Nowe Sady

Oferta archiwalna

Wieluń, ul. Sadowa

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Prezentacja oferty archiwalnej

Nowe Sady

3 zdjęcia

Nowe Sady
Nowe Sady
Nowe Sady

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

  • winda
  • Standard deweloperski

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 2 kw. 2017 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 1 kw. 2019 roku.

Liczba budynków:

cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego.

Liczba kondygnacji:

budynek posiada 5 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Liczba mieszkań:

cała inwestycja składa się z 23 lokali mieszkalnych.

Wysokość pomieszczeń:

na wszystkich kondygnacjach po 250 cm wysokości.

Standard wykończenia

standard deweloperski

Rodzaj własności:

informacja u dewelopera.

Powierzchnie dodatkowe:

nie przewidziano powierzchni dodatkowych.

Komórki lokatorskie:

posiada

Miejsca postojowe:

w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe naziemne .

Przyroda:

informacja u dewelopera.

Opis inwestycji

Osiedle Nowe Sady położone jest w południowo-wschodniej części Wielunia. Lokalizacja osiedla zapewnia pełen komfort w spokojnej i zielonej okolicy miasta z bliskością centrum oraz ważnych dla codziennego życia obiektów infrastruktury. Planowany w bezpośrednim sąsiedztwie park, zapewni stały kontakt z naturą, będzie miejscem spotkań i rozrywki zarówno młodych jak i nieco starszych mieszkańców dzielnicy.

Rozsądnie zaprojektowane mieszkania o powierzchni od ok 40 do 102m2 w połączeniu z garażem podziemnym oraz windą poprawią komfort Waszego życia :). Istnieje możliwość dopasowania układu, wielkości oraz przeznaczenia pomieszczeń. Nikt nie powiedział, że kuchnia musi być tam gdzie zaplanował to architekt! Zakres zmian lokatorskich zależy od szybkości Państwa decyzji i stanu realizacji budynku.

Inwestycja Nowe Sady znajduje się w Wieluniu, ul. Sadowa null (40.3 km od Sieradza), została zrealizowana przez Malik Development.

Inwestycja Nowe Sady została wybudowana i oddana do użytkowania w 1 kw. 2019 roku.

Cały projekt składa się z 23 nowych mieszkań znajdujących się w 1 budynku wielorodzinnym. Budynek posiada 5 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Nowe Sady nie ma nowych mieszkań w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców Malik Development przewidział:

  • miejsca postojowe naziemne null

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie.

Lokalizacja inwestycji

Wieluń to miejscowość położona w województwie łódzkim, na południowym zachodzie od Łodzi. Jego powierzchnia liczy 16,9 km2. Ma bogatą historię, której pozostałości można zwiedzać w postaci zabytków, układu urbanistycznego czy w muzeum. W mieście znajduje się wiele parków, w tym Wieluński Ogród Botaniczny. Miasto przecina Kanał Wieluński. Wieluń to bardzo rozwojowe miasto pod kątem gospodarczym. Działa tu podstrefa Łódzkiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej. Przez miasto przebiegają trzy drogi krajowe i dwie wojewódzkie. Na transport publiczny składają się: 2 stacje kolejowe, miejskie linie autobusowe, międzymiastowe linie PKS. W Wieluniu działa wiele placówek edukacyjnych, w tym szkoły podstawowe i ponadpodstawowe. O ofertę kulturalną dbają ośrodki kultury, biblioteki, muzea, kina. Podobnie bogate jest zaplecze sportowe. Zabudowa miasta składa się w dużej mierze z niskich kamienic oraz bloków powstałych po II wojnie światowej.

Komunikacja

Główne arterie drogowe to drogi krajowe nr 43, 45, 74 oraz wojewódzkie nr 481 i 486. W mieście funkcjonują dwie stacje kolejowe, 8 linii autobusowych miejskich i linie międzymiastowe PKS.

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Nowe Sady?

Przyszli mieszkańcy inwestycji Nowe Sady mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 280 metrów od inwestycji Nowe Sady znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Czestochowska Stare Sady.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Nowe Sady składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 260 m znajduje się Delikatesy Centrum.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Nowe Sady w odległości 130 m znajduje się Siłownia plenerowa.

Data publikacji: 16.02.2018
Data aktualizacji: 22.11.2022

Oferty w Wieluniu

Pozostałe oferty

Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: