Rumiana House

Domy na sprzedaż oferowane bezpośrednio przezAlbero Invest

Uwaga

Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Głowa do góry

Mamy dla Ciebie 77 ofert w najbliższej okolicy!

Zobacz wszystkie

Najbliższe inwestycje

 • Hampton Residence Wilanów(2.2 km dalej)

  Nowe domy na sprzedaż Warszawa, Wilanów, Błonia Wilanowskie, ul. Hlonda (9 km od centrum Warszawy)
  Hampton Residence Wilanów
  Termin oddania: 2 kw. 2023
  Liczba domów: 44
  Powierzchnia: 192 - 288 m2
  Liczba pokoi: 4 - 7
  Green House Development
 • Nova Królikarnia(2.7 km dalej)

  Nowe domy na sprzedaż Warszawa, Mokotów, Stegny, ul. Jaśminowa (5.6 km od centrum Warszawy)
  Ceny od: 12 655 brutto/m2
  Nova Królikarnia
  Gotowe do zamieszkania
  Liczba domów: 3
  Powierzchnia: 208 - 225 m2
  Liczba pokoi: 4
  Ronson Development Sp. z o.o.

Opis Inwestycji

Rumiana House

WILLE MIEJSKIERumiana House to inwestycja elitarna, o kameralnym charakterze. Każda z nieruchomości w unikatowy sposób będzie w sobie łączyć najlepsze cechy wysokiej klasy apartamentowca oraz domu jednorodzinnego. Metraż poszczególnych nieruchomości wynosił będzie od 238 do 282 m2 ergonomicznej przestrzeni, na których rozlokowane zostaną funkcjonalne pomieszczenia zapewniające nowoczesne, komfortowe i jasne wnętrza. Zarezerwowany zwykle dla loftów wyjątkowy klimat, zapewni znajdujący się w każdym domu na parterze salon - wysoki na 6 metrów, z dwukondygnacyjnymi przeszkleniami gwarantującymi dostępność naturalnego światła, potęgującymi wrażenie wolnej przestrzeni.Elitarny, ekskluzywny charakter inwestycji musi oznaczać możliwość daleko idącej personalizacji.MIESZKAĆ AWANGARDOWOAwangarda na rynku mieszkaniowym to mieszanka trzech czynników: lokalizacji, najwyższego standardu oraz stylowego designu. Gdy zabraknie jednego z tych elementów, nie można mówić o naprawdę prestiżowych nieruchomościach. Projektem, który spełnia wszystkie wspomniane trzy kryteria jest Rumiana House na Niskim Wilanowie.TARASY I PRZYDOMOWE OGRODYNa drugim piętrze przewidziano tarasy, z których popijając kawę będzie można obserwować najbliższą okolicę. Bezsprzecznym atutem każdego domu będzie przynależący do niego ogród, stanowiący obok awangardowej nowoczesności drugi, zielony wymiar inwestycji Rumiana House.KOMFORTOWY GARAŻKażdy dom wyposażony zostanie w dwustanowiskowy, szeroki garaż podziemny z oddzielnym, wygodnym wjazdem i otwieraną automatycznym napędem bramą. Hala garażowa wyposażona zostanie w punkt naprawy rowerów. Z garażu będzie można dostać się do domu dodatkowym, bezpośrednim wejściem.PRESTIŻOWY WILANÓWW opinii wielu to właśnie adres, obok bryły budynku i niekonwencjonalnych rozwiązaniach architektonicznych, decyduje o prawdziwym prestiżu nieruchomości. Wyjątkowe budynki z segmentu premium to te zapewniające nie tylko luksus i nietuzinkowy design, ale również i unikalne otoczenie.

Inwestycja Rumiana House znajduje się na Wilanowie Niskim, ul. Rumiana 59 (7.5 km od centrum Warszawy), jest realizowana przez dewelopera Albero Invest.

Inwestycja Rumiana House jest w trakcie budowy z planowanym na 3 kw. 2021 roku terminem oddania do użytkowania.

Cały projekt składa się z 4 nowych domów w tym 4 domów typu dom szeregowy.

Aktualnie w inwestycji Rumiana House pozostało na sprzedaż 0 nowych domów o powierzchniach od 239 do 283 metrów kwadratowych.

Dla przyszłych mieszkańców deweloper Albero Invest przewidział również:

 • miejsca postojowe podziemne

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie.

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 4 kw. 2019 roku, planowane oddanie do użytkowania w 3 kw. 2021 roku.
Liczba domów:cała inwestycja składa się z 4 domów.
Liczba kondygnacji:domy posiadają 3 kondygnacje wraz z parterem oraz posiadają poddasze.
Wysokość pomieszczeń:w zależności od kondygnacji od 225 do 302 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności:informacja u dewelopera.
Garaże:domy posiadają garaże oraz przewidziano:
 • miejsca postojowe podziemne.
Udogodnienia: teren ogrodzony, inteligentny dom, videodomofon.
Przyroda:w okolicy inwestycji znajduje się park, rezerwat przyrody.

Lokalizacja inwestycji Rumiana House

Położona w południowej części Warszawy, w bezpośrednim sąsiedztwie Wisły, ekskluzywna dzielnica Wilanów, to obszar ok. 37 km2, na którym dominuje efektowna zabudowa willowa i apartamentowa wkomponowana w niepowtarzalny pejzaż przyrody. Historyczna proweniencja dzielnicy, powstałej z inicjatywy Jana III Sobieskiego jako podmiejska rezydencja, stanowi o prestiżu miejsca, w którym zabytkową oraz luksusową architekturę otaczają ogrody, parki, rezerwaty przyrody oraz liczne zbiorniki wodne (m.in. jeden z najpiękniejszych ogrodów wodnych w Europie). Zaciszna i najrzadziej zaludniona spośród warszawskich dzielnic, stanowi od lat wymarzone miejsce wypoczynku, rekreacji, komfortowego życia oraz kontemplacji piękna natury i sztuki. Wilanów jest także przestrzenią intensywnego rozwoju: powstają tu nowoczesne osiedla mieszkaniowe, lokale biurowo-usługowe czy centra handlowe. Zaletę stanowią: dogodny dojazd do centrum za pomocą linii autobusowych oraz obecność głównej arterii miasta – Wisłostrady.

Komunikacja

Główna arteria – Wisłostrada, ulice o dużym znaczeniu lokalnym: ul. Jana III Sobieskiego i Al. Wilanowska oraz liczne połączenia autobusowe, umożliwiają dogodny dojazd z Wilanowa do centrum, a także do Konstancina i Piaseczna.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Rumiana House mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 200 metrów od inwestycji Rumiana House znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Łowcza 01.

Edukacja

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Rumiana House znajduje się się 11 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Polsko-Angielska Szkoła Podstawowa EDISON w odległości 230 m, Polsko-Angielskie Przedszkole Artystyczne Magic Fish w odległości 230 m, Polsko-Angielski Punkt Przedszkolny Magic Fish o profilu artystycznym w odległości 230 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Rumiana House jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Przychodnia Lekarska w odległości 360 m.

Sklepy i usługi

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Rumiana House składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 220 m znajduje się Żabka, w odległości 270 m znajduje się Sklep osiedlowy, w odległości 280 m znajduje się FRAC.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Rumiana House w odległości 250 m znajduje się Boisko, w odległości 370 m znajduje się Boisko, w odległości 370 m znajduje się Boisko.

Data publikacji: 14.09.2020

Data aktualizacji: 29.10.2020

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Znajdziemy dla Ciebie