Apartamenty 8 Dębów

Mieszkania na sprzedaż oferowane bezpośrednio przez8 Dębów

Uwaga

Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Głowa do góry

Mamy dla Ciebie 983 oferty w najbliższej okolicy!

Zobacz wszystkie

Najbliższe inwestycje

 • Przędzalniana 64(0.5 km dalej)

  Nowe mieszkania na sprzedaż Łódź, Widzew, Stary Widzew, ul. Przędzalnia 64 (1.9 km od centrum Łodzi)
  Przędzalniana 64
  Termin oddania: 4 kw. 2021
  Liczba mieszkań: 59
  Powierzchnia: 33 - 116 m2
  Liczba pokoi: 1 - 4
  Przędzalniana 64
 • Recanto(0.5 km dalej)
  Pod wynajem

  Nowe mieszkania na sprzedaż Łódź, Górna, Górniak, ul. Senatorska (1.8 km od centrum Łodzi)
  Recanto
  Gotowe do zamieszkania
  Liczba mieszkań: 51
  Powierzchnia: 46 - 72 m2
  Liczba pokoi: 2 - 3
  Dla inwestora 16 ofert
  Mota-Engil Real Estate Management Sp. z o.o.
 • Przędzalniana 80(0.6 km dalej)
  Pod wynajem

  Nowe mieszkania na sprzedaż Łódź, Widzew, Zarzew, ul. Przędzalniana 80 (2.3 km od centrum Łodzi)
  Ceny od: 6 200 brutto/m2
  Przędzalniana 80
  Termin oddania: 2 kw. 2021
  Liczba mieszkań: 21
  Powierzchnia: 25 - 46 m2
  Liczba pokoi: 1 - 3
  Dla inwestora 17 ofert
  Maaran

Opis Inwestycji

Apartamenty 8 Dębów

Apartamenty 8 Dębów to nowoczesna inwestycja mieszkaniowa zlokalizowana w Łodzi przy ulicy Tymienieckiego 25 w bezpośrednim sąsiedztwie loftów oraz Szkoły Mistrzostwa Sportowego.Budynek został zaprojektowany przez łódzką pracownię architektoniczną3D Architekci Jakub Krzysztofik.Nazwa projektu nawiązuje do zabytkowych 8 dębów znajdujących się na działce.Tworzą one niepowtarzalną atmosferę, w którą wkomponowany został budynek.Powstanie w nim 111 lokali mieszkalnych o powierzchni od 42 m2 do 106 m2, 114 miejsc postojowych oraz 23 komórki lokatorskie.Większość apartamentów posiada duże balkony i tarasy z widokiem na lofty oraz Księży Młyn.Znaczącym atutem inwestycji jest różnorodna oferta dostępnych lokali – dla przykładu, trzypokojowe mieszkania mają od 56m2 do 76m2, dzięki czemu każdy klient znajdzie mieszkanie dopasowane do swoich potrzeb.Dla najbardziej wymagających klientów przygotowana została ostatnia kondygnacja budynku o podwyższonym standardzie, na której apartamenty będą miały wysokość 2,9m oraz doprowadzone przyłącza do klimatyzacji.

Inwestycja Apartamenty 8 Dębów znajduje się na Starym Widzewie, ul. Tymienieckiego 25 (1.8 km od centrum Łodzi), jest realizowana przez dewelopera 8 Dębów.

Inwestycja Apartamenty 8 Dębów jest w trakcie budowy z planowanym na 2 kw. 2021 roku terminem oddania do użytkowania.

Cały projekt składa się z 111 nowych mieszkań w tym 73 lokale typu apartament, znajdujących się w 1 budynku wielorodzinnym. Budynek posiada 9 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Apartamenty 8 Dębów pozostało na sprzedaż 0 mieszkań o powierzchniach od 41 do 99 metrów kwadratowych w cenie od 6 849 zł za metr kwadratowy.

Dla przyszłych mieszkańców deweloper 8 Dębów przewidział również:

 • miejsca postojowe podziemne (90 miejsc)
 • miejsca postojowe naziemne (23 miejsca)

W inwestycji znajdują się 32 komórki lokatorskie.

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 3 kw. 2019 roku, planowane oddanie do użytkowania w 2 kw. 2021 roku.
Liczba budynków:cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego.
Liczba kondygnacji:budynek posiada 9 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.
Liczba mieszkań:cała inwestycja składa się z 111 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:w zależności od kondygnacji od 260 do 290 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności:informacja u dewelopera.
Powierzchnie dodatkowe:nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie:posiada (32).
Miejsca postojowe:w inwestycji przewidziano:
 • miejsca postojowe podziemne (90 miejsc).
 • miejsca postojowe naziemne (23 miejsca).
Udogodnienia: klimatyzacja, winda.
Przyroda:w okolicy inwestycji znajduje się park, staw.

Lokalizacja inwestycji Apartamenty 8 Dębów

Widzew jest największą dzielnicą Łodzi i ma powierzchnię ok. 91 km², a liczba jego mieszkańców wynosi ok. 140 000. Gęstość zaludnienia jest niska, gdyż na obrzeżach Widzewa znajduje się sporo terenów zielonych – pól, lasów, nieużytków. Poza tym dominuje zabudowa przemysłowa i duże osiedla mieszkaniowe (złożone z bloków i wieżowców). Dzielnica leży na terenie dawnej wsi Widzew, która przez lata stopniowo była inkorporowana do granic miasta. Najbardziej uprzemysłowioną część wsi przyłączono do Łodzi już w 1906 roku, a kolejne wcielenia miały miejsce w 1915 i 1946 roku. Także dawna wieś Widzew jest w całości częścią Łodzi od zakończenia II wojny światowej, natomiast jako osobna dzielnica funkcjonuje od 1954 roku. Od tego czasu jej powierzchnia kilkukrotnie rozszerzała się o nowe tereny.

Komunikacja

Na Widzewie kursują linie tramwajowe i autobusowe. Dzielnica jest dobrze skomunikowana z centrum miasta. Tramwaje w ciągu 20 minut dowiozą nas z przystanku Lermontowa do rejonu Galerii Łódzkiej. Kursują tam też autobusy nocne numer N1 i N5.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Apartamenty 8 Dębów mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 80 metrów od inwestycji Apartamenty 8 Dębów znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Tymienieckiego - ŁSSE.

Edukacja

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Apartamenty 8 Dębów znajduje się się 8 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Szkoła Mistrzostwa Sportowego im.Kazimierza Górskiego w Łodzi -Szkoła Podstawowa w odległości 320 m, SZKOŁA MISTRZOSTWA SPORTWEGO IM.K.GÓRSKIEGO-LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE w odległości 320 m, Bursa Szkolna SMS w odległości 320 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Apartamenty 8 Dębów jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Szpital w odległości 230 m, III Szpital Miejski im. dr. Karola Jonschera w odległości 330 m.

Sklepy i usługi

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Apartamenty 8 Dębów składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 190 m znajduje się Carrefour Express, w odległości 460 m znajduje się Primus, w odległości 470 m znajduje się Warzywniak Owoce i Warzywa.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Apartamenty 8 Dębów w odległości 150 m znajduje się Boisko, w odległości 230 m znajduje się Boisko, w odległości 240 m znajduje się Boisko.

Data publikacji: 22.07.2020

Data aktualizacji: 30.07.2020

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Znajdziemy dla Ciebie