Osiedle Stoczniowców III

ARCHIWALNA

Domy na sprzedaż oferowane bezpośrednio przez Aras Developer

Prezentacja archiwalna, zachowana do celów statystycznych portalu RynekPierwotny.pl

Uwaga

Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Głowa do góry

Mamy dla Ciebie 9 ofert w najbliższej okolicy!

Zobacz wszystkie

Najbliższe inwestycje

 • Saskie Zacisze(0.9 km dalej)

  Nowe domy na sprzedaż Warszawa, Wawer, Las, ul. Wał Miedzeszyński 606 (6.6 km od centrum Warszawy)
  Saskie Zacisze
  Termin oddania: 1 kw. 2020
  Liczba domów: 9
  Powierzchnia: 189 - 224 m2
  Liczba pokoi: 5
  Mak Dom
 • 4home - Trakt Lubelski(2.2 km dalej)

  Nowe domy na sprzedaż Warszawa, Wawer, Zerzeń, ul. Trakt Lubelski (8.6 km od centrum Warszawy)
  Ceny od: 4 756/m2
  4home - Trakt Lubelski
  Termin oddania: 1 kw. 2021
  Liczba domów: 4
  Powierzchnia: 163 m2
  Liczba pokoi: 5
  Gefion.House Group

Opis Inwestycji

Inwestycja spółki Aras na terenie zielonego Wawra , którego bardzo dobra lokalizacja w otoczeniu Mazowieckiego Parku Krajobrazowego oraz Rezerwatu im. Króla Jana Sobieskiego czyni bardzo atrakcyjną. Niska zabudowa nadaje dzielnicy charakteru willowego. Sprawdzony deweloper budujący segmenty wyłączanie na zielonym Wawrze.Osiedle Stoczniowców III zlokalizowane przy ulicy Poprawnej 140 to 28 lokali z zabudowie bliźniaczej ,metraż każdego z lokali to 95,24m²+48 m² poddasza użytkowego, ogródki od 40-80 m²Osiedla zamknięte z pełną infrastrukturą: droga wewnętrzna z kostki , kanalizacja oraz wszystkie media miejskie.Jeśli szukasz miejsca blisko Centrum Warszawy a zarazem pośród zieleni to osiedle jest dla Ciebie.ZALETY__________________________________________lokale bezczynszowezielone otoczenie Mazowieckiego Parku Krajobrazowegomedia miejskietylko 9 km do centrum Warszawyw okolicy kościół, sklepy, poczta, bazarek, CH Promenada, CH Las, szkoła, przedszkoletylko 500 metrów do pętli autobusowej Gocław

Inwestycja Osiedle Stoczniowców III znajduje się na Lesie, ul. Poprawna 140 (6.8 km od centrum Warszawy), jest realizowana przez dewelopera Aras Developer.

Inwestycja Osiedle Stoczniowców III jest w trakcie budowy z planowanym na 4 kw. 2019 roku terminem oddania do użytkowania.

Cały projekt składa się z 36 nowych domów.

Aktualnie w inwestycji Osiedle Stoczniowców III pozostało na sprzedaż 0 nowych domów o powierzchni 95 metrów kwadratowych w cenie od 670 000 zł.

Dla przyszłych mieszkańców deweloper Aras Developer nie przewidział miejsc postojowych.

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 2 kw. 2018 roku, planowane oddanie do użytkowania w 4 kw. 2019 roku.
Liczba domów:cała inwestycja składa się z 36 domów.
Liczba kondygnacji:domy posiadają 2 kondygnacje wraz z parterem oraz nie posiadają poddasza.
Wysokość pomieszczeń:w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności:informacja u dewelopera.
Garaże:domy posiadają garaże
Udogodnienia: teren ogrodzony.
Przyroda:w okolicy inwestycji znajduje się rezerwat przyrody.

Lokalizacja inwestycji Osiedle Stoczniowców III

Wawer to dzielnica w południowo-wschodniej części Warszawy wyróżniająca się największym obszarem terytorialnym – ok. 80 km2. Jednocześnie jest to jeden z tych rejonów miasta, w których znajduje się najwięcej zielonej przestrzeni. Rozległe obszary naturalnego krajobrazu, na które składają się: Mazowiecki Park Krajobrazowy, Rezerwat im. Króla Jana III Sobieskiego oraz Zakole Wawerskie, a także dominacja niskiej, przeważnie willowej zabudowy, to czynniki decydujące o niewielkiej gęstości zaludnienia. Wawer jest spokojnym, malowniczym miejscem, w którym można odpocząć od miejskiego gwaru lub spędzić czas na świeżym powietrzu, rozkoszując się pięknem przyrody. Na terenie Wawra znajduje się aż 7 stacji kolejowych, toteż pociągi Szybkiej Kolei Miejskiej stanowią najwygodniejszy środek transportu do centrum miasta. Ważnymi arteriami są m.in.: Most Siekierkowski, Wał Miedzeszyński, ul. Płowiecka.

Komunikacja

Do najważniejszych arterii dzielnicy o znaczeniu wewnętrznym należy Wał Miedzeszyński oraz ulice: Płowiecka, Bronisława Czecha, Trakt Lubelski, Korkowa, Patriotów, a znaczenie w ruchu ogólnomiejskim ma most Siekierkowski. Ze względu na obecność 7 stacji kolejowych dojazd do centrum zapewniają linie Szybkiej Kolei Miejskiej.

W odległości 300 metrów od inwestycji Osiedle Stoczniowców III znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny Stoczniowców.

Edukacja

W najbliższej okolicy inwestycji Osiedle Stoczniowców III znajdują się 24 placówki edukacyjne. Najbliżej położone to: Bajkowy Domek w odległości 550m, Teacher School Of English w odległości 650m, Przedszkole nr 218 w odległości 900m.

Opieka medyczna

Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu placówki, tj.: w odległości 550 m znajduje się Teisseyre Joanna, dr nauk med. Spec. chorób dzieci, w odległości 600 m znajduje się Magra. Apteka, w odległości 600 m znajduje się Adad Lecznica specjalistyczna.

Sklepy i usługi

W okolicy znajdują się: w odległości 700 m znajduje się Kościół św. Patryka, w odległości 700 m znajduje się Kościół Św. Patryka, w odległości 900 m znajduje się Kościół pw św Karola Boromeusza.

Sport

W najbliższej okolicy inwestycji znajduje się: w odległości 550 m znajduje się Wyrwidąb, w odległości 650 m znajduje się El-Ma. Studio odnowy biologicznej. Kask M., w odległości 700 m znajduje się Wellness.

Data publikacji: 11.05.2018

Data aktualizacji: 01.07.2019

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Znajdziemy dla Ciebie