Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek:

Nowy Horyzont

Ta oferta bierze udział w konkursie

Mieszkania na sprzedaż ul. Mireckiego, oferowane bezpośrednio przez

Mega Chaty

Lębork, ul. Mireckiego

Nowy HoryzontNowy Horyzont

7 zdjęć

Nowy Horyzont
Nowy Horyzont
Nowy Horyzont
Nowy Horyzont
konkurs - wygraj 100000zł na dobry start

Termin oddania

Gotowe

Powierzchnie

35 - 74/m2

Przedział pokoi

1 - 4

Kondygnacje

9

Budynki

1

Stand. wykończenia

Standard deweloperski

Stacja kolejowa - Lębork Nowy Świat - 806 m

Przystanek Autobusowy - 230 m

W pobliżu 1 km od tej inwestycji znajdują się:

11 placówek medycznych, 29 placówek edukacyjnych, 16 kawiarni i restauracji, 25 sklepów, 23 obiekty sportowe, 10 placów zabaw

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

 • winda
 • Standard deweloperski

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 3 kw. 2022 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 4 kw. 2023 roku

Liczba budynków:

cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego

Liczba kondygnacji:

budynek posiada 9 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną

Liczba mieszkań:

cała inwestycja składa się z 30 lokali mieszkalnych

Wysokość pomieszczeń:

w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości

Standard wykończenia

standard deweloperski

Rodzaj własności:

odrębna własność z własnością gruntu

Powierzchnie dodatkowe:

nie przewidziano powierzchni dodatkowych

Komórki lokatorskie:

nie przewidziano

Miejsca postojowe:

w inwestycji przewidziano:
 • miejsca postojowe naziemne : zewnętrzne garażowe

Przyroda:

informacja u dewelopera

Aktualna oferta

Dostępne mieszkania:

aktualnie dostępnych jest 29 mieszkań

Powierzchnie mieszkań:

od 35 do 74 m²

Liczba pokoi:

dostępne są mieszkania 1, 2, 3, 4-pokojowe

Ceny mieszkań:

Opis płatności:

Informacja u dewelopera

Warunki rezerwacji:

Informacja u dewelopera

Zabezpieczenie środków klienta:

informacja u dewelopera

Wysokość czynszu:

informacja u dewelopera

Opis inwestycji

Oferujemy Państwu mieszkania o różnych metrażach. W mieszkaniach dajemy możliwość zmian umiejscowienia gniazd, włączników, ścianek działowych oraz wyjść wodno-kanalizacyjnych. Jesteśmy elastyczni, więc staramy się dopasować do wymagań różnych osób oraz ich preferencji.

Będzie możliwość zakupu miejsca postojowego lub garażowego.

Inwestycja Nowy Horyzont znajduje się w Lęborku, ul. Mireckiego (40.3 km od Gdyni), została zrealizowana przez Mega Chaty.

Inwestycja Nowy Horyzont została wybudowana i oddana do użytkowania w 4 kw. 2023 roku.

Cały projekt składa się z 30 nowych mieszkań znajdujących się w 1 budynku wielorodzinnym. Budynek posiada 9 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Nowy Horyzont w sprzedaży jest 29 nowych mieszkań o powierzchni od 35 do 74 metrów kwadratowych .

Dla przyszłych mieszkańców Mega Chaty przewidział:

 • miejsca postojowe naziemne

Lokalizacja inwestycji

Inwestycja będzie znajdować się przy ulicy Mireckiego , w pobliżu Przedszkoli , Szkoły Podstawowej nr 8 oraz Starostwa Powiatowego.

Powiat lęborski zajmuje 706 kilometrów kwadratowych. Mieszka w nim ponad 66 tysięcy osób. W skład powiatu wchodzą gminy miejskie Lębork i Łeba oraz gminy wiejskie Cewice, Nowa Wieś Lęborska, Wicko.

Dzięki temu, że północna część powiatu leży bezpośrednio nad Morzem Bałtyckim, są tutaj doskonałe warunki do rozwoju turystyki. Łeba to znana miejscowość wypoczynkowa i port morski. Latem mieszkańcy i turyści mogą korzystać z trzech kąpielisk morskich. W pobliżu tego miasta rozciąga się Słowiński Park Narodowy z ruchomymi wydmami, jeziorami, bagnami i lasami. Niewielki przemysł rozwinął się w Lęborku, stolicy powiatu. W okolicznych wsiach wciąż kwitnie rolnictwo. Każdy, kto zdecyduje się na zamieszkanie w powiecie lęborskim, może mieć świadomość, że wybrał jedno z najpiękniej położonych miejsc w Polsce.

Lębork powstał w XIV stuleciu dzięki staraniom Krzyżaków, którzy sprowadzili niemieckich osadników. Gród o nazwie Łebno, czyli późniejszy Lębork, otrzymał prawa miejskie w 1341 roku. Miasto z zamkiem krzyżackim otaczały mury obronne. Wskutek wojen polsko-krzyżackich i postanowień pokojowych kilkakrotnie zmieniało przynależność państwową. W latach 1455–1637 (z przerwami) Lęborkiem władali książęta pomorscy, a od 1657 roku – władcy Brandenburgii. W 1815 roku, po wojnach napoleońskich, powstał powiat lęborsko-bytowski. Od 1846 roku istniał powiat lęborski (odcięto Bytów z okolicznymi wsiami). W ówczesnym Lauenburgu (zdecydowana większość mieszkańców była Niemcami) otwarto szkoły, szpital, bank, odlewnię żelaza, wozownię, zakłady włókiennicze, tartaki, cegielnie. Pod koniec XIX wieku założono wielką fabrykę zapałek. Aż do 1945 roku powiat lęborski znajdował się w granicach Niemiec. Niemieccy obywatele zostali wysiedleni, a na ich miejsce sprowadzono Polaków. Od 1946 roku oficjalnie używa się nazwy „Lębork”. Za czasów PRL-u w Lęborku otwarto wiele zakładów pracy, a Łeba stała się uzdrowiskiem.

Komunikacja

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Nowy Horyzont?

Po powiecie lęborskim jeżdżą autobusy. W Lęborku działa Zakład Komunikacji Miejskiej, który nadzoruje 6 linii autobusowych. Dojazd pociągiem z Lęborka do Gdańska Głównego zajmuje od około półtorej godziny (pociągiem TLK) do dwóch godzin (pociągiem Szybkiej Kolei Miejskiej).

Przyszli mieszkańcy inwestycji Nowy Horyzont mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 806 metrów od inwestycji Nowy Horyzont znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Lębork Nowy Świat.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Nowy Horyzont znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Nowy Horyzont znajduje się 29 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Szkoła Podstawowa nr 8 w odległości 1 m, szkoła w odległości 30 m, Szkoła Podstawowa nr 8 w odległości 70 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Nowy Horyzont jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Gabinet Stomatologiczny "RUTECKI" w odległości 343 m, Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej PULS w odległości 524 m, Centrum Medyczne "LEGIONÓW" w odległości 525 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Nowy Horyzont składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 203 m znajduje się Wenta, w odległości 231 m znajduje się sklep z żywnością, w odległości 231 m znajduje się Sklep mięsny LIS.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Nowy Horyzont w odległości 4 m znajduje się boisko / kort, w odległości 142 m znajduje się boisko / kort, w odległości 237 m znajduje się Animal-Gym.

Data publikacji: 20.05.2022
Data aktualizacji: 05.05.2023
Mega Chaty logo

Mega Chaty

Adres biura sprzedaży:

ul. Mieszka I 15/1, 84-300 Lębork

Oferty, które mogą Cię zainteresować

 • Nagrody i wyróżnienia

  Nagroda Forbes 2022
  Nagroda Forbes 2021
  Nagroda Digital Excellence Awards 2022
  Nagroda Laur Klienta 2023
  Nagroda Dobry Pracodawca 2023
  Nagroda Gazele Biznesu 2023