Bajeczna logo

Bajeczna

O nas
Oferta
Kontakt

Informacje o nas

Bajeczna to jedna z 7 066 firm w bazie portalu RynekPierwotny.pl. .

W swojej ofercie deweloper Bajeczna posiada:

 • Mieszkania na sprzedaż o metrażach od 55 m² do 99 m².

Mieszkania znajdują się w inwestycji: Bajeczna etap I.Każda inwestycja Bajeczna posiada szereg udogodnień spełniających oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów.

Aktualna liczba ofert w sprzedaży:

 • 5 nieruchomości w województwie małopolskim.

W celu uzyskania informacji o inwestycji skontaktuj się z Bajeczna.

Posiadamy w sprzedaży 5 nieruchomości w 1 inwestycji

 • Bajeczna etap I
  gotowe
  Osiedle Mieszkania Bajeczna to jedno z najbardziej prestiżowych miejsc na mapie Wieliczki, które cechuje doskonała lokalizacja – niedaleko miasta Kraków (z sąsiedztwie głównych ciągów komunikacyjnych), a zarazem upragniona cisza i spokój, czyste powietrze, kameralna atmosfera oraz najwyższy standard wykończenia.Mieszkania Bajeczna to komfortowe i nowoczesne osiedle 10 domków jednorodzinnych w zabudowie szeregowej i bliźniaczej, które wyróżnia wysoki standard wykończenia, spokojna, cicha i kameralna okolica (zaledwie 1500 metrów od granicy z Krakowem). Na szczególną uwagę zasługuje widok, jaki rozpościera się z okien mieszkań.Parter każdego z budynków to przestronne mieszkanie o powierzchni 57 m² pięknie naświetlone z przynależącym ogrodem.Piętro budynku to mieszkanie, które ma aż 99 m². Cechuje go ciekawy układ architektoniczny, nowoczesne rozplanowanie dające wiele możliwości aranżacji, a także przynależny balkon. Warto także nadmienić, że mieszkanie to jest dwu piętrowe, z dodatkowym ciekawym poddaszem o powierzchni 17 m² (34 m² po podłodze), które można dowolnie zaaranżować.Do każdego mieszkania przynależy miejsce postojowe.Osiedle Mieszkania Bajeczna poprzez bliskość terenów zielonych, daje szereg możliwości aktywnego spędzania czasu. W odległości kilkuset metrów znajduje się także ośrodek sportowy „Solne miasto”, który zawiera bogatą ofertę wypoczynku: baseny, siłownia, liczne spotkania kulturalne. Warte pokreślenia jest również bliskie położenie przedszkola, szkoły podstawowej, świetlicy oraz centrum handlowego. Nie sposób pominąć znajdującej się niedaleko słynnej Kopalni Soli Wieliczka, cieszącej się bogatą ofertą kulturalno-rozrywkową oraz stacji kolejowej Park&Ride (szybkie połączenie do centrum Krakowa i lotniska).

  Bajeczna etap I

  od 5 365 zł/m2
  ul. Bajeczna , Wieliczka(0.9 km od Krakowa)
  Bajeczna

Kontakt

Bajeczna logo
Bajeczna
Strona internetowa dewelopera
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: