Słoneczny Zakątek

Domy na sprzedaż oferowane bezpośrednio przez4bud Inwestycje Wojciech Korzeniewski

Uwaga

Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Głowa do góry

Mamy dla Ciebie 29 ofert w najbliższej okolicy!

Zobacz wszystkie

Najbliższe inwestycje

 • Osiedle Rozmarynu(0.5 km dalej)

  Nowe domy na sprzedaż Warszawa, Wawer, Miedzeszyn, ul. Rozmarynu (12.8 km od centrum Warszawy)
  Osiedle Rozmarynu
  Termin oddania: 3 kw. 2021
  Liczba domów: 24
  Powierzchnia: 154 - 219 m2
  Liczba pokoi: 4 - 6
  HDK Invest Sp. z o.o.

Opis Inwestycji

NOWA INWESTYCJASIEDEM DOMÓW JEDNORODZINNYCH DWULOKALOWYCHTWORZYMY MAKSIMUM INDYWIDUALNEJ PRZESTRZENIZaprojektowaliśmy optymalnie zorganizowany układ pomieszczeń na 140 m2 pow. użytkowej , gdzie dobrze zorganizowany program użytkowy i powierzchnie odpowiada na zapotrzebowanie typowej rodziny .„SŁONECZNA POLANA” osiedle zrealizowane i zasiedlonePostępy budowy na facebooku

Inwestycja Słoneczny Zakątek znajduje się na Nadwiślu, ul. Celulozy (13.1 km od centrum Warszawy), jest realizowana przez dewelopera 4bud Inwestycje Wojciech Korzeniewski.

Inwestycja Słoneczny Zakątek jest w trakcie budowy z planowanym na 2 kw. 2020 roku terminem oddania do użytkowania.

Cały projekt składa się z w tym 14 domów typu bliźniak.

Aktualnie w inwestycji Słoneczny Zakątek pozostało na sprzedaż 0 nowych domów o powierzchni 170 metrów kwadratowych w cenie od 780 000 zł.

Dla przyszłych mieszkańców deweloper 4bud Inwestycje Wojciech Korzeniewski przewidział również:

 • miejsca postojowe naziemne

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 1 kw. 2018 roku, planowane oddanie do użytkowania w 2 kw. 2020 roku.
Liczba kondygnacji:domy posiadają 2 kondygnacje wraz z parterem oraz nie posiadają poddasza.
Wysokość pomieszczeń:na wszystkich kondygnacjach po 300 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
TWORZYMY MAXIMUM INDYWIDUALNEJ PRZESTRZENI - zgodnie z nasza dewizą , że dom tworzymy z perspektywą wieloletnią i nasza nowa inwestycja także będzie tak zrealizowana - to dobra inwestycja bo lokalizacja i funkcjonalność domu stwarza perspektywę wzrostu wartości - zamknięte osiedle gdzie szeroka droga wewnętrzna buduje bezpieczną enklawę wspólnej przestrzeni - ponadnormatywnie ocieplone ściany , okna i drzwi - nowoczesne materiały i technologie montażu - zamontowanie , do późniejszej rozbudowy , okablowania instalacji alarmowej ,orurowanie instalacji odkurzacza centralnego ,wyprowadzenia kabla sterującego i przewodu zasilającego do centralnego podlewania i przewodu głównego do instalacji fotowoltaicznej ( po wybudowaniu budynku realizacja tych instalacji byłaby niemożliwa albo wiązałaby się ze znaczną dewastacją domu ) - optymalna powierzchnia działki i domu ( daje swobodę ale nie tworzy „martwych” przestrzeni ) - najbardziej poszukiwany i logiczny metraż pow. mieszkalnej z garażem dwustanowiskowym - powierzchnia strychu do indywidualnego zagospodarowania - funkcjonalny układ pomieszczeń : czytelne wydzielenie stref aktywności rodziny , wejście i schody można łatwo oddzielić od salonu , doskonale zaprojektowana strefa wypoczynku , schody z poszerzonym zabiegiem - duży ogród ( ok. 160 m2 i 7,5 m do ogrodzenia ) przenika do salonu i tworzy wspólną przestrzeń - w salonie miejsce na kominek a komin do niego systemowy ceramiczny i ocieplony - woda , gaz i energia elektryczna z sieci miejskich , szambo 6 m3 z czujnikiem poziomu cieczy - TECHNOLOGIA WYKONANIA Opis projektowanej inwestycji : rozwiązań materiałowych , instalacji i funkcji wspólnych osiedla - teren osiedla ogrodzony , droga wewnętrzna i chodnik z kostki betonowej oświetlona lampami energooszczędnymi LED - wejście na osiedle : furtka z elektro-zaczepem , brama dwuskrzydłowa automatyczna sterowana pilotem , panel wideo domofonu i skrzynki na listy - kocioł kondensacyjny z zasobnikiem - brama garażowa segmentowa z przygotowaną instalacją do napędu ( opcja ) - ogrodzenie wewnętrzne pomiędzy budynkami żaluzjowe lub pełne Uwaga : rozwiązania materiałowe i technologiczne mogą ulec zmianie tylko w kierunku poprawy parametrów
Konstrukcja budynku
ławy żelbetowe z przeciwwilgociowa izolacja poziomą , ściany fundamentu murowane z bloczków betonowych izolowane cieplnie i przeciwwilgociowo , ściany nośne YTONG i ściany działowe z bloczków SILKA montowane na klej , strop nad parterem monolityczny , strop pietra TERIVA lub monolityczny , więźba dachowa drewniana impregnowana , pokrycie dachu blacha płaska na rąbek stojący w kolorze grafitowym , schody wewnętrzne żelbetowe pełne , wejście na strych schody strychowe , tynki wewnętrzne gipsowe , ocieplenie ścian zewnętrznych styropian pasywny grubość 20 cm
Instalacje
- instalacja alarmowa : okablowanie alarmu zewnętrznego i wewnętrznego - instalacja wideo-domofonu z panelem odbiorczym w hallu na parterze , okablowanie na piętrze - instalacja gazowa zasilająca kocioł c.o. i c.w.u. oraz kuchnię ; ciepła i zimna woda prowadzone w warstwach podpodłogowych i w ścianach a kanalizacja sanitarna z rur PCV doprowadzona do przyborów ; szambo z czujnikiem poziomu cieczy - instalacja elektryczna i TV zgodnie z projektem ( na etapie realizacji możliwe rozwiązania indywidualne ) - instalacja odkurzacza centralnego : montaż przewodów ssących i wyrzutowego bez tłumika - montaż przewodu centralnego do instalacji fotowoltaicznej - instalacja podlewania ogrodu : wyprowadzenie przewodu wodnego i sterującego w rejon ogrodu
Ogrzewanie
- ogrzewanie : w salonie podłogowe w pozostałych pomieszczeniach grzejnikowe zgodnie z projektem
Rodzaj własności:informacja u dewelopera.
Garaże:domy posiadają garaże oraz przewidziano:
 • miejsca postojowe naziemne.
Udogodnienia:informacja u dewelopera.
Przyroda:informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji Słoneczny Zakątek

- doskonała : dynamicznie rozwijający się rejon po warszawskiej stronie południowej obwodnicy , w 2020 jedno z najlepiej skomunikowanych miejsc w Warszawie - to lokalizacja z perspektywą znacznego wzrostu wartości nieruchomości - doskonały dojazd do centrum miasta i bezproblemowa komunikacja miejska - wokół tereny rekreacyjne i lasy , place i sale zabaw dla dzieci w najbliższej okolicy , idealne miejsce na jogging , spacery i wycieczki rowerowe , 2 km do rezerwatu nad Wisłą i pobliska mini stadnina TRYBUŁOWO - w pobliżu bardzo dobra infrastruktura edukacyjna , handlowa i rekreacyjna Więcej informacji na stronach : www.wawer.warszawa.pl/ ; www.citymedia.waw.pl/wawer.html ; www.wawernews.pl ; www.tustolica.pl/iwa,wawer ; www.szkolnictwo.pl/szukaj,wawer ; www.24info.cc/ ; www.citymedia.waw.pl/wawer-przedszkola.html ; www.auchangoraszka.pl/multimedia/103625 .

Wawer to dzielnica w południowo-wschodniej części Warszawy wyróżniająca się największym obszarem terytorialnym – ok. 80 km2. Jednocześnie jest to jeden z tych rejonów miasta, w których znajduje się najwięcej zielonej przestrzeni. Rozległe obszary naturalnego krajobrazu, na które składają się: Mazowiecki Park Krajobrazowy, Rezerwat im. Króla Jana III Sobieskiego oraz Zakole Wawerskie, a także dominacja niskiej, przeważnie willowej zabudowy, to czynniki decydujące o niewielkiej gęstości zaludnienia. Wawer jest spokojnym, malowniczym miejscem, w którym można odpocząć od miejskiego gwaru lub spędzić czas na świeżym powietrzu, rozkoszując się pięknem przyrody. Na terenie Wawra znajduje się aż 7 stacji kolejowych, toteż pociągi Szybkiej Kolei Miejskiej stanowią najwygodniejszy środek transportu do centrum miasta. Ważnymi arteriami są m.in.: Most Siekierkowski, Wał Miedzeszyński, ul. Płowiecka.

Komunikacja

Do najważniejszych arterii dzielnicy o znaczeniu wewnętrznym należy Wał Miedzeszyński oraz ulice: Płowiecka, Bronisława Czecha, Trakt Lubelski, Korkowa, Patriotów, a znaczenie w ruchu ogólnomiejskim ma most Siekierkowski. Ze względu na obecność 7 stacji kolejowych dojazd do centrum zapewniają linie Szybkiej Kolei Miejskiej.

W odległości 400 metrów od inwestycji Słoneczny Zakątek znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny Tawułkowa.

Edukacja

W najbliższej okolicy inwestycji Słoneczny Zakątek znajduje się 12 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Little Tigers Przedszkolandia w odległości 1200m, Konsorcjum uczelni FUTURUS w odległości 1250m, Liceum 2000 + w odległości 1400m.

Opieka medyczna

Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu placówki, tj.: w odległości 750 m znajduje się Apteka Malinowa, w odległości 1050 m znajduje się UNI KLINIK - Klinika chirurgi plastycznej, w odległości 1050 m znajduje się Iq Medica Centrum Chirurgii Plastycznej.

Sklepy i usługi

W okolicy znajdują się: w odległości 550 m znajduje się Żabka, w odległości 900 m znajduje się Biedronka, w odległości 900 m znajduje się Lollipop Caffe.

Sport

W najbliższej okolicy inwestycji znajduje się: w odległości 1050 m znajduje się Boisko Piłkarskie.

Data publikacji: 26.02.2019

Data aktualizacji: 26.02.2019

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Znajdziemy dla Ciebie