Ostoja Długosza

Sprawdź ofertę PRZEDSPRZEDAŻOWĄ!

Mieszkania na sprzedaż ul. Długosza 45, oferowane bezpośrednio przez Anteris

Pruszków, ul. Długosza 45
Ostoja Długosza

7 zdjęć

Ostoja Długosza
Ostoja Długosza
Ostoja Długosza
Ostoja Długosza

Dostępne mieszkania

Aktualnie w inwestycji Ostoja Długosza dostępne są 52 oferty

 • Lista
 • Rzuty
Pokoje
Powierzchnia
Cena
Filtruj listę
Rzut
Numer
Pokoje
Metraż
Piętro
Cena
A.2.11
2
49,61 m²
2
B.2.11
2
45,35 m²
2
A.0.1
3
50,75 m²
Parter
A.0.2
3
53,96 m²
Parter
A.1.1
3
67,49 m²
1
A.1.2
3
51,82 m²
1
A.1.3
3
56,09 m²
1
A.1.4
3
53,42 m²
1
A.1.5
3
55,97 m²
1
A.1.6
3
62,39 m²
1
A.2.1
3
67,49 m²
2
A.2.2
3
51,73 m²
2
A.2.3
3
55,89 m²
2
A.2.4
3
53,42 m²
2
A.2.5
3
55,97 m²
2
A.2.6
3
62,39 m²
2
A.2.7
3
58,46 m²
2
A.2.8
3
55,17 m²
2
A.2.9
3
69,03 m²
2
A.2.10
3
55,63 m²
2

Promocje

 • Przedsprzedaż

  Sprawdź ofertę PRZEDSPRZEDAŻOWĄ!

  Rozpoczęliśmy przedsprzedaż w naszej inwestycji, skontaktuj się z nami i poznaj ofertę na wymarzone mieszkania oraz segmenty!

Opis Inwestycji

Ostoja Długosza logo

Odkryj Inwestycję, która powstaje w zielonej części Pruszkowa, w sąsiedztwie Parku Mazowsze, daleko od terenów przemysłowych. Kameralnie, komfortowo, jedynie 3 kilometry od granicy Warszawy. Jeśli tego oczekujesz od swojego mieszkania, poznaj Ostoję Długosza. Niska zabudowa, wysoki standard wykonania oraz rodzinny charakter inwestycji - oto główne atuty projektu. Ostoja Długosza zlokalizowana jest w willowej części Pruszkowa, wśród jednorodzinnej, niskiej zabudowy. Połączenie nowoczesnej architektury z tradycyjnymi wzorcami, dużych ogródków i tarasów, najwyższej jakości materiałów oraz doborowej lokalizacji czyni Ostoję Długosza jedną z najbardziej prestiżowych inwestycji w okolicy i sprawia że każdy będzie czuł się tu jak w domu.

Wychodząc naprzeciw potrzebom przyszłych mieszkańców w naszej Inwestycji zaprojektowaliśmy:

44 funkcjonalne mieszkania o metrażach od 45 m2 do 75 m2.

8 dwupoziomowych segmentów o powierzchni od 130 m2 do 195 m2 z własnymi garażami i prywatnym wejściem z patio.

Mieszkania w cenie od 8000 zł/m2 oraz Segmenty od 7100zł /m2.

Naturalne doświetlenie każdego z pomieszczeń jest zapewnione dzięki zastosowaniu nowoczesnych, energooszczędnych okien, co w zestawieniu z wieloma wariantami aranżacji przestrzeni pozwala na nadanie niepowtarzalnego i indywidualnego charakteru każdemu z mieszkań. W tak zaplanowanej inwestycji mieszkańcy cieszyć się będą wygodą, spokojem i poczuciem bezpieczeństwa. Wszystko to w połączeniu z najnowszymi energooszczędnymi technologiami zastosowanymi w budynku w postaci Pomp Ciepła oraz Paneli fotowoltaicznych czyni Ostoję Długosza jednym z najlepszych wyborów do zamieszkania.

Dołożyliśmy wszelkich starań by Ostoja Długosza była najlepszym wyborem dla mieszkańca w tej części Pruszkowa i okolic.

Głównymi zaletami mieszkań są ich starannie przemyślane rozkłady oraz zastosowane najwyższej jakości materiały. Mieszkania, w większości 3-pokojowe, są jasne, dobrze doświetlone, wysokie na 272- 275 cm co w połączeniu z tarasami i ogródkami często osiągającymi ponad 60 m2 ma służyć zadowoleniu z życia mieszkańców. Ponadto, w wydzielonej Hali Garażowej znajdziemy 52 miejsca postojowe oraz 9 miejsc postojowych naziemnych. Gwarantuje to możliwość dostępność przynajmniej jednego miejsca parkingowego dla każdego mieszkania. Ponadto Projekt przewiduje dla mieszkańców 32 komórki lokatorskie.

Nasze Segmenty natomiast łączą w sobie wszystkie zalety budownictwa jedno i wielorodzinnego. Tak jak w klasycznych segmentach, na poziomie parteru znajdziemy przestronny salon z aneksem kuchennym, łazienkę z prysznicem, przedpokój z miejscem na przestronną szafę oraz jedno lub dwa pomieszczenia garażowe. Na piętrze natomiast ulokowaliśmy 3 lub 4 sypialnie, łazienki, garderoby, pralnię, WC. Wejście z zewnętrznego patio nadaje odpowiedniej prywatności, duży ogródek, taras, pomieszczenie garażowe przy segmencie nadaje klimatu znanego z zabudowy szeregowej. Wyróżnia nas natomiast ulokowanie segmentu w bryle zabudowy wielorodzinnej i wszystkie płynące z tego dla mieszkańca zalety (Brak konieczności odśnieżania i sprzątania części wspólnych przed domem, zewnętrzna kotłownia z pompą ciepła oraz panelami fotowoltaicznymi, dostępność dodatkowej przestrzeni w hali garażowej czy komórkach lokatorskich).

Inwestycja Ostoja Długosza znajduje się w Pruszkowie, ul. Długosza 45 (2.5 km od Warszawy), jest realizowana przez Anteris.

Inwestycja obecnie jest w trakcie budowy z planowanym na 3 kw. 2023 roku terminem oddania do użytkowania.

Cały projekt składa się z 52 nowych mieszkań znajdujących się w 2 budynkach wielorodzinnych. Budynki posiadają 3 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz nie posiadają kondygnacji podziemnych.

Aktualnie w inwestycji Ostoja Długosza w sprzedaży 52 nowe mieszkania o powierzchni od 45 do 154 metrów kwadratowych.

Dostępne są mieszkania:

 • 2-pokojowe o powierzchni od 45 do 50 m2 (2 mieszkania)
 • 3-pokojowe o powierzchni od 51 do 73 m2 (42 mieszkania)
 • 4-pokojowe o powierzchni od 130 do 134 m2 (3 mieszkania)
 • 5-pokojowe o powierzchni od 131 do 154 m2 (5 mieszkań)

Dla przyszłych mieszkańców Anteris przewidział:

 • miejsca postojowe naziemne

W inwestycji znajdują się 32 komórki lokatorskie.

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:
rozpoczęcie budowy w 4 kw. 2021 roku, planowane oddanie do użytkowania w 3 kw. 2023 roku
Liczba budynków:
cała inwestycja składa się z 2 budynków wielorodzinnych.
Liczba kondygnacji:
budynki posiadają 3 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz nie posiadają kondygnacji podziemnych.
Liczba mieszkań:
cała inwestycja składa się z 52 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:
w zależności od kondygnacji od 272 do 275 cm wysokości.
Standard wykończenia
standard deweloperski

Konstrukcja budynku

Technologia budowy i główny materiał budowlany: konstrukcja słupowo płytowa żelbetowa, mury z cegieł silikatowych

Ogrzewanie

2 kotłownie CO zasilane gazem z sieci miejskiej wspomagane dwoma pompami powietrznymi zasilonymi z paneli fotowoltaicznych

Rodzaj własności:
odrębna własność z własnością gruntu.
Powierzchnie dodatkowe:
balkon, ogródek, taras.
Komórki lokatorskie:
posiada (32)
Miejsca postojowe:
w inwestycji przewidziano:
 • miejsca postojowe naziemne: 52 miejsca postojowe w naziemnej hali garażowej (nie mamy kondygnacji podziemnej), a w tym 10 miejsc na platformach parkingowych niezależnych. 10 miejsc postojowych, które znajdują się w indywidualnych garażach w bryle segmentów. 9 miejsc postojowych naziemnych zewnętrznych..
Udogodnienia:
monitoring, teren ogrodzony, internet, przystosowane dla niepełnosprawnych, TV kablowa, videodomofon, własna kotłownia, patio / dziedziniec, instalacja fotowoltaiczna, miejsca parkingowe dla gości
Przyroda:
w okolicy inwestycji znajduje się park, rzeka, staw

Aktualna oferta

Dostępne mieszkania:
aktualnie dostępne są 52 mieszkania.
Powierzchnie mieszkań:
od 45 do 154 m².
Liczba pokoi:
dostępne są mieszkania 2, 3, 4, 5-pokojowe.
Ceny mieszkań:
Opis płatności:
informacja u dewelopera.
Warunki rezerwacji:
informacja u dewelopera.
Zabezpieczenie środków klienta:
otwarty mieszkaniowy rachunek powierniczy.
Wysokość czynszu:
informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji

Jednym z największych atutów Nieruchomości jest jej doborowa lokalizacja. W spokojnej części Pruszkowa, na pograniczu z Piastowem, jedynie 3 kilometry od granicy Warszawy. W zasięgu kilku minut piechotą znajdują się nowo wybudowane miejskie placówki edukacyjne: szkoła podstawowa, przedszkole oraz żłobek, skwer z placem zabaw, sklepy spożywcze, pruszkowski rower miejski, przystanki pruszkowskiej komunikacji miejskiej jak oraz pętla autobusów warszawskiego ZTM. W bliskiej odległości 2 km znajdziemy również stację Szybkiej Kolei Miejskiej Piastów. W odległości 1 km od Ostoji Długosza położony jest malowniczy Park Mazowsze. Ostatnimi czasy gruntownie zmodernizowany i doinwestowany. Znajdziemy w nim, oprócz urokliwych ścieżek spacerowych, strzeżone przez ratownika kąpielisko, siłownię plenerową, plac zabaw dla dzieci, rowery wodne i miejsca do rekreacji. Ostoja Długosza położona jest w zasięgu 5 minut drogi autem od 3 wjazdów na ekspresowe obwodnice Warszawy – Węzły Pruszków, Konotopa oraz Opacz.

Pruszków jest miastem województwa mazowieckiego, usytuowanym w odległości 15 km od centrum Warszawy. Atrakcyjność lokalizacji sprawia, że na obszarze ok. 19 km2 mieszka 59 tys. osób, a miasto jest ważnym ośrodkiem przemysłowo-usługowym. Zlokalizowane są tutaj zakłady produkcyjne takich firm, jak: L'Oréal, Herbapol czy Daewoo Electronics Manufacturing Poland, a także znajdują się centra logistyczne, np. Millennium Logistic Park. Zabudowę mieszkaniową stanowią domy jednorodzinne oraz bloki, zaś do zabytków należą liczne pałace i dwory. Zieleń miejska to: obszary chronionego krajobrazu, doliny rzek − Utraty i Żbikówki oraz 5 parków. Na uwagę wśród obiektów sportowych zasługuje kryty Tor Kolarski BGŻ Arena.

Komunikacja

Przez teren Pruszkowa przebiega autostrada A2 oraz 3 drogi wojewódzkie: nr 701 (Józefów – Ożarów Mazowiecki), nr 718 (Pruszków – Borzęcin Duży) i nr 719 (Warszawa – Pruszków – Żyrardów). W obrębie miasta kursują autobusy lokalnej komunikacji (5 linii), zaś do położonego w odległości 15 km centrum Warszawy, można dojechać autobusami warszawskiej komunikacji miejskiej (2 linie) bądź pociągami: Warszawskiej Kolei Dojazdowej, Szybkiej Kolei Miejskiej, Kolei Mazowieckich.

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Ostoja Długosza?

Przez teren Pruszkowa przebiega autostrada A2 oraz 3 drogi wojewódzkie: nr 701 (Józefów – Ożarów Mazowiecki), nr 718 (Pruszków – Borzęcin Duży) i nr 719 (Warszawa – Pruszków – Żyrardów). W obrębie miasta kursują autobusy lokalnej komunikacji (5 linii), zaś do położonego w odległości 15 km centrum Warszawy, można dojechać autobusami warszawskiej komunikacji miejskiej (2 linie) bądź pociągami: Warszawskiej Kolei Dojazdowej, Szybkiej Kolei Miejskiej, Kolei Mazowieckich. Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Ostoja Długosza? Przyszli mieszkańcy inwestycji Ostoja Długosza mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości ok. 2 km znajduje się stacja Szybkiej Kolei Miejskiej Piastów oraz około 1km do pętli autobusów warszawskich ZTM. W okolicy znajduje się także (160m) przystanek Jarzynowa Szkoła 01

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Ostoja Długosza znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Ostoja Długosza znajdują się się 3 placówki edukacyjne. Najbliżej położone to: Szkoła Podstawowa nr 5 w odległości 210 m, Przedszkole Miejskie nr 1 w odległości 220 m, Przedszkola Pomarańczowa Ciuchcia Sp. z o.o Sp. k w odległości 500 m. W bliskiej okolicy znajdują się także: Szkoła Podstawowa nr 4 przy ul. Żbikowskiej 25 w odległości ok. 500m, Przedszkole nr 1 przy ul. Stanisława Moniuszki 11 również ok. 600m, a także Zespół Szkół im. Fridtjofa Nansena w Piastowie w odległości ok. 800m.

Opieka medyczna

W pobliżu inwestycji można znaleźć kilka punktów opieki medycznej: przychodnia i apteka w odległości 1400 m, a także Szpital kolejowy (1800 m).

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Ostoja Długosza składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 500 m znajduje się Zbyszko Bis, Biedronka ok. 1500m, Żabka 500m, Sklep Spożywczy 500m.

Sport

Przyszli mieszkańcy będa mogli skorzystać z kilku punktów sportowych i rekreacyjnych: skwer z placem zabaw (300m), Park Mazowsze z placem zabaw, kąpieliskiem, boiskami (1200m), Pruszkowski Rower Miejski (800m).

Data publikacji: 04.10.2021
Data aktualizacji: 28.12.2021
Ostoja Długosza logoStrona internetowa inwestycji

Adres biura sprzedaży:

Pruszków, ul. Długosza 45

Prosimy o kontakt telefoniczny w celu umówienia wizyty w biurze sprzedaży.

Oferty

Wydawcą portalu RynekPierwotny.pl jest: PropertyGroup Sp. z o.o.
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: