Uwaga

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Mamy dla Ciebie 331 ofert w najbliższej okolicy!

Prezentacja oferty archiwalnej

Forest Residence

6 zdjęć

Forest Residence
Forest Residence
Forest Residence
Forest Residence

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

  • monitoring
  • teren ogrodzony
  • Standard deweloperski

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 2 kw. 2021 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 2 kw. 2022 roku.

Liczba domów:

cała inwestycja składa się z 54 domów.

Liczba kondygnacji:

domy posiadają 2 kondygnacje wraz z parterem oraz posiadają poddasze.

Wysokość pomieszczeń:

w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości.

Standard wykończenia

standard deweloperski

Konstrukcja budynku

Posadowienie: ławy żelbetowe., ściany fundamentowe z bloczków betonowych Ściany zewnętrzne z pustaków ceramicznych Ściany wewnętrzne: nośne z pustaków ceramicznych, działowe murowane z pustaków ceramicznych lub płyt GK Środkowe pomiędzy lokalami z pustaków ceramicznych STROPY: żelbetowe

Dach

pokrycie dachu dachówką betonową w kolorze grafitowym

Elewacja

Tynk zewnętrzny na siatce 1,5 mm w kolorze białym, na fragmentach tynk w kolorze grafitowym Rynny i rury spustowe systemowe z PCV w kolorze antracyt

Stolarka okienna

PCV - okna trzyszybowe, dwukomorowe Kolor grafit od zewnątrz, od środka w kolorze białym

Posadzka

PARTER i PIĘTRO: izolacja oraz wylewka betonowa przygotowana pod układanie podłóg pływających lub montaż płytek ceramicznych PODDASZE: strop zatarty na ostro ocieplony wełną mineralną gr 25 cm

Ściany

tynk gipsowy III kategorii

Parapety zewnętrzne

Z blachy powlekanej

Instalacje

-- centralne ogrzewanie -- elektryczna: oświetleniowa, teletechniczna, domofonowa, tablica rozdzielcza oraz gniazda wtykowe

Ogrzewanie

centralne ogrzewanie: na parterze i piętrze system grzewczy podłogowy oraz ścienna grzejniki panelowe

Wentylacja

-- komin w kotłowni  pustaków systemowych -- przewód dymowy do kominka z pustaków systemowych -- przewody wentylacyjne z pustaków systemowych

Rodzaj własności:

informacja u dewelopera.

Garaże:

domy posiadają garaże oraz przewidziano:
  • miejsca postojowe naziemne .

Przyroda:

w okolicy inwestycji znajduje się staw

Opis inwestycji

Forest Residence - nowoczesna bryła budynku i funkcjonalny układ pomieszczeń zaprojektowana z myślą o potrzebach najbardziej wymagających klientów. Duża działka zapewni miejsce do rekreacji dla całej rodziny i czworonogich pupilów.

Inwestycja składa się z 27 domów jednorodzinnych dwulokalowych z ogródkiem o pow. ok. 510 m². Budowa całej inwestycji składa się z IV etapów. Pierwszy etap realizowanej inwestycji obejmuje 5 domów dwulokalowych i rozpocznie się na przełomie kwietnia 2021, zakończenie planowane jest na czerwiec 2022.

Każdy lokal składa się z 2 kondygnacji:

PARTER - powierzchnia ok. 100 m², wysokość 280 cm

PIĘTRO - powierzchnia ok. 95m², wysokość 274 cm

Domy oferują dobrze doświetlone i przestronne wnętrza.

Są to domy dwulokalowe z współwłasnością gruntu.

Każdy z domów w osiedlu Forest Residence będzie ogrodzony z bezpośrednim wyjazdem na ulicę z bramy garażowej.

Inwestycja Forest Residence znajduje się w Mieszkowie, ul. Malinowa (8.9 km od Warszawy), sprzedaż prowadzi Freedom Nieruchomości.

Inwestycja Forest Residence została wybudowana i oddana do użytkowania w 2 kw. 2022 roku.

Cały projekt składa się z 54 nowych domów.

Aktualnie w inwestycji Forest Residence nie ma nowych domów w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców deweloper przewidział:

  • miejsca postojowe naziemne

Lokalizacja inwestycji

Forest Residence - nowo powstająca inwestycja w otulinie lasu w podwarszawskiej miejscowości Mieszkowo (tylko 3 km od trasy E7) to idealna oferta dla osób które cenią ciszę i spokój. Dobrze rozwinięta infrastruktura komunikacyjna (w trakcie budowy trasa S7) pozwoli na szybkie połączenie z Warszawą (ok. 25 km).

Wygodny dojazd do Warszawy i bliskość terenów zielonych dają możliwość aktywnego spędzania czasu oraz odpoczynku w domowym zaciszu.

Powiat piaseczyński znajduje się w środkowej części województwa mazowieckiego i należy do najbogatszych oraz najintensywniej rozwijających się powiatów w Polsce. W jego obrębie znajdują się miasta: Piaseczno, Konstancin-Jeziorna, Góra Kalwaria, Tarczyn oraz 223 wsie. Obszar o powierzchni 621 km2 przecinają liczne rzeki, m.in. Wisła, Jeziorka, Czarna, Utrata, a w ich dolinach występują łąki i torfowiska. Znaczne połacie terenu zajmują lasy, np. Chojnowskie, zaś pejzaż urozmaicają stawy, zalewy i wydmy. Warunki naturalne sprzyjają turystce i rekreacji, toteż w powiecie znajdują się liczne obiekty i kluby sportowe, tereny do jazdy konnej, kąpielisko Zalesie Górne oraz dobrze rozwinięta baza noclegowa i gastronomiczna. Dominuje niska zabudowa mieszkaniowa i usługowo-handlowa, a do obiektów zabytkowych należą m.in. Zamek w Czersku, wille i dwory. Ważne arterie to trasa E77 oraz drogi krajowe: nr 79 i nr 50. Do stolicy kursuje stąd 18 linii autobusowych warszawskiej komunikacji miejskiej.

Komunikacja

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Forest Residence?

Powiat piaseczyński posiada dogodne połączenie ze stolicą dzięki 18 liniom autobusowym warszawskiej komunikacji miejskiej. W obrębie powiatu kursują również autobusy PKS, busy i pociągi, zaś do ważniejszych arterii należą: trasa europejska E77 oraz drogi krajowe: nr 50 (Tranzytowa Obwodnica Warszawy) i nr 79 (Warszawa – Kraków – Bytom).

Data publikacji: 03.03.2021
Data aktualizacji: 03.04.2023

Artykuły powiązane:

Pobliskie Lokalizacje

Pozostałe oferty

Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: