Osiedle Multiforma

ARCHIWALNA

Domy na sprzedaż oferowane bezpośrednio przezArt-Deweloper Sp. z o.o.

Prezentacja archiwalna, zachowana do celów statystycznych portalu RynekPierwotny.pl

Uwaga

Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Głowa do góry

Mamy dla Ciebie 160 ofert w najbliższej okolicy!

Zobacz wszystkie

Najbliższe inwestycje

 • Osiedle Przestrzenne(1.4 km dalej)

  Nowe domy na sprzedaż wrocławski, Bielany Wrocławskie, ul. Sosnowa (1.1 km od Wrocławia)
  Ceny od: 5 978 brutto/m2
  Osiedle Przestrzenne
  Termin oddania: 4 kw. 2020
  Liczba domów: 1
  Powierzchnia: 268 m2
  Liczba pokoi: 10
  DŚ Development
 • Bielany House(1.9 km dalej)

  Nowe domy na sprzedaż wrocławski, Bielany Wrocławskie, ul. Kłodzka 8 (2.3 km od Wrocławia)
  Ceny od: 5 334 brutto/m2
  Bielany House
  Termin oddania: 4 kw. 2020
  Liczba domów: 8
  Powierzchnia: 149 m2
  Liczba pokoi: 4
  Sanbet Development
 • Zaciszny Ołtaszyn(2.9 km dalej)

  Nowe domy na sprzedaż Wrocław, Krzyki, Ołtaszyn, ul. Grota Roweckiego 211 (6.8 km od centrum Wrocławia)
  Zaciszny Ołtaszyn
  Termin oddania: 3 kw. 2021
  Liczba domów: 5
  Powierzchnia: 145 m2
  Liczba pokoi: 5
  M3 Invest

Opis Inwestycji

Osiedle Multi-forma II jest architektoniczną kontynuacją położonego w bezpośrednim sąsiedztwie osiedla Multi-forma. Osiedle tworzą kameralne budynki w zabudowie bliźniaczej. Naszym Klientom dajemy do wyboru szeroką ofertę 24 domów o powierzchniach od 112,86 m2 do 126,34 m2 z działkami od 121 m2 do 351 m2. Każdy dom będzie posiadał garaż w bryle budynku oraz dostęp do placów zabaw stworzonych specjalnie dla najmłodszych mieszkańców osiedla.Wszystkie domy składać się będą z dwóch kondygnacji. Na parterze będzie się mieściła komfortowa kuchnia zwysokim na prawie 3 metry salonem z bezpośrednim wyjściem do ogrodu oraz łazienka, która będzie gwarantowała przyszłym mieszkańcom wygodę i komfort użytkowania domu. Na piętrze będą się znajdowały 3 lub 4 przestronne sypialnie, których wysokość również będzie sięgała 3 metrów oraz funkcjonalna łazienka dzięki czemu każdy użytkownik domu znajdzie dla siebie idealne miejsce do odprężenia.UWAGA!!! NASZE DOMY NIE POSIADAJĄ SKOSÓW NA PIĘTRZE ANI NA PARTERZE!!!!Osiedle Multi-forma II wyróżnia się nowoczesną formą architektoniczną wpisaną w najnowsze trendy oraz stonowaną kolorystyką, która sprawia, że osiedle jest ponadczasowe i idealnie wpisuje się w bezpośrednie otoczenie inwestycji.Wspaniała lokalizacja Osiedla, w spokojnym aczkolwiek świetnie skomunikowanym miejscu na południowej stronie Wrocławia, pozwala na szybki i komfortowy dojazd do Centrum miasta jak i umożliwia doskonałe połączenie z obwodnicą i bezproblemowy wyjazd z miasta. Dodatkowo w bezpośrednim sąsiedztwie osiedla znajdują się świetne przedszkola, Szkoła Podstawowa w Bielanach Wrocławskich, centrum sportowe Matchpoint z wyśmienitą restauracją oraz liczne sklepy.TERMIN REALIZACJI - SEGMENTY (1-12): IV KWARTAŁ 2015 ROKU!Szukasz atrakcyjnego domu z ogródkiem w dobrej lokalizacji i super cenie? Sprawdź naszą ofertę!ZOBACZ JAK POWINIEN WYGLĄDAĆ TWÓJ DOM!

Inwestycja Osiedle Multiforma znajduje się w Ślęzy, ul. Akacjowa (1.4 km od Wrocławia), została zrealizowana przez dewelopera Art-Deweloper Sp. z o.o..

Inwestycja Osiedle Multiforma została wybudowana i oddana do użytkowania w 4 kw. 2015 roku.

Cały projekt składa się z 18 nowych domów.

Aktualnie w inwestycji Osiedle Multiforma pozostało na sprzedaż 0 nowych domów0.

Dla przyszłych mieszkańców deweloper Art-Deweloper Sp. z o.o. nie przewidział miejsc postojowych.

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 4 kw. 2014 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 4 kw. 2015 roku.
Liczba domów:cała inwestycja składa się z 18 domów.
Liczba kondygnacji:domy posiadają od 1 do 3 kondygnacji wraz z parterem oraz nie posiadają poddasza.
Wysokość pomieszczeń:informacja u dewelopera.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności:informacja u dewelopera.
Garaże:domy nie posiadają garaży
Udogodnienia:informacja u dewelopera.
Przyroda:informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji Osiedle Multiforma

Powiat wrocławski w województwie dolnośląskim obejmuje tereny położone na wschód i na południe od Wrocławia. W obrębie powiatu znajdują się miasta: Kąty Wrocławskie, Siechnice i Sobótka, a także: 3 gminy miejsko-wiejskie i 6 – wiejskich. Na obszarze o powierzchni ok. 1116 km2 zamieszkuje ponad 112 tys. osób, a zabudowę mieszkaniową stanowią domy jedno- i wielorodzinne. Pejzaż zdominowany jest przez grunty rolne, prawie 11% powierzchni zajmują kompleksy leśne. Do terenów zielonych należą: 2 parki krajobrazowe, 2 rezerwaty przyrody, doliny rzek i zabytkowe parki. W powiecie zlokalizowanych jest 12 akwenów wypoczynkowych, np.: Ośrodek Wypoczynku Świątecznego w Sulistrowicach czy Zalew Mietkowski. Miejscami aktywnego wypoczynku są: Adrenalina Park w Sokolnikach oraz Masyw Ślęży ze stokami narciarskimi, punktami wycieczek: Muzeum Motoryzacji Zamek Topacz w Ślęzie i Muzeum Ślężańskie. Do najważniejszych arterii powiatu należą: autostrada A4 oraz drogi krajowe: nr 35 i nr 95.

Komunikacja

Arterią o największym znaczeniu w powiecie jest autostrada A4, która ułatwia dojazd z poszczególnych miejscowości do Wrocławia. Ponadto przebiegają tędy drogi krajowe: nr 35 (Golińsk przy granicy z Czechami – Bielany Wrocławskie) oraz nr 95 (Grudziądz – A1 – DK55), a także trasa europejska E67. Arterie wojewódzkie, to drogi o numerach: 346, 347 (Wrocław – Kąty Wrocławskie), 395 i 455 (Wrocław – Oława). Do niektórych miejscowości powiatu kursują autobusy wrocławskiej komunikacji miejskiej, w całym powiecie – autobusy PKS i busy. Przez teren powiatu przebiegają także połączenia kolejowe z Wrocławia do: Warszawy, Opola czy Jeleniej Góry.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Osiedle Multiforma mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 90 metrów od inwestycji Osiedle Multiforma znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Ślęza (ul. Dębowa).

Edukacja

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Osiedle Multiforma znajduje się się 1 placówka edukacyjna. Najbliżej położone to: Przedszkole Niepubliczne Źródło Montessori w odległości 40 m.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Osiedle Multiforma w odległości 220 m znajduje się Boisko, w odległości 240 m znajduje się Matchpoint, w odległości 300 m znajduje się Boisko.

Data publikacji: 10.02.2014

Data aktualizacji: 24.11.2017

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Znajdziemy dla Ciebie