Mieszkania, Domy

 • Warszawa

  mazowieckie, Warszawa

  12999 ofert

 • Wrocław

  dolnośląskie, Wrocław

  6893 oferty

 • Kraków

  małopolskie, Kraków

  5736 ofert

 • Poznań

  wielkopolskie, Poznań

  5004 oferty

 • Łódź

  łódzkie, Łódź

  3437 ofert

Pokoje

Powierzchnia

Piętra

Termin oddania

Cena

Szukaj

Filtruj

Sortuj

Mapa

Zobacz wyprzedane oferty w tej lokalizacji.

Te nieruchomości znalazły już swoich właścicieli.

 • Nowe Sady
  Oferta archiwalna
  Osiedle Nowe Sady położone jest w południowo-wschodniej części Wielunia. Lokalizacja osiedla zapewnia pełen komfort w spokojnej i zielonej okolicy miasta z bliskością centrum oraz ważnych dla codziennego życia obiektów infrastruktury. Planowany w bezpośrednim sąsiedztwie park, zapewni stały kontakt z naturą, będzie miejscem spotkań i rozrywki zarówno młodych jak i nieco starszych mieszkańców dzielnicy.Rozsądnie zaprojektowane mieszkania o powierzchni od ok 40 do 102m2 w połączeniu z garażem podziemnym oraz windą poprawią komfort Waszego życia :). Istnieje możliwość dopasowania układu, wielkości oraz przeznaczenia pomieszczeń. Nikt nie powiedział, że kuchnia musi być tam gdzie zaplanował to architekt! Zakres zmian lokatorskich zależy od szybkości Państwa decyzji i stanu realizacji budynku.

  Nowe Sady

  od 4 100 zł/m2
  ul. Sadowa , Wieluń(40.3 km od Sieradza)
  Malik Development

Informacje o Wieluniu

Wieluń to miejscowość położona w województwie łódzkim, na południowym zachodzie od Łodzi. Jego powierzchnia liczy 16,9 km2. Ma bogatą historię, której pozostałości można zwiedzać w postaci zabytków, układu urbanistycznego czy w muzeum. W mieście znajduje się wiele parków, w tym Wieluński Ogród Botaniczny. Miasto przecina Kanał Wieluński. Wieluń to bardzo rozwojowe miasto pod kątem gospodarczym. Działa tu podstrefa Łódzkiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej. Przez miasto przebiegają trzy drogi krajowe i dwie wojewódzkie. Na transport publiczny składają się: 2 stacje kolejowe, miejskie linie autobusowe, międzymiastowe linie PKS. W Wieluniu działa wiele placówek edukacyjnych, w tym szkoły podstawowe i ponadpodstawowe. O ofertę kulturalną dbają ośrodki kultury, biblioteki, muzea, kina. Podobnie bogate jest zaplecze sportowe. Zabudowa miasta składa się w dużej mierze z niskich kamienic oraz bloków powstałych po II wojnie światowej.

logo

Oferty

Wydawcą portalu rynekpierwotny.pl jest PropertyGroup Sp. z o.o.

Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: