Mieszkania, Domy

 • Warszawa

  mazowieckie, Warszawa

  12999 ofert

 • Wrocław

  dolnośląskie, Wrocław

  6893 oferty

 • Kraków

  małopolskie, Kraków

  5736 ofert

 • Poznań

  wielkopolskie, Poznań

  5004 oferty

 • Łódź

  łódzkie, Łódź

  3437 ofert

Pokoje

Powierzchnia

Piętra

Termin oddania

Cena

Szukaj

Filtruj

Sortuj

Mapa

Szukasz nowe nieruchomości powiat bocheński

68 ofert w 1 inwestycji

Polecane
Najnowsze
Najtańsze
Najtańsze (za m2)
Termin oddania
 • Osiedle Panorama Bochnia
  4 kw. 2023
  Budynek N i budynek PW czwartym kwartale 2021 r. rozpoczęto budowę czterech kolejnych bloków o zmienionej architekturze. Ukończenie pierwszych dwóch bloków o numerach 55N oraz 55P planowane jest na IV kwartał 2023. Nowoczesne budynki mieszkalne będą zawierały 33 mieszkania w 55N i 35 mieszkań w 55PMieszkania we wszystkich budynkach posiadają balkony wykończone nowoczesnymi balustradami (połączenie szkła i stali nierdzewnej) z gresową podłogą, indywidualne media, instalacje pod klimatyzacje, domofony specjalną instalację dla okapów kuchennych, okablowanie Internet i TV oraz wysoki standard wykończeń (wysokiej jakości materiały budowlane i wykończeniowe).Ważną informacją jest zakończenie prac projektowych łącznika pomiędzy drogą krajową 94, a ul. Brzeźnicką to umożliwi w niedalekiej przyszłości wjazd na osiedle omijając centrum Bochni.W pobliżu obiektów znajdują się: plac zabaw oraz zieleńce do wyłącznego użytku mieszkańców bloków.Obiekty sąsiadują z parkiem, w którym znajduje się XVI - to wieczna kapliczka i słynne źródełko wody mineralnej, z którego zasobów korzystają liczni mieszkańcy Bochni jak i okolicznych miejscowości. Odległość od Centrum Bochni to 1500 m, od autostrady A4 4 km, a do krakowskiego Kazimierza można dojechać w 30 minut.

  Osiedle Panorama Bochnia

  od 7 200 zł/m2
  ul. Brzeźnicka , Bochnia(19.2 km od Krakowa)
  Cober Sp. z o.o. Sp.k.
Zobacz wyprzedane oferty w tej lokalizacji.

Te nieruchomości znalazły już swoich właścicieli.

 • Bochnia - Krzyżaki
  Oferta archiwalna
  Masz dość zatłoczonych osiedli, gdzie znalezienie parkingu graniczy z cudem? Chcesz cieszyć się z plusów mieszkania, a jednocześnie posiadać ogródek? Marzysz o własnym apartamencie z najlepszych materiałów, a przy okazji nie chcesz przepłacać? Jeżeli tak, to oferta KOMI Development Group jest właśnie dla Ciebie!Kameralny charakter inwestycji „Bochnia - Krzyżaki”, która składa się z dwóch budynków wolnostojących, zawierających po dwa apartamenty: dolny o powierzchni 76.82 m² i górny o powierzchni 83.26 m² z możliwością adaptacji niemieszkalnego poddasza w cenie! Każdy z apartamentów ma dostęp do indywidualnego ogrodzonego ogródka. Cicha spokojna okolica, blisko centrum, wokół jedynie zabudowa domków jednorodzinnychSZCZEGÓŁOWY OPIS POMIESZCZEŃ:Apartament na parterze:1. Wiatrołap o powierzchni 3.98 m²2. Korytarz o powierzchni 9.86 m²3. Pokój o powierzchni 6.59 m²4. Łazienka o powierzchni 5.60 m²5. Kuchnia o powierzchni 8.38 m²6. Pokój dzienny plus jadalnia o powierzchni 23.40 m²8. Pokój o powierzchni 8.13 m²9. Pokój o powierzchni 10.78 m²Apartament na piętrze:1. Korytarz plus klatka schodowa o powierzchni 18.17 m²2. Pokój o powierzchni 6.59 m²3. Łazienka o powierzchni 5.43 m²4. Kuchnia o powierzchni 8.38 m²5. Pokój dzienny plus jadalnia o powierzchni 23.40 m²6. Pokój o powierzchni 8.13 m²7. Pokój o powierzchni 10.78 m²8. Wiatrołap o powierzchni 2.40 m²9. Możliwość adaptacji poddasza!

  Bochnia - Krzyżaki

  od 5 633 zł/m2
  ul. Tadeusza Lecha , Bochnia(19.9 km od Krakowa)
  Komi Development Group Sp. z o.o.
 • Osiedle Wygoda
  Oferta archiwalna

  Osiedle Wygoda

  od 3 567 zł/m2
  ul. Wygoda 107D , Bochnia(17.4 km od Krakowa)
  Archi-Inwest Sp.j A.Świerczek, S.Całka
 • Osiedle Pod Jesionami
  Oferta archiwalna

  Osiedle Pod Jesionami

  od 5 236 zł/m2
  ul. Julii i Wojciecha Goczałkowskich , Bochnia(17.4 km od Krakowa)
  Archi-Inwest Sp.j A.Świerczek, S.Całka
 • Osiedle Dębina
  Oferta archiwalna
  O inwestycjiRealizowany budynek mieszkalny wielorodzinny zlokalizowany będzie w miejscowości Łapczyca, Gmina Bochnia na działkach nr 1080/3, 1080/4, 1082/2, 1082/4.W budynku zaprojektowano 13 lokali mieszkalnych oraz komórki lokatorskie - przynależne do każdego mieszkania. Ponad to na terenie osiedla powstanie 14 miejsc postojowych.Dużym atutem inwestycji jest lokalizacja - do samego centrum miejscowości zaledwie 400 metrówSzkoła podstawowa, Przedszkole, Kościół, Gminny Ośrodek Zdrowia, Ośrodek Kultury.Inwestycja jest bardzo dobrze skomunikowana (droga krajowa nr 94 Kraków -Tarnów).Do Bochni zaledwie 3 km, szybki dojazd do Krakowa 30 km, do zjazdu na autostradę w Szarowie ok 6km.Dogodna lokalizacja osiedla w otoczeniu zieleni drzew, zagospodarowany teren (istniejąca zieleń wysoka i krzewy, plac zabaw dla dzieci, placyk gospodarczy).Na wysoką jakość inwestycji składają się: wygodna, czteropiętrowa zabudowa, funkcjonalne balkony, tarasy oraz optymalne rozwiązania architektoniczne.Ponadto OSIEDLE DĘBINA posiadać będzie wygodny i ekonomiczny system ogrzewania mieszkań (ogrzewanie i ciepła woda z własnej kotłowni gazowej)Mieszkania zostaną oddane w stanie deweloperskim, a wszystkie części wspólne zostaną wykończone materiałami wysokiej jakości.Koniec prac budowlanych przewidywany jest na grudzień 2018 roku, a przekazanie lokali styczeń/ luty 2019 roku.

  Osiedle Dębina

  od 3 897 zł/m2
  Łapczyca , Łapczyca(15.4 km od Krakowa)
  Archi-Inwest Sp.j A.Świerczek, S.Całka
 • Zielone Wzgórze
  Oferta archiwalna
  Istnieje możliwość zakupu garażu jednostanowiskowego w budynku.Budynek zostanie wykonany w technologii tradycyjnej z naturalnych przyjaznych człowiekowi materiałówObecnie blok 10 jest w budowie, pozostałe budynki są oddane do użytkowania.

  Zielone Wzgórze

  ul. Generała Turkowskiego , Bochnia(16.5 km od Krakowa)
  Archi-Inwest Sp.j A.Świerczek, S.Całka
 • Osiedle Panorama
  Oferta archiwalna
  Budynek I - został oddany do użytkowania w czerwcu 2016 składa się z 48 komfortowych mieszkań, w tym 6 apartamentów z ogródkami oraz 13-toma garażami. Mieszkania o standardzie apartamentu, o powierzchni 26, 50 i 59 m², mieszczą się w sześciokondygnacyjnym budynku o trzech klatkach schodowych z nowoczesnymi windami przystosowanych dla osób niepełnosprawnych. Na ostatnim piętrze znajdują się mieszkania dwupoziomowe o maksymalnej powierzchni 102 m2!Budynek II - oddanie planowane jest na III kwartał 2017 roku składać się będzie z 45 mieszkań o zróżnicowanym metrażu. Do wyboru będą mieszkania o powierzchni 28 m2, 32m2, 43 m2, 60 m2 i 63 m2 , usytuowane w sześciokondygnacyjnym budynku o dwóch klatkach schodowych z nowoczesnymi windami przystosowanymi dla osób niepełnosprawnych . Zdecydowana większość mieszkań będzie posiadała samodzielne , duże balkony. W budynku znajdować będzie się 12 garaży oraz 37 komórek lokatorskich.Mieszkania w obu budynkach posiadają balkony wykończone nowoczesnymi balustradami (połączenie szkła i stali nierdzewnej) z gresową podłogą, indywidualne media, etażowe ogrzewanie (woda, prąd, gaz), instalacje pod klimatyzacje, hybrydową wentylację, video-domofon, specjalną instalację dla okapów kuchennych, okablowanie Internet i TV oraz wysoki standard wykończeń (wysokiej jakości materiały budowlane i wykończeniowe, granitowe klatki schodowe).Bardzo ważnym elementem jest możliwość dowolnej aranżacji i kompleksowego wykończenia mieszkań, a także łączenie lokali, zarówno w poziomie jak i w pionie.Obiekt jest ogrodzony i monitorowany. Na terenie obiektu znajdują się: plac zabaw oraz zieleńce do wyłącznego użytku mieszkańców bloków. W bezpośrednim otoczeniu jest 100 miejsc parkingowych.

  Osiedle Panorama

  od 4 444 zł/m2
  ul. Brzeźnicka 55 , Bochnia(19.3 km od Krakowa)
  Cober Sp. z o.o. Sp.k.

Informacje o powiecie bocheńskim

W powiecie bocheńskim dostępnych jest 68 ofert nowych mieszkań i domów znajdujących się w 1 inwestycji deweloperskiej.

Deweloperzy w powiecie bocheńskim mają w sprzedaży nowe mieszkania o powierzchniach od 31 do 61 m2, w tym lokale:

 • 1-pokojowe (8 mieszkań).
 • 2-pokojowe (52 mieszkania).
 • 3-pokojowe (8 mieszkań).

Wśród inwestycji deweloperskich w powiecie bocheńskim nie są dostępne oferty sprzedaży nowych domów.

Najtańsze nowe mieszkanie dostępne w sprzedaży w powiecie bocheńskim kosztuje 280 080 zł.

Pobliskie Lokalizacje

Miejsca w pobliżu

Oferty w powiecie bocheńskim

Pozostałe oferty

logo

Oferty

Wydawcą portalu rynekpierwotny.pl jest PropertyGroup Sp. z o.o.

Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: