Wysoka - Partynice 4

ARCHIWALNA

Mieszkania na sprzedaż oferowane bezpośrednio przezActiv Investment Sp. z o.o.

Prezentacja archiwalna, zachowana do celów statystycznych portalu RynekPierwotny.pl

Uwaga

Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Głowa do góry

Mamy dla Ciebie 2833 oferty w najbliższej okolicy!

Zobacz wszystkie

Najbliższe inwestycje

 • Projekt Wysoka(0.7 km dalej)

  Nowe mieszkania na sprzedaż wrocławski, Wysoka, ul. Chabrowa
  Ceny od: 6 600/m2
  Projekt Wysoka
  Gotowe do zamieszkania
  Liczba mieszkań: 5
  Powierzchnia: 68 - 77 m2
  Liczba pokoi: 3 - 4
  Sanbet Development
 • Partynice House(1.3 km dalej)
  Pod wynajem

  Nowe mieszkania na sprzedaż Wrocław, Krzyki, Partynice, ul. Kawalerzystów (5.7 km od centrum Wrocławia)
  Partynice House
  Gotowe do zamieszkania
  Liczba mieszkań: 56
  Powierzchnia: 34 - 111 m2
  Liczba pokoi: 1 - 4
  Dla inwestora 22 oferty
  Rafin Developer Sp. z o.o. – Sp.k.
 • Łubinowa Park(1.6 km dalej)

  Nowe mieszkania na sprzedaż Wrocław, Krzyki, Ołtaszyn, ul. Łubinowa 28 (5.4 km od centrum Wrocławia)
  Ceny od: 7 000 brutto/m2
  Łubinowa Park
  Gotowe do zamieszkania
  Liczba mieszkań: 1
  Powierzchnia: 110 m2
  Liczba pokoi: 5
  City Development Łubinowa Park

Opis Inwestycji

Wysoka Partynice 4 to nowy budynek wchodzący w skład zespołu mieszkaniowego w malowniczej miejscowości Wysoka Partynice. W ofercie znajduje się 12 mieszkań o atrakcyjnych metrażach od 37 do 89 m². Dużym atutem inwestycji jest podwyższony standard wykonania: drzwi antywłamaniowe, granitowe wykończenia klatek schodowych oraz zapewnione miejsca postojowe. Teren wokół budynku zostanie zagospodarowany placem zabaw dla dzieci, alejkami spacerowymi oraz zielenią.Mocną stroną jest lokalizacja, która dzięki bliskości terenów rekreacyjnych oraz doskonałemu połączeniu komunikacyjnym z centrum daje możliwość odcięcia się od miejskiego gwaru przy jednoczesnym zachowaniu większości korzyści związanych z zamieszkiwaniem w aglomeracji.W ofercie dostępne są także ostatnie gotowe mieszkania oraz lokale usługowe z etapu 3.

Inwestycja Wysoka - Partynice 4 znajduje się w Krzykach, Wysoka, ul. Brzozowa (0.1 km od Wrocławia), została zrealizowana przez dewelopera Activ Investment Sp. z o.o..

Inwestycja Wysoka - Partynice 4 została wybudowana i oddana do użytkowania w 1 kw. 2012 roku.

Cały projekt składa się z 12 nowych mieszkań. Budynek posiada od 1 do 4 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz nie posiada kondygnacji podziemnych.

Aktualnie w inwestycji Wysoka - Partynice 4 pozostało na sprzedaż 0 mieszkań0.

Dla przyszłych mieszkańców deweloper Activ Investment Sp. z o.o. przewidział również:

 • miejsca postojowe naziemne

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 3 kw. 2010 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 1 kw. 2012 roku.
Liczba budynków:cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego.
Liczba kondygnacji:budynek posiada od 1 do 4 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz nie posiada kondygnacji podziemnych.
Liczba mieszkań:cała inwestycja składa się z 12 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:informacja u dewelopera.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności:informacja u dewelopera.
Powierzchnie dodatkowe:nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie:nie przewidziano.
Miejsca postojowe:w inwestycji przewidziano:
 • miejsca postojowe naziemne.
Udogodnienia: plac zabaw.
Przyroda:w okolicy inwestycji znajduje się park.

Lokalizacja inwestycji Wysoka - Partynice 4

Krzyki to dawna dzielnica Wrocławia, znajduję się w południowej części miasta. Zajmuje ponad 54 km2 a na jej terenie mieszka prawie 170 tysięcy osób. Na zabudowę dzielnicy składają się zarówno duże osiedla mieszkaniowe, jak i domy jednorodzinne. Został tu wybudowany także najwyższy budynek w Polsce – Sky Tower. Znajduje się tu dużo zabytkowych willi i inne zabytki takie jak Wieża Ciśnień czy Stary Cmentarz Żydowski. Na Krzykach znajduje się Wrocławski Uniwersytet Ekonomiczny a także ponad 100 szkół elementarnych. Największym centrum handlowym są Wrocławskie Arkady o powierzchni ponad 30000 m2. W południowej części Krzyków znajduje się tor wyścigów konnych Partynice oraz Wrocławski Tatr Pantomimy. Dzielnica posiada połączenia autobusowe i tramwajowe – znajduje się tu 5 pętli tramwajowych. Dwie główne ulice Krzyków, które łączą je z centrum miasta to Powstańców Śląskich oraz Ślężna. Znajduje się tu także Wrocławski Dworzec Główny.

Komunikacja

Wrocławskie Krzyki posiadają aż 5 połączeń tramwajowych oraz 10 autobusowych. Z centrum miasta dzielnicę łączą dwie główne arterie: Powstańców Śląskich oraz Ślężna. Przebiegają tędy również drogi krajowe nr 94 i 5. W północnej części dzielnicy znajduję się także Międzynarodowy Dworzec Kolejowy.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Wysoka - Partynice 4 mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 180 metrów od inwestycji Wysoka - Partynice 4 znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Wysoka Osiedle.

Edukacja

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Wysoka - Partynice 4 znajduje się się 8 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Punkt Przedszkolny Bright Beginners w odległości 30 m, Punkt Przedszkolny Zaczarowana kraina III w odległości 150 m, Punkt Przedszkolny "Chaberek" Aleksandra Hybel w odległości 250 m.

Sklepy i usługi

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Wysoka - Partynice 4 składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 180 m znajduje się Delikatesy Centrum, w odległości 250 m znajduje się Biedronka.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Wysoka - Partynice 4 w odległości 370 m znajduje się Boisko, w odległości 420 m znajduje się Boisko, w odległości 490 m znajduje się Boisko.

Data publikacji: 21.02.2012

Data aktualizacji: 24.11.2017

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Znajdziemy dla Ciebie