Aleja Lazurowa

Oferta archiwalna

Warszawa, Bemowo, Chrzanów, ul. Kopalniana 2

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Najbliższe inwestycje

Prezentacja oferty archiwalnej

Aleja Lazurowa

4 zdjęcia

Aleja Lazurowa
Aleja Lazurowa
Aleja Lazurowa
Aleja Lazurowa

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

  • teren ogrodzony
  • Standard deweloperski

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 1 kw. 2010 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 3 kw. 2011 roku.

Liczba domów:

cała inwestycja składa się z 5 domów.

Liczba kondygnacji:

domy posiadają od 1 do 3 kondygnacji wraz z parterem oraz nie posiadają poddasza.

Wysokość pomieszczeń:

informacja u dewelopera.

Standard wykończenia

standard deweloperski

Rodzaj własności:

informacja u dewelopera.

Garaże:

domy nie posiadają garaży

Przyroda:

w okolicy inwestycji znajduje się park

Opis inwestycji

Osiedle przy ul. Kopalnianej to 5 domów jednorodzinnych w zabudowie szeregowej, zostało zaprojektowane tak aby spełnić najwyższe oczekiwania klienta marzącego o własnym domu. Nowoczesna architektura i funkcjonalność wnętrz to niewątpliwie najistotniejsze zalety osiedla. Projekt wykonała warszawska pracownia Gomułka Guzik Polkowski  Architekci.LOKALIZACJA:Dużą zaletą jest również lokalizacja osiedla, ulica Kopalniana bezpośrednio przylegająca do historycznego Fortu Chrzanów gwarantuje mieszkańcom ciszę, bezpośredni kontakt z naturą a w bliskiej przyszłości zmodernizowany park z atrakcjami dla całej rodziny. Wszystko to na Bemowie, tuż obok ulicy Szeligowskiej która zapewnia doskonałą komunikację, ok. 9 km od Pałacu Kultury,  dodatkowo po wybudowaniu 2 linii metra, ze stacji Chrzanów w 10 minut będzie można dojechać do centrum. Stacja metra jest projektowana zaledwie ok. 500 m od osiedla. Daje to pewność wzrostu wartości i atrakcyjności nieruchomości.OSIEDLE:Trzy kondygnacyjne domy maja powierzchnie użytkowa 183 m2, w tym przestronny salon z jadalnią, aneks kuchenny, trzy sypialnie z czego jedna z łazienką i garderobą, łazienka i wc, pomieszczenie gospodarcze oraz duży pokój z wyjściem na 43 metrowy taras. W budynku znajduje się garaż , a na zewnątrz dodatkowe miejsce parkingowe.Do każdego segmentu przynależy prywatny ogródek.

Inwestycja Aleja Lazurowa znajduje się na Chrzanowie, ul. Kopalniana 2 (7.9 km od centrum Warszawy), została zrealizowana przez Aneo Development.

Inwestycja Aleja Lazurowa została wybudowana i oddana do użytkowania w 3 kw. 2011 roku.

Cały projekt składa się z 5 nowych domów.

Aktualnie w inwestycji Aleja Lazurowa nie ma nowych domów w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców Aneo Development nie przewidział miejsc postojowych.

Lokalizacja inwestycji

Rozciągająca się u zachodnich granic Warszawy dzielnica Bemowo to miejsce zamieszkania ok. 116 tys. ludzi. Zabudowa mieszkaniowa jest dość zróżnicowana. Do architektury z okresu międzywojennego należą: skupisko domów jednorodzinnych Boernerowo oraz fragment miasta-ogrodu Stare Jelonki. Wysokie bloki występują na osiedlach: Lazurowa, Jelonki, Górczewska czy Nowe Bemowo. Z kolei Groty i Górce to tereny, na których obecnie rozwija się nowoczesne budownictwo. Charakterystycznymi miejscami Bemowa są obiekty wojskowe lub lotnicze: zabytkowe forty, Lotnisko Babice, Wojskowe Zakłady Lotnicze oraz Wojskowa Akademia Techniczna. Na lotnisku organizowane są widowiskowe o charakterze masowym, zaś zieloną strefę dzielnicy stanowi Park Leśny Bemowo. Dogodny dojazd do centrum umożliwiają: dobrze rozwinięta sieć dróg, linie autobusowe i tramwajowe oraz II linia metra. Do najważniejszych arterii należą ulice: Połczyńska, Górczewska oraz Powstańców Śląskich.

Komunikacja

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Aleja Lazurowa?

Bemowo odznacza się dobrze rozwiniętą siecią ulic wewnętrznych oraz dogodną komunikacją z centrum miasta, do którego dojechać można za pomocą linii autobusowych i tramwajowych oraz II linii metra.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Aleja Lazurowa mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 20 metrów od inwestycji Aleja Lazurowa znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Sternicza 04.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Aleja Lazurowa znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Aleja Lazurowa znajduje się 1 placówka edukacyjna. Najbliżej położone to: SZKOŁA PODSTAWOWA NR 363 IM. PROF. WITOLDA DOROSZEWSKIEGO w odległości 450 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Aleja Lazurowa składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 130 m znajduje się Lidl, w odległości 290 m znajduje się Delikatesy Centrum, w odległości 450 m znajduje się Biedronka.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Aleja Lazurowa w odległości 260 m znajduje się Boisko, w odległości 400 m znajduje się Boisko, w odległości 420 m znajduje się Boisko.

Data aktualizacji: 19.11.2018

Inwestycje w pobliżu na Chrzanowie

Pozostałe oferty

Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: