Sun Towers Świnoujście

6 zdjęć

Sun Towers Świnoujście
Sun Towers Świnoujście
Sun Towers Świnoujście
Sun Towers Świnoujście

Dostępne mieszkania

Aktualnie w inwestycji Sun Towers Świnoujście dostępnych jest 9 ofert

Spełniające kryteria

Dla inwestora

Wszystkie (9)

Pokoje

Powierzchnia

Cena

Piętra

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

 • winda
 • Standard deweloperski

Przyroda w okolicy

 • 3 parki w okolicy
 • morze

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 3 kw. 2019 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 1 kw. 2022 roku.

Liczba budynków:

cała inwestycja składa się z 2 budynków wielorodzinnych.

Liczba kondygnacji:

budynki posiadają 12 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Liczba mieszkań:

cała inwestycja składa się z 235 lokali mieszkalnych.

Wysokość pomieszczeń:

w zależności od kondygnacji od 254 do 258 cm wysokości.

Standard wykończenia

standard deweloperski

Rodzaj własności:

odrębna własność z własnością gruntu.

Powierzchnie dodatkowe:

nie przewidziano powierzchni dodatkowych.

Komórki lokatorskie:

nie przewidziano.

Miejsca postojowe:

w inwestycji przewidziano:
 • miejsca postojowe naziemne .
 • miejsca postojowe podziemne .

Przyroda:

w okolicy inwestycji znajduje się park, morze

Aktualna oferta

Dostępne mieszkania:

aktualnie dostępnych jest 9 mieszkań.

Powierzchnie mieszkań:

od 55 do 188 m².

Liczba pokoi:

dostępne są mieszkania 1, 3-pokojowe.

Ceny mieszkań:

 • kształtują się w zakresie od 795 673 do 2 628 199 zł.
 • koszt metra kwadratowego wynosi od 9 763 do 13 998 zł.

Opis płatności:

informacja u dewelopera.

Warunki rezerwacji:

informacja u dewelopera.

Zabezpieczenie środków klienta:

informacja u dewelopera.

Wysokość czynszu:

informacja u dewelopera.

Opis inwestycji

https://www.youtube.com/watch?app=desktop&v=uDdrhHq5YPw&feature=youtu.be

Mieszkania na najwyższym poziomie

Inwestycja Sun Towers stworzy w Świnoujściu nową, wyjątkową przestrzeń. Całość zgodna będzie z najnowszymi trendami rynku. Inwestycja zaprojektowana jest we współpracy z uznanym szczecińskim biurem projektowym – W+Architekci.

Dwa powstające budynki o niepowtarzalnej architekturze dwóch wież będą charakteryzować się elegancką oraz lekką bryłą, która nawiązuje do nadmorskich fal. Niewątpliwie walorów architektonicznych dodawać będzie biała elewacja i półokrągłe narożniki balkonów, które dodatkowo nadadzą budynkom lekkości.

Mieszkania komfortowe dla wszystkich

Parter to lokale usługowe, które pozwolą na zaspokojenie podstawowych potrzeb bez opuszczania miejsca zamieszkania. Pomiędzy 1, a 11 piętrem znajdować się będą mieszkania. Te najmniejsze jednopokojowe od 29 m2, dwupokojowe od 32m2, trzypokojowe od 54 m2 oraz 5 pokojowe o powierzchni 95 m2. Większość mieszkań z balkonem lub tarasem, który będzie wykończony deską kompozytową. W budynku znajdziemy dużą ilość przeszkleń z oknami szerokimi prawie na 3 m. Dla wszystkich mieszkańców przeznaczona będzie całodobowa obsługa recepcji. Mieszkania na 9, 10 i 11 piętrze z osobnym wejściem i osobną windą VIP. Dla najbardziej wymagających klientów na najwyższym poziomie przygotowaliśmy 6 lokali typu Penthaus o powierzchni od 86 do 187 m2, z wielkimi tarasami od 38 do 105 m2.

Teren osiedla

Zostanie w pełni zagospodarowany. Podczas realizacji inwestycji powstaną place zabaw oraz elementy małej architektury, m.in. podejścia do budynku, ławki, a wszystko dopełni niska roślinność z krzewami i kwiatami, która nada temu miejscu jeszcze bardziej wyjątkowy charakter.

Inwestycja Sun Towers Świnoujście znajduje się w Świnoujściu, ul. Wyspiańskiego (0.6 km od centrum Świnoujścia), sprzedaż prowadzi Assethome – Przedstawiciel Dewelopera.

Inwestycja Sun Towers Świnoujście została wybudowana i oddana do użytkowania w 1 kw. 2022 roku.

Cały projekt składa się z 235 nowych mieszkań znajdujących się w 2 budynkach wielorodzinnych. Budynki posiadają 12 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Sun Towers Świnoujście w sprzedaży jest 9 nowych mieszkań o powierzchni od 55 do 188 metrów kwadratowych, w cenie od 9 763 zł za metr kwadratowy.

Dostępne są mieszkania:

 • 1-pokojowe o powierzchni od 82 do 188 m2 w cenie od 795 673 zł (7 mieszkań)
 • 3-pokojowe o powierzchni od 55 do 60 m2 (2 mieszkania)

Dla przyszłych mieszkańców deweloper przewidział:

 • miejsca postojowe naziemne
 • miejsca postojowe podziemne

Lokalizacja inwestycji

Inwestycja położona jest w jednym z głównych ciągów komunikacyjnych Świnoujścia, a zarazem na skraju dzielnicy mieszkalnej tuż przy pięknym Parku Chopina. Nieruchomość położona jest w niewielkiej odległości od centrum miasta oraz Świnoujskiej plaży. Wszystkie najważniejsze obiekty użyteczności publicznej, szkoły, placówki medyczne, urzędy czy atrakcje turystyczne, są osiągalne kilku lub kilkunastominutowym spacerem.

Świnoujście, jedno z najatrakcyjniejszych miast polskiego wybrzeża, położone jest na północno-zachodnim krańcu Polski. Jest jedynym miastem w Polsce leżącym na kilkudziesięciu wyspach.Jego granice stanowią: od południa Zalew Szczeciński, od północy Morze Bałtyckie, od zachodu granica państwowa z Niemcami, zaś od strony wschodniej gmina Międzyzdroje.To właśnie dzięki swojemu wyjątkowemu położeniu Świnoujście jest miastem o wielu obliczach – z jednej strony ważnym ośrodkiem gospodarki morskiej ( jednym z czterech kluczowych portów w Polsce) i bazą marynarki wojennej, z drugiej – popularnym uzdrowiskiem i miejscowością turystyczną.Świnoujście ma status miasta na prawach powiatu i jest jednym z największych w województwie zachodniopomorskim. Zajmuje powierzchnię 197,2 km2 i z każdym rokiem powiększa swój obszar poprzez nanoszenie piasku na plaży przez prądy morskie.

Komunikacja

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Sun Towers Świnoujście?

Przyszli mieszkańcy inwestycji Sun Towers Świnoujście mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 220 metrów od inwestycji Sun Towers Świnoujście znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Matejki - Konstytucji 3 maja.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Sun Towers Świnoujście znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Sun Towers Świnoujście znajduje się 9 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Państwowa Szkoła Muzyczna I st. w odległości 110 m, KATOLICKIE LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCACE w odległości 150 m, Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Integracyjnymi w odległości 250 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Sun Towers Świnoujście składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 370 m znajduje się Stokrotka.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Sun Towers Świnoujście w odległości 140 m znajduje się Boisko, w odległości 340 m znajduje się Boisko, w odległości 390 m znajduje się Boisko.

Data publikacji: 18.09.2019
Data aktualizacji: 27.09.2022

Pobliskie Lokalizacje

Inwestycje w pobliżu w Świnoujściu

Oferty w Świnoujściu

Pozostałe oferty

logo

Oferty

Wydawcą portalu rynekpierwotny.pl jest PropertyGroup Sp. z o.o.

Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: