+0 km

 • Warszawa

  mazowieckie, Warszawa

  12999 ofert

 • Wrocław

  dolnośląskie, Wrocław

  6893 oferty

 • Kraków

  małopolskie, Kraków

  5736 ofert

 • Poznań

  wielkopolskie, Poznań

  5004 oferty

 • Łódź

  łódzkie, Łódź

  3437 ofert

Szukaj

Filtruj

Sortuj

Mapa

Powiadomienia

Sprawdź mieszkania na sprzedaż Inowrocław tanio

16 ofert w 1 inwestycji

+0 km

 • Warszawa

  mazowieckie, Warszawa

  12999 ofert

 • Wrocław

  dolnośląskie, Wrocław

  6893 oferty

 • Kraków

  małopolskie, Kraków

  5736 ofert

 • Poznań

  wielkopolskie, Poznań

  5004 oferty

 • Łódź

  łódzkie, Łódź

  3437 ofert

Szukaj

Filtruj

Sortuj

Mapa

Powiadomienia

Zobacz na mapie
Konfigurator mieszkania
Polecane
Najnowsze
Najtańsze
Najtańsze (za m2)
Termin oddania
 • Loft 38
  gotowe

  % Promocje

  LOFT38 ten kameralny budynek to jedna z nielicznych inwestycji budowlanych w starszej części Inowrocławia budowana od podstaw. LOFT38 to miejsce gdzie historia i nowoczesność łączą się i wnikają w miasto. Budynek powstaje przy ul. Księdza Piotra Wawrzyniaka w otoczeniu starszych budowli które w ostatnich latach zostały odrestaurowane i otrzymały nowe życie. Standard Wykończenia budynku znacznie

  Loft 38

  od 7 000 /m2
  ul. ks. Piotra Wawrzyniaka , Inowrocław(2.5 km od centrum)
  Perfect Home Investment
 • getHome

  Zobacz najnowsze oferty z rynku wtórnego w lokalizacji Inowrocław

Przyspiesz swoje poszukiwania

W 3 krokach skonfiguruj swoje idealne mieszkanie, a nasz system rekomendacji dobierze konkretne nieruchomości, idealnie dostosowane do Twoich potrzeb.

Skonfiguruj mieszkanie

Tanie mieszkania - Inowrocław przyciąga ofertą 

Inowrocław to piąte pod względem liczby ludności miasto w woj. kujawsko-pomorskim, znane między innymi jako ważny węzeł komunikacyjny oraz prężny ośrodek przemysłowy. Miasto ma także status uzdrowiska, a tutejsze tężnie solankowe są znane w całym kraju. Wszystko to sprawia, że jest bardzo przyjemnym miejscem do życia. Co więcej, w Inowrocławiu można znaleźć relatywnie tanie mieszkania. Sprawdź, jak i gdzie ich szukać.

Jak kształtuje się rynek nieruchomości w Inowrocławiu?

Rynek nieruchomości w Inowrocławiu nie jest duży, ale różnorodny. Wzorem większych miast powstają tu obecnie liczne nowoczesne inwestycje deweloperskie skierowane do osób o różnych potrzebach – zarówno młodych singli, jak i rodzin czy też seniorów.

Średnia cena za 1 m2 mieszkania jest zbliżona do średniej krajowej. Oznacza to, że koszt zakupu lokalu w Inowrocławiu jest niższy niż np. w większych Toruniu i Grudziądzu. Deweloperzy stawiają raczej na kameralne inwestycje, a więc maksymalnie kilkukondygnacyjne bloki otoczone zielenią, które wpisują się w klimat miasta.

Tanie mieszkania na sprzedaż w Inowrocławiu – gdzie ich szukać?

Jak w każdym innym mieście, cena za 1 m2 mieszkania w Inowrocławiu jest ściśle związana z jego lokalizacją. Najwyższe stawki obowiązują w pobliżu tężni solankowych stanowiących jedne z głównych atrakcji miasta. Tzw. strefa uzdrowiskowa zapełnia się więc eleganckimi apartamentami, które stanowią świetne inwestycje, ale są znacznie droższe niż nieruchomości w pozostałych częściach miasta. Drogo jest też w pobliżu Starego Miasta.

Tanie mieszkania na sprzedaż w Inowrocławiu najłatwiej znaleźć w pobliżu terenów przemysłowych, które są usytuowane na obrzeżach miasta. Atrakcyjne oferty są dostępne między innymi na Nowym Osiedlu oraz Rąbinie. Dzięki niższym cenom za 1 m2 nabywcy mogą w tych rejonach pozwolić sobie na lokale o większej powierzchni.

Tanie mieszkanie od dewelopera – jak znaleźć?

Aby znaleźć tanie mieszkanie od dewelopera, warto śledzić ofertę rynku pierwotnego. Na najlepsze ceny zwykle można liczyć tuż po rozpoczęciu sprzedaży. Wówczas wybór różnorodnych lokali jest też największy, co ułatwia znalezienie mieszkania idealnie odpowiadającego Twoim potrzebom. Niekiedy atrakcyjne promocje obowiązują również na ostatnie dostępne lokale z danej inwestycji.

Jesteś zainteresowany zakupem nieruchomości w województwie kujawsko-pomorskim? Sprawdź bogatą ofertę tanich mieszkań w Inowrocławiu na portalu RynekPierwotny.pl i znajdź lokal odpowiadający Twoim potrzebom.

Nagrody i wyróżnienia

nagroda forbes 2022
nagroda forbes 2021
nagroda digital excellence awards 2022
nagroda laur klienta 2023
nagroda dobry pracodawca 2023
nagroda gazele biznesu 2023
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: