Pomorska 185

Oferta archiwalna

Mieszkania na sprzedaż ul. Pomorska, oferowane bezpośrednio przez

Baltic Estate

Łódź, Śródmieście, Śródmieście-Wschód, ul. Pomorska 185

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Mamy dla Ciebie 1016 ofert w najbliższej okolicy!

Najbliższe inwestycje

Prezentacja oferty archiwalnej

Pomorska 185

4 zdjęcia

Pomorska 185
Pomorska 185
Pomorska 185
Pomorska 185

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

  • monitoring
  • teren ogrodzony
  • winda
  • rowerownia
  • Standard deweloperski

Instalacje i energetyka

  • inteligentny dom

Przyroda w okolicy

  • 4 parki w okolicy
  • las

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 4 kw. 2021 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 2 kw. 2023 roku

Liczba budynków:

cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego

Liczba kondygnacji:

budynek posiada 5 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną

Liczba mieszkań:

cała inwestycja składa się z 62 lokali mieszkalnych

Wysokość pomieszczeń:

w zależności od kondygnacji od 260 do 265 cm wysokości

Standard wykończenia

standard deweloperski

Ogrzewanie

centralne z sieci

Rodzaj własności:

informacja u dewelopera

Powierzchnie dodatkowe:

nie przewidziano powierzchni dodatkowych

Komórki lokatorskie:

posiada (6): zakup nieobowiązkowy

Miejsca postojowe:

w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe podziemne (44 miejsca) : zakup nieobowiązkowy

Przyroda:

w okolicy inwestycji znajduje się park, las

Opis inwestycji

Pomorska 185 to kameralna, bezpieczna inwestycja, pełna najnowocześniejszych rozwiązań oraz nawiązująca do odważnej architektury i modernistycznych tradycji Łodzi. W pięciokondygnacyjnym budynku mieszczą się 62 mieszkania jedno, dwu i trzypokojowe z balkonami lub ogródkami na parterze. Dzięki dużej różnorodności jesteśmy pewni, że każdy odnajdzie wśród nich swoje wymarzone lokum. W budynku znajduje się również kondygnacja podziemna, w której mamy aż 44 miejsca postojowe oraz komórki lokatorskie.

Inwestycja Pomorska 185 znajduje się w Sródmieściu-Wschód, ul. Pomorska 185 (3.5 km od centrum Łodzi), została zrealizowana przez Baltic Estate.

Inwestycja Pomorska 185 została wybudowana i oddana do użytkowania w 2 kw. 2023 roku.

Cały projekt składa się z 62 nowych mieszkań znajdujących się w 1 budynku wielorodzinnym. Budynek posiada 5 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Pomorska 185 nie ma nowych mieszkań w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców Baltic Estate przewidział:

  • miejsca postojowe podziemne (44 miejsca)

W inwestycji znajduje się 6 komórek lokatorskich zakup nieobowiązkowy.

Lokalizacja inwestycji

Poznaj osiedle, z którego w 10 minut dotrzesz do centrum miasta, a także z łatwością wyjedziesz poza jego granice, niezależnie od tego, czy zdecydujesz się na komunikację miejską czy własny samochód.

W okolicy znajduje się gęsta sieć przystanków tramwajowych i autobusowych, jak również dworzec Łódź Fabryczna oraz stacje kolejowe – Łódź Niciarniana i Łódź Stoki. Taka lokalizacja pozwoli Ci szybko i wygodnie dojechać do pracy lub szkoły, a także na weekendowe wycieczki z bliskimi z dala od zgiełku miasta.

W niewielkiej odległości od inwestycji znajdziesz również liczne sklepy oraz ośrodki edukacyjne i medyczne. W okolicy znajdują się trzy żłobki, dwa przedszkola, dwie szkoły podstawowe, dwa licea oraz kampus Uniwersytetu Łódzkiego, Wydział Prawa i Centralny Szpital Kliniczny Uniwersytetu Medycznego – wszystko w zasięgu krótkiego spaceru!

Pomorska 185 to inwestycja blisko natury. W pobliżu znajdują się dwa piękne parki: 3 Maja oraz Baden Powella.

Obydwa sprawiają, że z przyjemnością spędza się tam swój wolny czas, a każdy mieszkaniec znajdzie tam swoją przestrzeń do wypoczynku i regeneracji – poranny jogging, piknik z przyjaciółmi, czy też spacer z rodziną.

Taka lokalizacja sprawia, że przyszłych mieszkańców nie ominie miejskie życie, a w razie potrzeby będą na tyle daleko od zgiełku miasta, by odnaleźć spokój i harmonię w swoich czterech ścianach.

Łódzkie Śródmieście to obszar w kształcie litery „L” ograniczony ulicami Północną, Piotrkowską i Kilińskiego. Najbardziej rozpoznawalną ulicą Śródmieścia, jak i całej Łodzi, jest ulica Piotrkowska. To tu koncentruje się życie kulturalne i rozrywkowe miasta. Ze Śródmieścia można nie tylko wygodnie dojechać do każdej dzielnicy miasta, ale też w ciągu ok. godziny znaleźć się w Warszawie dzięki położonej tu stacji PKP Łódź Fabryczna. Centrum miasta składa się głównie z przedwojennej zabudowy, czyli kamienic, uzupełnionych wielomieszkaniową zabudową powojenną. Znajduje się tu Uniwersytet Łódzki, główny ośrodek naukowy w mieście. To też doskonały dostęp do szpitali, bo w Śródmieściu ulokowane są dwa szpitale miejskie. Dzielnica otoczona jest terenami zielonymi ,takimi jak Park Piłsudskiego czy Park Poniatowskiego. Nowe budownictwo sąsiaduje tu więc z licznymi miejscami do aktywnego wypoczynku jak i zabytkami.

Komunikacja

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Pomorska 185?

Śródmieście Łodzi jest doskonale skomunikowane z resztą miasta dzięki autobusom i tramwajom kursującym po każdej większej ulicy dzielnicy. Dodatkowo z położonego w Śródmieściu dworca PKP Łódź Fabryczna można dojechać do wszystkich większych miast Polski jak i pozostałych stacji w Łodzi. 6 km na południe od Śródmieścia znajduje się międzynarodowy Port Lotniczy.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Pomorska 185 mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 935 metrów od inwestycji Pomorska 185 znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Łódź Stoki.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Pomorska 185 znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Pomorska 185 znajdują się 44 placówki edukacyjne. Najbliżej położone to: Wydział Filologiczny Uniwersytetu Łódzkiego w odległości 154 m, Uniwersytet Łódzki - Wydział Filologiczny w odległości 168 m, Wydział Chemii Uniwersytetu Łódzkiego w odległości 327 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Pomorska 185 jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Centralny Szpital Kliniczny w odległości 476 m, gabinet lekarski / przychodnia / szpital w odległości 519 m, gabinet lekarski / przychodnia / szpital w odległości 549 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Pomorska 185 składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 35 m znajduje się Lidl, w odległości 278 m znajduje się Spar Express, w odległości 304 m znajduje się Żabka.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Pomorska 185 znajduje się kilka Boisk.

Data publikacji: 14.06.2021
Data aktualizacji: 15.11.2021

Nagrody i wyróżnienia

nagroda forbes 2022
nagroda forbes 2021
nagroda digital excellence awards 2022
nagroda laur klienta 2023
nagroda dobry pracodawca 2023
nagroda gazele biznesu 2023
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: