Na Złotych Wydmach

Apartament wakacyjny
ARCHIWALNA

apartamenty na sprzedaż oferowane bezpośrednio przezVastbouw Polska Sp. z o.o.

Prezentacja archiwalna, zachowana do celów statystycznych portalu RynekPierwotny.pl

Uwaga

Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Głowa do góry

Opis Inwestycji

W odległości 70m od morza, wpisany w naturę i niepowtarzalny klimat morski, z dala od hałasu, blisko szumu morskich fal, w otoczeniu wysokiej zieleni i nadmorskich wydm…. kameralny zespół 27 domów w zabudowie jednorodzinnej wolno stojącej zlokalizowany przy ulicy Szkolnej w Międzywodziu.Osiedle zamknięte dozorowane wyróżnia się prostą linią zabudowy i przemyślaną architekturą. W ramach inwestycji zostały wykonane: ogrodzenie zewnętrzne wraz z furtką i bramą wjazdową, ogrodzenia wewnętrzne frontowe oraz pomiędzy sąsiadami, oświetlenie osiedla, pieszo-jezdnia ze starobruku, miejsca postojowe, urządzony plac zabaw oraz nasadzenia buków i grabów.W ramach realizowanej inwestycji oferujemy sprzedaż nieruchomości w standardzie wykończenia „pod klucz” wraz z meblami i całkowitym wyposażeniem. Starannie dobrane, wysokiej jakości elementy wykończeniowe zarówno we wnętrzach domów, jak również w ramach zagospodarowania terenu niewątpliwie podnoszą komfort oraz bezpieczeństwo mieszkańców osiedla.Wspaniałe miejsce do wypoczynku i relaksu wraz z najbliższą rodziną…

Inwestycja Na Złotych Wydmach znajduje się w Międzywodziu, Ul. Szkolna (52.2 km od Szczecina), została zrealizowana przez dewelopera Vastbouw Polska Sp. z o.o..

Inwestycja Na Złotych Wydmach została wybudowana i oddana do użytkowania w 3 kw. 2010 roku.

Cały projekt składa się z 27 nowych domów w tym 20 domów typu dom wolnostojący.

Aktualnie w inwestycji Na Złotych Wydmach pozostało na sprzedaż 0 nowych domów o powierzchni 78 metrów kwadratowych w cenie od 645 000 zł.

Dla przyszłych mieszkańców deweloper Vastbouw Polska Sp. z o.o. przewidział również:

  • miejsca postojowe naziemne

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 1 kw. 2009 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 3 kw. 2010 roku.
Liczba domów:cała inwestycja składa się z 27 domów.
Liczba kondygnacji:domy posiadają 1 kondygnację wraz z parterem oraz posiadają poddasze.
Wysokość pomieszczeń:w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości.
Standard wykończenia:
wykończenie pod klucz
Domy są całkowicie wykończone "pod klucz" wraz z meblami i wyposażeniem.
Rodzaj własności:informacja u dewelopera.
Garaże:domy posiadają garaże oraz przewidziano:
  • miejsca postojowe naziemne: Przy każdym z domów znajduje się jedno miejsce postojowe na samochód..
Udogodnienia: plac zabaw, pomieszczenie rekreacyjne, monitoring, teren ogrodzony.
Przyroda:w okolicy inwestycji znajduje się las, morze.
Typ nieruchomości:Apartament wakacyjny

Lokalizacja inwestycji Na Złotych Wydmach

Międzywodzie to miejscowość położona wśród sosnowych lasów. Jej północną granicę wyznacza Bałtyk, a południową Zalew Kamieński. Położone na Wyspie Wolin Międzywodzie to doskonałe miejsce dla aktywnego wypoczynku. To świetna baza wypadowa do poznawania tej kryjącej wiele tajemnic wyspy. Blisko jest stąd do Wolińskiego Parku Narodowego, pola golfowego w Kołczewie, osady wikingów w Wolinie czy Międzyzdrojów. Miłośnicy wodnych sportów, oprócz morza mogą korzystać tu z wód Zalewu Kamieńskiego, u brzegu którego położony jest gruntownie zmodernizowany i dostosowany do europejskich standardów pirs dla żeglarzy. Na terenie Międzywodzia znajduje się kilka dużych ośrodków rehabilitacyjnych, głównie dla osób ze schorzeniami górnych dróg oddechowych i narządów ruchu. Znajdują się tutaj zejścia na plaże przystosowane dla osób niepełnosprawnych. W kilku ośrodkach wypoczynkowych czynne są kryte baseny. Tak jak w pozostałych miejscowościach, plaża jest tu czysta i szeroka. Oprócz tego w Międzywodziu działa wiele różnych lokali gastronomicznych, sklepów z pamiątkami oraz kino.

Komunikacja

Przyszli mieszkańcy inwestycji Na Złotych Wydmach mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 410 metrów od inwestycji Na Złotych Wydmach znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Przystanek autobusowy.

Sklepy i usługi

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Na Złotych Wydmach składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 330 m znajduje się Sklep osiedlowy, w odległości 340 m znajduje się Sklep osiedlowy, w odległości 500 m znajduje się Hit.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Na Złotych Wydmach w odległości 190 m znajduje się Boisko, w odległości 190 m znajduje się Boisko, w odległości 250 m znajduje się Boisko.

Data publikacji: 21.02.2012

Data aktualizacji: 30.04.2019

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Znajdziemy dla Ciebie