Virgo

Mieszkania na sprzedaż ul. Świętego Wojciecha, oferowane bezpośrednio przez Activa AP Sp. z o.o. Sp. k.

gdański, Pruszcz Gdański, ul. Świętego Wojciecha
Ceny od: 8 200 zł brutto/m2
Virgo

4 zdjęcia

Virgo
Virgo
Virgo
Virgo

Dostępne mieszkania

Aktualnie w inwestycji Virgo dostępnych jest 5 ofert

 • Lista
 • Rzuty
Pokoje
Powierzchnia
Cena
Filtruj listę
Rzut
Numer
Pokoje
Metraż
Piętro
Cena
B2.21
2
48,72 m²
3
PROMOCJA404 376 zł
B1.23
2
44,35 m²
3
372 540 zł
B1.21
2
48,72 m²
3
404 376 zł
B3.16
3
56,26 m²
3
461 332 zł
B2.09
3
52,33 m²
1
429 106 zł

Promocje

 • Przecena

  W ostatnim czasie obniżono ceny niektórych ofert

Opis Inwestycji

Tam, gdzie cichnie zgiełk wielkiego miasta, a okoliczne lasy zapraszają na spacer, powstaje kameralne osiedle Virgo. Inwestycja znajdzie się przy ul. Świętego Wojciecha w Pruszczu Gdańskim, zaledwie 5 min od Obwodnicy Trójmiasta. Virgo to doskonała propozycja dla osób, które cenią sobie bliskość natury, oryginalną architekturę i wysoki standard mieszkania.

Możliwość obcowania z rozgwieżdżonym niebem i naturą stała się inspiracją dla nazwy osiedla. Virgo to największy gwiazdozbiór zodiakalny i drugi co do wielkości gwiazdozbiór na niebie, który w Polsce można zaobserwować wiosną.

Osiedle Virgo zaprojektowano z myślą o zróżnicowanych oczekiwaniach i potrzebach przyszłych mieszkańców. W trzech kameralnych budynkach powstaną komfortowe mieszkania 1-, 2-, 3- i 4-pokojowe o powierzchni od 34,31 do 79,76 m². Projekt przewiduje balkon lub duży ogródek (do 95 m²) do poszczególnych mieszkań, co ucieszy wszystkie osoby, doceniające wypoczynek na świeżym powietrzu.

O wysokim standardzie inwestycji świadczą najlepszej jakości materiały oraz dbałość o szczegóły. W budynkach zaplanowano- cichobieżne windy, podziemne miejsca postojowe, a także komórki lokatorskie i schowki, będące idealnym miejscem do przechowywania rowerów, narzędzi i innych przedmiotów. W planach osiedla nie mogło zabraknąć placów zabaw, które ucieszą najmłodszych mieszkańców.

Projekty mieszkań na osiedlu Virgo charakteryzują funkcjonalnie zaplanowane wnętrza. Otwartą strefę dzienną tworzą połączone ze sobą: salon, jadalnia i aneks kuchenny, co daje większe poczucie przestrzeni i sprzyja integracji członków rodziny. Wnętrze wypełnione jest ciepłym, naturalnym światłem za sprawą licznych przeszkleń. Z kolei wydzielona strefa nocna z sypialniami zapewnia ciszę i prywatność. Zastosowane rozwiązania gwarantują najwyższy komfort codziennego użytkowania.

Inwestycja Virgo znajduje się w Pruszczu Gdańskim, ul. Świętego Wojciecha (1.4 km od Gdańska), jest realizowana przez Activa AP Sp. z o.o. Sp. k.

Inwestycja obecnie jest w trakcie budowy z planowanym na 2 kw. 2022 roku terminem oddania do użytkowania.

Cały projekt składa się z 62 nowych mieszkań znajdujących się w 3 budynkach wielorodzinnych. Budynki posiadają 4 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Virgo w sprzedaży jest 5 nowych mieszkań o powierzchni od 44 do 56 metrów kwadratowych, w cenie od 8 200 zł za metr kwadratowy.

Dostępne są mieszkania:

 • 2-pokojowe o powierzchni od 44 do 49 m2 w cenie od 372 540 zł (3 mieszkania)
 • 3-pokojowe o powierzchni od 52 do 56 m2 w cenie od 429 106 zł (2 mieszkania)

Dla przyszłych mieszkańców Activa AP Sp. z o.o. Sp. k. przewidział:

 • miejsca postojowe podziemne

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie.

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:
rozpoczęcie budowy w 3 kw. 2020 roku, planowane oddanie do użytkowania w 2 kw. 2022 roku
Liczba budynków:
cała inwestycja składa się z 3 budynków wielorodzinnych.
Liczba kondygnacji:
budynki posiadają 4 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.
Liczba mieszkań:
cała inwestycja składa się z 62 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:
na wszystkich kondygnacjach po 260 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski

Drzwi zewnętrzne

antywłamaniowe drzwi do każdego mieszkania

Ściany

murowane ściany działowe, ściany szpachlowane i malowane na biało

Sufity

sufity szpachlowane i malowane na biało

Parapety wewnętrzne

parapety granitowe

Wentylacja

automatycznie regulowana wentylacja mechaniczna

Rodzaj własności:
odrębna własność z własnością gruntu.
Powierzchnie dodatkowe:
nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie:
posiada
Miejsca postojowe:
w inwestycji przewidziano:
 • miejsca postojowe podziemne.
Udogodnienia:
plac zabaw, winda
Przyroda:
w okolicy inwestycji znajduje się park

Aktualna oferta

Dostępne mieszkania:
aktualnie dostępnych jest 5 mieszkań.
Powierzchnie mieszkań:
od 44 do 56 m².
Liczba pokoi:
dostępne są mieszkania 2, 3-pokojowe.
Ceny mieszkań:
 • kształtują się w zakresie od 372 540 do 461 332 zł.
 • koszt metra kwadratowego wynosi od 8 200 do 8 400 zł.
Opis płatności:
informacja u dewelopera.
Warunki rezerwacji:
informacja u dewelopera.
Zabezpieczenie środków klienta:
informacja u dewelopera.
Wysokość czynszu:
informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji

Jednym z największych atutów inwestycji jest doskonała lokalizacja, która zapewnia szybki dojazd do Obwodnicy Trójmiasta (5 min), centrum Pruszcza Gdańskiego (5 min) i centrum Gdańska (12 min) W pobliżu znajdują się przystanki autobusowe oraz dworzec PKP. Osiedle otoczone jest bogatą infrastrukturą handlowo-usługową, którą tworzą m.in. liczne sklepy (np. Lidl i Biedronka), apteki, placówki pocztowe, salon fryzjerski itd. W sąsiedztwie funkcjonują również przedszkola, żłobki i szkoły, co zapewni komfort najmłodszym mieszkańcom oraz ich rodzicom. Liczne tereny zielone, parki, ścieżki rowerowe (m.in. Park Krainy Polodowcowej i Park Centralny) oraz Centrum Kultury i Sportu zachęcają mieszkańców do sportowej i kulturowej aktywności.

Pruszcz Gdański to leżąca nad rzeką Radunią siedziba powiatu gdańskiego. Miasto liczy sobie ok. 27 000 mieszkańców, a jego powierzchnia wynosi 16,5 km2. Zabudowa zasługuje tu na szczególną uwagę, ponieważ Pruszcz został nagrodzony za nowoczesne budownictwo mieszkaniowo-usługowe znajdujące się w centrum. Przemyślane odnowienie i ponowne zagospodarowanie zabytkowych nieruchomości nadało miastu wyjątkowego charakteru. W Pruszczu Gdańskim znajdują się szkoły wszystkich szczebli. Za zdrowie mieszkańców odpowiadają lekarze z 10 przychodni. Zadowalające jest zaplecze sportowe, na które składa się m.in. 6 boisk, basen, dwa skateparki i 16 placów zabaw. Odpocząć można np. na deptaku w centrum miasta. Rozrywki zazna się tu w Centrum Kultury i Sportu. Miasto ma także własną orkiestrę. Na zakupy można wybrać się do Tesco lub Biedronki albo szeregu mniejszych sklepów branżowych.

Komunikacja

Przez Pruszcz Gdański przebiega droga krajowa nr 91 oraz drogi wojewódzkie nr 226 i 227. Kursuje tu 8 linii komunikacji miejskiej, a dodatkowo miasto oferuje jedną bezpłatną linię autobusową. Dociera tu Szybka Kolej Trójmiejska. Na południe od Pruszcza biegnie obwodnica Trójmiasta, a fragment zachodniej granicy stanowi autostrada A1, która jest częścią europejskiej trasy E75. Położenie miasta daje mu dobre połączenie z Warszawą i Łodzią.

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Virgo?

Przyszli mieszkańcy inwestycji Virgo mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 180 metrów od inwestycji Virgo znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Pruszcz Gdański Osiedle Piastowskie.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Virgo jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Familia. NZOZ. Praktyka rodzinna i specjalistyczna w odległości 450 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Virgo składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 290 m znajduje się Biedronka, w odległości 380 m znajduje się Supermarket Fart, w odległości 400 m znajduje się "Sobowidz".

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Virgo w odległości 70 m znajduje się Boisko, w odległości 90 m znajduje się Boisko.

Data publikacji: 11.09.2020
Data aktualizacji: 09.09.2021
Activa AP Sp. z o.o. Sp. k. logo

Activa AP Sp. z o.o. Sp. k.

Magdalena Podgórska

OPIEKUN INWESTYCJI

Strona internetowa inwestycji

Adres biura sprzedaży:

ul. Obrońców Wybrzeża 2B Pruszcz Gdański

Oferty

Wydawcą portalu RynekPierwotny.pl jest: PropertyGroup Sp. z o.o.
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: