Bajeczna etap I

35 zdjęć

Bajeczna etap I
Bajeczna etap I
Bajeczna etap I
Bajeczna etap I

Dostępne mieszkania

Aktualnie w inwestycji Bajeczna etap I dostępnych jest 5 ofert

Spełniające kryteria

Dla inwestora

Wszystkie (5)

Pokoje

Powierzchnia

Cena

Piętra

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

  • Standard deweloperski

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 3 kw. 2019 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 3 kw. 2022 roku.

Liczba budynków:

cała inwestycja składa się z 6 budynków wielorodzinnych.

Liczba kondygnacji:

budynki posiadają 2 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz nie posiadają kondygnacji podziemnych.

Liczba mieszkań:

cała inwestycja składa się z 12 lokali mieszkalnych.

Wysokość pomieszczeń:

na wszystkich kondygnacjach po 260 cm wysokości.

Standard wykończenia

standard deweloperski

Rodzaj własności:

odrębna własność z własnością gruntu.

Powierzchnie dodatkowe:

ogródek, balkon.

Komórki lokatorskie:

nie przewidziano.

Miejsca postojowe:

w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe naziemne (12 miejsc) w cenie 10 000 zł .

Przyroda:

informacja u dewelopera.

Aktualna oferta

Dostępne mieszkania:

aktualnie dostępnych jest 5 mieszkań.

Powierzchnie mieszkań:

od 55 do 99 m².

Liczba pokoi:

dostępne są mieszkania 3, 5-pokojowe.

Ceny mieszkań:

  • kształtują się w zakresie od 445 000 do 570 000 zł.
  • koszt metra kwadratowego wynosi od 5 365 do 9 197 zł.

Opis płatności:

przy przeniesieniu własności.

Warunki rezerwacji:

informacja u dewelopera.

Zabezpieczenie środków klienta:

informacja u dewelopera.

Wysokość czynszu:

w inwestycji znajdują się mieszkania bezczynszowe.

Opis inwestycji

Osiedle Mieszkania Bajeczna to jedno z najbardziej prestiżowych miejsc na mapie Wieliczki, które cechuje doskonała lokalizacja – niedaleko miasta Kraków (z sąsiedztwie głównych ciągów komunikacyjnych), a zarazem upragniona cisza i spokój, czyste powietrze, kameralna atmosfera oraz najwyższy standard wykończenia.

Mieszkania Bajeczna to komfortowe i nowoczesne osiedle 10 domków jednorodzinnych w zabudowie szeregowej i bliźniaczej, które wyróżnia wysoki standard wykończenia, spokojna, cicha i kameralna okolica (zaledwie 1500 metrów od granicy z Krakowem). Na szczególną uwagę zasługuje widok, jaki rozpościera się z okien mieszkań.

Parter każdego z budynków to przestronne mieszkanie o powierzchni 57 m² pięknie naświetlone z przynależącym ogrodem.

Piętro budynku to mieszkanie, które ma aż 99 m². Cechuje go ciekawy układ architektoniczny, nowoczesne rozplanowanie dające wiele możliwości aranżacji, a także przynależny balkon. Warto także nadmienić, że mieszkanie to jest dwu piętrowe, z dodatkowym ciekawym poddaszem o powierzchni 17 m² (34 m² po podłodze), które można dowolnie zaaranżować.

Do każdego mieszkania przynależy miejsce postojowe.

Osiedle Mieszkania Bajeczna poprzez bliskość terenów zielonych, daje szereg możliwości aktywnego spędzania czasu. W odległości kilkuset metrów znajduje się także ośrodek sportowy „Solne miasto”, który zawiera bogatą ofertę wypoczynku: baseny, siłownia, liczne spotkania kulturalne. Warte pokreślenia jest również bliskie położenie przedszkola, szkoły podstawowej, świetlicy oraz centrum handlowego. Nie sposób pominąć znajdującej się niedaleko słynnej Kopalni Soli Wieliczka, cieszącej się bogatą ofertą kulturalno-rozrywkową oraz stacji kolejowej Park&Ride (szybkie połączenie do centrum Krakowa i lotniska).

Inwestycja Bajeczna etap I znajduje się w Wieliczce, ul. Bajeczna null (0.9 km od Krakowa), została zrealizowana przez Bajeczna.

Inwestycja Bajeczna etap I została wybudowana i oddana do użytkowania w 3 kw. 2022 roku.

Cały projekt składa się z 12 nowych mieszkań znajdujących się w 6 budynkach wielorodzinnych. Budynki posiadają 2 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz nie posiadają kondygnacji podziemnych.

Aktualnie w inwestycji Bajeczna etap I w sprzedaży jest 5 nowych mieszkań o powierzchni od 55 do 99 metrów kwadratowych , w cenie od 5 365 zł za metr kwadratowy.

Dla przyszłych mieszkańców Bajeczna przewidział:

  • miejsca postojowe naziemne (12 miejsc) w cenie 10 000 zł

Lokalizacja inwestycji

Wieliczka to miasto powiatowe leżące w północnej części woj. małopolskiego i bezpośrednio sąsiadujące z Krakowem. Miejscowość słynie z zabytkowej kopalni soli, natomiast na co dzień jest to spokojna okolica z rozwiniętą infrastrukturą społeczną, gwarantującą swoim mieszkańcom komfortowe życie. Działają tu przedszkola i szkoły dające bezproblemowy dostęp do oświaty oraz ośrodki zdrowia zapewniające podstawowe usługi medyczne. Dobrze rozwija się również wielicka infrastruktura sportowa. W mieście działa wiele klubów i towarzystw sportowych, a amatorzy mogą korzystać z parku linowego. Na dzieci czeka Park Pinokio z mnóstwem atrakcji i małym parkiem linowym. Najważniejszymi terenami zielonymi w Wieliczce są Las Krzyszkowicki oraz park im. A. Mickiewicza. W okolicy bardzo dobrze rozwinięta jest komunikacja. Przez Wieliczkę przebiegają 2 drogi wojewódzkie (nr 964 i 966) oraz droga krajowa nr 94. Działa także kolej i PKS, a do miasta docierają krakowskie autobusy aglomeracyjne.

Komunikacja

W Wieliczce krzyżują się drogi wojewódzkie nr 964 i 966. Przebiega tędy również droga krajowa nr 94. Tuż obok północnej granicy biegnie natomiast transkontynentalna autostrada A4. Działają tu autobusy miejskie aglomeracyjne oraz PKS. Czynne są także połączenia kolejowe, w tym te bezpośrednie z Krakowem. Bliskość stolicy Małopolski sprawia, że niedaleko stąd także do lotniska w Balicach.

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Bajeczna etap I?

Przyszli mieszkańcy inwestycji Bajeczna etap I mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 210 metrów od inwestycji Bajeczna etap I znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Wieliczka Krzyszkowice Kościół.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Bajeczna etap I znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Bajeczna etap I znajdują się 2 placówki edukacyjne. Najbliżej położone to: Niepubliczne Przedszkole Artystyczno - Językowe "Puchatkowo" w odległości 360 m, Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi Nr 4 w Wieliczce w odległości 520 m.

Data publikacji: 02.12.2022
Data aktualizacji: 08.12.2022

Pobliskie Lokalizacje

Inwestycje w pobliżu w Wieliczce

Oferty w Wieliczce

Pozostałe oferty

Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: