Dobrzykowice Park - Twój Wymarzony Dom

ARCHIWALNA

Domy na sprzedaż oferowane bezpośrednio przezArchicom S.A.

Prezentacja archiwalna, zachowana do celów statystycznych portalu RynekPierwotny.pl

Uwaga

Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Głowa do góry

Mamy dla Ciebie 21 ofert w najbliższej okolicy!

Zobacz wszystkie

Najbliższe inwestycje

 • Osiedle Lawendowe(2 km dalej)

  Nowe domy na sprzedaż wrocławski, Wilczyce, ul. Lawendowa (0.9 km od Wrocławia)
  Ceny od: 4 858/m2
  Osiedle Lawendowe
  Termin oddania: 4 kw. 2020
  Liczba domów: 4
  Powierzchnia: 101 m2
  Liczba pokoi: 5
  Altinn Inwestycje

Opis Inwestycji

ARCHITEKTURA1. Klasyczna i  oszczędna w formie dająca efekt jednolitej, harmonijnej zabudowy. Nie wyklucza realizacji własnych potrzeb na indywidualnej działce.2. Synteza optymalnych rozwiązań funkcjonalnych i nakładów finansowych.3. Funkcjonalny projekt z możliwością różnorodnego kształtowania przestrzeni i opcją wprowadzania indywidualnych zmian  do 2 wariantów podstawowych 135m2 i 168 m24. Pełne wykorzystanie powierzchni domów – minimalna ilość tzw. skosów czyli powierzchni o wys. niższej niż 1,90m (do12% !)5. Elastyczna w etapowaniu budowy – można wybrać opcję maksimum lub w dogodnym momencie rozbudować dom o dodatkowe pokoje, itp.BEZPIECZEŃSTWO1. Kompleksowy system zapewniający bezpieczeństwo mieszkańców osiedla i radość korzystania z ciszy i spokoju ustronnego miejsca: solidne ogrodzenie, ochrona fizyczna, grupa interwencyjna na wezwanie do dyspozycji przez 24h2. Strefa wjazdowa z portiernią i kontrolowanym dostępem  to najbardziej widoczne elementy systemu bezpieczeństwa.ORGANIZACJA OSIEDLA1. Elegancka portiernia i strefa wjazdowa z zaaranżowaną zielenią2. Wewnętrzne drogi osiedlowe z obustronnymi chodnikami  oraz sięgacze zakończone placami do nawracania3. Wzdłuż osiedlowych uliczek oświetlenie  i drzewa przy każdej furtce4. Pełne zarządzanie osiedlem: dbałość o czystość osiedla, odśnieżanie, pielęgnacja wspólnej zieleni.TECHNOLOGIA1. Wykorzystanie nowoczesnych, ekologicznych materiałów oraz technologii przyjaznych człowiekowi: ceramiczne ściany, dachówka Braas,2. Wzmocniona stolarka drzwiowa (zewnętrzne drzwi antywłamaniowe klasy C)3. Okna drewniane, na parterze rolety zewnętrzne4. Drewniana konstrukcja dachu5. Fundamenty – ławy żelbetowe6. Schody żelbetowe, niewykończone7. Instalacje niskoprądowe – telefoniczna, domofonowa, dzwonkowa, telewizyjna, (rozprowadzenie zgodnie z wybraną opcją i standardem)8. Ogrzewanie  gazowe.

Inwestycja Dobrzykowice Park - Twój Wymarzony Dom znajduje się w Dobrzykowicach, Dobrzykowice (8.5 km od centrum Wrocławia), została zrealizowana przez dewelopera Archicom S.A..

Inwestycja Dobrzykowice Park - Twój Wymarzony Dom została wybudowana i oddana do użytkowania w 4 kw. 2008 roku.

Cały projekt składa się z 67 nowych domów w tym 10 domów typu dom wolnostojący.

Aktualnie w inwestycji Dobrzykowice Park - Twój Wymarzony Dom pozostało na sprzedaż 0 nowych domów0.

Dla przyszłych mieszkańców deweloper Archicom S.A. nie przewidział miejsc postojowych.

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 2 kw. 2007 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 4 kw. 2008 roku.
Liczba domów:cała inwestycja składa się z 67 domów.
Liczba kondygnacji:domy posiadają od 1 do 3 kondygnacji wraz z parterem oraz nie posiadają poddasza.
Wysokość pomieszczeń:informacja u dewelopera.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności:informacja u dewelopera.
Garaże:domy nie posiadają garaży
Udogodnienia: ochrona całodobowa, teren ogrodzony.
Przyroda:w okolicy inwestycji znajduje się rzeka, las, jezioro.

Lokalizacja inwestycji Dobrzykowice Park - Twój Wymarzony Dom

Powiat wrocławski w województwie dolnośląskim obejmuje tereny położone na wschód i na południe od Wrocławia. W obrębie powiatu znajdują się miasta: Kąty Wrocławskie, Siechnice i Sobótka, a także: 3 gminy miejsko-wiejskie i 6 – wiejskich. Na obszarze o powierzchni ok. 1116 km2 zamieszkuje ponad 112 tys. osób, a zabudowę mieszkaniową stanowią domy jedno- i wielorodzinne. Pejzaż zdominowany jest przez grunty rolne, prawie 11% powierzchni zajmują kompleksy leśne. Do terenów zielonych należą: 2 parki krajobrazowe, 2 rezerwaty przyrody, doliny rzek i zabytkowe parki. W powiecie zlokalizowanych jest 12 akwenów wypoczynkowych, np.: Ośrodek Wypoczynku Świątecznego w Sulistrowicach czy Zalew Mietkowski. Miejscami aktywnego wypoczynku są: Adrenalina Park w Sokolnikach oraz Masyw Ślęży ze stokami narciarskimi, punktami wycieczek: Muzeum Motoryzacji Zamek Topacz w Ślęzie i Muzeum Ślężańskie. Do najważniejszych arterii powiatu należą: autostrada A4 oraz drogi krajowe: nr 35 i nr 95.

Komunikacja

Arterią o największym znaczeniu w powiecie jest autostrada A4, która ułatwia dojazd z poszczególnych miejscowości do Wrocławia. Ponadto przebiegają tędy drogi krajowe: nr 35 (Golińsk przy granicy z Czechami – Bielany Wrocławskie) oraz nr 95 (Grudziądz – A1 – DK55), a także trasa europejska E67. Arterie wojewódzkie, to drogi o numerach: 346, 347 (Wrocław – Kąty Wrocławskie), 395 i 455 (Wrocław – Oława). Do niektórych miejscowości powiatu kursują autobusy wrocławskiej komunikacji miejskiej, w całym powiecie – autobusy PKS i busy. Przez teren powiatu przebiegają także połączenia kolejowe z Wrocławia do: Warszawy, Opola czy Jeleniej Góry.

Data publikacji: 21.02.2012

Data aktualizacji: 24.11.2017

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Znajdziemy dla Ciebie