Atrium Park etap A

ARCHIWALNA

Mieszkania na sprzedaż oferowane bezpośrednio przezArkada Invest Sp. z o.o.

Prezentacja archiwalna, zachowana do celów statystycznych portalu RynekPierwotny.pl

Uwaga

Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Głowa do góry

Mamy dla Ciebie 1760 ofert w najbliższej okolicy!

Zobacz wszystkie

Najbliższe inwestycje

 • Cascada Bartodzieje

  Nowe mieszkania na sprzedaż Bydgoszcz, ul. Gajowa 74 (2.4 km od centrum Bydgoszczy)
  Cascada Bartodzieje
  Termin oddania: 4 kw. 2021
  Liczba mieszkań: 57
  Powierzchnia: 32 - 116 m2
  Liczba pokoi: 2 - 4
  Mertis Investments Sp. z o.o.
 • Pułaskiego 25A(0.6 km dalej)
  Pod wynajem

  Nowe mieszkania na sprzedaż Bydgoszcz, ul. Pułaskiego 25A (2.5 km od centrum Bydgoszczy)
  Ceny od: 5 983 brutto/m2
  Pułaskiego 25A
  Gotowe do zamieszkania
  Liczba mieszkań: 12
  Powierzchnia: 37 - 70 m2
  Liczba pokoi: 2 - 4
  Dla inwestora 2 oferty
  OGBUD Sp. z o.o.
 • Balaton Apartamenty(0.6 km dalej)

  Nowe mieszkania na sprzedaż Bydgoszcz, ul. Ceramiczna (2.3 km od centrum Bydgoszczy)
  Ceny od: 7 750 brutto/m2
  Balaton Apartamenty
  Termin oddania: 3 kw. 2021
  Liczba mieszkań: 39
  Powierzchnia: 51 - 95 m2
  Liczba pokoi: 3 - 4
  Arkada Invest Sp. z o.o.

Opis Inwestycji

Atrium Park to piękno nowoczesnej architektury, komfort i funkcjonalność. To doskonała lokalizacja w sercu miasta dla osób szukających również spokoju i bliskości natury.Już w II kwartale 2012 rozpoczynamy tworzenie tego wyjątkowego miejsca. Atrium Park powstaje z myślą o komforcie i wygodzie przyszłych mieszkańców. Dlatego postawiliśmy na przestronne zagospodarowanie terenu, duży park, plac zabaw dla dzieci, nasłonecznienie mieszkań i dziedzińca, wysokiej jakości materiały wykończeniowe oraz duże słoneczne tarasy, balkony i ogródki.Atrium Park to nowe oblicze Bydgoszczy – kontakt z naturą w bliskości z miastem.Osiedle zaprojektowała renomowana sopocka pracownia Maarte stawiając na przestrzenne i nowoczesne rozwiązania. Na dużej działce o powierzchni ponad 1ha powstaną 4 budynki o zróżnicowanej wysokości. Od strony północnej i zachodniej budynki 10 i 12 kondygnacyjne. Od strony ulicy Gajowej budynki 6 i 9 kondygnacyjne. Poczucie przestrzeni gwarantuje niewielka powierzchnia zabudowy działki (jedynie ok. 2000m2) jak również niska zabudowa działek sąsiednich – domek jednorodzinny, ogródki działkowe oraz budynek szkolny. Z wyższych pięter rozciągać się będzie przepiękny widok na panoramę Bydgoszczy.Naszą pierwszą odsłoną będzie budynek sześcio-kondygnacyjny (Etap A) z mieszkaniami o bardzo funkcjonalnym rozkładzie oraz zróżnicowanym metrażu – od 35 m2 do 110 m2. Każde z mieszkań posiadać będzie słoneczny balkon lub prywatny ogródek. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych Klientów na najwyższych piętrach zaprojektowaliśmy Apartamenty w dwóch standardach Premium oraz Premium Plus.W kolejnych etapach realizować będziemy następujące budynki:Etap B – 10 kondygnacyjny (9 pięter) budynek w głębi działki. 6 kondygnacji w typie Standard, 3 ostatnie kondygnacje w standardzie Premium. Etap C – 12 kondygnacyjny (11 pięter) budynek w głębi działki. 8 kondygnacji w typie Standard, 3 ostatnie kondygnacje w standardzie Premium.Etap D – 9 kondygnacyjny (8 pięter) budynek w głębi działki. 5 kondygnacji w typie Standard, 3 ostatnie kondygnacje w standardzie Premium.

Inwestycja Atrium Park etap A znajduje się w Bydgoszczy, ul. Gajowa 76 (2.4 km od centrum Bydgoszczy), została zrealizowana przez dewelopera Arkada Invest Sp. z o.o..

Inwestycja Atrium Park etap A została wybudowana i oddana do użytkowania w 4 kw. 2013 roku.

Cały projekt składa się z 26 nowych mieszkań. Budynek posiada od 5 do 10 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Atrium Park etap A pozostało na sprzedaż 0 mieszkań0.

Dla przyszłych mieszkańców deweloper Arkada Invest Sp. z o.o. przewidział również:

 • miejsca postojowe podziemne
 • miejsca postojowe naziemne

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 1 kw. 2012 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 4 kw. 2013 roku.
Liczba budynków:cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego.
Liczba kondygnacji:budynek posiada od 5 do 10 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.
Liczba mieszkań:cała inwestycja składa się z 26 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:informacja u dewelopera.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności:informacja u dewelopera.
Powierzchnie dodatkowe:nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie:nie przewidziano.
Miejsca postojowe:w inwestycji przewidziano:
 • miejsca postojowe podziemne.
 • miejsca postojowe naziemne.
Udogodnienia:informacja u dewelopera.
Przyroda:informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji Atrium Park etap A

Bydgoszcz to niemal 360-tysięczne miasto powiatowe będące stolicą woj. kujawsko-pomorskiego. Jego powierzchnia wynosi 175,98 km2. Przepływają tędy rzeki Wisła i Brda. Zabudowa jest zróżnicowana. Śródmieście wyróżnia się zwartym budownictwem i wieloma zabytkowymi kamienicami. Dalej od centrum pojawiają się budynki wielorodzinne, a na obrzeżach miasta - liczne domy jednorodzinne. Przy północnej i południowej granicy rozciągają się rozległe tereny zielone, m.in. Las Gdański. Bydgoszcz to ośrodek gospodarczy, akademicki i kulturowy, w którym mieści się 15 szkół wyższych, teatr, filharmonia, opera. Mieszkańcy mają dostęp do bogatej oferty medycznej – działa tu 11 szpitali. Prężnie rozwija się sektor handlowo-usługowy i działa Bydgoski Park Przemysłowo-Technologiczny. Bydgoszcz jest rewelacyjnie skomunikowana z największymi miastami kraju. Znajduje się tu port lotniczy, a 10 dróg wojewódzkich i 4 krajowe zapewniają dogodną komunikację drogową. Na obszarze całego miasta działa komunikacja publiczna. Przechodząca tędy magistrala kolejowa łączy Śląsk z miejscowościami nadmorskimi.

Komunikacja

Bydgoszcz leży wśród arterii komunikacyjnych o znaczeniu regionalnym i krajowym. Przez miasto przechodzą 4 drogi krajowe (nr 5, 10, 25, 80). W promieniu 15 km biegnie 10 dróg wojewódzkich (nr 223, 244, 246, 249, 256, 394, 397, 546, 551, 597). Bydgoszcz przecina też trasa europejska E261. Mieści się tu czynny port lotniczy, a tutejsza magistrala kolejowa łączy południe kraju z miejscowościami nadbałtyckimi. Na terenie całego miasta kursują autobusy i tramwaje miejskie. Po Bydgoszczy można też pływać – taką opcję zapewniają tramwaje wodne. Nie brakuje również wypożyczalni rowerów i samochodów.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Atrium Park etap A mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 180 metrów od inwestycji Atrium Park etap A znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Powst. Wlkp. / Wyszyńskiego.

Edukacja

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Atrium Park etap A znajduje się się 15 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Zespół Szkół Samochodowych w Bydgoszczy w odległości 170 m, Branżowa Szkoła I stopnia nr 12 Samochodowa w odległości 170 m, Technikum Samochodowe w odległości 170 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Atrium Park etap A jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Szpital Uniwersytecki nr 1 im. dr. A. Jurasza w odległości 690 m.

Sklepy i usługi

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Atrium Park etap A składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 270 m znajduje się Biedronka, w odległości 300 m znajduje się Sklep osiedlowy, w odległości 340 m znajduje się Biedronka.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Atrium Park etap A w odległości 170 m znajduje się Boisko, w odległości 220 m znajduje się Boisko, w odległości 240 m znajduje się Boisko.

Data publikacji: 04.07.2012

Data aktualizacji: 24.11.2017

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Znajdziemy dla Ciebie