Mieszkania, Domy

 • Warszawa

  mazowieckie, Warszawa

  12999 ofert

 • Wrocław

  dolnośląskie, Wrocław

  6893 oferty

 • Kraków

  małopolskie, Kraków

  5736 ofert

 • Poznań

  wielkopolskie, Poznań

  5004 oferty

 • Łódź

  łódzkie, Łódź

  3437 ofert

Pokoje

Powierzchnia

Piętra

Termin oddania

Cena

Szukaj

Filtruj

Sortuj

Mapa

Szukasz nowe domy powiat słupski

7 ofert w 1 inwestycji

Polecane
Najnowsze
Najtańsze
Najtańsze (za m2)
Termin oddania
 • Nowa Radosna
  gotowe
  Nowa Radosna – kameralne osiedle zaprojektowane z myślą o najbardziej wymagającychNowa Radosna to nowe, kameralne osiedle domów w zabudowie bliźniaczej w Siemianicach. Osiedle powstanie w wyjątkowej lokalizacji, w bliskiej odległości od centrum Słupska. To idealne miejsce dla osób poszukujących ciszy i spokoju, a przy tym chcących pozostawać w bliskości miasta. W sąsiedztwie znajduje się niska zabudowa jednorodzinna.Inwestycja będzie wyróżniać się nowoczesną architekturą odpowiadającą najnowszym trendom, funkcjonalnymi i przestronnymi wnętrzami oraz wysoką jakością standardu wykończenia deweloperskiego. Dojazd do budynków możliwy będzie drogą dojazdową utwardzoną, która zostanie wykonana pod koniec inwestycji.

  Nowa Radosna

  ul. Radosna , Siemianice, słupski(0.1 km od Słupska)
  Własne M
Zobacz wyprzedane oferty w tej lokalizacji.

Te nieruchomości znalazły już swoich właścicieli.

 • Individual.
  Oferta archiwalna
  Individual to odsłona wyjątkowego konceptu, który wierzymy, że zdobędzie uznanie Słupszczan jako nowoczesne i w istocie idealne miejsce do życia.To nowa inwestycja DZP INVEST w Słupsku, która powstanie przy ul. Łotewskiej i charakteryzować ją będzie niska zabudowa i specjalnie stworzony dla przyszłych mieszkańców park zieleni.Osiedle zostało zaprojektowane w duchu nowoczesnej architektury, o zróżnicowanej zabudowie: domy bliźniacze oddzielone garażami a także nowoczesne budynki wielorodzinne w zamkniętej enklawie z oświetloną drogą wewnętrzną i małą architekturą terenu. Układ inwestycji zostanie harmonijnie wkomponowany w sąsiadujące otoczenie.Przy kreowaniu nowego miejsca najważniejsi są dla nas – przyszli Mieszkańcy, a także ich potrzeby, odpowiadamy na nie kierując się zmianami dyktowanymi przez rytm życia i najważniejsze trendy. Szukając możliwości zaspokajania potrzeb odpoczynku postanowiliśmy wraz z architektem wkomponować liczący sobie blisko 16 arów obszar w tkankę osiedla, licząc, że mieszkańcy wykorzystają miejsce na odpoczynek, spotkania sąsiedzkie, kameralne pikniki – wszystko to na wyciągnięcie ręki. Tak przemyślana i intymnie zaaranżowana przestrzeń z pewnością da ukojenie po ciężkim dniu. Wierzymy, że dzięki temu wszyscy będą w INDIVIDUAL czuli się komfortowo, a nowy Park stanie się atrakcyjną częścią osiedla.

  Individual.

  ul. Łotewska , Słupsk(3.4 km od centrum)
  DZP INVEST

Informacje o powiecie słupskim

W powiecie słupskim dostępnych jest 60 ofert nowych mieszkań i domów znajdujących się w 4 inwestycjach deweloperskich.

Deweloperzy w powiecie słupskim mają w sprzedaży nowe mieszkania o powierzchniach od 31 do 88 m2, w tym lokale:

 • 1-pokojowe (8 mieszkań).
 • 2-pokojowe (35 mieszkań).
 • 3-pokojowe (8 mieszkań).
 • 4-pokojowe (2 mieszkania).

Wśród inwestycji deweloperskich w powiecie słupskim dostępne są oferty sprzedaży nowych domów o powierzchni 131 m².

Najtańsze nowe mieszkanie dostępne w sprzedaży w powiecie słupskim kosztuje 191 012 zł, natomiast najtańszy nowy dom kupimy za 529 000 zł.

Pobliskie Lokalizacje

Miejsca w pobliżu

Oferty w powiecie słupskim

Pozostałe oferty

Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: