Mieszkania, Domy

 • Warszawa

  mazowieckie, Warszawa

  12999 ofert

 • Wrocław

  dolnośląskie, Wrocław

  6893 oferty

 • Kraków

  małopolskie, Kraków

  5736 ofert

 • Poznań

  wielkopolskie, Poznań

  5004 oferty

 • Łódź

  łódzkie, Łódź

  3437 ofert

Pokoje

Powierzchnia

Piętra

Termin oddania

Cena

Szukaj

Filtruj

Sortuj

Mapa

Zobacz wyprzedane oferty w tej lokalizacji.

Te nieruchomości znalazły już swoich właścicieli.

 • Osiedle Przy Lesie budynek 1
  Oferta archiwalna
  Rozpoczęliśmy zapisy na nowe mieszkania. Wkrótce budowa nowego osiedla składającego się z trzech budynków 24-rodzinnych. Inwestycja realizowana będzie w gminie Działdowo, obręb Komorniki w sąsiedztwie lasów i łąk z dala od miejskiego zgiełku. Teren osiedla zostanie pięknie zagospodarowany tak aby nie odbiegał od otaczającej go wokół zieleni i wyposażony w plac zabaw. W budynkach zostały zaprojektowane mieszkania od 33 do 52 m2 oraz garaże. Dla osób zainteresowanych większym metrażem mamy propozycje łączenia mieszkań w duże jedno lub dwupoziomowe. Wszystkich zainteresowanych serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą mieszkań.

  Osiedle Przy Lesie budynek 1

  ul. Komorniki , Komorniki, działdowski(47.4 km od Ciechanowa)
  Przedsiębiorstwo budowlane Ciechbud Sp. z o.o.
 • Inwestycja przy ul. Świerkowej
  Oferta archiwalna
  Posiadamy duże doświadczenie w prowadzeniu wszelkich prac, związanych z kompleksowym wykańczaniem wnętrz, remontowaniem, modernizacją i adaptacją budynków oraz ich docieplaniem. Zapewniamy kadrę techniczną o wysokich kwalifikacjach zawodowych, z wymaganymi uprawnianiami, wieloletnim doświadczeniem i praktyką na budowach. Szanując czas Inwestora, przyjmujemy większość obowiązków do wykonania we własnym zakresie. Zrealizowaliśmy i realizujemy wiele zadań inwestycyjnych i modernizacyjnych na terenie województwa warmińsko-mazurskiego i mazowieckiego. Wykorzystujemy nowoczesne technologie, łącząc je z wyrobami wysokiej jakości dajemy Klientowi gwarancję usług na doskonałym poziomieTerminy oddania poszczególnych budynków:Budynek nr 4- 30.06.2012 r.Budynek nr 6 – 30.08.2013 r.

  Inwestycja przy ul. Świerkowej

  ul. Świerkowa , Działdowo(46.3 km od Ciechanowa)
  Przedsiębiortswo Budowlano-Usługowe „PRIMBUD” Spółka z o.o.
 • Inwestycja przy ul. Makowej
  Oferta archiwalna
  Informujemy, że pod koniec marca tego roku rozpoczęliśmy nową inwestycję przy ul. Makowej (Osiedle Polna). Będzie to budynek 18-rodzinny, czterokondygnacyjny, dwuklatkowy. Planowane zakończenie budowy to koniec grudnia 2012 roku.W budynku zaprojektowano mieszkania typu kawalerka ok. 35,5 m2, mieszkania dwupokojowe – 48 i 50 m2 oraz mieszkania o takim samym metrażu w wersji trzypokojowej z aneksami kuchennymi w pokojach dziennych, mieszkania dwupoziomowe z poddaszem użytkowym. Wszystkie mieszkania posiadają balkony i pomieszczenia piwniczne.Zaplanowano tu również zadaszone miejsca postojowe znajdujące się pod budynkiem oraz na terenie działki pod skarpą. Teren zostanie ogrodzony i zagospodarowany. Dodatkowym atutem budynku jest zastosowanie nowego rodzaju wentylacji mieszkań a mianowicie wentylacji hybrydowej.Serdecznie zapraszamy do zapozanania się z naszą ofertą

  Inwestycja przy ul. Makowej

  ul. Makowa , Działdowo(46.4 km od Ciechanowa)
  Przedsiębiorstwo budowlane Ciechbud Sp. z o.o.

Informacje o Działdowie

Powiat działdowski – powiat w Polsce (województwo warmińsko-mazurskie) utworzony w 1999 w ramach reformy administracyjnej. Jego siedzibą jest miasto Działdowo. Powiat jest najbardziej wysuniętym powiatem na południe w województwie warmińsko-mazurskim. Należy do Związku Powiatów Polskich

logo

Oferty

Wydawcą portalu rynekpierwotny.pl jest PropertyGroup Sp. z o.o.

Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: