Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek:

Darłowska 8

Oferta archiwalna

Mieszkania na sprzedaż ul. Darłowska, oferowane bezpośrednio przez

AWZ Deweloper

Bydgoszcz, ul. Darłowska 8

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Mamy dla Ciebie 1431 ofert w najbliższej okolicy!

Najbliższe inwestycje

Prezentacja oferty archiwalnej

Darłowska 8Darłowska 8

14 zdjęć

Darłowska 8
Darłowska 8
Darłowska 8
Darłowska 8

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

  • winda
  • monitoring
  • teren ogrodzony
  • Standard deweloperski

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 1 kw. 2013 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 4 kw. 2013 roku

Liczba budynków:

cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego

Liczba kondygnacji:

budynek posiada 4 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną

Liczba mieszkań:

cała inwestycja składa się z 44 lokali mieszkalnych

Wysokość pomieszczeń:

informacja u dewelopera

Standard wykończenia

standard deweloperski

Rodzaj własności:

informacja u dewelopera

Powierzchnie dodatkowe:

nie przewidziano powierzchni dodatkowych

Komórki lokatorskie:

posiada

Miejsca postojowe:

w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe naziemne
  • miejsca postojowe podziemne

Przyroda:

informacja u dewelopera

Opis inwestycji

Darłowska 8 to adres, który łączy w sobie to, o czym marzy dziś każdy – niewielki budynek mieszkalny w spokojnym, zielonym otoczeniu, z dostępem do pełnej infrastruktury osiedlowej z licznymi sklepami, obiektami sportowo-rekreacyjnymi, placówkami oświatowymi i medycznymi, a także doskonale skomunikowany z centrum miasta.

Lokalizacja inwestycji i jej kameralny charakter decydują o tym, że jest to obecnie jedna z najciekawszych propozycji na bydgoskim rynku mieszkaniowym. Sąsiedztwo niskiej willowej zabudowy pozwala mieszkańcom wyższych pięter cieszyć się pięknym widokiem na Bydgoszcz, a przestronna działka zagospodarowana z zachowaniem wysokiego drzewostanu sprzyja poczuciu odprężenia, mimo tętniącego wokół życiem osiedla Bartodzieje.

Przy realizacji inwestycji zwracano szczególną uwagę na wysoką jakość wykonania oraz elementy poprawiające komfort życia mieszkańców. Budynek jest w pełni przystosowany dla osób niepełnosprawnych, wyposażony w windy z poziomu garażu, miejsca postojowe w garażu podziemnym oraz zewnętrzne miejsca parkingowe. Całość terenu jest zagospodarowana, ogrodzona, oświetlona i monitorowana. Wszystkie rozkłady mieszkań zostały dokładnie przeanalizowane pod kątem funkcjonalności i optymalnego zagospodarowania przestrzeni. Przy realizacji użyto wysokiej klasy materiałów i nowoczesnych technologii.

Inwestycja zrealizowana, oddana do użytkowania pod koniec 2013 roku.

Inwestycja Darłowska 8 znajduje się w Bydgoszczy, ul. Darłowska 8 (3.1 km od centrum Bydgoszczy), została zrealizowana przez AWZ Deweloper.

Inwestycja Darłowska 8 została wybudowana i oddana do użytkowania w 4 kw. 2013 roku.

Cały projekt składa się z 44 nowych mieszkań znajdujących się w 1 budynku wielorodzinnym. Budynek posiada 4 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Darłowska 8 nie ma nowych mieszkań w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców AWZ Deweloper przewidział:

  • miejsca postojowe naziemne
  • miejsca postojowe podziemne

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie.

Lokalizacja inwestycji

Bydgoszcz to miasto powiatowe będące stolicą woj. kujawsko-pomorskiego. Przepływają tędy rzeki Wisła i Brda. Zabudowa jest zróżnicowana. Śródmieście wyróżnia się zwartym budownictwem i wieloma zabytkowymi kamienicami. Dalej od centrum pojawiają się budynki wielorodzinne, a na obrzeżach miasta liczne domy jednorodzinne. Przy północnej i południowej granicy rozciągają się rozległe tereny zielone, m.in. Las Gdański. Bydgoszcz to ośrodek gospodarczy, akademicki i kulturowy, w którym mieści się kilkanaście szkół wyższych, teatr, filharmonia i opera. Mieszkańcy mają dostęp do bogatej oferty medycznej – działa tu kilkanaście szpitali. Prężnie rozwija się sektor handlowo-usługowy i działa Bydgoski Park Przemysłowo-Technologiczny. Bydgoszcz jest rewelacyjnie skomunikowany z największymi miastami kraju. Znajduje się tu port lotniczy, a liczne drogi wojewódzkie i krajowe zapewniają dogodną komunikację drogową. Na obszarze całego miasta działa komunikacja publiczna.

Komunikacja

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Darłowska 8?

Bydgoszcz leży wśród arterii komunikacyjnych o znaczeniu regionalnym i krajowym. Przez miasto przechodzi kilka dróg krajowych (nr 5, 10, 25, 80). W promieniu 15 km biegną także liczne drogi wojewódzkie (nr 223, 244, 246, 249, 256, 394, 397, 546, 551, 597). Bydgoszcz przecina też trasa europejska E261. Mieści się tu czynny port lotniczy, a tutejsza magistrala kolejowa łączy południe kraju z miejscowościami nadbałtyckimi. Na terenie całego miasta kursują autobusy i tramwaje miejskie. Po Bydgoszczy można też pływać – taką opcję zapewniają tramwaje wodne. Nie brakuje również wypożyczalni rowerów i samochodów.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Darłowska 8 mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 947 metrów od inwestycji Darłowska 8 znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Bydgoszcz Bielawy.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Darłowska 8 znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Darłowska 8 znajduje się 51 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Przedszkole Niepubliczne "Źródełko" w odległości 37 m, przedszkole w odległości 66 m, VIII Liceum Ogólnokształcące w odległości 261 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Darłowska 8 jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: gabinet lekarski / przychodnia / szpital w odległości 87 m, Centrum Medyczne IKAR w odległości 91 m, gabinet lekarski / przychodnia / szpital w odległości 228 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Darłowska 8 składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 208 m znajduje się sklep z żywnością, w odległości 208 m znajduje się BSS, w odległości 211 m znajduje się BSS Społem.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Darłowska 8 w odległości 46 m znajduje się boisko / kort, w odległości 138 m znajduje się boisko / kort, w odległości 142 m znajduje się boisko / kort.

Data aktualizacji: 24.11.2017

Nagrody i wyróżnienia

Nagroda Forbes 2022
Nagroda Forbes 2021
Nagroda Digital Excellence Awards 2022
Nagroda Laur Klienta 2023
Nagroda Dobry Pracodawca 2023
Nagroda Gazele Biznesu 2023