Akacjowy Zakątek

Oferta archiwalna

Mieszkania na sprzedaż ul. Ubocze, oferowane bezpośrednio przez

Archicom S.A.

Wrocław, Psie Pole, Wojnów, ul. Ubocze

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Mamy dla Ciebie 854 oferty w najbliższej okolicy!

Najbliższe inwestycje

Prezentacja oferty archiwalnej

Akacjowy ZakątekAkacjowy Zakątek

5 zdjęć

Akacjowy Zakątek
Akacjowy Zakątek
Akacjowy Zakątek
Akacjowy Zakątek

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

  • rowerownia
  • wózkarnia
  • Standard deweloperski

Przyroda w okolicy

  • las

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 3 kw. 2019 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 1 kw. 2021 roku

Liczba budynków:

cała inwestycja składa się z 4 budynków wielorodzinnych

Liczba kondygnacji:

budynki posiadają 3 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz nie posiadają kondygnacji podziemnych

Liczba mieszkań:

cała inwestycja składa się z 75 lokali mieszkalnych

Wysokość pomieszczeń:

na wszystkich kondygnacjach po 260 cm wysokości

Standard wykończenia

standard deweloperski

Rodzaj własności:

informacja u dewelopera

Powierzchnie dodatkowe:

nie przewidziano powierzchni dodatkowych

Komórki lokatorskie:

posiada

Miejsca postojowe:

w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe naziemne (70 miejsc)

Przyroda:

w okolicy inwestycji znajduje się park, las

Opis inwestycji

Akacjowy Zakątek to odpowiedź na potrzeby osób szukających ciszy i spokoju. Kameralna inwestycja o estetycznej architekturze, położona przy urokliwej, zielonej uliczce Ubocze na Wojnowie, gwarantuje odpoczynek od zgiełku miasta, oderwanie od codziennego pędu i bliskość natury. Dominuje tu niska zabudowa, a naszą inwestycję otacza wszechobecna zieleń.

Jest słoneczne popołudnie. Wyjdź z kawą do własnego, prywatnego ogródka i wypij ją w błogiej atmosferze. Połóż się na hamaku i utnij sobie drzemkę wśród zieleni. Potem odprowadź dzieci na osiedlowy plac zabaw i zrelaksuj się w strefie rekreacyjnej położonej tuż obok. Kameralne osiedle z miejscem na sąsiedzką integrację zapewni Ci klimat sielskiej oazy.

Możesz wybierać spośród 75 mieszkań o zróżnicowanych układach i metrażach, zlokalizowanych w 4 budynkach. Szerokie klatki schodowe, komórki lokatorskie czy wygodne przestrzenie wspólne gwarantują komfort zamieszkiwania. W każdym budynku będą rowerownie i wózkownie, a dogodne parkowanie zapewni ponad 70 naziemnych miejsc postojowych.

Mniejsze, dwu- i trzypokojowe mieszkania to idealna propozycja zarówno dla singli, jak i dla młodych par, szukających pierwszego mieszkania. Większym rodzinom przypadną do gustu największe, czteropokojowe lokale. Mieszkania na parterach posiadają bardzo duże, zielone ogródki, lokale na wyższych kondygnacjach – słoneczne balkony ze szklanymi balustradami.

Mieszkania są wysokie (minimalna wysokość to 2,6 metra), z osobnymi kuchniami i funkcjonalnymi układami. Dzięki dużym oknom i przeszklonym balkonom słońce będzie częstym gościem w Twoim mieszkaniu. Dobre opinie i zadowolenie mieszkańców poprzedniego etapu Akacjowego Zakątkowa to najlepsza rekomendacja dla tego osiedla.

Inwestycja Akacjowy Zakątek znajduje się na Wojnowie, ul. Ubocze (8.7 km od centrum Wrocławia), została zrealizowana przez Archicom S.A.

Inwestycja Akacjowy Zakątek została wybudowana i oddana do użytkowania w 1 kw. 2021 roku.

Cały projekt składa się z 75 nowych mieszkań znajdujących się w 4 budynkach wielorodzinnych. Budynki posiadają 3 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz nie posiadają kondygnacji podziemnych.

Aktualnie w inwestycji Akacjowy Zakątek nie ma nowych mieszkań w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców Archicom S.A. przewidział:

  • miejsca postojowe naziemne (70 miejsc)

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie.

Lokalizacja inwestycji

W pobliżu Akacjowego Zakątka znajdziesz Las Wojnowski, Las Strachociński i zmodernizowane wały nad Odrą, czyli doskonałe miejsca do rekreacji na świeżym powietrzu. Zrewitalizowany Park Strachociński to jeden z ulubionych punktów spotkań mieszkańców Wojnowa, Strachocina oraz Swojczyc. Do dyspozycją są tam m.in. siłownia „pod chmurką”, plac zabaw i amfiteatr.

Miłośników aktywnego wypoczynku ucieszy także 17-kilometrowa trasa sportowo-rekreacyjna na zrewitalizowanej grobli, stwarzająca idealne warunki do biegania, jazdy na rowerze, spaceru czy nordic walking. Sięgające po horyzont lasy i pola dają nieograniczone możliwości spędzania czasu dla całej rodziny, a w odległości zaledwie kilkuset metrów znajdują się Rodzinne Ogródki Działkowe.

Akacjowy Zakątek to z jednej strony inwestycja w otoczeniu natury i zieleni, z drugiej – wychodząc z osiedlowej oazy, w odległości kilkuset metrów znajdziesz bogatą ofertę handlową, usługową i edukacyjną. Czekają liczne sklepy spożywcze (m.in. Biedronka, Dino), rodzinne restauracje, a także placówki edukacyjne (szkoła podstawowa, żłobek, przedszkole i szkoła języków obcych) oraz zdrowotne (centrum medyczne, poradnia stomatologiczna i przychodnia weterynaryjna).

Do najbliższego przystanku autobusowego dotrzesz w kilka minut – znajduje się on w odległości 300 metrów od Akacjowego Zakątka. Doskonałe połączenie komunikacyjne z innymi częściami miasta zapewnia także powstająca wschodnia obwodnica Wrocławia, dzięki której błyskawicznie przedostaniesz się zarówno w kierunku Psiego Pola, jak i południowych osiedli stolicy Dolnego Śląska. A po zakończeniu rewitalizacji linii kolejowej, w okolicy inwestycji powstanie stacja PKP, z której do centrum Wrocławia dojedziesz pociągiem w zaledwie 20 minut.

Psie Pole to wrocławskie osiedle rozciągające się w północnej części miasta. Zamieszkuje je ponad 93 tysiące mieszkańców, a jego obszar liczy prawie 100 km2. Zabudowę tworzą liczne osiedla domów jednorodzinnych i willi oraz osiedla mieszkaniowe. W południowej części osiedla Psie Pole znajduje się duży zespół przemysłowy. Na obrzeżach zaś osiedle otaczają tereny zielone w tym lasy: rędziński, osobowicki czy sołtysowicki. W centralnej części znajduje się siedziba Wyższej Szkoły Oficerskiej Wojsk Lądowych. Zachodnią część Psiego Pola ze wschodnią łączy największa arteria tego osiedla: ulica Jana Kasprowicza. Przebiega tędy również odcinek obwodnicy śródmiejskiej oraz droga E-67. Osiedle jest dobrze skomunikowane dzięki dogodnym połączeniom autobusowym i tramwajowym (w szczególności centrum z innymi ważnymi punktami Wrocławia).

Komunikacja

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Akacjowy Zakątek?

Po wrocławskim Psim Polu porusza się kilka linii tramwajowych i autobusowych, co znacznie ułatwia komunikację. Mieszkańcy mogą także bez problemu poruszać się jednośladami – funkcjonuje tu rozbudowana trasa rowerowa. Dla podróżujących koleją Psie Pole posiada również swoją stację kolejową, umiejscowioną we wschodniej części osiedla.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Akacjowy Zakątek mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 366 metrów od inwestycji Akacjowy Zakątek znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Wrocław Wojnów.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Akacjowy Zakątek znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Akacjowy Zakątek znajduje się 16 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Publiczne Wrocławskie Skauty VI w odległości 194 m, przedszkole w odległości 216 m, Terapeutyczny Punkt Przedszkolny "Niebieski Latawiec" w odległości 487 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Akacjowy Zakątek składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 308 m znajduje się Biedronka, w odległości 374 m znajduje się Lidl, w odległości 398 m znajduje się Dino.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Akacjowy Zakątek w odległości 171 m znajduje się boisko / kort, w odległości 181 m znajduje się boisko / kort, w odległości 363 m znajduje się boisko / kort.

Data publikacji: 17.03.2021
Data aktualizacji: 07.06.2023

Artykuły powiązane:

Nagrody i wyróżnienia

nagroda forbes 2022
nagroda forbes 2021
nagroda digital excellence awards 2022
nagroda laur klienta 2023
nagroda dobry pracodawca 2023
nagroda gazele biznesu 2023
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: