Osiedle Granatowa Etap II

ARCHIWALNA

Mieszkania na sprzedaż oferowane bezpośrednio przezZIPIS

Prezentacja archiwalna, zachowana do celów statystycznych portalu RynekPierwotny.pl

Uwaga

Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Głowa do góry

Mamy dla Ciebie 1404 oferty w najbliższej okolicy!

Zobacz wszystkie

Najbliższe inwestycje

 • Osiedle Granatowa

  Nowe mieszkania na sprzedaż Lublin, ul. Granatowa (6.5 km od centrum Lublina)
  Osiedle Granatowa
  Gotowe do zamieszkania
  Liczba mieszkań: 1
  Powierzchnia: 70 m2
  Liczba pokoi: 4
  ZIPIS
 • Osiedle Granatowa Etap III

  Nowe mieszkania na sprzedaż Lublin, ul. Granatowa (6.5 km od centrum Lublina)
  Osiedle Granatowa Etap III
  Termin oddania: 3 kw. 2021
  Liczba mieszkań: 7
  Powierzchnia: 51 - 57 m2
  Liczba pokoi: 3
  ZIPIS
 • Koralowe Osiedle(0.5 km dalej)

  Nowe mieszkania na sprzedaż Lublin, ul. Koralowa (6.4 km od centrum Lublina)
  Ceny od: 6 700 brutto/m2
  Koralowe Osiedle
  Termin oddania: 4 kw. 2021
  Liczba mieszkań: 124
  Powierzchnia: 27 - 75 m2
  Liczba pokoi: 1 - 4
  Orion Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe

Opis Inwestycji

OSIEDLE | GRANATOWAWĘGLIN,ul.Granatowa – lokalizacja w najszybciej rozwijającej się dzielnicy Lublina. W okolicy ulicy Gęsiej, na przedłużeniu ulicy Berylowej powstaje nowo zaprojektowana ulica Granatowa. Dynamiczny rozwój tej części miasta stwarza mieszkańcom idealne warunki rozwoju ( nowo powstające szkoły i przedszkola), rekreacji( Stary Gaj, place zabaw, ścieżki spacerowo-rowerowe) oraz zaspokajania codziennych potrzeb (sklepy, centra handlowe, przychodnie etc.)MIESZKANIAOsiedle Granatowa zostało zaprojektowane z myślą stworzenia komfortowego miejsca dającego poczucie swobody i prywatności. Starannie dopracowane projekty mieszkań zapewniają najwyższą funkcjonalność. Duże przeszklenia sprawiają że wnętrza są jasne i pełne światła. Komfortowe loggie i przesuwne okna tarasowe stanowią unikatową cechę tej inwestycji.Osiedle składa się z trzech budynków mieszkalnych w których przewidziano mieszkania 2, 3 i 4-pokojowe o powierzchniach od 33m do 70m. Obiekt wyposażony w nowoczesne windy, miejsca postojowe oraz komórki lokatorskie.Osiedle Granatowa cechuje:-największy wybór mieszkań trzypokojowych w poszukiwanych metrażach-51m²,55m² ,57m² ,59m²-maksymalne wykorzystanie powierzchni i komfort użytkowania-eleganckie wykończenie klatek- duże loggie i przeszklenia zapewniające miejsce wypoczynku i odpowiednie nasłonecznie wnętrz- funkcjonalny rozkład mieszkań zapewniający swobodę w aranżacji wnętrz- nowoczesne materiały- kompozytowe deski tarasowe, przesuwne drzwi balkonowe, szklane balustrady, gabiony oddzielające w ogródkach

Inwestycja Osiedle Granatowa Etap II znajduje się w Lublinie, ul. Granatowa (6.5 km od centrum Lublina), jest realizowana przez dewelopera ZIPIS.

Inwestycja Osiedle Granatowa Etap II jest w trakcie budowy z planowanym na 1 kw. 2021 roku terminem oddania do użytkowania.

Cały projekt składa się z 177 nowych mieszkań. Budynki posiadają 6 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Osiedle Granatowa Etap II pozostało na sprzedaż 0 mieszkań o powierzchni 57 metrów kwadratowych.

Dla przyszłych mieszkańców deweloper ZIPIS przewidział również:

 • miejsca postojowe podziemne

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie.

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 2 kw. 2019 roku, planowane oddanie do użytkowania w 1 kw. 2021 roku.
Liczba budynków:cała inwestycja składa się z 3 budynków wielorodzinnych.
Liczba kondygnacji:budynki posiadają 6 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.
Liczba mieszkań:cała inwestycja składa się z 177 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności:informacja u dewelopera.
Powierzchnie dodatkowe:nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie:posiada.
Miejsca postojowe:w inwestycji przewidziano:
 • miejsca postojowe podziemne.
Udogodnienia: winda.
Przyroda:informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji Osiedle Granatowa Etap II

Lublin jest miastem powiatowym i stolicą woj. lubelskiego. To największy ośrodek miejski wschodniej Polski. Jego obszar wynosi 147,5 km2, a mieszka tu 347 678 osób. Ze względu na bliskość Ukrainy i Białorusi, miasto wyróżnia się wielokulturowością, co widoczne jest m.in. w stylistyce architektonicznej miasta. Typ zabudowy jest natomiast zależny od dzielnicy. Np. na Starym Mieście przeważają zabytkowe kamienice, Rury składają się niemal z samych osiedli mieszkalnych, a Zemborzyce to spokojna okolica otoczona przyrodą. Lublin to ważny ośrodek akademicki. Mieści się tu 12 szkół wyższych, a m.in. Politechnika, Uniwersytet Medyczny i KUL. Jest tu też 10 szpitali, w tym dwa wojewódzkie i trzy kliniczne. Pod względem rekreacyjnym miasto słynie z dróg rowerowych o łącznej długości ok. 100 km. Kwitnie tu życie kulturalne, działa filharmonia, 11 kin i 40 teatrów. Mieści się tu 8 galerii handlowych. Prężnie funkcjonuje komunikacja miejska, w tym trolejbusy, a z resztą kraju Lublin łączą 2 drogi krajowe, droga ekspresowa i okoliczna sieć ponad 10 przecinających się dróg wojewódzkich.

Komunikacja

Lublin jest jedynym miastem na wschodzie Polski tak dobrze skomunikowanym z innymi częściami kraju. Przez jego centrum przechodzą drogi krajowe nr 19 i 82, a częścią wschodniej i całą północną granicą biegnie droga ekspresowa S12, która na tym odcinku jest fragmentem europejskiej trasy E373. Przez miasto biegnie też 5 dróg wojewódzkich (nr 809, 822, 830, 835, 747), ale w promieniu ok. 15 km od miasta biegną też drogi wojewódzkie nr 820, 828, 829, 834, 836, 837, 860. Cechą szczególną komunikacji miejskiej są tu - kursujące obok autobusów - trolejbusy, które jeżdżą tylko po trzech polskich miastach.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Osiedle Granatowa Etap II mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 30 metrów od inwestycji Osiedle Granatowa Etap II znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - 5583 - Gęsia 03.

Edukacja

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Osiedle Granatowa Etap II znajdują się się 4 placówki edukacyjne. Najbliżej położone to: Niepubliczny Punkt Przedszkolny LEON w odległości 190 m, Niepubliczne Przedszkole Dwujęzyczne ABC w odległości 360 m, Przedszkole Niepubliczne Koralik w odległości 410 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Osiedle Granatowa Etap II jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: IMAMED w odległości 150 m, Specjalistyczne Centrum Medyczne Ovum w odległości 470 m.

Sklepy i usługi

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Osiedle Granatowa Etap II składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 80 m znajduje się Biedronka, w odległości 230 m znajduje się Selgros, w odległości 310 m znajduje się Żabka.

Data publikacji: 04.12.2018

Data aktualizacji: 01.10.2020

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Znajdziemy dla Ciebie