Ostoja Długosza

Mieszkania na sprzedaż ul. Długosza 45, oferowane bezpośrednio przez Anteris

Pruszków, ul. Długosza 45
Ostoja Długosza

13 zdjęć

Ostoja Długosza
Ostoja Długosza
Ostoja Długosza
Ostoja Długosza

Dostępne mieszkania

Aktualnie w inwestycji Ostoja Długosza dostępnych jest 40 ofert

 • Lista
 • Rzuty
Pokoje
Powierzchnia
Cena
Piętra
Filtruj listę

Promocje

 • Promocja

  Sprawdź ofertę PROMOCYJNĄ!

  Rozpoczęliśmy przedsprzedaż w naszej inwestycji, skontaktuj się z nami i poznaj ofertę na wymarzone mieszkania oraz segmenty!

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

 • monitoring
 • teren ogrodzony
 • Standard deweloperski

Instalacje i energetyka

 • instalacja fotowoltaiczna

Opis Inwestycji

Ostoja Długosza logo

Odkryj Inwestycję, która powstaje w zielonej części Pruszkowa, w sąsiedztwie Parku Mazowsze, daleko od terenów przemysłowych. Kameralnie, komfortowo, jedynie 3 kilometry od granicy Warszawy. Jeśli tego oczekujesz od swojego mieszkania, poznaj Ostoję Długosza. Niska zabudowa, wysoki standard wykonania oraz rodzinny charakter inwestycji - oto główne atuty projektu. Ostoja Długosza zlokalizowana jest w willowej części Pruszkowa, wśród jednorodzinnej, niskiej zabudowy. Połączenie nowoczesnej architektury z tradycyjnymi wzorcami, dużych ogródków i tarasów, najwyższej jakości materiałów oraz doborowej lokalizacji czyni Ostoję Długosza jedną z najbardziej prestiżowych inwestycji w okolicy i sprawia że każdy będzie czuł się tu jak w domu.

Wychodząc naprzeciw potrzebom przyszłych mieszkańców w naszej Inwestycji zaprojektowaliśmy:

-44 funkcjonalne mieszkania o metrażach od 45 m2 do 75 m2.

-8 dwupoziomowych apartamentów o powierzchni od 130 m2 do 195 m2 z własnymi garażami i prywatnym wejściem z patio.

Mieszkania w cenie od 8000 zł/m2 oraz Apartamenty od 7100zł /m2.

Naturalne doświetlenie każdego z pomieszczeń jest zapewnione dzięki zastosowaniu nowoczesnych, energooszczędnych okien, co w zestawieniu z wieloma wariantami aranżacji przestrzeni pozwala na nadanie niepowtarzalnego i indywidualnego charakteru każdemu z mieszkań. W tak zaplanowanej inwestycji mieszkańcy cieszyć się będą wygodą, spokojem i poczuciem bezpieczeństwa. Wszystko to w połączeniu z najnowszymi energooszczędnymi technologiami zastosowanymi w budynku w postaci Pomp Ciepła oraz Paneli fotowoltaicznych czyni Ostoję Długosza jednym z najlepszych wyborów do zamieszkania.

Głównymi zaletami mieszkań są ich starannie przemyślane rozkłady oraz zastosowane najwyższej jakości materiały. Mieszkania, w większości 3-pokojowe, są jasne, dobrze doświetlone, wysokie na 272- 275 cm co w połączeniu z tarasami i ogródkami często osiągającymi ponad 60 m2 ma służyć zadowoleniu z życia mieszkańców. Ponadto, w wydzielonej Hali Garażowej znajdziemy 52 miejsca postojowe oraz 9 miejsc postojowych naziemnych. Gwarantuje to możliwość dostępności przynajmniej jednego miejsca parkingowego dla każdego mieszkania. Ponadto Projekt przewiduje dla mieszkańców 32 komórki lokatorskie.

Nasze Apartamenty natomiast łączą w sobie wszystkie zalety budownictwa jedno i wielorodzinnego. Tak jak w klasycznych segmentach, na poziomie parteru znajdziemy przestronny salon z aneksem kuchennym, łazienkę z prysznicem, przedpokój z miejscem na przestronną szafę oraz jedno lub dwa pomieszczenia garażowe. Na piętrze natomiast ulokowaliśmy 3 lub 4 sypialnie, łazienki, garderoby, pralnię, WC. Wejście z zewnętrznego patio nadaje odpowiedniej prywatności, duży ogródek, taras, pomieszczenie garażowe przy apartamencie nadaje klimatu znanego z zabudowy szeregowej.

Link do wideo prezentacji: https://www.youtube.com/watch?v=B4uLgY-vAUw&t=2s

Inwestycja Ostoja Długosza znajduje się w Pruszkowie, ul. Długosza 45 (2.5 km od Warszawy), jest realizowana przez Anteris.

Inwestycja obecnie jest w trakcie budowy z planowanym na 3 kw. 2023 roku terminem oddania do użytkowania.

Cały projekt składa się z 52 nowych mieszkań znajdujących się w 2 budynkach wielorodzinnych. Budynki posiadają 3 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz nie posiadają kondygnacji podziemnych.

Aktualnie w inwestycji Ostoja Długosza w sprzedaży jest 40 nowych mieszkań o powierzchni od 45 do 134 metrów kwadratowych.

Dostępne są mieszkania:

 • 2-pokojowe o powierzchni od 45 do 50 m2 (2 mieszkania)
 • 3-pokojowe o powierzchni od 52 do 69 m2 (32 mieszkania)
 • 4-pokojowe o powierzchni od 130 do 134 m2 (3 mieszkania)
 • 5-pokojowe o powierzchni od 131 do 134 m2 (3 mieszkania)

Dla przyszłych mieszkańców Anteris przewidział:

 • miejsca postojowe naziemne

W inwestycji znajdują się 32 komórki lokatorskie.

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:
rozpoczęcie budowy w 4 kw. 2021 roku, planowane oddanie do użytkowania w 3 kw. 2023 roku
Liczba budynków:
cała inwestycja składa się z 2 budynków wielorodzinnych.
Liczba kondygnacji:
budynki posiadają 3 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz nie posiadają kondygnacji podziemnych.
Liczba mieszkań:
cała inwestycja składa się z 52 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:
w zależności od kondygnacji od 272 do 275 cm wysokości.
Standard wykończenia
standard deweloperski

Konstrukcja budynku

Technologia budowy i główny materiał budowlany: konstrukcja słupowo płytowa żelbetowa, mury z cegieł silikatowych

Ogrzewanie

2 kotłownie CO zasilane gazem z sieci miejskiej wspomagane dwoma pompami powietrznymi zasilonymi z paneli fotowoltaicznych

Rodzaj własności:
odrębna własność z własnością gruntu.
Powierzchnie dodatkowe:
taras, ogródek, balkon.
Komórki lokatorskie:
posiada (32)
Miejsca postojowe:
w inwestycji przewidziano:
 • miejsca postojowe naziemne: 52 miejsca postojowe w naziemnej hali garażowej (nie mamy kondygnacji podziemnej), a w tym 10 miejsc na platformach parkingowych niezależnych. 10 miejsc postojowych, które znajdują się w indywidualnych garażach w bryle segmentów. 9 miejsc postojowych naziemnych zewnętrznych..
Przyroda:
w okolicy inwestycji znajduje się park, rzeka, staw

Aktualna oferta

Dostępne mieszkania:
aktualnie dostępnych jest 40 mieszkań.
Powierzchnie mieszkań:
od 45 do 134 m².
Liczba pokoi:
dostępne są mieszkania 2, 3, 4, 5-pokojowe.
Ceny mieszkań:
Opis płatności:
informacja u dewelopera.
Warunki rezerwacji:
informacja u dewelopera.
Zabezpieczenie środków klienta:
otwarty mieszkaniowy rachunek powierniczy.
Wysokość czynszu:
informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji

Jednym z największych atutów Nieruchomości jest jej doborowa lokalizacja. W spokojnej części Pruszkowa, na pograniczu z Piastowem, jedynie 3 kilometry od granicy Warszawy. W zasięgu kilku minut piechotą znajdują się nowo wybudowane miejskie placówki edukacyjne: szkoła podstawowa, przedszkole oraz żłobek, skwer z placem zabaw, sklepy spożywcze, pruszkowski rower miejski, przystanki pruszkowskiej komunikacji miejskiej jak oraz pętla autobusów warszawskiego ZTM. W bliskiej odległości 2 km znajdziemy również stację Szybkiej Kolei Miejskiej Piastów. W odległości 1 km od Ostoji Długosza położony jest malowniczy Park Mazowsze. Ostatnimi czasy gruntownie zmodernizowany i doinwestowany. Znajdziemy w nim, oprócz urokliwych ścieżek spacerowych, strzeżone przez ratownika kąpielisko, siłownię plenerową, plac zabaw dla dzieci, rowery wodne i miejsca do rekreacji. Ostoja Długosza położona jest w zasięgu 5 minut drogi autem od 3 wjazdów na ekspresowe obwodnice Warszawy – Węzły Pruszków, Konotopa oraz Opacz.

Pruszków jest miastem województwa mazowieckiego, usytuowanym w odległości 15 km od centrum Warszawy. Atrakcyjność lokalizacji sprawia, że na obszarze ok. 19 km2 mieszka 59 tys. osób, a miasto jest ważnym ośrodkiem przemysłowo-usługowym. Zlokalizowane są tutaj zakłady produkcyjne takich firm, jak: L'Oréal, Herbapol czy Daewoo Electronics Manufacturing Poland, a także znajdują się centra logistyczne, np. Millennium Logistic Park. Zabudowę mieszkaniową stanowią domy jednorodzinne oraz bloki, zaś do zabytków należą liczne pałace i dwory. Zieleń miejska to: obszary chronionego krajobrazu, doliny rzek − Utraty i Żbikówki oraz 5 parków. Na uwagę wśród obiektów sportowych zasługuje kryty Tor Kolarski BGŻ Arena.

Komunikacja

Przez teren Pruszkowa przebiega autostrada A2 oraz 3 drogi wojewódzkie: nr 701 (Józefów – Ożarów Mazowiecki), nr 718 (Pruszków – Borzęcin Duży) i nr 719 (Warszawa – Pruszków – Żyrardów). W obrębie miasta kursują autobusy lokalnej komunikacji (5 linii), zaś do położonego w odległości 15 km centrum Warszawy, można dojechać autobusami warszawskiej komunikacji miejskiej (2 linie) bądź pociągami: Warszawskiej Kolei Dojazdowej, Szybkiej Kolei Miejskiej, Kolei Mazowieckich.

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Ostoja Długosza?

Przez teren Pruszkowa przebiega autostrada A2 oraz 3 drogi wojewódzkie: nr 701 (Józefów – Ożarów Mazowiecki), nr 718 (Pruszków – Borzęcin Duży) i nr 719 (Warszawa – Pruszków – Żyrardów). W obrębie miasta kursują autobusy lokalnej komunikacji (5 linii), zaś do położonego w odległości 15 km centrum Warszawy, można dojechać autobusami warszawskiej komunikacji miejskiej (2 linie) bądź pociągami: Warszawskiej Kolei Dojazdowej, Szybkiej Kolei Miejskiej, Kolei Mazowieckich. Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Ostoja Długosza? Przyszli mieszkańcy inwestycji Ostoja Długosza mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości ok. 2 km znajduje się stacja Szybkiej Kolei Miejskiej Piastów oraz około 1km do pętli autobusów warszawskich ZTM. W okolicy znajduje się także (160m) przystanek Jarzynowa Szkoła 01

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Ostoja Długosza znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Ostoja Długosza znajdują się się 3 placówki edukacyjne. Najbliżej położone to: Szkoła Podstawowa nr 5 w odległości 210 m, Przedszkole Miejskie nr 1 w odległości 220 m, Przedszkola Pomarańczowa Ciuchcia Sp. z o.o Sp. k w odległości 500 m. W bliskiej okolicy znajdują się także: Szkoła Podstawowa nr 4 przy ul. Żbikowskiej 25 w odległości ok. 500m, Przedszkole nr 1 przy ul. Stanisława Moniuszki 11 również ok. 600m, a także Zespół Szkół im. Fridtjofa Nansena w Piastowie w odległości ok. 800m.

Opieka medyczna

W pobliżu inwestycji można znaleźć kilka punktów opieki medycznej: przychodnia i apteka w odległości 1400 m, a także Szpital kolejowy (1800 m).

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Ostoja Długosza składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 500 m znajduje się Zbyszko Bis, Biedronka ok. 1500m, Żabka 500m, Sklep Spożywczy 500m.

Sport

Przyszli mieszkańcy będa mogli skorzystać z kilku punktów sportowych i rekreacyjnych: skwer z placem zabaw (300m), Park Mazowsze z placem zabaw, kąpieliskiem, boiskami (1200m), Pruszkowski Rower Miejski (800m).

Data publikacji: 04.10.2021
Data aktualizacji: 20.06.2022
Ostoja Długosza logoStrona internetowa inwestycji

Adres biura sprzedaży:

Pruszków, ul. Długosza 45

Prosimy o kontakt telefoniczny w celu umówienia wizyty w biurze sprzedaży.

Oferty

Wydawcą portalu RynekPierwotny.pl jest: PropertyGroup Sp. z o.o.
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: