Wawer

Oferta archiwalna

Warszawa, Wawer, Radość, ul. Patriotów 171

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Mamy dla Ciebie 52 oferty w najbliższej okolicy!

Najbliższe inwestycje

Prezentacja oferty archiwalnej

Wawer

1 zdjęcie

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

  • teren ogrodzony
  • Standard deweloperski

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 1 kw. 2016 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 1 kw. 2017 roku.

Liczba domów:

cała inwestycja składa się z 3 domów.

Liczba kondygnacji:

domy posiadają 3 kondygnacje wraz z parterem oraz posiadają poddasze.

Wysokość pomieszczeń:

w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości.

Standard wykończenia

standard deweloperski

Rodzaj własności:

informacja u dewelopera.

Garaże:

domy nie posiadają garaży oraz przewidziano:
  • miejsca postojowe naziemne .

Przyroda:

informacja u dewelopera.

Opis inwestycji

Marzysz o własnym komfortowym domu, w otoczeniu zieleni, a jednocześnie chcesz korzystać z atrakcji jakie oferuje życie w dużym mieście? Nie musisz już dłużej szukać! Przedstawiamy naszą nową inwestycję zlokalizowaną przy ul. Patriotów w Warszawie Dzielnica Wawer.

ROZKOSZUJ SIĘ SŁOŃCEM WE WŁASNYM OGRODZIE

Kameralne osiedle składa się z 3 segmentów. Segmenty składają się z poszczególnych pomieszczeń; na parterze zlokalizowany jest salon, kuchnia z jadalnią, spiżarnia, łazienka, kotłownia i wiatrołap, a na piętrze znajdują się 3 sypialnie, 2 łazienki i korytarz. Budynek posiada też strych nieużytkowy o powierzchni podłogi ok. 65 m2, który świetnie nadaje się na całkiem wygodny schowek.

Dobrze rozplanowane wnętrza gwarantują różnorodność aranżacji dopasowanych do potrzeb i gustów mieszkańców. Architektura segmentów jest harmonijna i wpisuje się w otoczenie. Teren jest ogrodzony i gwarantuje przyszłym mieszkańcom bezpieczeństwo i prywatność zarówno względem dalszego otoczenia jak i najbliższego sąsiedztwa.

Inwestycja Wawer znajduje się w Radości, ul. Patriotów 171 (13.7 km od centrum Warszawy), została zrealizowana przez ARP Inwest.

Inwestycja Wawer została wybudowana i oddana do użytkowania w 1 kw. 2017 roku.

Cały projekt składa się z 3 nowych domów.

Aktualnie w inwestycji Wawer nie ma nowych domów w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców ARP Inwest przewidział:

  • miejsca postojowe naziemne

Lokalizacja inwestycji

Wawer to zielona dzielnica Warszawy, w której znajdziesz chwilę wytchnienia od zgiełku wielkiego miasta. Bliskość Parku Krajobrazowego i licznych tras rowerowych pozwoli cieszyć się aktywnym wypoczynkiem z rodziną na łonie natury. Inwestycja znajduje się 650 m od stacji Szybkiej Kolei Miejskiej Miedzeszyn i 1 000 m od stacji Radość. W odległości 50 m znajduję się komunikacja autobusowa, a samochodem do centrum Warszawy dojedziemy w 25 minut. W okolicy znajdują się również ciekawe miejsca do codziennego funkcjonowania: - Zespół Szkół nr 70 prz ul. Bajkowej w odległości 2 m - Klub Tenisowy przy ul. Wilgi w odległości 2,7 km - Wawerskie Centrum Kultury przy ul. Samorządowej w odległości 5 km

Wawer to dzielnica w południowo-wschodniej części Warszawy wyróżniająca się największym obszarem terytorialnym – ok. 80 km2. Jednocześnie jest to jeden z tych rejonów miasta, w których znajduje się najwięcej zielonej przestrzeni. Rozległe obszary naturalnego krajobrazu, na które składają się: Mazowiecki Park Krajobrazowy, Rezerwat im. Króla Jana III Sobieskiego oraz Zakole Wawerskie, a także dominacja niskiej, przeważnie willowej zabudowy, to czynniki decydujące o niewielkiej gęstości zaludnienia. Wawer jest spokojnym, malowniczym miejscem, w którym można odpocząć od miejskiego gwaru lub spędzić czas na świeżym powietrzu, rozkoszując się pięknem przyrody. Na terenie Wawra znajduje się aż 7 stacji kolejowych, toteż pociągi Szybkiej Kolei Miejskiej stanowią najwygodniejszy środek transportu do centrum miasta. Ważnymi arteriami są m.in.: Most Siekierkowski, Wał Miedzeszyński, ul. Płowiecka.

Komunikacja

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Wawer?

Do najważniejszych arterii dzielnicy o znaczeniu wewnętrznym należy Wał Miedzeszyński oraz ulice: Płowiecka, Bronisława Czecha, Trakt Lubelski, Korkowa, Patriotów, a znaczenie w ruchu ogólnomiejskim ma most Siekierkowski. Ze względu na obecność 7 stacji kolejowych dojazd do centrum zapewniają linie Szybkiej Kolei Miejskiej.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Wawer mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 50 metrów od inwestycji Wawer znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Wielowiejska 02.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Wawer znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Wawer znajduje się 6 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Załoga Pana Boga w odległości 100 m, Percepcja Niepubliczna Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna w odległości 250 m, Przedszkole Niepubliczne AMO RADOŚĆ w odległości 360 m.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Wawer w odległości 380 m znajduje się Boisko, w odległości 400 m znajduje się Centrum sportowe, w odległości 420 m znajduje się PKS Radość.

Data aktualizacji: 24.11.2017

Pobliskie Lokalizacje

Inwestycje w pobliżu w Radości

Oferty w Radości

Pozostałe oferty

Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: