Nickel - Small and Big

Oferta archiwalna

Mieszkania na sprzedaż ul. Pilotów, oferowane bezpośrednio przez Aiga Investments Sp. z o.o.

Poznań, Jeżyce, Wola, ul. Pilotów

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości. Mamy dla Ciebie 116 ofert w najbliższej okolicy!

Nickel - Small and Big

2 zdjęcia

Nickel - Small and Big

Najbliższe inwestycje

 • Nowe Ogrody 7.0
  od: 7 587 zł/m2
  Pod wynajem

  Proxin Investment Sp. z o.o.

 • Nowe Ogrody
  od: 6 700 zł/m2

  Proxin Investment Sp. z o.o.

 • Nowe Ogrody 6.0
  od: 7 640 zł/m2

  Proxin Investment Sp. z o.o.

Opis Inwestycji

Osiedle mieszkaniowe "Mały i Duży" składające się z dwóch budynków wielokondygnacyjnych. W ramach oferty posiadamy nowocześnie wykończone mieszkania dwupokojowe, każde mieszkanie posiada loggię oraz miejsce postojowe w garażu podziemnym. Mieszkania zarówno na sprzedaż, jak i na wynajem.

Lokalizacja osiedla pozwala na korzystanie z okolicznych tras rowerowych i ścieżek rekreacyjnych usytuowanych wokół jezior Rusałka i Strzeszynek. Miłośnicy jazdy konnej mogą skorzystać z usług oferowanych przez ośrodek jeździecki Hipodrom Wola, który położony jest w odległości około 1 km od osiedla. Amatorów spacerów wśród niespotykanej, rodzimej i egzotycznej zieleni zapraszamy do Ogrodu Botanicznego, położonego w odległości 500 m od miejsca zamieszkania.

Teren nieruchomości jest ogrodzony. W ramach projektu zagospodarowania terenu powstał plac zabaw i miejsce na odpoczynek.

Inwestycja Nickel - Small and Big znajduje się na Woli, ul. Pilotów (5.3 km od centrum Poznania), została zrealizowana przez Aiga Investments Sp. z o.o.

Inwestycja Nickel - Small and Big została wybudowana i oddana do użytkowania w 4 kw. 2014 roku.

Cały projekt składa się z 1 nowego mieszkania znajdujących się w 2 budynkach wielorodzinnych. Budynki posiadają od 1 do 12 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz nie posiadają kondygnacji podziemnych.

Aktualnie w inwestycji Nickel - Small and Big nie ma nowych mieszkań w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców Aiga Investments Sp. z o.o. przewidział:

 • miejsca postojowe podziemne

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:
rozpoczęcie budowy w 2 kw. 2014 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 4 kw. 2014 roku.
Liczba budynków:
cała inwestycja składa się z 2 budynków wielorodzinnych.
Liczba kondygnacji:
budynki posiadają od 1 do 12 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz nie posiadają kondygnacji podziemnych.
Liczba mieszkań:
cała inwestycja składa się z 1 lokalu mieszkalnego.
Wysokość pomieszczeń:
informacja u dewelopera.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności:
informacja u dewelopera.
Powierzchnie dodatkowe:
nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie:
nie przewidziano.
Miejsca postojowe:
w inwestycji przewidziano:
 • miejsca postojowe podziemne.
Udogodnienia:
informacja u dewelopera.
Przyroda:
informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji

Jeżyce to dzielnica Poznania rozmieszczona na planie niemal idealnego kwadratu. Na jego zachodzie można znaleźć Jezioro Kerskie, natomiast południową granicę wyznacza obszar Lotniska Poznań-Ławica. Na wschodzie dzielnicę ogranicza ul. Obornicka a na północy osiedla Suchy Las i Jelonek. Jeżyce składają się głównie z zabytkowych, przedwojennych kamienic, które coraz częściej dzięki renowacji okazują się być perełkami architektonicznymi miasta. Na Jeżycach na powierzchni 2 km kw mieszka ok. 24 tys. mieszkańców. Największy zakład opieki zdrowotnej to Szpital Rehabilitacyjny dla dzieci. W odległości ok. 500 metrów na wschód mieści się wydział Nauk Politycznych i Dziennikarstwa Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza. W odległości ok. 1 km od granic dzielnicy można znaleźć liczne centra handlowe, kina i teatry. Największe centrum handlowe okolicy to Galeria Podolany, jednak w odległości ok. 1 km na południe i wschód można znaleźć inne sklepy wielkopowierzchniowe, takie jak CH Poznań Plaza, Galeria Pestka czy King Cross Marcelin.

Komunikacja

W dzielnicy kursują autobusy i tramwaje miejskie. Jednak o jej wyjątkowym charakterze świadczy lotnisko Poznań-Ławica, mieszczące się na jej południu. Samoloty odlatują stąd do 25 europejskich portów lotniczych. Dzielnicę ze wschodu na zachód przecina też droga krajowa nr 92.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Nickel - Small and Big mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 260 metrów od inwestycji Nickel - Small and Big znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Pilotów.

Edukacja

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Nickel - Small and Big znajduje się się 5 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Dwujęzyczne Przedszkole Polsko - Niemieckie "Ene due Rabe" w odległości 90 m, Szkoła Policealna " LIDER" w odległości 200 m, Zespół Szkół nr 2 w odległości 200 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Nickel - Small and Big jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Certus - Centrum Medyczne nr 1 w odległości 450 m.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Nickel - Small and Big w odległości 180 m znajduje się Boisko, w odległości 190 m znajduje się Boisko, w odległości 210 m znajduje się Boisko.

Data publikacji: 06.03.2015
Data aktualizacji: 13.06.2019
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: