Wiejska

Oferta archiwalna

Mieszkania na sprzedaż ul. Wiejska 33 , oferowane bezpośrednio przez

INVEST 15 Sp. z o.o.

Skarżysko-Kamienna, ul. Wiejska 33

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Mamy dla Ciebie 101 ofert w najbliższej okolicy!

Najbliższe inwestycje

Prezentacja oferty archiwalnej

WiejskaWiejska

4 zdjęcia

Wiejska
Wiejska
Wiejska
Wiejska

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

  • Standard deweloperski

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 4 kw. 2010 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 2 kw. 2012 roku

Liczba budynków:

cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego

Liczba kondygnacji:

budynek posiada 1 kondygnację naziemną wraz z parterem oraz nie posiada kondygnacji podziemnych

Liczba mieszkań:

cała inwestycja składa się z 32 lokali mieszkalnych

Wysokość pomieszczeń:

informacja u dewelopera

Standard wykończenia

standard deweloperski

Rodzaj własności:

informacja u dewelopera

Powierzchnie dodatkowe:

nie przewidziano powierzchni dodatkowych

Komórki lokatorskie:

nie przewidziano

Miejsca postojowe:

w inwestycji nie przewidziano miejsc postojowych

Przyroda:

informacja u dewelopera

Opis inwestycji

Oferujemy Państwu nowe mieszkania w Skarżysku-Kamiennej przy ul. Wiejskiej 33, na osiedlu Przydworcowe.

W budynku znajdują się mieszkania: – jednopokojowe w metrażu 31-47 m2 – dwupokojowe w metrażu 53-54 m2 – trzypokojowe w metrażu 67-74 m2 Mieszkania można dodatkowo dowolnie aranżować i dostosować ich układ do własnych potrzeb.

Z myślą o wygodzie mieszkańców budynek został wyposażony w windę. W parterze budynku usytuowane są garaże i komórki lokatorskie, zaś na zewnątrz budynku znajdują się numerowane miejsca parkingowe.

W cenie mieszkania każdy właściciel otrzymuje komórkę lokatorską.

Budynek przy ul. Wiejskiej 33 to komfort życia i nowoczesność!!! Nasi mieszkańcy mają do dyspozycji system telewizji zbiorczej – naziemnej i satelitarnej, mogą także korzystać z usług świadczonych przez telewizję kablową Vectra.

Obecnie trwają także prace nad zorganizowaniem w budynku siłowni, z której już niebawem będą mogli korzystać mieszkańcy.

Teren inwestycji jest ogrodzony, monitorowany i chroniony, z utwardzonym placem i zagospodarowanym terenem zieleni oraz placem zabaw dla najmłodszych.

Inwestycja Wiejska znajduje się w Skarżysku-Kamiennej, ul. Wiejska 33 (1.7 km od centrum Skarżyska-Kamiennej), została zrealizowana przez INVEST 15 Sp. z o.o.

Inwestycja Wiejska została wybudowana i oddana do użytkowania w 2 kw. 2012 roku.

Cały projekt składa się z 32 nowych mieszkań znajdujących się w 1 budynku wielorodzinnym. Budynek posiada 1 kondygnację naziemną wraz z parterem oraz nie posiada kondygnacji podziemnych.

Aktualnie w inwestycji Wiejska nie ma nowych mieszkań w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców INVEST 15 Sp. z o.o. nie przewidział miejsc postojowych.

Lokalizacja inwestycji

Powiat skarżyski – powiat w Polsce (województwo świętokrzyskie), utworzony w 1999 roku w ramach reformy administracyjnej. Jego siedzibą jest miasto Skarżysko-Kamienna. Graniczy z powiatami:    kieleckim    koneckim    starachowickim    szydłowieckim (województwo mazowieckie)W skład powiatu wchodzą:    gminy miejskie: Skarżysko-Kamienna    gminy miejsko-wiejskie: Suchedniów    gminy wiejskie: Bliżyn, Łączna, Skarżysko Kościelne    miasta: Skarżysko-Kamienna, Suchedniów

Komunikacja

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Wiejska?

Przyszli mieszkańcy inwestycji Wiejska mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 1090 metrów od inwestycji Wiejska znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Skarzysko-Kamienna.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Wiejska znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Wiejska znajduje się 15 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Zespół Szkół Samochodowo - Usługowych w odległości 379 m, szkoła w odległości 423 m, Szkoła Podstawowa nr 7 w odległości 428 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Wiejska jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Obwód Lecznictwa Kolejowego SP ZOZ w Skarżysku-Kamiennej w odległości 240 m, gabinet lekarski / przychodnia / szpital w odległości 263 m, Enklawa Zdrowia w odległości 323 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Wiejska składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 268 m znajduje się Biedronka, w odległości 271 m znajduje się Batmar, w odległości 285 m znajduje się Masarnia u Kazimierza.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Wiejska w odległości 258 m znajduje się basen, w odległości 371 m znajduje się Kombinat Formy, w odległości 383 m znajduje się boisko / kort.

Data aktualizacji: 24.11.2017

Nagrody i wyróżnienia

nagroda forbes 2022
nagroda forbes 2021
nagroda digital excellence awards 2022
nagroda laur klienta 2023
nagroda dobry pracodawca 2023
nagroda gazele biznesu 2023
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: