Osiedle Europejskie

Oferta archiwalna

stargardzki, Morzyczyn, ul. Morzyczyn

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Prezentacja oferty archiwalnej

Osiedle Europejskie

2 zdjęcia

Osiedle Europejskie

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

  • monitoring
  • teren ogrodzony
  • Standard deweloperski

Przyroda w okolicy

  • las
  • jezioro

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 4 kw. 2016 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 4 kw. 2017 roku.

Liczba domów:

cała inwestycja składa się z 102 domów.

Liczba kondygnacji:

domy posiadają 2 kondygnacje wraz z parterem oraz nie posiadają poddasza.

Wysokość pomieszczeń:

w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości.

Standard wykończenia

standard deweloperski

Rodzaj własności:

informacja u dewelopera.

Garaże:

domy posiadają garaże

Przyroda:

w okolicy inwestycji znajduje się las, jezioro

Opis inwestycji

Osiedle Europejskie - to nasza najnowsza propozycja dla szukających idealnego miejsca do zamieszkania.

Osiedle położone jest w Morzyczynie nad jez. Miedwie ( 20 km od centrum Szczecina, 5 km od Stargardu ). Formuła realizacji osiedla zamkniętego, to gwarancja bezpieczeństwa. Idealne usytuowanie działek tuż przy jeziorze, sąsiedztwo parku leśnego z trzech stron osiedla sprawiają, że lokalizacja jest gwarancją ciszy i spokoju , a jednocześnie zapewnia aktywny wypoczynek: biegi, kolarstwo, windsurfing, kitesurfing, kajakarstwo, żeglarstwo, pływanie, nurkowanie, skateboarding czy Nordic Walking. W pobliżu inwestycji znajdują się: przedszkole i szkoła, biblioteka, poczta, przystanek autobusowy, stadnina koni, sklep, restauracje, kościół, mini ogrody zoologiczne, place zabaw, ścieżki rowerowe i spacerowe, promenada, mola i pomosty spacerowe oraz wiele innych.

Osiedle będzie posiadało pełną infrastrukturę (kanalizację sanitarną, deszczową, niskich prądów po światłowód do internetu, TV, telefon, wodę i gazociąg z przyłączami do domu, oświetlenie ulic osiedlowych, ogrodzenie całego terenu inwestycji, ogrodzenie pojedynczych działek, ulice i chodniki w kostce, pasy zieleni w ulicach osiedlowych, wykonanie uzbrojenia każdej działki z mediami już na działce).

Na osiedlu znajdują się 102 działki budowlane o powierzchni od 400 m2– 3000 m2. Warunki zabudowy pozwalają na zabudowę mieszkaniową jednorodzinną lub budowę domu o funkcji dwóch lokali. Istnieje możliwość wyboru jednej z wielu nowoczesnych technologii budowy, w tym tradycyjnej, w systemach prefabrykowanych drewnianych i innych.Współpraca z producentami materiałów budowlanych i wsparcie architektoniczne sprzyjać będzie otrzymaniu bardzo dobrej ceny zakupu, szybkości realizacji, niezawodności, nowoczesności w technologiach energooszczędnych. Jednolity charakter wyglądu architektonicznego koordynowany pod czujnym okiem architekta sprawi, że będzie to bardzo prestiżowe osiedle.

Finalnie każda działka będzie uzbrojona z rozpoczętą budową domu w stanie zero, ogrodzeniem, udziałem w drodze (osiedle zamknięte) oraz pozwolenie na budowę.

Unikatowość naszych terenów, to przede wszystkim bliskość obcowania z pięknem i darami natury.

Cisza, spokój, otoczenie zieleni, lasu i specyficzny mikroklimat lasu iglastego, to czynniki, które przyczyniają się do wyjątkowości naszej oferty. Do połączenia natury i nowoczesności, przygotowaliśmy ciekawą i nowoczesną architekturę. Z dbałością o szczegóły, funkcjonalność pomieszczeń w domach oraz estetykę, przygotowaliśmy ofertę ponad 15 projektów domów wolnostojących o powierzchni od 72m2 do ponad 200m2, liczących od 4 do 6 pokoi.

Na terenie osiedla przewidujemy budynek usługowy, który będzie mieścił się przy ulicy Szczecińskiej na wjeździe na teren osiedla, a jego położenie będzie bezkolizyjne dla spokoju mieszkańców osiedla. Budynek przeznaczony będzie na cele usługowe takie jak; apteka, usługi kosmetyczne, sklep typu mini market, restauracja, kawiarnia, krawiectwo itp.

Inwestycja Osiedle Europejskie znajduje się w Morzyczynie, ul. Morzyczyn (6.5 km od Szczecina), została zrealizowana przez Domy Nad Miedwiem.

Inwestycja Osiedle Europejskie została wybudowana i oddana do użytkowania w 4 kw. 2017 roku.

Cały projekt składa się z 102 nowych domów.

Aktualnie w inwestycji Osiedle Europejskie nie ma nowych domów w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców Domy Nad Miedwiem nie przewidział miejsc postojowych.

Lokalizacja inwestycji

W okolicy osiedla znajdują się: przedszkole i szkoła, biblioteka, przystanek autobusowy, stadnina koni, restauracje, mini ogrody zoologiczne, place zabaw.

Wieś letniskowa w Polsce, w województwie zachodniopomorskim, w powiecie stargardzkim, w gminie Kobylanka, nad jeziorem Miedwie. Wieś jest położona 3 km na wschód od Kobylanki (siedziby gminy) i 9 km na zachód od Stargardu (siedziby powiatu). Na zachód od wsi do Jeziora Miedwie uchodzi rzeka Miedwinka. W latach 1975-1998 miejscowość administracyjnie należała do województwa szczecińskiego. Promenada w Morzyczynie nad Miedwiem ma około 2 kilometry. Obok niej jest skatepark, muszla koncertowa, plac zabaw i pomosty nad „bagienkiem”.

Komunikacja

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Osiedle Europejskie?

Przyszli mieszkańcy inwestycji Osiedle Europejskie mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 440 metrów od inwestycji Osiedle Europejskie znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Przystanek autobusowy.

Data publikacji: 03.09.2013
Data aktualizacji: 15.11.2022

Oferty w Morzyczynie

Pozostałe oferty

Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: