Apartamenty Bacha

Mieszkania na sprzedaż oferowane bezpośrednio przez Adatex

Tychy, ul. Bacha
Ceny od: 6 100 zł brutto/m2
Apartamenty Bacha

4 zdjęcia

Apartamenty Bacha
Apartamenty Bacha
Apartamenty Bacha
Apartamenty Bacha

Dostępne mieszkania

Aktualnie w inwestycji Apartamenty Bacha dostępne są 24 oferty

  • Lista
  • Rzuty

Opis Inwestycji

Nasza inwestycja to niebanalny i nowoczesny projekt otoczony bajecznymi zielonymi terenami, idealnymi na spacer z rodziną. Wybierając Apartamenty Bacha, wybierasz wizję życia jednocześnie aktywnego i wygodnego.

Prostota budynku o modernistycznej formie i oryginalnej elewacji urzeka swoją formą. Z myślą o Twoim komforcie wyposażyliśmy mieszkania w klimatyczne loggie oraz przestronne balkony i tarasy. Dla wszystkich zmotoryzowanych powstał duży parking podziemny, a oprócz funkcjonalnych mieszkań na piętrze w strefie parterowej powstała część handlowo-usługowo-gastronomiczna.

Ogromnym atutem naszej inwestycji jest lokalizacja. W promieniu 200m znajduje się szkoła i przedszkole, jak również boisko sportowe. Nieopodal osiedla znajdują się liczne przystanki autobusowe oraz stacja kolejowa. Dodatkowo, w pobliżu znajdziesz dodatkowo stadion miejski, parki, jezioro, sklepy, giełda kwiatowa, kryta pływalnia, a także nowoczesny Wodny Park ze znakomitym dojazdem trasą Bielską.

Inwestycja Apartamenty Bacha znajduje się w Tychach, ul. Bacha (2.9 km od centrum Tych), jest realizowana przez dewelopera Adatex.

Inwestycja Apartamenty Bacha jest w trakcie budowy z planowanym na 4 kw. 2021 roku terminem oddania do użytkowania.

Cały projekt składa się z 63 nowych mieszkań. Budynki posiadają 5 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Apartamenty Bacha pozostały na sprzedaż 24 mieszkania o powierzchniach od 50 do 100 metrów kwadratowych w cenie od 6 100 zł za metr kwadratowy.

Dostępne są lokale:

  • 2-pokojowe o powierzchni od 50 do 51 m2 w cenie od 312 604 zł (3 mieszkania)
  • 3-pokojowe o powierzchni od 62 do 73 m2 w cenie od 387 937 zł (18 mieszkań)
  • 4-pokojowe o powierzchni od 100 m2 w cenie od 614 323 zł (3 mieszkania)

Dla przyszłych mieszkańców deweloper Adatex przewidział również:

  • miejsca postojowe podziemne

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie.

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:
rozpoczęcie budowy w 1 kw. 2019 roku, planowane oddanie do użytkowania w 4 kw. 2021 roku
Liczba budynków
cała inwestycja składa się z 2 budynków wielorodzinnych.
Liczba kondygnacji:
budynki posiadają 5 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.
Liczba mieszkań
cała inwestycja składa się z 63 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:
na wszystkich kondygnacjach po 265 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności:
odrębna własność z własnością gruntu.
Powierzchnie dodatkowe:
balkon.
Komórki lokatorskie:
posiada
Miejsca postojowe:
w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe podziemne.
Udogodnienia:
monitoring, internet, przystosowane dla niepełnosprawnych, TV kablowa, usługi w budynku, winda
Przyroda:
w okolicy inwestycji znajduje się park

Aktualna oferta

Dostępne mieszkania:
aktualnie dostępne są 24 mieszkania .
Powierzchnie mieszkań:
od 50 do 100 m².
Liczba pokoi:
dostępne są mieszkania 2, 3, 4-pokojowe.
Ceny mieszkań:
  • kształtują się w zakresie od 312 604 do 624 312 zł.
  • koszt metra kwadratowego wynosi od 6 100 do 6 300 zł.
Opis płatności:
informacja u dewelopera.
Warunki rezerwacji:
informacja u dewelopera.
Zabezpieczenie środków klienta:
otwarty mieszkaniowy rachunek powierniczy.
Wysokość czynszu:
informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji

Tychy to ponad 134-tysięczne miasto powiatowe leżące w woj. śląskim, na Wyżynie Śląskiej i w Kotlinie Oświęcimskiej. Jego obszar wynosi 82 km2. Miasto z trzech stron otaczają Lasy Pszczyńskie. Z założenia Tychy miały stanowić zaplecze mieszkaniowe dla Górnośląskiego Okręgu Przemysłowego, co zaowocowało wzniesieniem 21 osiedli. Mimo to zakłady powstające na terenie miasta sprawiły, że także ono samo rozwinęło się pod względem gospodarczym. W zabudowie mieszkaniowej dominują tu budynki wielorodzinne, choć na obrzeżach rozwija się budownictwo jednorodzinne. Wraz z rozbudową Tychów, tworzona była pełna infrastruktura społeczna. Dziś w mieście można znaleźć 24 szkoły podstawowe i 17 szkół gimnazjalnych, a także 7 liceów, 6 zespołów szkół i 22 szkoły policealne. Działają tu dwa szpitale i 31 przychodni lekarskich. Rozwinięte jest zaplecze kulturalne i sportowe, które tworzą m.in. kino, teatr, 10 galerii sztuki oraz stadion sportowy, lodowisko, 9 ścieżek rowerowych.

Komunikacja

Miasto jest węzłem komunikacyjnym, w którym trasa europejska E462 krzyżuje się z drogami krajowymi nr 44 i 86. Przy granicach miasta biegną drogi wojewódzkie nr 928, 931 i 934. Funkcjonuje tu komunikacja miejska, na którą składa się ponad 40 linii autobusowych, 6 trolejbusowych i 0 mikrobusowych. Działa tu Kolej Śląska. Niespełna 60 km od miasta znajduje się lotnisko w Katowicach-Pyrzowicach, a ok. 65 km od Tychów mieści się lotnisko w Krakowie-Balicach.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Apartamenty Bacha mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 130 metrów od inwestycji Apartamenty Bacha znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Tychy Begonii.

Edukacja

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Apartamenty Bacha znajduje się się 10 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Akademia Cosmobelle w odległości 70 m, Międzynarodowa Akademia Kosmetyki i Biznesu Cosmobelle w odległości 70 m, Niepubliczne Przedszkole Angielska Chatka w odległości 90 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Apartamenty Bacha jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Esculap w odległości 300 m, Przychodnia Lekarska San-Med w odległości 310 m.

Sklepy i usługi

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Apartamenty Bacha składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 130 m znajduje się Kłos, w odległości 140 m znajduje się Warzywniak u Hanki, w odległości 180 m znajduje się Żabka.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Apartamenty Bacha w odległości 140 m znajduje się Boisko, w odległości 170 m znajduje się Boisko, w odległości 340 m znajduje się Boisko.

Data publikacji: 25.11.2020
Data aktualizacji: 14.01.2021
Adatex logo

Adatex

Strona internetowa inwestycji

Adres biura sprzedaży:

ul. Graniczna 34B/U24 Dąbrowa Górnicza

Artykuły powiązane:

Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: