Osiedle na Bzowej w Radwanicach

ARCHIWALNA

Domy na sprzedaż oferowane bezpośrednio przezArt-Deweloper Sp. z o.o.

Prezentacja archiwalna, zachowana do celów statystycznych portalu RynekPierwotny.pl

Uwaga

Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Głowa do góry

Mamy dla Ciebie 109 ofert w najbliższej okolicy!

Zobacz wszystkie

Najbliższe inwestycje

 • Domy w Iwinach(2.7 km dalej)

  Nowe domy na sprzedaż wrocławski, Iwiny, ul. Polna (0.1 km od Wrocławia)
  Ceny od: 5 521 brutto/m2
  Domy w Iwinach
  Termin oddania: 1 kw. 2022
  Liczba domów: 3
  Powierzchnia: 100 - 136 m2
  Liczba pokoi: 4 - 5
  Private Solutions Sp. z o.o. Sp. k.

Opis Inwestycji

RADWANICE- OPIS NA STRONĘArt-Deweloper Sp. z o.o. oferuje Państwu ostatni wolny apartament na nowym osiedlu w Radwanicach. Apartament jest ukończony i gotowy do odbioru!Apartament ma działkę o powierzchni 750 m kw., 3- krotnie większą niż standardowe apartamenty!Segment ma bardzo atrakcyjną cenę – jedynie 499 000 zł brutto!UWAGA!Otrzymają Państwo dodatkowo wykonane gładzie na wszystkich ścianach oraz podwieszane sufity w salonie i łazienkach – wszystko to w ramach podwyższonego standardu deweloperskiego w cenie apartamentu!W podwrocławskich Radwanicach spółka Art-Deweloper stworzyła ekskluzywne osiedle 11 kameralnych, nowoczesnych domów w zabudowie szeregowej. Wybrane pod inwestycję miejsce gwarantuje niespotykane w dużych miastach ciszę i spokój a funkcjonalny apartament z metrażem ponad 150 m kw. i słonecznym, osobnym dla każdej szeregówki ogrodem z pewnością stanowi konkurencyjną ofertę dla 2- lub 3-pokojowego mieszkania w centrum Wrocławia!Każdy z segmentów ma przestronny, dobrze nasłoneczniony salon, który jest połączony z komfortową i funkcjonalną kuchnią. W szeregówce mieszczą się także 3 wygodne sypialnie oraz 2 łazienki. Z salonu prowadzi wyjście do okazałego ogrodu.Umiejscowiony nad frontową częścią garażu taras zapewnia mieszkańcom widoki na pobliskie łąki i lasy. Cisza, świeże powietze i harmonijna natura z pewnością dodadzą energii i siły do codziennej pracy każdemu z mieszkańców Osiedla. Apartamenty w Radwanicach gwarantują spełnienie oczekiwań nawet najbardziej wymagających Klientów.Inwestycję w Radwanicach wyróżniają na tle konkurencji:- dbałość o wygodę lokatorów- nowoczesna i niebanalna forma architektoniczna- drewniane wykończenie elewacji- szlachetne materiały użyte do budowy- harmonijna kolorystyka- solidne wykończenie detali- położenie w zacisznym miejscu- niska zabudowa okolicyOkna o wysokości przekraczającej 3 metry gwarantują doskonałe nasłonecznienie pomieszczeń naturalnym światłem dziennym. Dodatkowo, każdy apartament jest wyposażony w nowoczesny piec gazowy, wysokiej jakości stolarkę okienną, kompletną instalację grzewczą (wraz z grzejnikami), elektryczną (wraz z osprzętem) i sanitarną. Budynek jest podłączony do miejskiego gazu i kanalizacji.Wszystkie te atuty gwarantują przyszłym mieszkańcom komfort mieszkania i satysfakcję z dokonanego zakupu.UWAGA!!! OSTATNI (SKRAJNY) APARTAMENT!!!Będzie nam bardzo miło powitać Państwa w gronie naszych Klientów!Inwestycja kwalifikuje się do programu “Rodzina na swoim”.

Inwestycja Osiedle na Bzowej w Radwanicach znajduje się w Radwanicach, ul. Bzowa (0.6 km od Wrocławia), została zrealizowana przez dewelopera Art-Deweloper Sp. z o.o..

Inwestycja Osiedle na Bzowej w Radwanicach została wybudowana i oddana do użytkowania w 1 kw. 2010 roku.

Cały projekt składa się z 11 nowych domów w tym 6 domów typu dom szeregowy.

Aktualnie w inwestycji Osiedle na Bzowej w Radwanicach pozostało na sprzedaż 0 nowych domów0.

Dla przyszłych mieszkańców deweloper Art-Deweloper Sp. z o.o. nie przewidział miejsc postojowych.

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 3 kw. 2008 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 1 kw. 2010 roku.
Liczba domów:cała inwestycja składa się z 11 domów.
Liczba kondygnacji:domy posiadają od 1 do 3 kondygnacji wraz z parterem oraz nie posiadają poddasza.
Wysokość pomieszczeń:informacja u dewelopera.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności:informacja u dewelopera.
Garaże:domy nie posiadają garaży
Udogodnienia: teren ogrodzony.
Przyroda:w okolicy inwestycji znajduje się las, rzeka.

Lokalizacja inwestycji Osiedle na Bzowej w Radwanicach

Powiat wrocławski w województwie dolnośląskim obejmuje tereny położone na wschód i na południe od Wrocławia. W obrębie powiatu znajdują się miasta: Kąty Wrocławskie, Siechnice i Sobótka, a także: 3 gminy miejsko-wiejskie i 6 – wiejskich. Na obszarze o powierzchni ok. 1116 km2 zamieszkuje ponad 112 tys. osób, a zabudowę mieszkaniową stanowią domy jedno- i wielorodzinne. Pejzaż zdominowany jest przez grunty rolne, prawie 11% powierzchni zajmują kompleksy leśne. Do terenów zielonych należą: 2 parki krajobrazowe, 2 rezerwaty przyrody, doliny rzek i zabytkowe parki. W powiecie zlokalizowanych jest 12 akwenów wypoczynkowych, np.: Ośrodek Wypoczynku Świątecznego w Sulistrowicach czy Zalew Mietkowski. Miejscami aktywnego wypoczynku są: Adrenalina Park w Sokolnikach oraz Masyw Ślęży ze stokami narciarskimi, punktami wycieczek: Muzeum Motoryzacji Zamek Topacz w Ślęzie i Muzeum Ślężańskie. Do najważniejszych arterii powiatu należą: autostrada A4 oraz drogi krajowe: nr 35 i nr 95.

Komunikacja

Arterią o największym znaczeniu w powiecie jest autostrada A4, która ułatwia dojazd z poszczególnych miejscowości do Wrocławia. Ponadto przebiegają tędy drogi krajowe: nr 35 (Golińsk przy granicy z Czechami – Bielany Wrocławskie) oraz nr 95 (Grudziądz – A1 – DK55), a także trasa europejska E67. Arterie wojewódzkie, to drogi o numerach: 346, 347 (Wrocław – Kąty Wrocławskie), 395 i 455 (Wrocław – Oława). Do niektórych miejscowości powiatu kursują autobusy wrocławskiej komunikacji miejskiej, w całym powiecie – autobusy PKS i busy. Przez teren powiatu przebiegają także połączenia kolejowe z Wrocławia do: Warszawy, Opola czy Jeleniej Góry.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Osiedle na Bzowej w Radwanicach mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 340 metrów od inwestycji Osiedle na Bzowej w Radwanicach znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Radwanice - Poprzeczna.

Edukacja

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Osiedle na Bzowej w Radwanicach znajdują się się 2 placówki edukacyjne. Najbliżej położone to: Punkt Przedszkolny BAJKOWO w odległości 310 m, Przedszkole Niepubliczne Kolorowy Kącik w odległości 400 m.

Data publikacji: 21.02.2012

Data aktualizacji: 24.11.2017

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Znajdziemy dla Ciebie