Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek:

Inwestycja przy ul. Szczawnickiej

Oferta archiwalna

Domy na sprzedaż ul. Szczawnicka, oferowane bezpośrednio przez

Villa sp. z o.o. sp. k.

Poznań, Jeżyce, Podolany, ul. Szczawnicka 68

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Mamy dla Ciebie 9 ofert w najbliższej okolicy!

Najbliższe inwestycje

Prezentacja oferty archiwalnej

Inwestycja przy ul. SzczawnickiejInwestycja przy ul. Szczawnickiej

2 zdjęcia

Inwestycja przy ul. Szczawnickiej

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

  • teren ogrodzony
  • Standard deweloperski

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 4 kw. 2009 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 2 kw. 2011 roku

Liczba domów:

cała inwestycja składa się z 5 domów

Liczba kondygnacji:

domy posiadają od 1 do 2 kondygnacji wraz z parterem oraz nie posiadają poddasza

Wysokość pomieszczeń:

informacja u dewelopera

Standard wykończenia

standard deweloperski

Rodzaj własności:

informacja u dewelopera

Garaże:

domy nie posiadają garaży

Przyroda:

w okolicy inwestycji znajduje się park

Opis inwestycji

PRZEWIDYWANA CENA BUDYNKÓW WRAZ Z DZIAŁKĄ:za dom nr 70a, działka o powierzchni 553 m kw, razem 625.000 zł bruttoza dom nr 70 – SPRZEDANYza dom nr 68a – SPRZEDANYza dom nr 68 – SPRZEDANYCena obejmuje własność nieruchomości, zabudowanej budynkiem wykończonym:1) elewacją zewnętrzną, poryciem dachowym,2) okna PCV – na zewnątrz w kolorze jasnego dębu, wewnątrz w kolorze białym,3) garaż na dwa samochody,4) drzwi wejściowe antywłamaniowe,5) ogrodzenie wraz z bramą wjazdową na teren nieruchomości,6) kostką pozbrukową położoną od bramy wjazdowej do bramy garażowej i wejścia do budynku,Możliwa jest dowolna aranżacja wnętrza budynku.CENA NIE OBEJMUJE tynków wewnętrznych, posadzek, instalacji elektrycznych, instalacji wod-kan, instalacji CO, bramy garażowej,PRZEWIDYWANA CENA Z DODATKOWO WYKONANYMI:7) instalacjami elektrycznymi, wod-kan, CO,8) tynkami wewnętrznymi,9) posadzkami wraz z izolacjami termicznymi (na parterze styropian 10cm, na piętrze styropian 5cm), izolacjami wilgotnościowymi,10) bramą garażową (bez napędu),11) parapetami wewnętrznymi – konglomerat marmurowy Botticino:za dom nr 70a, działka o powierzchni 553 m kw, razem 750.000 zł bruttoza dom nr 70 – SPRZEDANYza dom nr 68a – SPRZEDANYza dom nr 68 – SPRZEDANYIstnieje możliwość wykonania ścian wewnętrznych w dowolnym układzie, według życzeń klienta.Możliwy jest również zakup nieruchomości w dowolnym stanie zaawansowania prac budowlanych za mniejszą kwotę.

Inwestycja Inwestycja przy ul. Szczawnickiej znajduje się na Podolanach, ul. Szczawnicka 68 (4.6 km od centrum Poznania), została zrealizowana przez Villa sp. z o.o. sp. k.

Inwestycja Inwestycja przy ul. Szczawnickiej została wybudowana i oddana do użytkowania w 2 kw. 2011 roku.

Cały projekt składa się z 5 nowych domów.

Aktualnie w inwestycji Inwestycja przy ul. Szczawnickiej nie ma nowych domów w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców Villa sp. z o.o. sp. k. nie przewidział miejsc postojowych.

Lokalizacja inwestycji

Jeżyce to dzielnica Poznania rozmieszczona na planie niemal idealnego kwadratu. Na jego zachodzie można znaleźć Jezioro Kerskie, natomiast południową granicę wyznacza obszar Lotniska Poznań-Ławica. Na wschodzie dzielnicę ogranicza ul. Obornicka a na północy osiedla Suchy Las i Jelonek. Jeżyce składają się głównie z zabytkowych, przedwojennych kamienic, które coraz częściej dzięki renowacji okazują się być perełkami architektonicznymi miasta. Na Jeżycach na powierzchni 2 km kw mieszka ok. 24 tys. mieszkańców. Największy zakład opieki zdrowotnej to Szpital Rehabilitacyjny dla dzieci. W odległości ok. 500 metrów na wschód mieści się wydział Nauk Politycznych i Dziennikarstwa Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza. W odległości ok. 1 km od granic dzielnicy można znaleźć liczne centra handlowe, kina i teatry. Największe centrum handlowe okolicy to Galeria Podolany, jednak w odległości ok. 1 km na południe i wschód można znaleźć inne sklepy wielkopowierzchniowe, takie jak CH Poznań Plaza, Galeria Pestka czy King Cross Marcelin.

Komunikacja

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Inwestycja przy ul. Szczawnickiej?

W dzielnicy kursują autobusy i tramwaje miejskie. Jednak o jej wyjątkowym charakterze świadczy lotnisko Poznań-Ławica, mieszczące się na jej południu. Samoloty odlatują stąd do 25 europejskich portów lotniczych. Dzielnicę ze wschodu na zachód przecina też droga krajowa nr 92.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Inwestycja przy ul. Szczawnickiej mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 910 metrów od inwestycji Inwestycja przy ul. Szczawnickiej znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Poznań Podolany.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Inwestycja przy ul. Szczawnickiej znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Inwestycja przy ul. Szczawnickiej znajduje się 10 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Szkoła Podstawowa nr 1 w odległości 446 m, szkoła w odległości 487 m, Szkoła języków obcych TEACHER w odległości 604 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Inwestycja przy ul. Szczawnickiej jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Chirurgia Poznańska w odległości 491 m, gabinet lekarski / przychodnia / szpital w odległości 867 m, Partner Dent w odległości 978 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Inwestycja przy ul. Szczawnickiej składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 624 m znajduje się Żabka, w odległości 729 m znajduje się Spar, w odległości 872 m znajduje się sklep z żywnością.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Inwestycja przy ul. Szczawnickiej w odległości 440 m znajduje się Pumptrack, w odległości 446 m znajduje się boisko / kort, w odległości 475 m znajduje się boisko / kort.

Data aktualizacji: 24.11.2017

Inwestycje w pobliżu na Podolanach

Oferty na Podolanach

Nagrody i wyróżnienia

Nagroda Forbes 2022
Nagroda Forbes 2021
Nagroda Digital Excellence Awards 2022
Nagroda Laur Klienta 2023
Nagroda Dobry Pracodawca 2023
Nagroda Gazele Biznesu 2023