Mieszkania, Domy

 • Warszawa

  mazowieckie, Warszawa

  12999 ofert

 • Wrocław

  dolnośląskie, Wrocław

  6893 oferty

 • Kraków

  małopolskie, Kraków

  5736 ofert

 • Poznań

  wielkopolskie, Poznań

  5004 oferty

 • Łódź

  łódzkie, Łódź

  3437 ofert

Pokoje

Powierzchnia

Piętra

Termin oddania

Cena

Szukaj

Filtruj

Sortuj

Mapa

Szukasz tanie mieszkania Inowrocław

2 oferty w 2 inwestycjach

Średnia cena nieruchomości w tej lokalizacji 6 712 zł/m²

Polecane
Najnowsze
Najtańsze
Najtańsze (za m2)
Termin oddania
 • Dom Ino
  gotowe
  Dom Ino” to apartamentowiec zlokalizowany w centrum Inowrocławia przy ul. K. Marcinkowskiego 11.W odpowiedzi na potrzeby naszych klientów oferujemy sprzedaż lokali mieszkalnych od 25 m2 do 68 m2. Do mieszkań przynależą przestronne balkony, tarasy i ogródki wykonane z mrozoodpornych oraz antypoślizgowymi płytek. Balkony wykończone są ze starannością o każdy detal stanowiąc zapewnienie bezpieczeństwa, jakości, oraz nowoczesnego designu.W ofercie znajdują się również miejsca parkingowe w garażu podziemnym w cenie 24 600 zł. Dodatkowym udogodnieniem dla mieszkańców będą automatyczna brama garażowa sterowana pilotem oraz system podgrzewania rampy, który umożliwia płynną i bezpieczną komunikację nawet w przypadku wystąpienia opadów śniegu lub niskich temperatur.„Dom Ino” to komfortowe mieszkania,z nowoczesnymi rozwiązaniami zaprojektowane z myślą o bezpiecznym i swobodnym użytkowaniu. System Inteligentny Dom – To rozwiązanie wyznaczające nowy standard na rynku mieszkań w Polsce. Zapewnia bezpieczeństwo, wygodę i komfort. Jest to nowoczesna technologia umożliwiająca zdalne sterowanie mieszkaniem w zakresie oświetlenia, urządzeń elektronicznych oraz systemu bezpieczeństwa.W ramach naszej kompleksowej obsługi Klienta zapewniamy doradztwo przy udzielaniu kredytów.

  Dom Ino

  ul. Karola Marcinkowskiego 11 , Inowrocław(2.2 km od centrum)
  Firma Budowlana Fijałkowski & S-KA
 • Loft 38
  gotowe
  LOFT38 ten kameralny budynek to jedna z nielicznych inwestycji budowlanych w starszej części Inowrocławia budowana od podstaw. LOFT38 to miejsce gdzie historia i nowoczesność łączą się i wnikają w miasto. Budynek powstaje przy ul. Księdza Piotra Wawrzyniaka w otoczeniu starszych budowli które w ostatnich latach zostały odrestaurowane i otrzymały nowe życie.Standard Wykończenia budynku znacznie przekracza wszelkie współczesne wymogi , bardzo zależało nam aby zapewnić spokój i bezpieczeństwo przyszłym lokatorom.W cenie mieszkania nasi klienci otrzymają:- ogrodzony, zabezpieczony teren z bramą automatyczną- monitoring- wideomofony- podświetlone chodniki- automatyczne, zabudowane, rolety zewnętrzne w lokalach na parterze- elegancko wykończone części wspólne- cichobieżną windę- kinder park dla najmłodszych- osobne pomieszczenie na rowery i wózki- przyjazną infrastrukturę: staranie dobraną roślinność, ławkiW budynku zaprojektowano 35 apartamentów usytuowanych na 3 kondygnacjach, na poddaszu do którego również dojedziemy windą zlokalizowane są komórki lokatorskie.W inwestycji zaprojektowano 2,3,4 oraz 5 pokojowe lokale o powierzchni od 39 do 90m2Wygodne parkowanie zapewnią miejsca postojowe zewnętrzne przypisane do każdego lokalu mieszkalnego.

  Loft 38

  od 6 300 zł/m2
  ul. ks. Piotra Wawrzyniaka , Inowrocław(2.5 km od centrum)
  Perfect Home Investment

Tanie mieszkania - Inowrocław przyciąga ofertą 

Inowrocław to piąte pod względem liczby ludności miasto w woj. kujawsko-pomorskim, znane między innymi jako ważny węzeł komunikacyjny oraz prężny ośrodek przemysłowy. Miasto ma także status uzdrowiska, a tutejsze tężnie solankowe są znane w całym kraju. Wszystko to sprawia, że jest bardzo przyjemnym miejscem do życia. Co więcej, w Inowrocławiu można znaleźć relatywnie tanie mieszkania. Sprawdź, jak i gdzie ich szukać.

Jak kształtuje się rynek nieruchomości w Inowrocławiu?

Rynek nieruchomości w Inowrocławiu nie jest duży, ale różnorodny. Wzorem większych miast powstają tu obecnie liczne nowoczesne inwestycje deweloperskie skierowane do osób o różnych potrzebach – zarówno młodych singli, jak i rodzin czy też seniorów.

Średnia cena za 1 m2 mieszkania jest zbliżona do średniej krajowej. Oznacza to, że koszt zakupu lokalu w Inowrocławiu jest niższy niż np. w większych Toruniu i Grudziądzu. Deweloperzy stawiają raczej na kameralne inwestycje, a więc maksymalnie kilkukondygnacyjne bloki otoczone zielenią, które wpisują się w klimat miasta.

Tanie mieszkania na sprzedaż w Inowrocławiu – gdzie ich szukać?

Jak w każdym innym mieście, cena za 1 m2 mieszkania w Inowrocławiu jest ściśle związana z jego lokalizacją. Najwyższe stawki obowiązują w pobliżu tężni solankowych stanowiących jedne z głównych atrakcji miasta. Tzw. strefa uzdrowiskowa zapełnia się więc eleganckimi apartamentami, które stanowią świetne inwestycje, ale są znacznie droższe niż nieruchomości w pozostałych częściach miasta. Drogo jest też w pobliżu Starego Miasta.

Tanie mieszkania na sprzedaż w Inowrocławiu najłatwiej znaleźć w pobliżu terenów przemysłowych, które są usytuowane na obrzeżach miasta. Atrakcyjne oferty są dostępne między innymi na Nowym Osiedlu oraz Rąbinie. Dzięki niższym cenom za 1 m2 nabywcy mogą w tych rejonach pozwolić sobie na lokale o większej powierzchni.

Tanie mieszkanie od dewelopera – jak znaleźć?

Aby znaleźć tanie mieszkanie od dewelopera, warto śledzić ofertę rynku pierwotnego. Na najlepsze ceny zwykle można liczyć tuż po rozpoczęciu sprzedaży. Wówczas wybór różnorodnych lokali jest też największy, co ułatwia znalezienie mieszkania idealnie odpowiadającego Twoim potrzebom. Niekiedy atrakcyjne promocje obowiązują również na ostatnie dostępne lokale z danej inwestycji.

Jesteś zainteresowany zakupem nieruchomości w województwie kujawsko-pomorskim? Sprawdź bogatą ofertę tanich mieszkań w Inowrocławiu na portalu RynekPierwotny.pl i znajdź lokal odpowiadający Twoim potrzebom.

Informacje o Inowrocławiu

W Inowrocławiu dostępne są 32 oferty nowych mieszkań i domów znajdujących się w 2 inwestycjach deweloperskich.

Deweloperzy w Inowrocławiu mają w sprzedaży nowe mieszkania o powierzchniach od 28 do 90 m2, w tym lokale:

 • 1-pokojowe (1 mieszkanie).
 • 2-pokojowe (9 mieszkań).
 • 3-pokojowe (20 mieszkań).
 • 4-pokojowe (1 mieszkanie).
 • 5-pokojowe (1 mieszkanie).

Wśród inwestycji deweloperskich w Inowrocławiu nie są dostępne oferty sprzedaży nowych domów.

Najtańsze nowe mieszkanie dostępne w sprzedaży w Inowrocławiu kosztuje 196 000 zł.

Dostępne jest także 1 mieszkanie w ofercie last minute.

Oferty w Inowrocławiu

Pozostałe oferty

logo

Oferty

Wydawcą portalu rynekpierwotny.pl jest PropertyGroup Sp. z o.o.

Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: