Atmosfera Atelier

ARCHIWALNA

Mieszkania na sprzedaż oferowane bezpośrednio przezAcciona Nieruchomości Sp. z o.o.

Prezentacja archiwalna, zachowana do celów statystycznych portalu RynekPierwotny.pl

Uwaga

Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Głowa do góry

Mamy dla Ciebie 133 oferty w najbliższej okolicy!

Zobacz wszystkie

Zobacz inne etapy inwestycji Atmosfera Atelier

Najbliższe inwestycje

 • Zora 2(0.1 km dalej)

  Nowe mieszkania na sprzedaż Warszawa, Wilanów, Błonia Wilanowskie, al. Rzeczypospolitej (9.1 km od centrum Warszawy)
  Zora 2
  Gotowe do zamieszkania
  Liczba mieszkań: 3
  Powierzchnia: 73 - 77 m2
  Liczba pokoi: 3 - 4
  White Stone Development sp. z o.o.
 • Wiktoria(0.6 km dalej)

  Nowe mieszkania na sprzedaż Warszawa, Wilanów, Błonia Wilanowskie, ul. Herbu Janina (9.5 km od centrum Warszawy)
  Wiktoria
  Termin oddania: 1 kw. 2021
  Liczba mieszkań: 53
  Powierzchnia: 56 - 89 m2
  Liczba pokoi: 2 - 4
  Polnord S.A.
 • Wilania(0.6 km dalej)

  Nowe mieszkania na sprzedaż Warszawa, Wilanów, Błonia Wilanowskie, ul. Herbu Janina (9.5 km od centrum Warszawy)
  Wilania
  Termin oddania: 3 kw. 2020
  Liczba mieszkań: 14
  Powierzchnia: 56 - 89 m2
  Liczba pokoi: 2 - 4
  Polnord S.A.

Opis Inwestycji

Atmosfera Atelier jest zlokalizowana w samym sercu Miasteczka Wilanów, przy Alei Rzeczypospolitej vis à vis Świątyni Opatrzności Bożej. Sąsiaduje z poprzednimi realizacjami Acciona Nieruchomości Wilanów sp. z o.o. - Atmosfera Apartamenty i Nova Atmosfera, oraz z ulicą Herbu Szreniawa.Inwestycja oferuje szeroki wybór mieszkań od 33 do 148 m2. Klienci znajdą tu w szczególności bogatą ofertę dwustronnych mieszkań 2- i 3-pokojowych o powierzchni od 40 do 80m2. Poszukujący większej przestrzeni powinni zwrócić uwagę na mieszkania 4-5 pokojowe od 80 do niemal 150 m2.Mieszkania posiadają balkony, tarasy lub loggie, a te na parterze – ogródki. W obrębie inwestycji zaplanowany jest duży dziedziniec ze strefą rekreacyjną dla mieszkańców i placem zabaw dla dzieci.Dla wygody mieszkańców Acciona Nieruchomości zaplanowała osiem rowerowni dostępnych z poziomu patio oraz wózkownie zlokalizowane w każdej klatce schodowej. W sprzedaży dostępne są także komórki lokatorskie oraz miejsca parkingowe w jednopoziomowym garażu podziemnym.W sprzedaży są także lokale usługowe od 42 do 129 m2 zlokalizowane na parterze budynku.

Inwestycja Atmosfera Atelier znajduje się na Błoniach Wilanowskich, Al. Rzeczypospolitej 8 (9 km od centrum Warszawy), została zrealizowana przez dewelopera Acciona Nieruchomości Sp. z o.o..

Inwestycja Atmosfera Atelier została wybudowana i oddana do użytkowania w 3 kw. 2019 roku.

Cały projekt składa się z 127 nowych mieszkań. Budynek posiada 5 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Atmosfera Atelier pozostało na sprzedaż 0 mieszkań o powierzchniach od 71 do 87 metrów kwadratowych.

Dla przyszłych mieszkańców deweloper Acciona Nieruchomości Sp. z o.o. przewidział również:

 • miejsca postojowe podziemne (211 miejsc)

W inwestycji znajduje się 87 komórek lokatorskich.

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 4 kw. 2017 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 3 kw. 2019 roku.
Liczba budynków:cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego.
Liczba kondygnacji:budynek posiada 5 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.
Liczba mieszkań:cała inwestycja składa się z 127 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności:informacja u dewelopera.
Powierzchnie dodatkowe:nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie:posiada (87).
Miejsca postojowe:w inwestycji przewidziano:
 • miejsca postojowe podziemne (211 miejsc).
Udogodnienia: plac zabaw, pomieszczenie rekreacyjne, internet, TV kablowa, usługi w budynku, winda, patio / dziedziniec.
Przyroda:informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji Atmosfera Atelier

Położona w południowej części Warszawy, w bezpośrednim sąsiedztwie Wisły, ekskluzywna dzielnica Wilanów, to obszar ok. 37 km2, na którym dominuje efektowna zabudowa willowa i apartamentowa wkomponowana w niepowtarzalny pejzaż przyrody. Historyczna proweniencja dzielnicy, powstałej z inicjatywy Jana III Sobieskiego jako podmiejska rezydencja, stanowi o prestiżu miejsca, w którym zabytkową oraz luksusową architekturę otaczają ogrody, parki, rezerwaty przyrody oraz liczne zbiorniki wodne (m.in. jeden z najpiękniejszych ogrodów wodnych w Europie). Zaciszna i najrzadziej zaludniona spośród warszawskich dzielnic, stanowi od lat wymarzone miejsce wypoczynku, rekreacji, komfortowego życia oraz kontemplacji piękna natury i sztuki. Wilanów jest także przestrzenią intensywnego rozwoju: powstają tu nowoczesne osiedla mieszkaniowe, lokale biurowo-usługowe czy centra handlowe. Zaletę stanowią: dogodny dojazd do centrum za pomocą linii autobusowych oraz obecność głównej arterii miasta – Wisłostrady.

Komunikacja

Główna arteria – Wisłostrada, ulice o dużym znaczeniu lokalnym: ul. Jana III Sobieskiego i Al. Wilanowska oraz liczne połączenia autobusowe, umożliwiają dogodny dojazd z Wilanowa do centrum, a także do Konstancina i Piaseczna.

W odległości 150 metrów od inwestycji Atmosfera Atelier znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny Świątynia Opatrzności Bożej.

Edukacja

W najbliższej okolicy inwestycji Atmosfera Atelier znajdują się 33 placówki edukacyjne. Najbliżej położone to: Akademia Uśmiechu. Zakład Obsługi Jednostek Edukacyjnych Sp. z o.o. w odległości 300m, Instytut Sztuk Walki w odległości 450m, Przedszkole "W Pustyni I W Puszczy" w odległości 450m.

Opieka medyczna

Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu placówki, tj.: w odległości 250 m znajduje się mowiedobrze.pl, w odległości 250 m znajduje się goInside Gabinet Psychoterapii, w odległości 250 m znajduje się Balumed, Specjalistyczne Centrum Medyczne.

Sklepy i usługi

W okolicy znajdują się: w odległości 150 m znajduje się Restauracja Sushi Atelier, w odległości 200 m znajduje się Magiel Kulinarny, w odległości 200 m znajduje się Delikatesy Wilanów.

Sport

W najbliższej okolicy inwestycji znajduje się: w odległości 350 m znajduje się Ambasada Urody Medical Spa, w odległości 400 m znajduje się Venus. Salon Spa, w odległości 500 m znajduje się Plac Miejski w Wilanowie.

Data publikacji: 17.07.2017

Data aktualizacji: 01.09.2018

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Znajdziemy dla Ciebie