Uwaga

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Prezentacja oferty archiwalnej

Osiedle Chorwackie

3 zdjęcia

Osiedle Chorwackie
Osiedle Chorwackie
Osiedle Chorwackie

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

  • monitoring
  • teren ogrodzony
  • winda
  • rowerownia
  • Standard deweloperski

Rekreacja

  • plac zabaw

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 3 kw. 2022 roku, planowane oddanie do użytkowania w 2 kw. 2024 roku

Liczba budynków:

cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego.

Liczba kondygnacji:

budynek posiada 5 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz nie posiada kondygnacji podziemnych.

Liczba mieszkań:

cała inwestycja składa się z 48 lokali mieszkalnych.

Wysokość pomieszczeń:

na wszystkich kondygnacjach po 255 cm wysokości.

Standard wykończenia

standard deweloperski

Rodzaj własności:

informacja u dewelopera.

Powierzchnie dodatkowe:

nie przewidziano powierzchni dodatkowych.

Komórki lokatorskie:

posiada (25): 3-4m2 Komórki lokatorskie w cenie 8 000 zł

Miejsca postojowe:

w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe naziemne (28 miejsc) w cenie 5 000 zł .
  • miejsca postojowe podziemne (20 miejsc) w cenie 45 000 zł .

Przyroda:

informacja u dewelopera.

Opis inwestycji

Osiedle Chorwackie inwestycja oferuje zróżnicowane metraże oraz funkcjonalne układy mieszkań gwarantujące łatwą aranżację zgodną z indywidualnymi wymaganiami. Całość dopełnia pełna zieleni okolica. W ramach inwestycji (Blok 1 oraz Blok 2) w ofercie można znaleźć mieszkania w typach M2/M3/M4/M6, których powierzchnie wahają się od 37 do 94 m2. Dodatkowo – każde mieszkanie posiada balkon. Każdy z bloków podzielony jest na 2 klatki. W każdej znajduje się winda, przez co mieszkania dostosowane są dla wszystkich. Swoje miejsce znajdą tu single, pary, rodziny oraz seniorzy. Całość inwestycji SBW INVEST składać się będzie z sześciu bloków, każdy po 55 mieszkań, co daje aż 330 mieszkań na całym osiedlu. Rok 2021 rozpoczęliśmy etapem pierwszym, czyli budową pierwszego z nich, obecnie 90% jego mieszkań jest sprzedane. Ukończenie budowy Bloku 1 planowane jest na IV kwartał 2022 roku, a oddanie mieszkań do użytku nastąpi pod koniec 2022 roku. W tym roku ruszamy ze sprzedażą mieszkań w Bloku 2 i jednocześnie zaczynamy jego budowę! Osiedle zlokalizowane jest w Dąbrowie k. Wielunia przy ul. Chorwackiej/Pszennej.

Inwestycja Osiedle Chorwackie znajduje się w Wieluniu, ul. Chorwacka null (37.9 km od Sieradza), jest realizowana przez SBW Invest.

Inwestycja obecnie jest w trakcie budowy z planowanym na 2 kw. 2024 roku terminem oddania do użytkowania.

Cały projekt składa się z 48 nowych mieszkań znajdujących się w 1 budynku wielorodzinnym. Budynek posiada 5 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz nie posiada kondygnacji podziemnych.

Aktualnie w inwestycji Osiedle Chorwackie nie ma nowych mieszkań w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców SBW Invest przewidział:

  • miejsca postojowe naziemne (28 miejsc) w cenie 5 000 zł
  • miejsca postojowe podziemne (20 miejsc) w cenie 45 000 zł

W inwestycji znajduje się 25 komórek lokatorskich 3-4m2.

Lokalizacja inwestycji

Osiedle Chorwackie zlokalizowane jest w Dąbrowie k. Wielunia przy ul. Chorwackiej i Pszennej w otoczeniu niskiej zabudowy – domów jednorodzinnych. Krótki spacer lub przejażdżka samochodem zapewnia nam dostęp do najważniejszych punktów miasta w ciągu maksymalnie 5 minut. Ponadto pobliski dostęp do drogi DK74 prowadzącej do trasy S8 gwarantuje łatwe połączenie w każdym kierunku kraju. Każdy spacer będzie równie przyjemną wyprawą z uwagi na połączenie z chodnikami miejskimi. To wymarzone miejsce dla osób ceniących spokój i komfort mieszkania.

Wieluń to miejscowość położona w województwie łódzkim, na południowym zachodzie od Łodzi. Jego powierzchnia liczy 16,9 km2. Ma bogatą historię, której pozostałości można zwiedzać w postaci zabytków, układu urbanistycznego czy w muzeum. W mieście znajduje się wiele parków, w tym Wieluński Ogród Botaniczny. Miasto przecina Kanał Wieluński. Wieluń to bardzo rozwojowe miasto pod kątem gospodarczym. Działa tu podstrefa Łódzkiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej. Przez miasto przebiegają trzy drogi krajowe i dwie wojewódzkie. Na transport publiczny składają się: 2 stacje kolejowe, miejskie linie autobusowe, międzymiastowe linie PKS. W Wieluniu działa wiele placówek edukacyjnych, w tym szkoły podstawowe i ponadpodstawowe. O ofertę kulturalną dbają ośrodki kultury, biblioteki, muzea, kina. Podobnie bogate jest zaplecze sportowe. Zabudowa miasta składa się w dużej mierze z niskich kamienic oraz bloków powstałych po II wojnie światowej.

Komunikacja

Główne arterie drogowe to drogi krajowe nr 43, 45, 74 oraz wojewódzkie nr 481 i 486. W mieście funkcjonują dwie stacje kolejowe, 8 linii autobusowych miejskich i linie międzymiastowe PKS.

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Osiedle Chorwackie?

Przyszli mieszkańcy inwestycji Osiedle Chorwackie mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 170 metrów od inwestycji Osiedle Chorwackie znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Sieradzka / Kolejowa 2.

Data publikacji: 06.10.2022
Data aktualizacji: 19.01.2023

Oferty w Wieluniu

Pozostałe oferty

Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: