+0 km

 • Warszawa

  mazowieckie, Warszawa

  12999 ofert

 • Wrocław

  dolnośląskie, Wrocław

  6893 oferty

 • Kraków

  małopolskie, Kraków

  5736 ofert

 • Poznań

  wielkopolskie, Poznań

  5004 oferty

 • Łódź

  łódzkie, Łódź

  3437 ofert

PROMOCJE

Szukaj

Filtruj

Sortuj

Mapa

Sprawdź nowe mieszkania na sprzedaż Lębork

29 ofert w 1 inwestycji

Średnia cena nieruchomości w tej lokalizacji 4 217 zł/m²

PROMOCJE
Polecane
Najnowsze
Najtańsze
Najtańsze (za m2)
Termin oddania
 • Nowy Horyzont
  4 kw. 2023
  Oferujemy Państwu mieszkania o różnych metrażach. W mieszkaniach dajemy możliwość zmian umiejscowienia gniazd, włączników, ścianek działowych oraz wyjść wodno-kanalizacyjnych. Jesteśmy elastyczni, więc staramy się dopasować do wymagań różnych osób oraz ich preferencji. Będzie możliwość zakupu miejsca postojowego lub

  Nowy Horyzont

  ul. Mireckiego , Lębork(40.3 km od Gdyni)
  Mega Chaty

Zobacz wyprzedane oferty w tej lokalizacji.

Te nieruchomości znalazły już swoich właścicieli.

Nowe mieszkania w Lęborku blisko morza

 Lębork to miasto w województwie pomorskim, położone około 30 km od linii brzegowej Morza Bałtyckiego. Siedziba gminy i powiatu. Według danych GUS z 2021 roku miejscowość zamieszkuje 34 500 mieszkańców, a powierzchnia wynosi 17,86 km².

Miasto graniczy z dwiema gminami – Cewice i Nowa Wieś Lęborska. Dzieli się na następujące dzielnice i osiedla: Nowy Świat, Stare Miasto – Centrum, Osiedle Stare Zatorze, Śródmieście, Osiedle Czołgistów, Osiedle I Armii Wojska Polskiego, Dzielnica Przemysłowa, Dzielnica Północno-Wschodnia, Lębork Wschód, Osiedle Sportowa, Dzielnica Południowa i Dzielnica Zachodnia.

Skomunikowanie miejscowości

Lębork jest położony przy międzynarodowej trasie drogowej E28 Gdańsk-Szczecin, będącej częścią drogi krajowej DK6. Przez miasto przebiegają również dwie drogi wojewódzkie – DW214 do Łeby i D212 do Bytowa. Odległość do Gdańska wynosi około 75 km.

W lokalizacji kursują pociągi trzech linii kolejowych – 237 Lębork-Bytów, 229 Pruszcz Gdański-Łeba i 202 Gdańsk Główny-Stargard. Mieszkańcy mogą także korzystać z ośmiu linii autobusowych komunikacji miejskiej – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 i 20. Autobusy zatrzymują się m.in. na następujących przystankach – Osiedle Sportowa, Warszawska, Kębłowo czy Zwycięstwa.

Na ulicy dworcowej znajduje się dworzec PKP i dworzec PKS. Najbliższy port morski (w Gdyni) jest oddalony o około 60 km.

Biznes w lokalizacji

W miejscowości funkcjonuje podstrefa Słupskiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej. Przedsiębiorcy mogą w jej ramach korzystać z pełni uzbrojonych terenów inwestycyjnych oraz zwolnień z podatku od nieruchomości.

Lokalizację wybrały jako swoją siedzibę znane firmy z polskim i zagranicznym kapitałem. Są to przedsiębiorstwa m.in. z następujących branż – spożywczej, elektromaszynowej, farmaceutycznej, przemysłu maszyn i urządzeń oraz przetwórstwa tekstyliów.

Mieszkania na sprzedaż w Lęborku z rynku pierwotnego

Nowe mieszkania w Lęborku są znacznie tańsze niż w większości miast województwa pomorskiego – zwłaszcza zlokalizowanych blisko morza. Dlatego ich zakup to dobra okazja, aby zamieszkać w atrakcyjnym turystycznie regionie.

Deweloperzy realizują w tej miejscowości wiele inwestycji. W ostatnim czasie powstają nowe mieszkania na sprzedaż w Lęborku m.in. przy Dykowskiej, Spokojnej, Wojska Polskiego, Olimpijczyków, Łasaka, Gdańskiej czy Os. Pomorskim. Dominują lokale 2-pokojowe w zabudowie wielorodzinnej o metrażu około 40-60 m², w tym luksusowe apartamenty. Ich zakup może być traktowany jako inwestycja w krótkoterminowy wynajem turystom.

Dlaczego warto tutaj zamieszkać?

Warto kupić nowe mieszkanie w Lęborku m.in. ze względu na walory krajobrazowe miejscowości, jej dogodne zlokalizowanie oraz rozwiniętą infrastrukturę społeczną. Do dyspozycji mieszkańców jest wiele przedszkoli, szkół podstawowych i średnich. W mieście znajduje się także szpital, przychodnie oraz specjalistyczne poradnie.

Jesteś zainteresowany zakupem nieruchomości w województwie pomorskim? Sprawdź bogatą ofertę nowych mieszkań w Lęborku na portalu RynekPierwotny.pl i znajdź lokal odpowiadający Twoim potrzebom.

Nowe mieszkania na sprzedaż w Lęborku

W Lęborku dostępnych jest 29 ofert nowych mieszkań znajdujących się w 1 inwestycji deweloperskiej.

Deweloperzy w Lęborku mają w sprzedaży nowe mieszkania powierzchniach od 35 do 74 m², w tym:

 • kawalerki - 1 lokal
 • mieszkania 2-pokojowe - 3 lokale
 • mieszkania 3-pokojowe - 19 lokali
 • mieszkania 4-pokojowe - 6 lokali

Ile kosztuje nowe mieszkanie w Lęborku?

Najtańsze nowe mieszkanie w Lęborku dostępne w sprzedaży kosztuje 133 000 zł. Aktualnie średnia cena za m2 mieszkania w Lęborku wynosi 4 217 zł.

Aktualnie na rynku pierwotnym w Lęborku nie obowiązują oferty specjalne na mieszkania.

Lębork - mieszkania gotowe do odbioru

Obecnie w ofercie deweloperów w Lęborku nie ma lokali mieszkalnych oddanych do użytku.Najpóźniejszy termin oddania inwestycji lokali mieszkalnych do użytkowania to koniec IV kwartału 2023.

Oferty dostępne na portalu

Na portalu rynekpierwotny.pl dostępne są oferty nowych mieszkań w Lęborku, dostosowane do potrzeb odbiorców, w tym:

 • mieszkania na parterze - 4 lokale
 • mieszkania na parterze z ogródkiem - 0 lokali
 • mieszkania na niskich piętrach - 16 lokali
 • mieszkania na wysokich piętrach - 9 lokali
 • mieszkania na ostatnich piętrach - 0 lokali
 • mieszkania na ostatnich piętrach z tarasem - 0 lokali

Chcesz mieszkać w domu z własnym ogródkiem? Poznaj ofertę nowych domów w Lęborku i znajdź nieruchomość dopasowaną do swoich potrzeb.

Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: