niemal południkowym przebiega tędy również droga wojewódzka nr 115. Kursują tu linie autobusów miejskich i 10 linii tramwajowych. Funkcjonuje też transport kolejowy – w dzielnicy mieści się 6 stacji kolejowych.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Chmielewskiego mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 1464 metrów od inwestycji Chmielewskiego znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Szczecin Główny.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Chmielewskiego znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Chmielewskiego znajduje się 20 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Teren USK2 Pomorzany w odległości 272 m, XVI Liceum Ogólnokształcące w odległości 590 m, szkoła w odległości 656 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Chmielewskiego jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Uniwersytecki Szpital Kliniczny nr 2 Pomorskiego Uniwersytetu Medycznego w odległości 140 m, XX - Zakład Patologii Ogólnej PUM w odległości 145 m, M - Oddział Dializ w odległości 255 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Chmielewskiego składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 282 m znajduje się sklep osiedlowy, w odległości 334 m znajduje się Lidl, w odległości 377 m znajduje się sklep osiedlowy.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Chmielewskiego w odległości 307 m znajduje się boisko / kort, w odległości 366 m znajduje się boisko / kort, w odległości 630 m znajduje się boisko / kort.

Data publikacji: 05.06.2019
Data aktualizacji: 27.06.2023

Nagrody i wyróżnienia

Nagroda Forbes 2022
Nagroda Forbes 2021
Nagroda Digital Excellence Awards 2022
Nagroda Laur Klienta 2023
Nagroda Dobry Pracodawca 2023
Nagroda Gazele Biznesu 2023