Wysoka - Partynice 4

Oferta archiwalna

wrocławski, Wysoka, Wysoka, ul. Brzozowa

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Mamy dla Ciebie 15 ofert w najbliższej okolicy!

Najbliższe inwestycje

Prezentacja oferty archiwalnej

Wysoka - Partynice 4

3 zdjęcia

Wysoka - Partynice 4
Wysoka - Partynice 4
Wysoka - Partynice 4

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

  • Standard deweloperski

Rekreacja

  • plac zabaw

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 3 kw. 2010 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 1 kw. 2012 roku.

Liczba budynków:

cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego.

Liczba kondygnacji:

budynek posiada od 1 do 4 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz nie posiada kondygnacji podziemnych.

Liczba mieszkań:

cała inwestycja składa się z 12 lokali mieszkalnych.

Wysokość pomieszczeń:

informacja u dewelopera.

Standard wykończenia

standard deweloperski

Rodzaj własności:

informacja u dewelopera.

Powierzchnie dodatkowe:

nie przewidziano powierzchni dodatkowych.

Komórki lokatorskie:

nie przewidziano.

Miejsca postojowe:

w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe naziemne .

Przyroda:

w okolicy inwestycji znajduje się park

Opis inwestycji

Wysoka Partynice 4 to nowy budynek wchodzący w skład zespołu mieszkaniowego w malowniczej miejscowości Wysoka Partynice. W ofercie znajduje się 12 mieszkań o atrakcyjnych metrażach od 37 do 89 m². Dużym atutem inwestycji jest podwyższony standard wykonania: drzwi antywłamaniowe, granitowe wykończenia klatek schodowych oraz zapewnione miejsca postojowe. Teren wokół budynku zostanie zagospodarowany placem zabaw dla dzieci, alejkami spacerowymi oraz zielenią.

Mocną stroną jest lokalizacja, która dzięki bliskości terenów rekreacyjnych oraz doskonałemu połączeniu komunikacyjnym z centrum daje możliwość odcięcia się od miejskiego gwaru przy jednoczesnym zachowaniu większości korzyści związanych z zamieszkiwaniem w aglomeracji.

W ofercie dostępne są także ostatnie gotowe mieszkania oraz lokale usługowe z etapu 3.

Inwestycja Wysoka - Partynice 4 znajduje się w Wysokiej, Wysoka, ul. Brzozowa (0.1 km od Wrocławia), została zrealizowana przez Activ Investment Sp. z o.o.

Inwestycja Wysoka - Partynice 4 została wybudowana i oddana do użytkowania w 1 kw. 2012 roku.

Cały projekt składa się z 12 nowych mieszkań znajdujących się w 1 budynku wielorodzinnym. Budynek posiada od 1 do 4 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz nie posiada kondygnacji podziemnych.

Aktualnie w inwestycji Wysoka - Partynice 4 nie ma nowych mieszkań w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców Activ Investment Sp. z o.o. przewidział:

  • miejsca postojowe naziemne

Lokalizacja inwestycji

Wysoka to podmiejska miejscowość, która od strony południowej sąsiaduje z Wrocławiem oddalonym od niej o zaledwie 8 km. Miejscowość Wysoka należy do gminy Kobierzyce w powiecie wrocławskim, a na jej obszarze zamieszkuje 2367 osób. Wysoka graniczy bezpośrednio z Wrocławskim Torem Wyścigów Konnych, zaś przez jej zachodnie krańce przepływa rzeka Ślęża. Występuje tutaj zarówno wiejska, dawna zabudowa wraz z otaczającymi ją terenami rolnymi, jak i nowe osiedla domów jednorodzinnych i podmiejskie wille. Na rozwój architektury mieszkaniowej w tym rejonie wpływają zaciszne okolice, zielony pejzaż oraz lokalizacja w pobliżu Wrocławia. Niecałe 4 km od centrum handlowo-usługowego w Bielanach Wrocławskich, a w zaledwie 5 minut można dojechać z Wysokiej do Ślęzy, gdzie atrakcją jest Zamek Topacz wraz z Muzeum Motoryzacji i terenami rekreacyjnymi. W pobliżu przebiegają także: autostrada A4 i droga krajowa nr 5. Do Wrocławia kursują autobusy podmiejskie (2 linie) oraz busy PKS Polbus.

Komunikacja

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Wysoka - Partynice 4?

W pobliżu Wysokiej przebiegają ważne arterie: autostrada A4 oraz droga krajowa nr 5 (Nowe Marzy – Wrocław – Lubawka). Do oddalonego o zaledwie 8 km Wrocławia można dojechać autobusem wrocławskiej komunikacji miejskiej (linia nr 612), autobusem podmiejskiej komunikacji gminnej (linia nr 812) bądź busem firmy PKS Polbus. W kilka minut można dojechać z Wysokiej do Bielan Wrocławskich oraz Ślęzy, zaś siedziba gminy – Kobierzyce, znajduje się w odległości 12 km od Wysokiej.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Wysoka - Partynice 4 mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 180 metrów od inwestycji Wysoka - Partynice 4 znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Wysoka Osiedle.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Wysoka - Partynice 4 znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Wysoka - Partynice 4 znajduje się 8 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Punkt Przedszkolny Bright Beginners w odległości 30 m, Punkt Przedszkolny Zaczarowana kraina III w odległości 150 m, Punkt Przedszkolny "Chaberek" Aleksandra Hybel w odległości 250 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Wysoka - Partynice 4 składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 180 m znajduje się Delikatesy Centrum, w odległości 250 m znajduje się Biedronka, w odległości 300 m znajduje się Netto.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Wysoka - Partynice 4 w odległości 200 m znajduje się Boisko, w odległości 210 m znajduje się Boisko, w odległości 260 m znajduje się Siłownia plenerowa.

Data aktualizacji: 17.02.2023

Artykuły powiązane:

Pobliskie Lokalizacje

Pozostałe oferty

Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: