Mieszkania Radzymin

Oferta archiwalna

Mieszkania na sprzedaż Ul. Kwiatów Polskich/Szkolna, oferowane bezpośrednio przez Asbud Budownictwo

wołomiński, Radzymin, Ul. Kwiatów Polskich/Szkolna

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości. Mamy dla Ciebie 7 ofert w najbliższej okolicy!

Mieszkania Radzymin

7 zdjęć

Mieszkania Radzymin
Mieszkania Radzymin
Mieszkania Radzymin
Mieszkania Radzymin

Najbliższe inwestycje

  • Zielona Aleja II
    od: 4 825 zł/m2

    Ostoja Małgorzata Borucka Spółka Jawna

Opis Inwestycji

MIESZKANIA I DOMY W ZABUDOWIE BLIŹNIACZEJ + rabat 50 000 zł – zapytaj o szczegóły w Biurze Sprzedaży lub zadzwoń na nr 660 498 739OSIEDLE DOMÓW W ZABUDOWIE BLIŹNIACZEJ POD WARSZAWĄ. OSIEDLE RADZYMIN VILLA PARK – kameralne, osiedle zlokalizowane przy ulicy Kwiatów Polskich w Radzyminie. Doskonałe miejsce dla osób ceniących komfort, bliskość natury, zdrowe powietrze oraz bezpieczeństwo dla swojej rodziny. W skład osiedla wchodzą domy w zabudowie bliźniaczej i domy z czterema apartamentami. Prestiżowy wygląd inwestycji podkreślają stylowe elewacje i niestandardowe pokrycia dachów.

ATUTY INWESTYCJI:-niskie ceny-nowoczesna technologia budowy-wysokiej jakości materiały budowlane-wysoka energooszczędność budynków-niskie koszty eksploatacji-solidne wykonanie-teren osiedla zamknięty, brama z automatem-wszystkie media miejskie-doskonała lokalizacja-czyste powietrze i bliskość Puszczy Słupeckiej-gwarancja doświadczonego dewelopera

* Profesjonalnie opracowane projekty mieszkań i apartamentów zapewniają wyjątkową wygodę wypoczynku i ergonomię pomieszczeń. Każde mieszkanie na parterze posiada duży, widny salon z kominkiem i dużym tarasem z wyjściem na ogród. Apartament na piętrze ma salon z kominkiem i drzwiami balkonowymi oraz dodatkową powierzchnię na poddaszu. Mieszkanie na parterze i apartament na piętrze mają niezależne wejścia, własne działki oraz miejsca parkingowe.

W okolicy znajdują się kompleksy leśne, Puszcza Słupecka oraz stadniny koni. Aktywni mieszkańcy mają możliwość uprawiania wielu sportów jak: turystyka piesza i rowerowa, jeździectwo, piłka nożna. W odległości tylko 8 km znajduje się Zalew Zegrzyński gdzie można realizować wędkarskie i żeglarskie pasje.

W bezpośredniej okolicy osiedla znajduje się szkoła podstawowa i gimnazjum, przedszkole, przychodnia lekarska, hala sportowo-widowiskowa. Bliskość centrum daje wygodny dostęp do pełnej infrastruktury miejskiej Radzymina. Szybki dojazd do Warszawy drogą dwupasmową przez Marki umożliwiają autobusy MZK linii 738 oraz prywatne linie autobusowe.

---

Z każdym z klientów prowadzimy indywidualne uzgodnienia dotyczące rozmieszczenia ścian działowych, rozkładu poszczególnych instalacji dodatkowych. Jesteśmy przygotowani na współpracę, która umożliwia naszym klientom aranżację wnętrz według własnego uznania.

Poznaj szczegóły oferty i zamieszkaj na OSIEDLU VILLA PARK Zapraszamy na www.osiedleradzymin.pl lub odwiedź nasze biuro.

Inwestycja Mieszkania Radzymin znajduje się w Radzyminie (9.1 km od Warszawy), została zrealizowana przez Asbud Budownictwo.

Inwestycja Mieszkania Radzymin została wybudowana i oddana do użytkowania w 2 kw. 2012 roku.

Cały projekt składa się z 8 nowych mieszkań znajdujących się w 4 budynkach wielorodzinnych. Budynki posiadają 1 kondygnację naziemną wraz z parterem oraz nie posiadają kondygnacji podziemnych.

Aktualnie w inwestycji Mieszkania Radzymin nie ma nowych mieszkań w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców Asbud Budownictwo przewidział:

  • miejsca postojowe naziemne

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:
rozpoczęcie budowy w 4 kw. 2010 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 2 kw. 2012 roku.
Liczba budynków:
cała inwestycja składa się z 4 budynków wielorodzinnych.
Liczba kondygnacji:
budynki posiadają 1 kondygnację naziemną wraz z parterem oraz nie posiadają kondygnacji podziemnych.
Liczba mieszkań:
cała inwestycja składa się z 8 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:
informacja u dewelopera.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności:
informacja u dewelopera.
Powierzchnie dodatkowe:
nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie:
nie przewidziano.
Miejsca postojowe:
w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe naziemne.
Udogodnienia:
teren ogrodzony
Przyroda:
informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji

Miasto Radzymin znajduje się w północno-zachodniej części powiatu wołomińskiego, w odległości 25 km od centrum Warszawy. Radzymin zajmuje terytorium o powierzchni ok. 24 km2, na którym mieszka ponad 11 tys. osób. Dominuje tutaj niska zabudowa mieszkaniowa: domy jednorodzinne i dwukondygnacyjne budynki wielorodzinne. Znaczną część obszaru zajmują grunty rolne z zabudową zagrodową oraz tereny leśne, stanowiące 25% powierzchni. Przepływają tędy rzeki: Bug, Rządza i Narew, które uchodzą do – graniczącego z miastem i pełniącego funkcje rekreacyjne – Zalewu Zegrzyńskiego. Północna i północno-zachodnia część Radzymina to kompleksy leśne tzw. Rejentówki, gdzie znajdują się liczne domy letniskowe. W mieście funkcjonują drobne przedsiębiorstwa i wiele cegielni.

Komunikacja

Radzymin jest skomunikowany z położoną w odległości 17 km stolicą za pomocą 4 linii autobusowych warszawskiej komunikacji miejskiej oraz linii Kolei Mazowieckich, zaś dojazd do innych miejscowości umożliwiają prywatne busy. Południowym skrajem miasta przebiega droga krajowa nr 8 (Warszawa – Białystok), zaś ważną arterią lokalną jest droga wojewódzka nr 635 z Radzymina do Wołomina.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Mieszkania Radzymin mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 70 metrów od inwestycji Mieszkania Radzymin znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Traugutta 02.

Edukacja

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Mieszkania Radzymin znajduje się się 16 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Zespół Szkół Techniczno - Zawodowych w odległości 210 m, Szkoła Policealna w odległości 210 m, Technikum Zawodowe w odległości 210 m.

Sklepy i usługi

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Mieszkania Radzymin składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 110 m znajduje się Pomelo, w odległości 120 m znajduje się Panorama, w odległości 150 m znajduje się Tesco.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Mieszkania Radzymin w odległości 340 m znajduje się Radzymiński Ośrodek Kultury i Sportu, w odległości 430 m znajduje się Boisko.

Data publikacji: 21.02.2012
Data aktualizacji: 23.04.2021
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: