Rumiana House

15 zdjęć

Rumiana House
Rumiana House
Rumiana House
Rumiana House

Dostępne domy

Aktualnie w inwestycji Rumiana House dostępne są 3 oferty

Spełniające kryteria

Dla inwestora

Wszystkie (3)

Pokoje

Powierzchnia

Cena

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

  • teren ogrodzony
  • Standard deweloperski podwyższony

Instalacje i energetyka

  • inteligentny dom
  • instalacja fotowoltaiczna
  • rekuperacja

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 2 kw. 2020 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 2 kw. 2021 roku.

Liczba domów:

cała inwestycja składa się z 4 domów.

Liczba kondygnacji:

domy posiadają 3 kondygnacje wraz z parterem oraz nie posiadają poddasza.

Wysokość pomieszczeń:

w zależności od kondygnacji od 290 do 600 cm wysokości.

Standard wykończenia

standard deweloperski podwyższony

Rodzaj własności:

odrębna własność z własnością gruntu.

Garaże:

domy posiadają garaże oraz przewidziano:
  • miejsca postojowe podziemne (2 miejsca) .

Przyroda:

informacja u dewelopera.

Aktualna oferta

Dostępne domy:

aktualnie dostępne są 3 domy szeregowe.

Powierzchnie domów:

od 241 do 285 m².

Ceny domów:

Opis płatności:

100% po umowie przedwstępnej.

Warunki rezerwacji:

rezerwacja ustna na 7 dni.

Zabezpieczenie środków klienta:

informacja u dewelopera.

Wysokość czynszu:

informacja u dewelopera.

Opis inwestycji

Rumiana House logo

WILLE MIEJSKIE

Rumiana House to inwestycja elitarna, o kameralnym charakterze. Każda z nieruchomości w unikatowy sposób będzie w sobie łączyć najlepsze cechy wysokiej klasy apartamentowca oraz domu jednorodzinnego. Metraż poszczególnych nieruchomości wynosił będzie od 238 do 282 m2 ergonomicznej przestrzeni, na których rozlokowane zostaną funkcjonalne pomieszczenia zapewniające nowoczesne, komfortowe i jasne wnętrza. Zarezerwowany zwykle dla loftów wyjątkowy klimat, zapewni znajdujący się w każdym domu na parterze salon - wysoki na 6 metrów, z dwukondygnacyjnymi przeszkleniami gwarantującymi dostępność naturalnego światła, potęgującymi wrażenie wolnej przestrzeni.

Elitarny, ekskluzywny charakter inwestycji musi oznaczać możliwość daleko idącej personalizacji.

MIESZKAĆ AWANGARDOWO

Awangarda na rynku mieszkaniowym to mieszanka trzech czynników: lokalizacji, najwyższego standardu oraz stylowego designu. Gdy zabraknie jednego z tych elementów, nie można mówić o naprawdę prestiżowych nieruchomościach. Projektem, który spełnia wszystkie wspomniane trzy kryteria jest Rumiana House na Niskim Wilanowie.

TARASY I PRZYDOMOWE OGRODY

Na drugim piętrze przewidziano tarasy, z których popijając kawę będzie można obserwować najbliższą okolicę. Bezsprzecznym atutem każdego domu będzie przynależący do niego ogród, stanowiący obok awangardowej nowoczesności drugi, zielony wymiar inwestycji Rumiana House.

KOMFORTOWY GARAŻ

Każdy dom wyposażony zostanie w dwustanowiskowy, szeroki garaż podziemny z oddzielnym, wygodnym wjazdem i otwieraną automatycznym napędem bramą. Hala garażowa wyposażona zostanie w punkt naprawy rowerów. Z garażu będzie można dostać się do domu dodatkowym, bezpośrednim wejściem.

PRESTIŻOWY WILANÓW

W opinii wielu to właśnie adres, obok bryły budynku i niekonwencjonalnych rozwiązaniach architektonicznych, decyduje o prawdziwym prestiżu nieruchomości. Wyjątkowe budynki z segmentu premium to te zapewniające nie tylko luksus i nietuzinkowy design, ale również i unikalne otoczenie.

Inwestycja Rumiana House znajduje się na Wilanowie Niskim, ul. Rumiana 59 (7.5 km od centrum Warszawy), została zrealizowana przez Albero Invest.

Inwestycja Rumiana House została wybudowana i oddana do użytkowania w 2 kw. 2021 roku.

Cały projekt składa się z 4 nowych domów.

Aktualnie w inwestycji Rumiana House w sprzedaży są 3 nowe domy o powierzchni od 241 do 285 metrów kwadratowych .

Dla przyszłych mieszkańców Albero Invest przewidział:

  • miejsca postojowe podziemne (2 miejsca)

Lokalizacja inwestycji

Położona w południowej części Warszawy, w bezpośrednim sąsiedztwie Wisły, ekskluzywna dzielnica Wilanów, to obszar ok. 37 km2, na którym dominuje efektowna zabudowa willowa i apartamentowa wkomponowana w niepowtarzalny pejzaż przyrody. Historyczna proweniencja dzielnicy, powstałej z inicjatywy Jana III Sobieskiego jako podmiejska rezydencja, stanowi o prestiżu miejsca, w którym zabytkową oraz luksusową architekturę otaczają ogrody, parki, rezerwaty przyrody oraz liczne zbiorniki wodne (m.in. jeden z najpiękniejszych ogrodów wodnych w Europie). Zaciszna i najrzadziej zaludniona spośród warszawskich dzielnic, stanowi od lat wymarzone miejsce wypoczynku, rekreacji, komfortowego życia oraz kontemplacji piękna natury i sztuki. Wilanów jest także przestrzenią intensywnego rozwoju: powstają tu nowoczesne osiedla mieszkaniowe, lokale biurowo-usługowe czy centra handlowe. Zaletę stanowią: dogodny dojazd do centrum za pomocą linii autobusowych oraz obecność głównej arterii miasta – Wisłostrady.

Komunikacja

Główna arteria – Wisłostrada, ulice o dużym znaczeniu lokalnym: ul. Jana III Sobieskiego i Al. Wilanowska oraz liczne połączenia autobusowe, umożliwiają dogodny dojazd z Wilanowa do centrum, a także do Konstancina i Piaseczna.

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Rumiana House?

Przyszli mieszkańcy inwestycji Rumiana House mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 200 metrów od inwestycji Rumiana House znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Łowcza 01.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Rumiana House znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Rumiana House znajduje się 11 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Polsko-Angielska Szkoła Podstawowa EDISON w odległości 230 m, Polsko-Angielskie Przedszkole Artystyczne Magic Fish w odległości 230 m, Polsko-Angielski Punkt Przedszkolny Magic Fish o profilu artystycznym w odległości 230 m.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Rumiana House znajdują się Boiska w odległości 250 m oraz 370m, w odległości 360 m znajduje się Siłownia plenerowa.

Data publikacji: 14.09.2020
Data aktualizacji: 08.12.2022

Pobliskie Lokalizacje

Oferty na Wilanowie Niskim

Pozostałe oferty

Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: