Pomorska 185

Pod wynajem

Mieszkania na sprzedaż ul. Pomorska, oferowane bezpośrednio przez Baltic Estate

Łódź, Śródmieście, Śródmieście-Wschód, ul. Pomorska 185
Ceny od: 6 900 zł brutto/m2
Pomorska 185

4 zdjęcia

Pomorska 185
Pomorska 185
Pomorska 185
Pomorska 185

Dostępne mieszkania

Aktualnie w inwestycji Pomorska 185 dostępne są 62 oferty

 • Lista
 • Rzuty
Pokoje
Powierzchnia
Cena
Filtruj listę

Opis Inwestycji

Pomorska 185 to kameralna, bezpieczna inwestycja, pełna najnowocześniejszych rozwiązań oraz nawiązująca do odważnej architektury i modernistycznych tradycji Łodzi. W pięciokondygnacyjnym budynku mieszczą się 62 mieszkania jedno, dwu i trzypokojowe z balkonami lub ogródkami na parterze. Dzięki dużej różnorodności jesteśmy pewni, że każdy odnajdzie wśród nich swoje wymarzone lokum. W budynku znajduje się również kondygnacja podziemna, w której mamy aż 44 miejsca postojowe oraz komórki lokatorskie.

Inwestycja Pomorska 185 znajduje się w Sródmieściu-Wschód, ul. Pomorska 185 (3.5 km od centrum Łodzi), jest realizowana przez Baltic Estate.

Inwestycja obecnie jest w trakcie planowania z planowanym na 2 kw. 2023 roku terminem oddania do użytkowania.

Cały projekt składa się z 62 nowych mieszkań znajdujących się w 1 budynku wielorodzinnym. Budynek posiada 5 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Pomorska 185 w sprzedaży 62 nowe mieszkania o powierzchni od 28 do 62 metrów kwadratowych, w cenie od 6 900 zł za metr kwadratowy.

Dostępne są mieszkania:

 • 1-pokojowe o powierzchni od 28 do 33 m2 (27 mieszkań)
 • 2-pokojowe o powierzchni od 35 do 46 m2 (21 mieszkań)
 • 3-pokojowe o powierzchni od 53 do 62 m2 (14 mieszkań)

Dla przyszłych mieszkańców Baltic Estate przewidział:

 • miejsca postojowe podziemne (44 miejsca)

W inwestycji znajduje się 6 komórek lokatorskich zakup nieobowiązkowy.

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:
rozpoczęcie budowy w 4 kw. 2021 roku, planowane oddanie do użytkowania w 2 kw. 2023 roku
Liczba budynków:
cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego.
Liczba kondygnacji:
budynek posiada 5 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.
Liczba mieszkań:
cała inwestycja składa się z 62 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:
w zależności od kondygnacji od 260 do 265 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski

Ogrzewanie

centralne z sieci

Rodzaj własności:
odrębna własność z własnością gruntu.
Powierzchnie dodatkowe:
balkon, ogródek.
Komórki lokatorskie:
posiada (6): zakup nieobowiązkowy.false
Miejsca postojowe:
w inwestycji przewidziano:
 • miejsca postojowe podziemne (44 miejsca): zakup nieobowiązkowy.
Udogodnienia:
monitoring, teren ogrodzony, internet, przystosowane dla niepełnosprawnych, TV kablowa, winda, własne ujęcie wody, rowerownia, inteligentny dom, własna kotłownia, patio / dziedziniec
Przyroda:
w okolicy inwestycji znajduje się park, las

Aktualna oferta

Dostępne mieszkania:
aktualnie dostępne są 62 mieszkania.
Powierzchnie mieszkań:
od 28 do 62 m².
Liczba pokoi:
dostępne są mieszkania 1, 2, 3-pokojowe.
Ceny mieszkań:
 • koszt metra kwadratowego wynosi 6 900 zł/m².
Opis płatności:
zgodnie z umową rezerwacyjną i deweloperską.
Warunki rezerwacji:
umowa rezerwacyjna.
Zabezpieczenie środków klienta:
otwarty mieszkaniowy rachunek powierniczy.
Wysokość czynszu:
informacja u dewelopera.
Oferty pod inwestycje:
W inwestycji Pomorska 185 znajduje się 48 ofert rekomendowanych do zakupu pod przyszły wynajem.

Lokalizacja inwestycji

Poznaj osiedle, z którego w 10 minut dotrzesz do centrum miasta, a także z łatwością wyjedziesz poza jego granice, niezależnie od tego, czy zdecydujesz się na komunikację miejską czy własny samochód. W okolicy znajduje się gęsta sieć przystanków tramwajowych i autobusowych, jak również dworzec Łódź Fabryczna oraz stacje kolejowe – Łódź Niciarniana i Łódź Stoki. Taka lokalizacja pozwoli Ci szybko i wygodnie dojechać do pracy lub szkoły, a także na weekendowe wycieczki z bliskimi z dala od zgiełku miasta. W niewielkiej odległości od inwestycji znajdziesz również liczne sklepy oraz ośrodki edukacyjne i medyczne. W okolicy znajdują się trzy żłobki, dwa przedszkola, dwie szkoły podstawowe, dwa licea oraz kampus Uniwersytetu Łódzkiego, Wydział Prawa i Centralny Szpital Kliniczny Uniwersytetu Medycznego – wszystko w zasięgu krótkiego spaceru! Pomorska 185 to inwestycja blisko natury. W pobliżu znajdują się dwa piękne parki: 3 Maja oraz Baden Powella. Obydwa sprawiają, że z przyjemnością spędza się tam swój wolny czas, a każdy mieszkaniec znajdzie tam swoją przestrzeń do wypoczynku i regeneracji – poranny jogging, piknik z przyjaciółmi, czy też spacer z rodziną. Taka lokalizacja sprawia, że przyszłych mieszkańców nie ominie miejskie życie, a w razie potrzeby będą na tyle daleko od zgiełku miasta, by odnaleźć spokój i harmonię w swoich czterech ścianach.

Łódzkie Śródmieście to obszar w kształcie litery „L” ograniczony ulicami Północną, Piotrkowską i Kilińskiego. Najbardziej rozpoznawalną ulicą Śródmieścia, jak i całej Łodzi, jest ulica Piotrkowska. To tu koncentruje się życie kulturalne i rozrywkowe miasta. Ze Śródmieścia można nie tylko wygodnie dojechać do każdej dzielnicy miasta, ale też w ciągu ok. godziny znaleźć się w Warszawie dzięki położonej tu stacji PKP Łódź Fabryczna. Centrum miasta składa się głównie z przedwojennej zabudowy, czyli kamienic, uzupełnionych wielomieszkaniową zabudową powojenną. Znajduje się tu Uniwersytet Łódzki, główny ośrodek naukowy w mieście. To też doskonały dostęp do szpitali, bo w Śródmieściu ulokowane są dwa szpitale miejskie. Dzielnica otoczona jest terenami zielonymi ,takimi jak Park Piłsudskiego czy Park Poniatowskiego. Nowe budownictwo sąsiaduje tu więc z licznymi miejscami do aktywnego wypoczynku jak i zabytkami.

Komunikacja

Śródmieście Łodzi jest doskonale skomunikowane z resztą miasta dzięki autobusom i tramwajom kursującym po każdej większej ulicy dzielnicy. Dodatkowo z położonego w Śródmieściu dworca PKP Łódź Fabryczna można dojechać do wszystkich większych miast Polski jak i pozostałych stacji w Łodzi. 6 km na południe od Śródmieścia znajduje się międzynarodowy Port Lotniczy.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Pomorska 185 mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 30 metrów od inwestycji Pomorska 185 znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Pomorska - Konstytucyjna.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Pomorska 185 jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Szpital w odległości 850 m.

Sklepy i usługi

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Pomorska 185 składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 280 m znajduje się Spar Express, w odległości 300 m znajduje się Żabka, w odległości 350 m znajduje się Sklep Ś.S.S. SPOŁEM.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Pomorska 185 znajduje się kilka Boisk.

Data publikacji: 14.06.2021
Data aktualizacji: 22.07.2021
Baltic Estate logo

Baltic Estate

Strona internetowa inwestycji

Adres biura sprzedaży:

ul. Wólczańska 143, 90-525 Łódź

Godziny otwarcia biura sprzedaży:

 • Poniedziałek: 08:00 - 16:00
 • Wtorek: 08:00 - 16:00
 • Środa: 08:00 - 16:00
 • Czwartek: 08:00 - 16:00
 • Piątek: 08:00 - 16:00
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: