B8 nowy wymiar mieszkania

Oferta archiwalna

Mieszkania na sprzedaż ul. Teodorowicza, oferowane bezpośrednio przez

ACCIONA Nieruchomości sp. z o.o.

Warszawa, Wilanów, Błonia Wilanowskie, ul. Teodorowicza

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Mamy dla Ciebie 159 ofert w najbliższej okolicy!

Najbliższe inwestycje

Prezentacja oferty archiwalnej

B8 nowy wymiar mieszkania

3 zdjęcia

B8 nowy wymiar mieszkania
B8 nowy wymiar mieszkania
B8 nowy wymiar mieszkania

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

  • ochrona całodobowa
  • monitoring
  • teren ogrodzony
  • winda
  • rowerownia
  • wózkarnia
  • Standard deweloperski podwyższony

Rekreacja

  • plac zabaw

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 4 kw. 2018 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 3 kw. 2020 roku

Liczba budynków:

cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego

Liczba kondygnacji:

budynek posiada 5 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną

Liczba mieszkań:

cała inwestycja składa się z 130 lokali mieszkalnych

Wysokość pomieszczeń:

w zależności od kondygnacji od 275 do 289 cm wysokości

Standard wykończenia

standard deweloperski podwyższony

Rodzaj własności:

informacja u dewelopera

Powierzchnie dodatkowe:

nie przewidziano powierzchni dodatkowych

Komórki lokatorskie:

posiada (86)

Miejsca postojowe:

w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe podziemne (204 miejsca)

Przyroda:

informacja u dewelopera

Opis inwestycji

Inwestycja b8 powstaje w samym sercu Miasteczka Wilanów jako piąty projekt realizowany przez Acciona Nieruchomości. W ofercie posiada wybór dużych, dwustronnych, doświetlonych lokali. Dla mieszkańców przeznaczone są wózkownie, rowerownie, komórki lokatorskie oraz plac zabaw. W trosce o bezpieczeństwo lokatorów przewidziane są kameralne klatki schodowe. Ze względu na swoją strukturę jest to znakomite miejsce do mieszkania dla rodzin z dziećmi.

Inwestycja B8 nowy wymiar mieszkania znajduje się na Błoniach Wilanowskich, ul. Teodorowicza (9.1 km od centrum Warszawy), została zrealizowana przez ACCIONA Nieruchomości sp. z o.o.

Inwestycja B8 nowy wymiar mieszkania została wybudowana i oddana do użytkowania w 3 kw. 2020 roku.

Cały projekt składa się z 130 nowych mieszkań znajdujących się w 1 budynku wielorodzinnym. Budynek posiada 5 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji B8 nowy wymiar mieszkania nie ma nowych mieszkań w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców ACCIONA Nieruchomości sp. z o.o. przewidział:

  • miejsca postojowe podziemne (204 miejsca)

W inwestycji znajduje się 86 komórek lokatorskich.

Lokalizacja inwestycji

Własny opis lokalizacji; Miasteczko Wilanów zostało zaprojektowane jako nowoczesna dzielnica mieszkalna, bardzo dobrze skomunikowana z centrum miasta. Uporządkowana miejska przestrzeń, nowoczesna zabudowa apartamentowa, bogata infrastruktura handlowo-usługowa oraz rekreacyjne tereny zielone sprawiają, że mieszka się tu wygodnie i komfortowo. Dojazd do centrum Warszawy zajmuje około 30 - 40 minut, a do biur w okolicach Galerii Mokotów 20 - 30 minut. Zaledwie 500m od inwestycji mieści się publiczna szkoła i przedszkole.

W okolicy znajdują się też liczne placówki prywatne, w tym międzynarodowe, takie jak British Primary School of Wilanow oraz niemiecka Willy-Brandt-Schule Warschau.

Położona w południowej części Warszawy, w bezpośrednim sąsiedztwie Wisły, ekskluzywna dzielnica Wilanów, to obszar ok. 37 km2, na którym dominuje efektowna zabudowa willowa i apartamentowa wkomponowana w niepowtarzalny pejzaż przyrody. Historyczna proweniencja dzielnicy, powstałej z inicjatywy Jana III Sobieskiego jako podmiejska rezydencja, stanowi o prestiżu miejsca, w którym zabytkową oraz luksusową architekturę otaczają ogrody, parki, rezerwaty przyrody oraz liczne zbiorniki wodne (m.in. jeden z najpiękniejszych ogrodów wodnych w Europie). Zaciszna i najrzadziej zaludniona spośród warszawskich dzielnic, stanowi od lat wymarzone miejsce wypoczynku, rekreacji, komfortowego życia oraz kontemplacji piękna natury i sztuki. Wilanów jest także przestrzenią intensywnego rozwoju: powstają tu nowoczesne osiedla mieszkaniowe, lokale biurowo-usługowe czy centra handlowe. Zaletę stanowią: dogodny dojazd do centrum za pomocą linii autobusowych oraz obecność głównej arterii miasta – Wisłostrady.

Komunikacja

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji B8 nowy wymiar mieszkania?

Główna arteria – Wisłostrada, ulice o dużym znaczeniu lokalnym: ul. Jana III Sobieskiego i Al. Wilanowska oraz liczne połączenia autobusowe, umożliwiają dogodny dojazd z Wilanowa do centrum, a także do Konstancina i Piaseczna.

Przyszli mieszkańcy inwestycji B8 nowy wymiar mieszkania mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 2351 metrów od inwestycji B8 nowy wymiar mieszkania znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Imielin.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji B8 nowy wymiar mieszkania znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji B8 nowy wymiar mieszkania znajduje się 31 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Polsko-Niemiecka Szkoła Spotkań i Dialogu im. Willy'ego Brandta w odległości 452 m, Żłobek "Zaczarowana Dolina" w odległości 480 m, szkoła w odległości 503 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji B8 nowy wymiar mieszkania jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Szpital Medicover w odległości 254 m, gabinet lekarski / przychodnia / szpital w odległości 305 m, Stenka Clinic w odległości 355 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji B8 nowy wymiar mieszkania składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 154 m znajduje się Żabka, w odległości 167 m znajduje się Cukiernia Cieślikowski, w odległości 184 m znajduje się Żabka.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji B8 nowy wymiar mieszkania w odległości 393 m znajduje się bieżnia / tor, w odległości 429 m znajduje się bieżnia / tor, w odległości 431 m znajduje się bieżnia / tor.

Data publikacji: 11.10.2018
Data aktualizacji: 30.11.2020

Nagrody i wyróżnienia

nagroda forbes 2022
nagroda forbes 2021
nagroda digital excellence awards 2022
nagroda laur klienta 2023
nagroda dobry pracodawca 2023
nagroda gazele biznesu 2023
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: