Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek:

ABADES Strojny Sp. K. logo

ABADES Strojny Sp. K.

Kołobrzeg, ul. Sikorskiego 1/1
O nas
Oferta
Kontakt

Informacje o nas

Firma ABADES jest jednym z czołowych deweloperów w Kołobrzegu. Jesteśmy firmą rodzinną z powodzeniem działającą na rynku lokalnym już od 2000 r. Spółka ABADES jest dobrze znana z kreowania otoczenia i tworzenia prestiżowych inwestycji, odpowiadając oczekiwaniom i potrzebom klientów. Posiadamy doskonałe wyniki w zakresie realizacji inwestycji apartamentowych, mieszkalnych klasy premium oraz handlowo-biurowych. Od wielu lat tworzymy niepowtarzalne miejsca, zaprojektowane z myślą o komforcie przyszłych mieszkańców. Posiadane doświadczenie pomaga nam wykorzystać szeroki wachlarz możliwości biznesowych i inwestycyjnych. Budujemy z pasją i wybieramy tylko najlepsze lokalizacje w Kołobrzegu. Nasze inwestycje charakteryzuje najwyższa jakość materiałów, przestrzenność a także nowoczesna estetyka. Promujemy przyjazne środowisku naturalnemu rozwiązania, udowadniając tym samym, że prowadząc inwestycje komercyjne można zachować naturę w jej oryginalnej odsłonie. Zdajemy sobie sprawę, że nasze działania mają olbrzymi wpływ na środowisko, otoczenie i społeczność, dlatego nasze inwestycje to enklawy zieleni.

Wizerunek firmy kreują ludzie w niej pracujący. Zespół zarządzający Spółką ABADES tworzy wysoko wykwalifikowana kadra z wieloletnim doświadczeniem w branży nieruchomości, która swoją rzetelnością i profesjonalizmem buduje trwałe relacje z obecnymi i przyszłymi Partnerami i Klientami. Przez dwie dekady firma ABADES i jej pracownicy zachowali najwyższe standardy uczciwości i etyki. Jesteśmy dumni z naszej tradycji odpowiedzialności. Uważamy również, że przejrzyste zasady pracy mają fundamentalne znaczenie dla utrzymania dobrze ugruntowanej pozycji na rynku i zaufania naszych klientów.

Relacje z klientami są dla nas najważniejsze, słuchamy i rozumiemy ich potrzeby. Dokładamy wszelkich starań, aby byli spokojni o zainwestowane przez siebie pieniądze. W swoich projektach idziemy z duchem czasu – szukamy nowych rozwiązań technologicznych i funkcjonalnych, które sukcesywnie wdrażamy w realizowane inwestycje.

ABADES, jako firma z tradycjami i wieloletnim doświadczeniem gwarantuje bezpieczną inwestycję, uczciwość oraz rzetelne wykonanie. Strategia rozwoju spółki koncentruje się na projektowaniu i konstruowaniu nowych rozwiązań oraz tworzeniu unikatowych miejsc w Kołobrzegu. Wybraliśmy rynek rodzinny – Kołobrzeg - gdzie nabywcy wskazali preferencje dla wysokich standardów jakości budynków apartamentowych i mieszkalnych. Najlepszą rekomendacją i dowodem zaufania jest fakt, iż 60% kupujących to klienci z polecenia naszych mieszkańców i najemców, którzy inwestują z nami od 18 lat.

Zapraszamy do współpracy

Zespół ABADES

Posiadamy w sprzedaży 92 nieruchomości w 2 inwestycjach

 • Mazowiecka Park - budynek I
  4 kw. 2024
  Wyjątkowa architektura, nowoczesna forma z nawiązaniem do tradycji Na Mazowieckiej Park powstało dotychczas 5 wyjątkowych, funkcjonalnych budynków. Inwestycja cieszy się ogromnym zainteresowaniem a my rozpoczęliśmy budowę kolejnych 4 budynków. Przyszli mieszkańcy mogą wybrać lokale o powierzchni od 40-100m², zadbano o najwyższy standard wykończenia. Dzięki podziemnym parkingom i odpowiednio

  Mazowiecka Park - budynek I

  ul. Śląska 4, Kołobrzeg(1.3 km od centrum)
  ABADES Strojny Sp. K.
 • Polanki Aqua - budynek E
  gotowe
  Odpowiednika powstającego w Kołobrzegu kompleksu Polanki Aqua nie znajdziemy na całym polskim wybrzeżu. Zaprojektowany głównie z myślą o rodzinach z dziećmi, oferuje komfortowe warunki do zamieszkania i wypoczynku o każdej porze roku. Wszystkie zaplanowane atrakcje mają związek z wodą i naturą, prowokując do aktywnego spędzania czasu. Kompleks ulokowany na działce o powierzchni około 2,5 hektara

  Polanki Aqua - budynek E

  ul. Wydmowa 1E, Kołobrzeg(3.2 km od centrum)
  ABADES Strojny Sp. K.

Zakończyliśmy sprzedaż 6 inwestycji

Kontakt

ABADES Strojny Sp. K. logo
ABADES Strojny Sp. K.
Kołobrzeg, ul. Sikorskiego 1/1
Strona internetowa dewelopera

Nagrody i wyróżnienia

Nagroda Forbes 2022
Nagroda Forbes 2021
Nagroda Digital Excellence Awards 2022
Nagroda Laur Klienta 2023
Nagroda Dobry Pracodawca 2023
Nagroda Gazele Biznesu 2023