Mieszkania, Domy

 • Warszawa

  mazowieckie, Warszawa

  12999 ofert

 • Wrocław

  dolnośląskie, Wrocław

  6893 oferty

 • Kraków

  małopolskie, Kraków

  5736 ofert

 • Poznań

  wielkopolskie, Poznań

  5004 oferty

 • Łódź

  łódzkie, Łódź

  3437 ofert

Pokoje

Powierzchnia

Piętra

Termin oddania

Cena

Szukaj

Filtruj

Sortuj

Mapa

Szukasz nowe domy Modlniczka, powiat krakowski

5 ofert w 1 inwestycji

Polecane
Najnowsze
Najtańsze
Najtańsze (za m2)
Termin oddania
 • Zielony Zakątek
  gotowe
  Inwestycja „Modlniczka – Zielony Zakątek” to zamknięte osiedle 6 budynków jednorodzinnych w zabudowie bliźniaczej tj. 12 funkcjonalnych i nowocześnie zaprojektowanych bliźniaków znajdujących się w miejscowości Modlniczka przy ul. Słowiańskiej 56.Każdy z bliźniaków to 3 poziomowy dom jednorodzinny z osobnym wejściem i własnym ogródkiem na zamkniętym osiedlu. Wszystkie bliźniaki są niezależnymi nieruchomościami mieszkalnymi z własną księgą wieczystą, ogródkiem oraz udziałem w częściach wspólnych osiedla takimi jak drogi, chodniki, brama wjazdowa na osiedle.Domy dysponują powierzchnią ok. 112m2 powierzchni użytkowej z nowocześnie zaprojektowaną powierzchnią umożliwiającą swobodną aranżację wnętrz i dostosowanie zaprojektowanych przestrzeni do potrzeb każdego z Klientów.Przy każdym z domów znajduje się miejsca postojowe z możliwością jego powiększenia. Inwestycja zakończona, dysponuje wszystkimi zgodami na użytkowanie.

  Zielony Zakątek

  od 7 097 zł/m2
  ul. Słowiańska 56 , Modlniczka, krakowski(2.3 km od Krakowa)
  WAKO
Zobacz wyprzedane oferty w tej lokalizacji.

Te nieruchomości znalazły już swoich właścicieli.

 • Wąwozowa
  Oferta archiwalna
  Oferujemy do sprzedaży nowe domy w zabudowie bliźniaczej w miejscowości Modlniczka przy ul. Wąwozowej. W skład inwestycji wchodzą 4 domy o pow. użytkowej 98.5 m2 położonych na działkach o pow. 250 m2Inwestycja zlokalizowana jest w spokojnej i zielonej lokalizacji w bliskiej odległości, szkoły i przedszkola oraz bardzo szybkim dojazdem do centrum Krakowa.Projekt domu charakteryzuje się nowoczesną architekturą, ciekawym i funkcjonalnym wnętrzem, wysoką jakością materiałów użytych do budowy oraz spełnieniem nowych wymogów dotyczących izolacji (wskaźnik EP = 85 [kWh/(m2rok).Im niższy wskaźnik EP tym:- niższe rachunki za ogrzewanie,- większy komfort cieplny w domu,- wyższa wartość nieruchomości,- ochrona domu przed przegrzaniem w lecie, a chłodem w zimieOferowane domy posiadają na parterze otwarty salon z aneksem kuchennym o pow. 37,52m2, kotłownia/pomieszczenie gospodarcze o pow. 3,67m2, toaleta o pow. 0,90 m2, koeytarz o pow. 3,47m2, wiatrołap o pow. 4,32m2. Na poddaszu znajdują się 3 pokoje o pow. użytkowej 10,04m2, 12,52m2 i 13,6m2 oraz łazienka o pow. 4,86m2, hol + schody o pow. 8,12m2. Dodatkowo istnieje możliwość adaptacji przestrzeni na strychu o pow. po podłodze 30m2.

  Wąwozowa

  ul. Wąwozowa , Modlniczka, krakowski(2 km od Krakowa)
  Investin Sp. z o.o. Sp.k.
 • Słowianski Ogród
  Oferta archiwalna
  Oferujemy do sprzedaży nowe domy w zabudowie bliźniaczej, na kameralny zamkniętym osiedlu położonym w miejscowości Modlniczka przy ul. Słowiańska. W skład osiedla wchodzi 6 domów o pow. użytkowej 95 m2 położonych na działkach o pow. od 270 m2 do 360 m2Inwestycja zlokalizowana jest w spokojnej i zielonej okolicy w bliskiej odległości od komunikacji podmiejskiej, szkoły i przedszkola oraz bardzo szybkim dojazdem do centrum Krakowa.Projekt domu charakteryzuje się nowoczesną architekturą, ciekawym i funkcjonalnym wnętrzem, wysoką jakością materiałów użytych do budowy oraz spełnieniem nowych wymogów dotyczących izolacji (wskaźnik EP = 91,38 [kWh/(m2rok).Im niższy wskaźnik EP tym:- niższe rachunki za ogrzewanie,- większy komfort cieplny w domu,- wyższa wartość nieruchomości,- ochrona domu przed przegrzaniem w lecie, a chłodem w zimieOferowane domy posiadają na parterze otwarty salon z aneksem kuchennym o pow. 25,96m2, pokój/pomieszczenie gospodarcze o pow. 7,42m2, łazienka o pow. 4,18m2, hol o pow. 6,56m2. Na poddaszu znajdują się 3 pokoje o pow. użytkowej od 8,71m2 do 13m2 oraz łazienka o pow. 5,31m2, hol + schody o pow. 8,04m2. Dodatkowo istnieje możliwość adaptacji przestrzeni na strychu o pow. 12,07m2.

  Słowianski Ogród

  ul. Słowiańska , Modlniczka, krakowski(2.4 km od Krakowa)
  F.H.U Marco Marek Konik
 • Osiedle Słowiańskie
  Oferta archiwalna
  Osiedle powstaje przy ulicy Słowiańskiej w podkrakowskiej Modlniczce, na działce wielkości 59 arów w kształcie prostokąta. Jest to kameralne, zamknięta osada domów w zabudowie bliźniaczej. Osiedle składa się z 16 domów w dwóch wariantach w zależności od Państwa oczekiwań.Wariant A:Całkowita powierzchnia podłogi każdego z domów w wariancie A równa się 161,11 m2,Wariant B:Całkowita powierzchnia podłogi każdego z domów w wariancie B równa się 160,19 m2,

  Osiedle Słowiańskie

  Ul. Słowiańska , Modlniczka, krakowski(2.4 km od Krakowa)
  Tecnos - FRB Adam Motłoch Sp. z o.o.
 • Domy w Rząsce
  Oferta archiwalna
  Zapraszamy do zapoznania się z ofertą domów jednorodzinnych w zabudowie bliźniaczej w Rząsce przy ul. Suchej. Działka zlokalizowana jest w cichej, zielonej okolicy zabudowy jednorodzinnej. Jednocześnie jest doskonale skomunikowana z centrum Krakowa (9 km od Rynku Głównego, autobusy: 238,248,258, busy MK BUS, JK BUS, pociąg). Niedaleko znajdują się centra handlowe: Leroy Merlin, Centrum Witek, Park Handlowy Futura, a także centrum biurowe Kraków Business Park w Zabierzowie.

  Domy w Rząsce

  ul. Sucha , Rząska, krakowski(1.7 km od Krakowa)
  Domeco Jerzy Miernik Sp. j.

Informacje o Modlniczce

W Modlniczce dostępnych jest 5 ofert nowych mieszkań i domów znajdujących się w 1 inwestycji deweloperskiej.

W Modlniczce nie znajdziemy w ofercie sprzedaży nowych mieszkań.

Wśród inwestycji deweloperskich w Modlniczce dostępne są oferty sprzedaży nowych domów o powierzchni 113 m².

Najtańszy nowy dom kupimy za 699 900 zł.

Pobliskie Lokalizacje

Oferty w Modlniczce

Pozostałe oferty

logo

Oferty

Wydawcą portalu rynekpierwotny.pl jest PropertyGroup Sp. z o.o.

Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: