Chmielewskiego

Mieszkania na sprzedaż ul. Chmielewskiego, oferowane bezpośrednio przez Best Deweloper

Szczecin, Zachód, Pomorzany, ul. Chmielewskiego

Uwaga

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości. Mamy dla Ciebie 2 oferty w najbliższej okolicy!

Chmielewskiego

4 zdjęcia

Chmielewskiego
Chmielewskiego
Chmielewskiego
Chmielewskiego

Najbliższe inwestycje

 • Potulicka 37

  Graz Deweloper

 • Sowińskiego 78

  White Stone

 • Wielka Odrzańska

  asset home – Przedstawiciel Dewelopera

Opis Inwestycji

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom rynku, a także z myślą o przyszłych mieszkańcach osiedla, powierzchnie dostępnych mieszkań rozciągają się w szerokim przedziale - od poszukiwanych i pożądanych lokali 1 pokojowych typu SMART, do przestronnych APARTAMENTÓW dla wymagających z tarasami i zachwycającym widokiem na całe miasto i dorzecze Odry.

Wiemy, bazując na wieloletnim doświadczeniu, jak ważne jest aby mieszkanie było nie tylko estetyczne i ładnie urządzone, ale przede wszystkim funkcjonalne i wygodne, jasne i ciepłe, a także z możliwościami samodzielnej aranżacji. Dlatego przy ścisłej współpracy z projektantami oraz korzystając z uwag obecnych i przyszłych klientów stworzyliśmy maksymalnie praktyczne warunki adaptacji dbając o każdy szczegół. Analizowaliśmy ze szczególną starannością projekt do momentu stwierdzenia, że to właśnie takie mieszkania, w których chce się zamieszkać.

Poza tym, szukaliśmy także potencjału tego przedsięwzięcia dla inwestorów. Zarówno przewidziane powierzchnie pod lokale usługowe jak i potencjał związany z inwestycją w mieszkania powoduje, że ta propozycja to może być bestseller.

Warto budować swój biznes na solidnych fundamentach jakim jest lokalizacja, ponieważ:

to dobra identyfikacja otoczenia i możliwości dojazdu oraz potencjał klientów (położenie między Pomorzanami i Śródmieściem oraz Dworzec Główny i bezkolizyjny wyjazd z miasta),

wizerunek biznesu na osiedlu zaprojektowanym na wysokim europejskim poziomie,

wybór tej lokalizacji to wymierna korzyść wizerunkowa prowadzonego biznesu i perspektyw rozwojowych, a także dobra lokata kapitału.

Atuty osiedla:

Kultowe i historyczne miejsce nadające charakteru i niepowtarzalności

Nowoczesna na europejskim poziomie architektura

Cicho- i szybkobieżne windy obsługuje wszystkie kondygnacje aż do hali garażowej

Obszerny wielopoziomowy podziemny parking

Miejsce zabaw dla dzieci i wypoczynku dla mieszkańców na starannie zaprojektowanym dziedzińcu

Bezpieczne stanowiska dla rowerów dla korzystających z jednośladów

Komórki lokatorskie

Wspaniały widok na całe miasto

Bogata infrastruktura – sklepy, szkoły, służba zdrowia …

Dogodna komunikacja (przystanek tramwajowy linii 3 i 6 - bezpośrednio przy osiedlu)

Brak strefy płatnego parkowania.

Inwestycja Chmielewskiego znajduje się w Pomorzanach, ul. Chmielewskiego (2.7 km od centrum Szczecina), została zrealizowana przez dewelopera Best Deweloper.

Inwestycja Chmielewskiego została wybudowana i oddana do użytkowania w 4 kw. 2020 roku.

Cały projekt składa się z 119 nowych mieszkań. Budynek posiada od 9 do 12 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Chmielewskiego pozostało na sprzedaż 0 mieszkań o powierzchniach od 26 do 124 metrów kwadratowych.

Dla przyszłych mieszkańców deweloper Best Deweloper przewidział również:

 • miejsca postojowe naziemne
 • miejsca postojowe podziemne

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie.

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:
rozpoczęcie budowy w 4 kw. 2018 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 4 kw. 2020 roku.
Liczba budynków
cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego.
Liczba kondygnacji:
budynek posiada od 9 do 12 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.
Liczba mieszkań
cała inwestycja składa się z 119 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:
na wszystkich kondygnacjach po 256 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności:
informacja u dewelopera.
Powierzchnie dodatkowe:
nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie:
posiada
Miejsca postojowe:
w inwestycji przewidziano:
 • miejsca postojowe naziemne.
 • miejsca postojowe podziemne.
Udogodnienia:
plac zabaw, winda, patio / dziedziniec
Przyroda:
w okolicy inwestycji znajduje się park, rzeka, morze

Lokalizacja inwestycji

Szczecin Zachód to dzielnica miasta zamieszkana przez ok. 117 000 osób. Budownictwo mieszkalne skupione jest w jej południowej części, a łącznie na Zachodzie jest 9 osiedli mieszkalnych. Północ jest w dużym stopniu zalesiona, znajduje się tam m.in. Park Leśny Głębokie. Pojawiają się też enklawy osiedli domów jednorodzinnych. Zewnętrzne części dzielnicy to dawne wsie, co determinuje występowanie rozległych obszarów zabudowy jednorodzinnej. Południe jest wysoce zurbanizowane, sąsiaduje bezpośrednio ze Śródmieściem i stanowi jego dobre uzupełnienie pod względem usługowym. Występują tu zarówno budynki mieszkalne jedno-, jak i wielorodzinne. Szczecin Zachód daje mieszkańcom dostęp do 4 szpitali i niemal 20 przychodni lekarskich. Działa tu ponad 40 szkół i mieszczą się dwa wydziały Politechniki Szczecińskiej. Czas wolny można spędzić np. w domu kultury, nad jednym z dwóch kąpielisk lub w parku rekreacyjnym. Przez Szczecin Zachód biegną trzy drogi krajowe i droga wojewódzka. Znajduje się tu 6 stacji kolejowych i regularnie kursują autobusy miejskie. Dociera tu 10 linii tramwajowych.

Komunikacja

Przez terytorium dzielnicy Szczecin Zachód biegną drogi krajowe nr 10 i nr 13, a jej południową granicę wyznacza droga krajowa nr 31. W ułożeniu niemal południkowym przebiega tędy również droga wojewódzka nr 115. Kursują tu linie autobusów miejskich i 10 linii tramwajowych. Funkcjonuje też transport kolejowy – w dzielnicy mieści się 6 stacji kolejowych.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Chmielewskiego mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 80 metrów od inwestycji Chmielewskiego znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Świętego Józefa.

Edukacja

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Chmielewskiego znajdują się się 4 placówki edukacyjne. Najbliżej położone to: Zespół Szkół Rzemieślniczych w odległości 370 m, Branżowa Szkoła I stopnia Nr 5 w odległości 370 m, Ośrodek Dokształcania i Doskonalenia Zawodowego Nr1 w odległości 370 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Chmielewskiego jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: XX - Zakład Patologii Ogólnej PUM w odległości 150 m, Samodzielny Publiczny Szpital Kliniczny nr 2 Pomorskiego Uniwersytetu Medycznego w odległości 360 m, Lekarz w odległości 390 m.

Sklepy i usługi

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Chmielewskiego składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 280 m znajduje się Sklep osiedlowy, w odległości 360 m znajduje się Lidl, w odległości 380 m znajduje się Sklep osiedlowy.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Chmielewskiego w odległości 330 m znajduje się Boisko.

Data publikacji: 05.06.2019
Data aktualizacji: 06.02.2020
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: