Awiator

APARTAMENTY NAJWYŻSZYCH LOTÓW

Mieszkania na sprzedaż oferowane bezpośrednio przezAWZ Deweloper

Ceny od: 7 500 zł/m2

Dostępne mieszkania

Aktualnie w inwestycji Awiator dostępnych jest 8 ofert

Rzut
Numer
Pokoje
Metraż
Piętro
Cena
11
3
65,54 m²
3
7 500 zł/m²
26
3
65,54 m²
6
36
3
65,54 m²
8
44
3
65,54 m²
10
52
3
56,96 m²
2
78
3
53,89 m²
7
83
4
79,8 m²
9
86
4
79,8 m²
10

Oferty specjalne

 • Gorąca oferta

  OSTATNIE APARTAMENTY GOTOWE DO ODBIORU!

  Najwyższy standard. Legendarna jakość AWZ. Przemyślane układy. Innowacyjne rozwiązania. Najlepsze ceny. Przyjdź i przekonaj się zanim będzie za późno!

  Kontakt z deweloperem

Opis Inwestycji

Najbardziej prestiżowy apartamentowiec w samym sercu Bartodziei. GOTOWY DO ZAMIESZKANIA!Standard jakiego nie było dotąd w Bydgoszczy.Wyłącznie topowe marki - Casalgrande Padana, Schindler, Inoutic, Porta, Fermax, Möller, Panasonic.****************************************************************************Awiator to NAJWYŻSZA JAKOŚĆ i NAJLEPSZY WYBÓR:- największe PANORAMICZNE okna w Bydgoszczy- najbardziej NASŁONECZNIONE apartamenty- najlepsze POŁUDNIOWE WIDOKI na miasto- NAJWYŻSZE 3m apartamenty na ostatnich piętrach- najbardziej PRESTIŻOWY HOL wejściowy- NAJWYŻSZY STANDARD materiałów wykończeniowych- najwygodniejsze BEZPROGOWE WYJŚCIE na taras/balkon/loggie- największy KOMFORT – cztery windy w dwóch klatkach- NAJSZERSZE MIEJSCA parkingowe w dwóch niezależnych halach garażowych- najbardziej dostępna KOMUNIKACJA PUBLICZNA- największy WYBÓR SKLEPÓW i usług w okolicy- NAJBEZPIECZNIEJSZA przestrzeń – 24h monitoring, wideodomofony, drzwi antywłamaniowe RC3.Dodatkowo na ostatnich piętrach:- wygłuszenie stropów wełną mineralną- deska kompozytowa- klimatyzacja- przesuwne witryny

Inwestycja Awiator znajduje się w Bydgoszczy, ul. Koszalińska (2.9 km od centrum Bydgoszczy), została zrealizowana przez dewelopera AWZ Deweloper.

Inwestycja Awiator została wybudowana i oddana do użytkowania w 4 kw. 2019 roku.

Cały projekt składa się z 87 nowych mieszkań w tym 87 lokali typu apartament, znajdujących się w 1 budynku wielorodzinnym. Budynek posiada 11 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Awiator pozostało na sprzedaż 8 mieszkań o powierzchniach od 54 do 80 metrów kwadratowych w cenie od 7 500 zł za metr kwadratowy.

Dostępne są lokale:

 • 3-pokojowe o powierzchni od 54 do 66 m2 (6 mieszkań)
 • 4-pokojowe o powierzchni od 80 m2 (2 mieszkania)

Dla przyszłych mieszkańców deweloper AWZ Deweloper przewidział również:

 • miejsca postojowe naziemne
 • miejsca postojowe podziemne

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie.

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 4 kw. 2017 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 4 kw. 2019 roku.
Liczba budynków:cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego.
Liczba kondygnacji:budynek posiada 11 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.
Liczba mieszkań:cała inwestycja składa się z 87 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:w zależności od kondygnacji od 270 do 300 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski podwyższony
Rodzaj własności: odrębna własność z własnością gruntu.
Powierzchnie dodatkowe: loggia, balkon.
Komórki lokatorskie:posiada.
Miejsca postojowe:w inwestycji przewidziano:
 • miejsca postojowe naziemne.
 • miejsca postojowe podziemne: miejsca w dwóch halach garażowych.
Udogodnienia: monitoring, teren ogrodzony, internet, klimatyzacja, przystosowane dla niepełnosprawnych, TV kablowa, winda, videodomofon, korty tenisowe.
Przyroda:w okolicy inwestycji znajduje się park, las, staw.

Aktualna oferta

Dostępne mieszkania:aktualnie dostępnych jest 8 mieszkań w tym 8 lokali typu apartament.
Powierzchnie mieszkań:od 54 do 80 m2.
Liczba pokoi:dostępne są mieszkania 3, 4-pokojowe.
Ceny mieszkań:
 • koszt metra kwadratowego wynosi 7 500 zł/m².
Opis płatności:elastyczne - do uzgodnienia.
Warunki rezerwacji:elastyczne - do uzgodnienia.
Zabezpieczenie środków klienta:informacja u dewelopera.
Wysokość czynszu:informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji Awiator

Bydgoszcz to niemal 360-tysięczne miasto powiatowe będące stolicą woj. kujawsko-pomorskiego. Jego powierzchnia wynosi 175,98 km2. Przepływają tędy rzeki Wisła i Brda. Zabudowa jest zróżnicowana. Śródmieście wyróżnia się zwartym budownictwem i wieloma zabytkowymi kamienicami. Dalej od centrum pojawiają się budynki wielorodzinne, a na obrzeżach miasta - liczne domy jednorodzinne. Przy północnej i południowej granicy rozciągają się rozległe tereny zielone, m.in. Las Gdański. Bydgoszcz to ośrodek gospodarczy, akademicki i kulturowy, w którym mieści się 15 szkół wyższych, teatr, filharmonia, opera. Mieszkańcy mają dostęp do bogatej oferty medycznej – działa tu 11 szpitali. Prężnie rozwija się sektor handlowo-usługowy i działa Bydgoski Park Przemysłowo-Technologiczny. Bydgoszcz jest rewelacyjnie skomunikowana z największymi miastami kraju. Znajduje się tu port lotniczy, a 10 dróg wojewódzkich i 4 krajowe zapewniają dogodną komunikację drogową. Na obszarze całego miasta działa komunikacja publiczna. Przechodząca tędy magistrala kolejowa łączy Śląsk z miejscowościami nadmorskimi.

Komunikacja

Bydgoszcz leży wśród arterii komunikacyjnych o znaczeniu regionalnym i krajowym. Przez miasto przechodzą 4 drogi krajowe (nr 5, 10, 25, 80). W promieniu 15 km biegnie 10 dróg wojewódzkich (nr 223, 244, 246, 249, 256, 394, 397, 546, 551, 597). Bydgoszcz przecina też trasa europejska E261. Mieści się tu czynny port lotniczy, a tutejsza magistrala kolejowa łączy południe kraju z miejscowościami nadbałtyckimi. Na terenie całego miasta kursują autobusy i tramwaje miejskie. Po Bydgoszczy można też pływać – taką opcję zapewniają tramwaje wodne. Nie brakuje również wypożyczalni rowerów i samochodów.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Awiator mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 120 metrów od inwestycji Awiator znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Skłodowskiej-Curie / Łęczycka.

Edukacja

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Awiator znajduje się się 7 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Przedszkole nr 59 w odległości 140 m, Przedszkole Niepubliczne "RADOŚĆ" w odległości 230 m, Przedszkole Niepubliczne "Biedroneczka" w Bydgoszczy w odległości 290 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Awiator jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: NZOZ Wielospecjalistyczna Przychodnia Bartodzieje w odległości 90 m, Centrum Medyczne Bart-Med w odległości 250 m, Lekarz w odległości 380 m.

Sklepy i usługi

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Awiator składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 120 m znajduje się Polkorn, w odległości 120 m znajduje się POLOmarket, w odległości 150 m znajduje się BSS Społem.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Awiator w odległości 70 m znajduje się Fitness 24 Seven, w odległości 120 m znajduje się Boisko, w odległości 210 m znajduje się Basen.

Data publikacji: 02.07.2018

Data aktualizacji: 21.10.2020

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Zapytaj dewelopera
Znajdziemy dla Ciebie