Apartamenty Bacha

4 zdjęcia

Apartamenty Bacha
Apartamenty Bacha
Apartamenty Bacha
Apartamenty Bacha

Dostępne mieszkania

Aktualnie w inwestycji Apartamenty Bacha dostępne są 3 oferty

Spełniające kryteria

Dla inwestora

Wszystkie (3)

Pokoje

Powierzchnia

Cena

Piętra

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

  • monitoring
  • winda
  • Standard deweloperski

Przyroda w okolicy

  • 3 parki w okolicy

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 1 kw. 2019 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 4 kw. 2021 roku.

Liczba budynków:

cała inwestycja składa się z 2 budynków wielorodzinnych.

Liczba kondygnacji:

budynki posiadają 5 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Liczba mieszkań:

cała inwestycja składa się z 63 lokali mieszkalnych.

Wysokość pomieszczeń:

na wszystkich kondygnacjach po 265 cm wysokości.

Standard wykończenia

standard deweloperski

Rodzaj własności:

odrębna własność z własnością gruntu.

Powierzchnie dodatkowe:

balkon.

Komórki lokatorskie:

posiada

Miejsca postojowe:

w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe podziemne .

Przyroda:

w okolicy inwestycji znajduje się park

Aktualna oferta

Dostępne mieszkania:

aktualnie dostępne są 3 mieszkania.

Powierzchnie mieszkań:

73 m².

Liczba pokoi:

dostępne są mieszkania 3-pokojowe.

Ceny mieszkań:

  • kształtują się na poziomie 475 150 zł.
  • koszt metra kwadratowego wynosi od 6 100 do 6 500 zł.

Opis płatności:

informacja u dewelopera.

Warunki rezerwacji:

informacja u dewelopera.

Zabezpieczenie środków klienta:

otwarty mieszkaniowy rachunek powierniczy.

Wysokość czynszu:

informacja u dewelopera.

Opis inwestycji

Nasza inwestycja to niebanalny i nowoczesny projekt otoczony bajecznymi zielonymi terenami, idealnymi na spacer z rodziną. Wybierając Apartamenty Bacha, wybierasz wizję życia jednocześnie aktywnego i wygodnego.

Prostota budynku o modernistycznej formie i oryginalnej elewacji urzeka swoją formą. Z myślą o Twoim komforcie wyposażyliśmy mieszkania w klimatyczne loggie oraz przestronne balkony i tarasy. Dla wszystkich zmotoryzowanych powstał duży parking podziemny, a oprócz funkcjonalnych mieszkań na piętrze w strefie parterowej powstała część handlowo-usługowo-gastronomiczna.

Ogromnym atutem naszej inwestycji jest lokalizacja. W promieniu 200m znajduje się szkoła i przedszkole, jak również boisko sportowe. Nieopodal osiedla znajdują się liczne przystanki autobusowe oraz stacja kolejowa. Dodatkowo, w pobliżu znajdziesz dodatkowo stadion miejski, parki, jezioro, sklepy, giełda kwiatowa, kryta pływalnia, a także nowoczesny Wodny Park ze znakomitym dojazdem trasą Bielską.

Inwestycja Apartamenty Bacha znajduje się w Tychach, ul. Bacha (2.9 km od centrum Tych), została zrealizowana przez Adatex.

Inwestycja Apartamenty Bacha została wybudowana i oddana do użytkowania w 4 kw. 2021 roku.

Cały projekt składa się z 63 nowych mieszkań znajdujących się w 2 budynkach wielorodzinnych. Budynki posiadają 5 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Apartamenty Bacha w sprzedaży 3 nowe mieszkania o powierzchni 73 metrów kwadratowych, w cenie od 6 100 zł za metr kwadratowy.

Dostępne są mieszkania:

  • 3-pokojowe o powierzchni 73 m2 w cenie od 475 150 zł (3 mieszkania)

Dla przyszłych mieszkańców Adatex przewidział:

  • miejsca postojowe podziemne

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie.

Lokalizacja inwestycji

Tychy to ponad 134-tysięczne miasto powiatowe leżące w woj. śląskim, na Wyżynie Śląskiej i w Kotlinie Oświęcimskiej. Jego obszar wynosi 82 km2. Miasto z trzech stron otaczają Lasy Pszczyńskie. Z założenia Tychy miały stanowić zaplecze mieszkaniowe dla Górnośląskiego Okręgu Przemysłowego, co zaowocowało wzniesieniem 21 osiedli. Mimo to zakłady powstające na terenie miasta sprawiły, że także ono samo rozwinęło się pod względem gospodarczym. W zabudowie mieszkaniowej dominują tu budynki wielorodzinne, choć na obrzeżach rozwija się budownictwo jednorodzinne. Wraz z rozbudową Tychów, tworzona była pełna infrastruktura społeczna. Dziś w mieście można znaleźć 24 szkoły podstawowe i 17 szkół gimnazjalnych, a także 7 liceów, 6 zespołów szkół i 22 szkoły policealne. Działają tu dwa szpitale i 31 przychodni lekarskich. Rozwinięte jest zaplecze kulturalne i sportowe, które tworzą m.in. kino, teatr, 10 galerii sztuki oraz stadion sportowy, lodowisko, 9 ścieżek rowerowych.

Komunikacja

Miasto jest węzłem komunikacyjnym, w którym trasa europejska E462 krzyżuje się z drogami krajowymi nr 44 i 86. Przy granicach miasta biegną drogi wojewódzkie nr 928, 931 i 934. Funkcjonuje tu komunikacja miejska, na którą składa się ponad 40 linii autobusowych, 6 trolejbusowych i 0 mikrobusowych. Działa tu Kolej Śląska. Niespełna 60 km od miasta znajduje się lotnisko w Katowicach-Pyrzowicach, a ok. 65 km od Tychów mieści się lotnisko w Krakowie-Balicach.

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Apartamenty Bacha?

Przyszli mieszkańcy inwestycji Apartamenty Bacha mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 340 metrów od inwestycji Apartamenty Bacha znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Tychy Zachodnie.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Apartamenty Bacha znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Apartamenty Bacha znajduje się 10 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Akademia Cosmobelle w odległości 70 m, Międzynarodowa Akademia Kosmetyki i Biznesu Cosmobelle w odległości 70 m, Niepubliczne Przedszkole Angielska Chatka w odległości 90 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Apartamenty Bacha składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 490 m znajduje się Kupiec.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Apartamenty Bacha w odległości 140 m znajduje się Boisko, w odległości 170 m znajduje się Boisko, w odległości 340 m znajduje się Boisko.

Data publikacji: 25.11.2020
Data aktualizacji: 27.10.2022

Pobliskie Lokalizacje

Inwestycje w pobliżu w Tychach

Oferty w Tychach

Pozostałe oferty

logo

Oferty

Wydawcą portalu rynekpierwotny.pl jest PropertyGroup Sp. z o.o.

Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: