Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek:

Sopot - Fauna&Flora

Oferta archiwalna

Mieszkania na sprzedaż ul. Reja, oferowane bezpośrednio przez

AB Inwestor

Sopot, ul. Reja 13

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Mamy dla Ciebie 92 oferty w najbliższej okolicy!

Najbliższe inwestycje

Prezentacja oferty archiwalnej

Sopot - Fauna&FloraSopot - Fauna&Flora

11 zdjęć

Sopot - Fauna&Flora
Sopot - Fauna&Flora
Sopot - Fauna&Flora
Sopot - Fauna&Flora

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

  • Standard deweloperski

Przyroda w okolicy

  • 3 parki w okolicy

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 4 kw. 2018 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 3 kw. 2021 roku

Liczba budynków:

cała inwestycja składa się z 2 budynków wielorodzinnych

Liczba kondygnacji:

budynki posiadają 4 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną

Liczba mieszkań:

cała inwestycja składa się z 34 lokali mieszkalnych

Wysokość pomieszczeń:

w zależności od kondygnacji od 270 do 280 cm wysokości

Standard wykończenia

standard deweloperski

Rodzaj własności:

informacja u dewelopera

Powierzchnie dodatkowe:

nie przewidziano powierzchni dodatkowych

Komórki lokatorskie:

posiada

Miejsca postojowe:

w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe naziemne
  • miejsca postojowe podziemne

Przyroda:

informacja u dewelopera

Opis inwestycji

Inwestycja będzie składać się z dwóch kameralnych apartamentowców po 5 kondygnacji każdy.

Z ostatnich pięter rozciągać się będzie widok na Zatokę Gdańską. Budynki będą świetnie skomunikowane, bo w odległości około 200 metrów od Alei Niepodległości. Jednocześnie odległość ta zapewni niezbędny bufor od ruchliwej arterii łączącej całe Trójmiasto zapewniając codzienny komfort funkcjonowania. Dopełnieniem będzie nietuzinkowa architektura – elewacja ze szlachetnego materiału, szerokie balkony oraz okna do ziemi.

Park w bezpośredniej bliskości inwestycji stanowić będzie świetny teren rekreacyjny dla starszych jak i młodszych mieszkańców. W sąsiedztwie znajduje się również Dolina Świemirowska wraz z lasami Trójmiejskiego Parku Krajobrazowego. Do centrum Sopotu jak i plaży dzieli nas jedynie około 1,5 kilometra.

Rozpoczęcie prac nastąpi już jesienią 2018 roku.

Wystrój wnętrz części wspólnych budynków apartamentowych Fauna & Flora jest odzwierciedleniem idei przyświecającej założeniom tej kameralnej zabudowy, idei, która mieści się w zwrocie „Natura Luksusu”.

Podstawowym założeniem, jest połączenie bliskości natury i luksusowego charakteru budynków, które tworzą niejako enklawę nowoczesności wśród natury.

To połączenie Przyrody, lokalizacja na skraju Lasów Trójmiejskiego Parku Krajobrazowego, bliskość stawu i potoku, oraz Miasta ze wszelkimi jego udogodnieniami najbardziej odbija się w zwrocie Natura Luksusu. Połączenie tych dwóch wzajemnie przeciwnych, ale jednocześnie uzupełniających się światów, najbardziej wyraziście przejawia się w dalekowschodniej kulturze i idei Jing/Jang.

Połączenie prostoty odwołującej się do natury oraz bogactwa form kojarzącego się z luksusem, łączenie tych dwóch stylów, przy zachowaniu odpowiednich proporcji, mieści się w symbolice Jing/Jang.

Dlatego wnętrza części wspólnych budynków mają coś z charakteru podmiejskich rezydencji bogatych kupców dalekowschodnich, a jednocześnie nawiązują, poprzez zastosowanie nowoczesnych materiałów i technologii, do współczesnych wielkomiejskich apartamentowców.

Łączenie wzajemnie sprzecznych, ale jednocześnie uzupełniających się idei czy stylów, pozwala odkrywać nieustannie nowe znaczenia słów Natura i Luksus, które nierozłącznie kojarzą się i wręcz łączą z osiedlem Flora & Fauna na styku miasta i lasów.

Inwestycja Sopot - Fauna&Flora znajduje się w Sopocie, ul. Reja 13 (1.3 km od centrum Sopotu), została zrealizowana przez AB Inwestor.

Inwestycja Sopot - Fauna&Flora została wybudowana i oddana do użytkowania w 3 kw. 2021 roku.

Cały projekt składa się z 34 nowych mieszkań znajdujących się w 2 budynkach wielorodzinnych. Budynki posiadają 4 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Sopot - Fauna&Flora nie ma nowych mieszkań w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców AB Inwestor przewidział:

  • miejsca postojowe naziemne
  • miejsca postojowe podziemne

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie.

Lokalizacja inwestycji

Sopot to miasto w województwie pomorskim, środkowe i najmniejsze z trzech miast tworzących Trójmiasto. Od południa sąsiaduje z gdańską dzielnicą Jelitkowo, od północy z gdyńskim Orłowem, od wschodu z Morzem Bałtyckim, a od zachodu z Lasami Sopockimi, które stanowią ok. 50 % powierzchni miasta. Ofertę sportową uzupełnia Aquapark Sopot, prywatne centra fitness i sztuk walki, a także Ergo Arena, która leży przy południowej granicy miasta. W mieście działają liczne uniwersytety, m.in. Sopocka Szkoła Wyższa, Europejska Szkoła Hotelarstwa, Turystyki i Przedsiębiorczości, Wydział Zamiejscowy Szkoły Wyższej Psychologii Społecznej i Sopocka Szkoła Zarządzania. Najważniejsze muzea to Państwowa Galeria Sztuki i Muzeum Sopotu. Miasto najbardziej znane jest z tutejszego zespołu uzdrowiskowego, drewnianego molo i letniego festiwalu piosenki.

Komunikacja

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Sopot - Fauna&Flora?

Transport publiczny w Sopocie zapewnia ZKM w Gdyni i ZTM w Gdańsku. Łącznie kursuje tu kilkanaście linii autobusów. Dalekobieżne połączenia kolejowe obsługuje stacja Sopot. Lotnisko im. Lecha Wałęsy mieści się w odległości ok. 10 km.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Sopot - Fauna&Flora mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 586 metrów od inwestycji Sopot - Fauna&Flora znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Sopot Wyścigi.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Sopot - Fauna&Flora znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Sopot - Fauna&Flora znajduje się 19 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: przedszkole w odległości 428 m, szkoła w odległości 439 m, Niepubliczna Szkoła Podstawowa Lokomotywa w odległości 446 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Sopot - Fauna&Flora jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Centrum Medyczne "KARDIOTEL" w odległości 793 m, Praktyka Dentystyczno - Implantologiczna dr Ewy Osękowskiej w odległości 866 m, Medicus s.c. NZOZ w odległości 946 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Sopot - Fauna&Flora składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 369 m znajduje się sklep osiedlowy, w odległości 389 m znajduje się Kummer, w odległości 390 m znajduje się Piekarnia Cukiernia Staropolska.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Sopot - Fauna&Flora w odległości 174 m znajduje się siłownia na świeżym powietrzu, w odległości 507 m znajduje się boisko / kort, w odległości 601 m znajduje się Tor do dirt jumpingu.

Data publikacji: 02.09.2019
Data aktualizacji: 27.06.2023

Nagrody i wyróżnienia

Nagroda Forbes 2022
Nagroda Forbes 2021
Nagroda Digital Excellence Awards 2022
Nagroda Laur Klienta 2023
Nagroda Dobry Pracodawca 2023
Nagroda Gazele Biznesu 2023