Domy Krzyż

Oferta archiwalna

Domy na sprzedaż ul. Matki Teresy z Kalkuty, oferowane bezpośrednio przez Quattro Development

Tarnów, ul. Matki Teresy z Kalkuty

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości. Mamy dla Ciebie 177 ofert w najbliższej okolicy!

Domy Krzyż

15 zdjęć

Domy Krzyż
Domy Krzyż
Domy Krzyż
Domy Krzyż

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

  • teren ogrodzony
  • Standard deweloperski

Opis Inwestycji

Zamieszkaj na nowoczesnym osiedlu! Komfortowe i przytulne domy w Tarnowie.

· 85 m2 powierzchni domu

· 260 – 350 m2 powierzchni działki

· Znakomita lokalizacja

· Wysoki standard

Nowe przedsięwzięcie deweloperskie „Domy Krzyż” to zespół 18 segmentów zlokalizowanych przy ul. Matki Teresy z Kalkuty w Tarnowie.

Nasze osiedle charakteryzuje się nowoczesną architekturą i zostało zaprojektowane z myślą o efektywnym wykorzystaniu przestrzeni. Każdy dom posiada powierzchnię 85,95 m2, na którą składają się dwie kondygnacje bez skosów. Na parterze znajduje się przestronny pokój dzienny połączony z aneksem kuchennym, wc, pomieszczenie gospodarcze oraz wiatrołap. Na piętrze domu znajdziemy jasną dużą łazienkę, a także trzy przestronne i ustawne sypialnie. Warto dodać, że w każdej sypialni przewidziano miejsce na zabudowę dużej szafy. Dodatkowo, na poddaszu udało się wygospodarować przestrzeń na strych.

Inwestycja Domy Krzyż znajduje się w Tarnowie, ul. Matki Teresy z Kalkuty (3.6 km od centrum Tarnowa), została zrealizowana przez Quattro Development.

Inwestycja Domy Krzyż została wybudowana i oddana do użytkowania w 1 kw. 2022 roku.

Cały projekt składa się z 18 nowych domów.

Aktualnie w inwestycji Domy Krzyż nie ma nowych domów w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców Quattro Development przewidział:

  • miejsca postojowe naziemne

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:
rozpoczęcie budowy w 2 kw. 2020 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 1 kw. 2022 roku.
Liczba domów:
cała inwestycja składa się z 18 domów.
Liczba kondygnacji:
domy posiadają 2 kondygnacje wraz z parterem oraz nie posiadają poddasza.
Wysokość pomieszczeń:
na wszystkich kondygnacjach po 262 cm wysokości.
Standard wykończenia
standard deweloperski
podjazdy wykonane z kostki brukowej; miejsce na 2 samochody (możliwa wiata garażowa); brama wjazdowa wraz z furtką; teren przynależny do domu ogrodzony; możliwość wyboru wariantu z 3 lub 4 sypialniami

Konstrukcja budynku

ocieplenie budynku o grubości styropianu aż 20 cm

Stolarka okienna

okna i drzwi balkonowe 3-szybowe renomowanej firmy Oknoplast

Ściany

ściana pomiędzy segmentami zapewniająca świetny poziom wyciszenia

Instalacje

komplet instalacji wewnętrznych (w tym. m.in. instalacja alarmowa) oraz zewnętrznych (kanalizacja miejska)

Ogrzewanie

piec gazowy kondensacyjny z zamkniętą komorą spalania; grzejniki panelowe na obydwu kondygnacjach oraz grzejniki drabinkowe w łazience oraz wc (możliwe ogrzewanie podłogowe)

Rodzaj własności:
informacja u dewelopera.
Garaże:
domy nie posiadają garaży oraz przewidziano:
  • miejsca postojowe naziemne: 2 do każdego segmentu.
Przyroda:
informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji

Tarnów to miasto należące do województwa małopolskiego. Jest ważnym ośrodkiem turystycznym i kulturalnym województwa małopolskiego. W przyjętej przez Radę Ministrów Koncepcji Przestrzennego Zagospodarowania Kraju 2030, Tarnów został zaliczony do tzw. ważnych ośrodków regionalnych, czyli grona miast, obok miast wojewódzkich, najważniejszych dla rozwoju kraju w perspektywie najbliższych 20 lat. Ponadto, jest też ważnym ośrodkiem przemysłowym i gospodarczym. W ramach miasta działają wyspecjalizowane zakłady chemiczne, maszynowe, metalowe, budowlane, szklarskie i spożywcze. W Tarnowie znajduje się też Zakłady Azotowe oraz siedziba grupy Azoty. W 2012 roku, w rankingu Rzeczypospolitej miasto uznane zostało za najbardziej innowacyjny samorząd w Polsce - pod uwagę brano: dostęp do Internetu, unikatowe rozwiązania cyfrowe w biznesie, system wspomagania zarządzanie edukacją czy możliwość załatwienia spraw w e-urzędzie.

Komunikacja

Miasto jest ważnym węzłem w komunikacji drogowej i kolejowej. Krzyżują się tam trzy drogi krajowe: 4, 94 i 73. Na transport kolejowy natomiast składają się dwie stacje pasażerskie Tarnów oraz Tarnów Moście i dwie stacje kolejowe Tarnów Filia i stacja towarowa Zakładów Azotowych Mościce Azoty. Komunikacje miejską świadczy Tarnowski Organizator Komunalny. Obsługuje on 29 linii autobusowych.

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Domy Krzyż?

Przyszli mieszkańcy inwestycji Domy Krzyż mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 200 metrów od inwestycji Domy Krzyż znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Nowodąbrowska - Świerkowa.

Data publikacji: 18.08.2020
Data aktualizacji: 08.10.2020

Oferty

Wydawcą portalu RynekPierwotny.pl jest: PropertyGroup Sp. z o.o.
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: