Mieszkania, Domy

 • Warszawa

  mazowieckie, Warszawa

  12999 ofert

 • Wrocław

  dolnośląskie, Wrocław

  6893 oferty

 • Kraków

  małopolskie, Kraków

  5736 ofert

 • Poznań

  wielkopolskie, Poznań

  5004 oferty

 • Łódź

  łódzkie, Łódź

  3437 ofert

Pokoje

Powierzchnia

Piętra

Termin oddania

Cena

Szukaj

Filtruj

Sortuj

Mapa

Zobacz wyprzedane oferty w tej lokalizacji.

Te nieruchomości znalazły już swoich właścicieli.

 • Domy Imielin
  Oferta archiwalna
  Domy składają się z 2 kondygnacji, we wnętrzu każdego z nich znajdzie się miejsce nawet dla pięcioosobowej rodziny. Mieszkania zostały zaprojektowane z myślą o ich efektywnym zagospodarowaniu, aby łatwo można było zaaranżować przestrzeń według własnych upodobań. Inwestycja zlokalizowana jest w Imielinie, w otoczeniu lasów oraz 5 minut samochodem od centrum, a także posiada świetne połączenie z

  Domy Imielin

  od 4 941 zł/m2
  ul. Satelicka 5 , Imielin(0.2 km od Mysłowic)
  Platforma Mieszkaniowa
 • Brandar Imielin
  Oferta archiwalna
  Szanowni Państwo, Przedstawiamy zespół 3 budynków jednorodzinnych w zabudowie szeregowej. We wnętrzu każdego z nich znajdzie się miejsce dla cztero lub nawet pięcioosobowej rodziny. Dom składa się z 2 kondygnacji - parter i piętro bez skosów. Inwestycja została oddana do użytku w IV kwartale 2019r. Na parterze zaprojektowano pomieszczenia dla wspólnego użytkowania rodziny: wiatrołap, kuchnię,

  Brandar Imielin

  od 5 453 zł/m2
  ul. Satelicka 5 , Imielin(0.2 km od Mysłowic)
  Brandar
 • Wioska Szwajcarska
  Oferta archiwalna
  Osiedle Wioska Szwajcarska to zespół trzech segmentów w zabudowie szeregowej po 8 domów jednorodzinnych z balkonami, z wbudowanym garażem i miejscem parkingowym na podjeździe do garażu, o powierzchni od 111,5 m² do 128,3 m². Wydzielone działki mają powierzchnię od 170 m² budynki środkowe do 330 m² dla budynków skrajnych. Forma budynków jest klasyczna, cechuje ją prostota i umiar. Jednospadowy

  Wioska Szwajcarska

  od 3 040 zł/m2
  ul. Elizy Orzeszkowej , Mysłowice(1.6 km od centrum)
  Janeck sp. z .o. sp. k-a
 • Jastruna Residence
  Oferta archiwalna
  JASTRUNA RESIDENCE_ MYSŁOWICE – ul. Jastruna 47SEGMENT NAROŻNY STANDARD Cena developerska:    650 000.00 zł (brutto)Cena “pod klucz”:    - zł (brutto)  Powierczhnia  całkowita budynku: 134,5 m2Powierzchnia działki: 363 m2Ilość kondygnacji: parter + poddasze,Garaż: tak , na poziomie parteru,Materiał: keramzyt (technologia PRAEFA),Media: woda, kanalizacja, gaz, prąd,   IDEALNA LOKALIZACJA – osiedle

  Jastruna Residence

  ul. Jastruna 47 , Mysłowice(5.6 km od centrum)
  Pref-Bud Sp. z o.o.

Wiadomości na temat Mysłowic:

Nowe domy – Mysłowice z dynamicznie rozwijającym się rynkiem pierwotnym

Mysłowice to miasto należące do GOP, ale całkowicie niezależne. Na miejscu jest wszystko, czego można potrzebować w codziennym życiu. Dotyczy to również miejsc pracy. Jednocześnie miejscowość cały czas się rozwija, co generuje zapotrzebowanie na nowe nieruchomości. Właśnie dlatego w Mysłowicach działa kilku deweloperów, budujących zarówno mieszkania, jak i nowe domy.

Nowe domy w Mysłowicach – jak kształtuje się rynek?

Mysłowice są znane jako bardzo przyjazne i komfortowe miejsce do zamieszkania. To dlatego niemal cały czas realizowane są tu nowe inwestycje deweloperskie. Bliżej centrum budowane są przede wszystkim duże bloki i osiedla. Na obrzeżach powstają jednak również nowe domy, które zapewniają znacznie więcej przestrzenni do życia, ale też rzadko spotykane w mieście prywatność, niezależność i spokój.

Nowe domy w Mysłowicach są budowane przede wszystkim w zabudowie szeregowej i bliźniaczej. Umożliwia to minimalizowanie kosztów budowy, a także późniejszych kosztów utrzymania. Są to nowoczesne nieruchomości o zróżnicowanych powierzchniach i układach wnętrz, zazwyczaj oferujące wiele przydatnych udogodnień. Zainteresowanie tego typu obiektami jest duże, dlatego często bardzo szybko się wyprzedają.

Domy w Mysłowicach – ceny na rynku pierwotnym

Do zakupu nowego domu w Mysłowicach może zachęcić nie tylko obietnica niezależności i przestrzeni. Nieruchomości w tym mieście są bowiem dostępne w przystępnych cenach. Średni koszt zakupu 1 m2 jest zbliżony do średniej wyliczonej dla całego kraju. Zakup w Mysłowicach jest również wyraźnie tańszy niż np. w Katowicach. Trzeba jednak brać pod uwagę indywidualne czynniki wpływające na ceny nieruchomości. Jeśli chcesz kupić możliwie tani nowy dom w Mysłowicach, unikaj najatrakcyjniejszych rejonów miasta czy też terenów położonych blisko głównych dróg. Nieruchomości na obrzeżach zwykle są równie atrakcyjne, a dużo tańsze.

Nowy dom w Mysłowicach – czy warto?

Nowe domy w Mysłowicach to często poszukiwane i wręcz rozchwytywane nieruchomości. Miasto stwarza bardzo przyjemne warunki do życia, a rozbudowana komunikacja drogowa, miejska i kolejowa pozwala szybko dotrzeć również do sąsiednich miast należących do GOP. Nowe domy w Mysłowicach to nieruchomości o wysokim standardzie, dlatego zadowolą nawet najbardziej wymagających. Ich dodatkowym atutem są relatywnie niskie ceny.

Jesteś zainteresowany zakupem nieruchomości w województwie śląskim? Sprawdź bogatą ofertę nowych domów w Mysłowicach na portalu RynekPierwotny.pl i znajdź lokal odpowiadający Twoim potrzebom.

Informacje o Mysłowicach

W Mysłowicach dostępne są 72 oferty nowych mieszkań i domów znajdujących się w 2 inwestycjach deweloperskich.

Deweloperzy w Mysłowicach mają w sprzedaży nowe mieszkania o powierzchniach od 32 do 123 m2, w tym lokale:

 • 1-pokojowe (8 mieszkań).
 • 2-pokojowe (24 mieszkania).
 • 3-pokojowe (26 mieszkań).
 • 4-pokojowe (11 mieszkań).
 • 5-pokojowe (3 mieszkania).

Wśród inwestycji deweloperskich w Mysłowicach nie są dostępne oferty sprzedaży nowych domów.

Najtańsze nowe mieszkanie dostępne w sprzedaży w Mysłowicach kosztuje 197 895 zł.

Aktualnie obowiązują 4 oferty promocyjne.

Pobliskie Lokalizacje

Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: